آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال فیلم نیمه شب اتفاق افتاد
S3 : 17:45:54 | com/org

خلاصه داستان: نیمه شب اتفاق افتاد داستان عشق های نامتعارف از عروسی تا عزاست...

 

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
فیلم را دوست میداشتم.دلم خواسته بود رویا نونهالی را جایی پیدا کنم و برایش بنویسم این سکوت و بازی چشمهای شما درد میاندازد به جان ادم،حالا گیریم فیلمبرداری و موسیقی و بازی نقش مقابلتان به ذایقه من مخاطب عوام خوش نیاید،این رنج و اضطراب لعنتی توی صورت شما می ارزد ادم بنشیند تا ته فیلم و اشک بریزد و بی اعتنا به همه ی ضعفهایی که سینماگران حرفه ای وارد میکنند که من بلد نیستم،از بازی شما لذت ببرد...
امیر مسعود و سپیده این را خواندند
حمیدرضا مرادی این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
با توجه به فیلم خوب خانم به تماشای این فیلم نشستم بازی ها خوب بود به خصوص بازی متفاوت خانم اسکندری اما شخصیت پردازی ها کامل نبود و من با مرگ حسین احساس کردم کارگردان صورت مسئله رو پاک کرد چون نمی دونست با این عشق چه کنه در کل گزینه دیدم رو انتخاب کردم .
الهه الف، علیرضا، مُنا طاهری و محمد لهاک این را خواندند
رضا تهوری این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
وقتی با یک دکمه به دنبال دوختن لباسی فاخر باشیم نتیجه اش می شود فیلمی مثل «نیمه شب اتفاق افتاد» . هرچقدر هم یک موضوع جذاب و دیده نشده باشد، برای ساختن محتوا کافی نیست. این بین «فیلمنامه» ای لازم است که این موضوع جذاب را خوب بپردازد و تبدیل به فیلمی درخور کند. چیزی که ضعف آن در کنار تمام نکات قوت فیلم، مثل بازیهای درخشان تک تک بازیگران، باعث شد ساخته ی تینا پاکروان آن لباسی از آب در نیاید که در ذهنش پرورانده بود.
دیدن این فیلم تنها به خاطر بازی بازیگران توصیه می شود، البته اگر تا آخر فیلم بتوانید دوام بیاورید.
پرند محمدی و علیرضا این را خواندند
شیرین، آلاله احسان منش و نوبادی این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
تینا پاکروان کارگردان جوانی است که بنظرم قابل قبول است، یک داستان از عشق نامتعارف. بعضی از دوستان انتظار دارند داستان نشان دهند چرا این عشق نامتعارف اتفاق افتاد اما بنظر من گاهی دلیل خاصی برای عاشق شدن نیست گاهی افرادی اصلا به دنبال چیدن معیارهای ریز و درشت نیستند. این روایت یک داستان است داستان غمگین با پایانی باز. نقطه قوت فیلم هم بازیگرانش هستند که همگی عالی بودند.
علیرضا این را خواند
Positron این را دوست دارد
این فیلم ، کار اول خانم پاکروان نیست !
۱۰ آبان ۱۳۹۵
درسته این فیلم کار اول خانم پاکروان نیست. ایشون قبلا" فیلمی به نام خانوم ساختند. البته من اون فیلم رو ندیدم. ولی نظر مثبت اکثر بیننده ها رو در پی داشت ولی این فیلم دوم نه.
۱۲ آبان ۱۳۹۵
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
علیرغم انتظاری که از کارگردان داشتم ، شاهد فیلنامه خوبی نبودم، مضمون داستان کمی غیرواقعی بود، شخصیت پردازی حسین (حامد بهداد) به درستی شکل نگرفته بود. اگر مردانی در جامعه هستند که دلباخته زنان بزرگتر خودشان میشوند، به شدت دچار مشکلات شخصیتی و روحی ای هستند که گاها ریشه در نوجوانی یا کودکی آنها دارد. فیلم میتوانست مضمون روانکانه داشته باشد و در دنیای ذهنی شخصیت هایی مثل "حسین" و "امیر" واکاوی کند ، تا ذهن مخاطب را به چالش بکشد. فیلم میتوانست تحلیلی باشد اما در همان روال قصه گویی خود گرفتار آمد. تا نیمه های ابتدایی ، فیلم قابل تامل تر بود اما در نقطه انتهایی که میتوانست تمامی ضعف های فیلم را بپوشاند و نقطه طلایی فیلم باشد، با از میان برداشتن حسین و بعد زیبا، به نوعی کارگردان از بار مسئولیت شانه خالی کرد. تا پاسخگوی هیچ چیز نباشد.شاید اگر بازی خوب بازیگرانش و موسیقی فیلم نبود، چنگی به دل نمی زد.
به هرحال متاسفانه ما ضربه اصلی را از فیلم نامه میخوریم، کمتر فیلمی را میشود شناخت که همچون اصغر فرهادی، رضا درمیشیان و ... ، که تعداد انگشت شمار و اندکی هستند، تحلیلی و عمقی بنویسیند...
سحر سیف الهی و Positron این را خواندند
رضا تهوری و امیر اسحاق این را دوست دارند
بنظر من هیچ لزومی نداره همه ی فیلم ها تحلیلی و روانکاوی باشن !
مطمینن هر فردی هم که عاشق سن بالاتر از خودش میشه حتما مشکلات روانی نداشته
در ضمن بعلت از دست دادن مادر و رفتار سخت گیرانه خواهر حسین ( گوهر خیراندیش) و دوری از خواهر مهربان ترش (شقایق فراهانی) به نوعی میشه توجیه کرد این عشق رو !
۱۰ آبان ۱۳۹۵
به عنوان روانشناس میگم که هر رفتار نامتعارفی الزاما ریشه در مشکلات روحی و روانی نیست اما باهاتون در مورد خالی کردن بار مسیولیت کارگردان موافقم
۱۵ آبان ۱۳۹۵
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
یه فیلم فارسی که سعی میکرد فیلم فارسی نباشه.
عاشقانه ای متفاوت با فضاسازی و موسیقی بی نظیر.......
علی عطاپور این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خیلی عالیه این فیلم نو اندیش و دوست داشتنیه
ع.ع.سامانی این را خواند
امیرحسین ضیایی پور و Positron این را دوست دارند
مواقثم. فیلم عالی است . فیلمی لطیف و هوشمند.د سناریو، کارگردانی و بازی ها همه عالی اند. واقعا خسته نباشید.
۰۸ آبان ۱۳۹۵
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
نرگسی دیگر است آیا .. ؟!!
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید