کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال کارگاه نوشتن برای کودکان
S3 : 12:53:26 | com/org
امکان خرید پایان یافته
  ۲۴ آبان تا ۲۷ دی ۱۳۹۷
  ۱۲:۰۰
  ۲ ساعت
 بها: ۴۰۰,۰۰۰ تومان

تعداد جلسات: ۱۰ جلسه روزهای پنجشنبه

اهداف دوره:

شهریار کوچولو پرسید:«آدم ها کجاند؟» گُل روزی روزگاری عبور کاروانی را دیده بود. این بود که گفت:«آدم ها؟ گمان کنم ازشان شش هفت تایی باشد. سال ها پیش دیدم شان. منتها خدا می داند کجا می شود پیداشان کرد. باد این ور و آن ور می بردشان؛ نه این که ریشه ندارند؟ بی ریشگی حسابی اسباب دردسرشان شده.»

تصورم این است که نویسندگی برای کودکان، از اساس با نوشتن برای بزرگسالان متفاوت است. چرا که خواننده های دیگری داریم. خواننده هایی که شاید در برخوردِ ساه انگارانه ی اول، نادان به نظر برسند. اما شاید این نادانی، سطحی دیگر از آگاهی و مدل فکر کردنِ متفاوتی باشد. شاید همان قدر که کودکان برای ما دست نیافتنی، عجیب و پیچیده هستند، به قول شازده کوچولو، ما آدم بزرگ ها هم برای آن ها عجیب و غریب باشیم.
در دوره ی ابتدایی کارگاه، تلاش بر این است که شیوه های نوشتن برای کودکان و عناصر داستانِ کودک را با هم  بخوانیم و با شگردهای نویسنده های مختلف کودک ونوجوان آشنا شویم؛ و در دوره ی دوم، هر هنرجو یک رمان کودک را همراه با دیگران در همین کارگاه ها شروع کرده و به پایان برساند.  

اینستاگرام و کانال تلگرام موسسه فرهنگی هنری خوانش

دسته‌بندی
کودک و نوجوان

مکان

خیابان طالقانی، خیابان بهار شمالی، روبروی بیمارستان امام سجاد، کوچه بهشت، پلاک ۱۱
تلفن:  ۸۸۴۹۵۴۲۴

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید