آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال اپرای عروسکی حافظ
S3 : 17:02:13 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۱۵ تا ۲۵ دی ۱۳۹۴
۱۹:۰۰  |  ۱ ساعت و ۵۰ دقیقه
بها: ۲۵,۰۰۰ تومان

بخشی از رپرتوار اپراهای عروسکی گروه تیاتر آران، اپراهای سعدی، عاشورا، مولوی، لیلی و مجنون و حافظ
با تخفیف‌های جالب خریدهای گروهی و خرید دو یا چند اپرا که در بخش خرید توضیح داده شده‌است.

 

این نمایش، پیش از این به روی صحنه رفته است که برای دیدن نظرات و نقدها، آوای تیوال و... اینجارا کلیک کنید

مکان

خیابان حافظ، خیابان استاد شهریار، روبروی تالار وحدت، تالار فردوسی
تلفن:  ۶۶۷۵۷۵۰۰

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
بینظیر، شاهکار، فوق العاده


رفقا دمتون گرم عااااااااااااالیییییییییییی بودین
پرند محمدی این را خواند
هانی حسینی و مهدى رضوانى این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
عالی بود واقعا.
پرند محمدی این را خواند
فرشید بزرگنیا و هانی حسینی این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
تو خود
حجاب خودی
حافظ
از میان برخیز
اردشیر گرانقدر،من هم امشب این اپرای زیبا رو دیدم. بسی لذت بردم. درسته که بیشتر از پرداخت به بعد عاشقانه به بعد تاریخی زندگی (حضرت حافظ) اشاره داشت،اما از اونجایی که من اشعار حضرت رو خیلی دوست دارم و برای دل خودم میخونم،دریچه تازه ای از درک اشعار رو به روی من باز کرد.
۱۷ دی ۱۳۹۴
بیشتر در این زمینه با هم بحث خواهیم کرد، رفیق…
۲۰ دی ۱۳۹۴
با کمال اشتیاق دوست اندیشمندم
۲۱ دی ۱۳۹۴
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
■□ قابل توجه مخاطبان و دوستداران گرامی اپرای عروسکی حافظ □■

با تصمیم و اعلام گروه اجرایی و جناب آقای غریب پور و از آنجایی که تمامی بلیت های این اثر تا پایان دوره ی اجرایی آن به اتمام رسیده است و همچنین درخواست عده ای از دوستان که موفق به خرید بلیت این اثر نشده اند، صندلی های ردیف میهمانان گروه نیز برای خرید، بر روی سایت قرار می گیرد تا دوستان بیشتری امکان تماشای این اثر را داشته باشند.

بلیت این صندلی‌ها فردا دوشنبه ۷ دی ماه ساعت ۱۶ در سایت تیوال و صفحه فروش این اثر در دسترس شما قرار می گیرد.
دوستان خود را نیز مطلع نمایید.

با سپاس
کامبیز فامیل باقیه این را خواند
نسیم ح، Mehr N@z، ندا و مهدیه محمدی این را دوست دارند
سلام
خواستم زحمتی بدهم
اگر امکانش هست متن یا ترتیب صحنه های اپرای های عروسکی استاد غریب پور را برای من ارسال کنید.
حافظ سعدی مولانا خیام عاشورا
هر کدام را دارید
خیلی خیلی ممنون میشوم
ایمیل
hbathaee7@gmail.com
ایدی تلگرام
seyed_hasan_bathaee@
موبایل
09186947399
هر کدام راحت هستید.
خیلی ممنون میشوم.دنیا دنیا سپاس
۲۶ مرداد ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
>> رسید مژده که ایام غم نخواهد ماند
چنان نماند و چنین نیز نخواهد ماند <<

پانزدهم دی ماه حضرت حافط به ما نظر خواهد کرد و ما را درفضای متبرک قدسی ونیز غم دوران سیاه امیر مبارزالدینی فرو خواهد برد -بی حرف پیش و به امید الطاف بیکران حق-...دوستان بلند همت و هشیار از ماهها پیش بلیتهای این اپرا را پیش خرید کرده اند و دوستانی دیگر بدلایلی از قافله عقب مانده اند ... در جریان شبهای اجرای لیلی و مجنون و بخصوص در شب پایانی باشکوه آن که با تشویقهای کم نظیرشان سربلندمان کردند ، از من می خواستند که به هر شکل ممکن :فروش بلیت ایستاده یا هر روش دیگری آنان را نیز در این شبهائی که حضرت حافظ و پیامد آن حضرت مولوی بر ما گذر خواهند کرد با خود همراه کنیم ...و چنین شد که من اعضای گروه تئاتر عروسکی آران را متقاعد کردم که به نفع این دوستان از حقشان صرفنظر کرده و ردیف میهمان های گروه را در اجرای حافظ و مولوی به مشتاقان جا مانده اختصاص بدهیم و خوشحالم که بگویم اندک بلیتهای باقیمانده -سهم میهمانان گروه برای فروش در تیوال را باز خواهیم کرد تا دل نازک عاشقان حضرت حافظ و حضرت مولوی را نشکنیم:
پس غنیمتی شمر ای ... دیدن ادامه ›› شمع وصل
که این معامله تا صبحدم نخواهد ماند

با تعظیم به همت و قدر شناسی آن دوستانی که برغم حذف نام ونشان ما از رسانه های رسمی ! رسما نشان دادند که می توانند گروه محبوبشان را حمایت بکنند.
با عشق به ایران و بزرگان ایرانزمین
بهروز غریب پور
ما 16 ام مهمان شما و حضرت حافظ میباشیم
۰۵ دی ۱۳۹۴
خانم محمدی گرامی، چشم به راه حضورتان هستیم.
۰۶ دی ۱۳۹۴
گرچه بسیار دوست داشتم از ردیفهای نزدیکتر به صحنه، به تماشای این اثر مینشستم ولی این لطف گروه آران است که نصیب ما جاماندگان شد.

بدین سپاس که مجلس منور است به دوست
گرت چو شمع جفایی رسد بسوز و بساز
۱۲ دی ۱۳۹۴
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
به آگاهی می‌رسد امکان خرید بلیت روزهای تازه این اپرا امروز شنبه ساعت ۱۴ فراهم خواهد شد
هانی حسینی این را خواند
شکیبا و حسن گرشاسبی این را دوست دارند
با سلام بنده از مدت ها قبل مشتاق اجرای این برنامه بودم ولی متاسفانه الان که به طور افاقی متوحه احرای این اثر شدم که بلیط ها برای تاریخ مورد نظر به اتمام رسیده از همه عزیزانی که احیاینا به هر دلیل از تهیه بلیط منصرف شدن تقاضا میشه بنده رو در جریان قرار بدن
۲۲ آذر ۱۳۹۴
ba salam
bande tedade 3 adad blit be tarikhe 17 day mah daram ke nemitavanam estefade konam, blit ha radife 1 hastand, agar mayel budid ba in shomare tamas begirid : 09121119716 zamani
۳۰ آذر ۱۳۹۴
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
□■□دوستان و همراهان عزیز و گرامی□■□

به اطلاع می رسانیم که روزهای پایانی و باقیمانده اپرای عروسکی "لیلی و مجنون" و "حافظ" روز شنبه، 9 آبان ماه ساعت 14 بر روی سایت تیوال قرار خواهد گرفت.

با سپاس از همراهی و حمایت شما
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
دوستداران و هواداران عزیز گروه تئاتر عروسکی آران

هر چند بسیار لذت بخش است که ما تحت تاثیر استقبال شما عزیزان گاهی از تعطیلی هفتگیمان هم استفاده نمی کنیم یا با زهم برای اینکه شما را آزرده نکیم ردیفهای مهمان را هم در اختیار دوستان"لحظه آخری " قرار می دهیم اما باور کنید که هم به نفع شما و هم به سود ماست که شما عزیزان و بزرگوارن از همین امروز برای خرید بلیت آثارمان اقدام کنید .این امر یک حسن دیگر هم دارد که اگر بلیتهای یک اپرا بفروش رسیده باشد از تصمیمهای خلق الساعه ، چنانکه افتد و دانید ، می توان جلوگیری کرد .نمی خواهم موضوع را بازتر بکنم ولی با هوشی که از شما سراغ دارم ،اطمینان دارم که پیامم رابقول معروف "گرفتید"...آخر درد یکی دوتا که نیست یهو صبح یکی بیدار می شود و ویرش می گیرد و تصمیمی می گیرد که باعقل منطق نمی خواند در حالیکه اگر بلیتهای یک اثر به موقع فروش رفته باشد ایستادن در مقابل خواسته های نا معقول اندکی آسانتر می شود
بزبان بی زبانی گفتم تا بدانید چه بر ما میگذرد به حال توصیه ام این است هرچه زودتر برای خریدن بلیتهای مولوی و حافظ و لیلی ومجنون اقدام بکنید تا......
ارادتمند شما
بهروز غریب پور
□●□ تقویم فرهنگی □●□

( پاسخ به سوال برخی از مخاطبان عزیز که بیان می کردند، چگونه میتوان از حالا برای چند ماه آینده بلیت خرید کرد...)
من در سال 1370 و زمانی که کشتارگاه را به فرهنگسرای بهمن تبدیل کردم در روزنامه ی تازه تاسیس همشهری برنامه ی ماهانه منتشر می کردم .در خانه ی هنرمندان ایران هم همینطور تا مخاطب را به برنامه ریزی فرهنگی عادت بدهم و در رابطه با رپرتوار هم همین قصد را دارم .درست است که براساس فروش برنامه ها پیش می رویم اما اگر خدا بخواهد تلاش خواهیم کرد که مخاطب را عادت بدهیم که برای چند ماه بعد هم برنامه ریزی بکند ...توسعه نیافتگی فرهنگی را باید با برنامه ریزی از میان برد و اگر شما عزیزان می خواهید ایران پیشرفت کند باید برنامه ریزی را فرا بگیرید. من چند ماه پیش به آمریکا سفری داشتم ولی از سه ماه قبل از آن بلیتهای چند تئاتری که دلم میخواست ببینم را خریده بودم. غربیها آموزش دیده اند و یادشان داده اند که اوقات فراغتشان را رصد کنند و تقویم تفریح و سرگرمی و کارهای فرهنگی داشته باشند.البته حتما متوجه شده اید که یک نوع فروش "لحظه ی آخری "هم در غرب هست که این شیوه را هم ما اعمال خواهیم کرد.جا دارد برایتان از تماشاگری بنام آقای رضا جلالی مثالی بیاورم :رضا جلالی تاکنون و برغم گرفتاریهایش برنامه ریزی کرده است و تا به امروز 32 بار سعدی را دیده است ! باور کنید که این بزرگوار از بسیاری از شما ها گرفتارتر است یا آقای شکیبا یکی از مخاطبان عزیز ماست که بی مزد و منت تیوال را هرشب می بیند و وقت می گذارد و کامنتها را می خواند و گاه طولانی و گاه مختصر دوستان را هدایت می کند یا "شوریده " ی عزیز که اوقات خودش را برنامه ریزی کرده و او هم سوال می کند ، به دیگران توضیح می دهد و قبول کنید که همه ی اینها بدون پیش بینی و بدون داشتن تقویم فرهنگی میسر نیست .مطمئن باشید که اگر بلیت ... دیدن ادامه ›› سه ماه بعد یکی از اجراهای ما تهیه کرده باشید این عملتان بر روی برنامه ریزیهای دیگرتان اثر خواهد داشت :بنابراین بگذارید خودمان به دولتها آموزش بدهیم که یاد بگیرید که ناگهان یک برنامه ی از پیش تایید شده و اعلام شده را تعطیل نکند و اگر بکند باید به همه خسارت بدهد .مطمئن باشید هیچ مسئولی در آینده و اگر ما برنامه ریزی فرهنگی داشته باشیم نمی تواند به آسانی برنامه ای تعطیل بکند ،اما از آنجا که ما به ملت دقیقه ی نود مشهورمان کرده اند مسئولان دقیقه ی نودی عمل می کنند .عزیزانم من هم مدیر فرهنگی ام هم کارگردان و با بسیاری از همکارانم تفاوتهایی دارم. من هرگز به موفقیت آنی آثارم و منتفع شدن از آن فکر نکرده ام بلکه تلاش کرده ام که با هر حرکتم در حد و اندازه ی خودم عادت ناپسندی را با عادت خوبی جایگزین کنم. عادت کرده بودیم که جنوب شهریها برای دیدن برنامه های فرهنگی به مرکز شهر بیایند اما من این عادت را با عادت و قاعده ی دیگری اصلاح کردم .حتما بعضی از شما ها بیاد می آورید که مردم تهران و ایران طی هفت ماه اجرای بینوایان از شرق و غرب و شمال و سایر شهرهای ایران به دیدن این عظیم ترین نمایش تاریخ تئاتر ایران به فرهنگسرای بهمن واقع در جنوب شهر می آمدند، در حالیکه بلیت را از چند ماه پیش خریداری کرده بودند. به آینده ی کشورمان فکر کنید نه تنها دیدن یک اپرا
دوست دار شما و خادم خانه ی دوست
بهروز غریب پور
شکیبا، علیرضا، Mehr N@z، رضا قسمتی و حسن گرشاسبی این را دوست دارند
آقای غریب پور عزیز واقعا احسنت
حداقل 10 بار شده است که دوست داشتم با دوستانم به تئاتر بروم و این لذت بی پایان را با آنها شریک شوم ولی متاسفانه آنها قادر به برنامه ریزی برای هفته بعد خود نیز نبودند چه برسد به ماه بعد و من اغلب اوقات همیشه تنهایی به تئاتر رفته ام.
امیدوارم این عادت ناپسند در همه ما ترک شود تا بلکه من هم بتوانم لذت بی مثال کارهای شما و دیگر عزیزان را با دوستانم تقسیم کنم.
۱۹ مهر ۱۳۹۴
بعد از اهدای سلام و ادب و احترام

بسیار باهاتون موافقم و یکی از انتقادات من به همین سایت تیوال و دست‌اندرکاران برگزاری نمایش‌ها اینه که چرا تمام تاریخ‌های اجرای نمایش همزمان باز نمیشه تا بتونیم برای دیدن نمایش‌های دلخواهمون و در تاریخ‌های مد نظرمون برنامه‌ریزی کنیم.

سپاس که در این مسیر درست حرکت می‌کنید.
۰۵ آبان ۱۳۹۴
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
●○ قابل توجه مخاطبان گرامی ●○

به اطلاع می رسانیم که روزهای جدید فروش اپرای عروسکی "حافظ" ، امروز یکشنبه، 19 مهرماه، ساعت 17 بر روی سایت تیوال قرار خواهد گرفت.

با سپاس از همراهی شما عزیزان.
شکیبا این را خواند
شیوا کشاورز این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
دوستان عزیز و گرامی

برای ارتباط هرچه بهتر با شما عزیزان و ارایه ی در لحظه اخبار و اطلاعات اجراها، شبکه ی "اپرای عروسکی" در تلگرام راه اندازی گردیده است.
برای ملحق شدن به این شبکه ابتدا می بایست اپلیکیشن تلگرام خود را به روزرسانی نموده باشید. سپس کافیست تا بر روی لینک زیر کلیک نمایید و یا آن را در صفحه تلگرام خود کپی نمایید تا به شبکه ی خودتان ملحق شوید.
لطفا و حتما شبکه خودتان را با دیگر دوستانتان نیز به اشتراک بگذارید.

https://telegram.me/puppet_opera
با سپاس
شکیبا، شادی بهرامی و Mehr N@z این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
دوستان گرامی!

از همینک امکان خرید بلیت برای تمامی اجراها مهیا است.
شکیبا این را دوست دارد
ضعف نسخه ی فعلی تیوال در پست های پررنگ شده مشهوده. امیدواریم به نسخه ی جدید که شایعات میگن توی راهه!
۲۴ شهریور ۱۳۹۴
خانم کاظمی و آقای یوسف گرامی
پس از اتمام بلیت ها در روزهای موجود، روزهای جدید باز خواهند شد.
۲۴ شهریور ۱۳۹۴
ممنون از پاسخگویی
۲۵ شهریور ۱۳۹۴
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
○● به بهانه ی اجرای رپرتوار آثار گروه تئاتر عروسکی آران ●○

بهروز غریب پور از زمان بنیانگذاری گروه تئاتر عروسکی آران چند هدف را همزمان دنبال کرده است:
- توسعه و تعمیق اپرای ملی.
- تمرکز بر روی ادبیات کلاسیک و شاعران نامدار ایرانی و بهره گیری از سنتهای آوازی و موسیقی ملی.
- بکارگیری هنر نمایش عروسکی وهم افزائی این هنر با زبان سینما و تئاتر و ارتقاء مقام این هنر.
- پدید آوردن گروه مخاطبان و تکرار آثار تحت عنوان "رپرتوار" و زنده نگاهداشتن همه ی آثار از طریق اجرای تناوبی که هم فرصت دوباره دیدن آنها را میسر سازد و هم برای نسلی که از ابتدا با آثار این گروه آشنا نبوده اند فرصت آشنائی با پدیده ی اپرای عروسکی و اپرای ملی را ... دیدن ادامه ›› فراهم سازد .
از این رو رپرتوار نیمه ی دوم سال 94 کوششی در این راستاست و چندین عنوان از آثار این گروه شناخته شده ی ملی و بین المللی از ابتدای مهرماه تا پایان بهمن ماه در تالار فردوسی ،تالاری که از سال 1383 تا به امروز پذیرای حضور هزاران مخاطب بوده است با اپرای سعدی آغاز می کند .
گفتنی است بهروز غریب پور هم اکنون نیز مشغول آماده سازی و پژوهش بر روی متن اپرای خیام می باشد.
منا رجبیه فرد این را خواند
شکیبا، هانیه نصیری، مرتضا و مجتبی مهدی زاده این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
"" قابل توجه دوستان و مخاطبان گرامی ""


لطفاً توجه بفرمایید که آغاز فرآیند بلیت فروشی در روز سه شنبه 24 شهریور ماه، ساعت 12 آغاز خواهد شد.
لذا خواهشمندم به عزیزان و دیگر دوستانی که مایل به تهیه بلیت هستند نیز اطلاع رسانی بفرمایید.

با سپاس
روابط عمومی گروه تئاتر عروسکی آران
شکیبا و الناز کاظمی این را دوست دارند
دوست گرامی این امکان برای شما مهیا شده تا ضمن برنامه ریزی، با خرید بلیت تمام آثار بتونید از تخفیف ویژه ای برخوردار بشید.
۲۲ شهریور ۱۳۹۴
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
حافظ ، زمستان امسال، تالار فردوسی


(جهت اطلاع به دوستان و‌دیده شدن صفحه جدید)
عطف به گفته نماینده گروه :
==================================
شروع فروش بلیط رپرتوار پاییزی اپراهای آران از تاریخ سه شنبه ، بیست و چهارم شهریور، ساعت 12
===================================
سعدی
عاشورا
مولوی
لیلی و مجنون
حافظ

از پنجم مهر ماه نود و چهار
نشانی: خیابان حافظ، خیابان استاد شهریار، روبروی تالار وحدت، ... دیدن ادامه ›› تالار فردوسی
خرید بلیط :
http://www.tiwall.com/theater/opera-saadi2
http://www.tiwall.com/theater/opera-ashora
http://www.tiwall.com/theater/opera-molavi3
http://www.tiwall.com/theater/opera-leili-majnun3
http://www.tiwall.com/theater/opera-hafez2
۲۲ شهریور ۱۳۹۴

شروع فروش بلیط رپرتوار پاییزی اپراهای گروه آران

سعدی 
عاشورا
مولوی
لیلی و مجنون
حافظ

نشانی: خیابان حافظ، خیابان استاد شهریار، روبروی تالار وحدت، تالار فردوسی 
خرید بلیط :
http://www.tiwall.com/theater/opera-saadi2
http://www.tiwall.com/theater/opera-ashora
http://www.tiwall.com/theater/opera-molavi3
http://www.tiwall.com/theater/opera-leili-majnun3
http://www.tiwall.com/theater/opera-hafez2
۲۴ شهریور ۱۳۹۴
سلام شکیبا جان
خواستم زحمتی بدهم
اگر امکانش هست متن یا ترتیب صحنه های اپرای های عروسکی استاد غریب پور را برای من ارسال کنید.
حافظ سعدی مولانا خیام عاشورا
هر کدام را دارید
خیلی خیلی ممنون میشوم
ایمیل
hbathaee7@gmail.com
ایدی تلگرام
seyed_hasan_bathaee@
موبایل
09186947399
هر کدام راحت هستید.
خیلی ممنون میشوم.دنیا دنیا سپاس
۲۶ مرداد ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید