آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش پناه کاه
S3 : 23:17:15 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۲۳ فروردین تا ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷
۱۹:۰۰
۱ ساعت و ۱۵ دقیقه
بها: ۳۵,۰۰۰ تومان
رایان سرباز بزدلی ست که از میانه یک جنگ آخرالزمانی میگریزد، اما فرار او از این مهلکه او را به جای بهتری نمیبرد. او در سوراخی میوفتد که زیستگاه انسان هایی ست که سالیان دراز از تمدن دور بوده اند و در بدو ورودش و بی هیچ دلیلی تصمیم به اعدام او میگیرند. رایان تنها سه روز فرصت دارد تا زندگی اش را دوباره بخرد ...

شماره تماس جهت رزرو:
٠٩٣٥٥٦٢٩٨٢٢

اجرای پیشین نمایش بازگشت به خانه از گروه ریگولیتو

 

گزارش تصویری تیوال از نمایش پناه کاه (سری دوم) / عکاس: سارا ثقفی

... دیدن همه عکس‌ها ››

گزارش تصویری تیوال از نمایش پناه کاه (سری نخست) / عکاس: سارا ثقفی

... دیدن همه عکس‌ها ››

اخبار

›› تعطیلی یک روزه «پناه کاه» + تخفیف دانشجویی

›› «پناه کاه» به عمارت ارغنون می‌رود

آواها

مکان

حافظ، نوفل لوشاتو، بعد چهارراه رازی، نرسیده به خیابان ولیعصر، کوچه زیبا، پلاک ۱، عمارت نوفل‌لوشاتو
تلفن:  ۶۶۴۸۳۷۴۲

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه نمایش، از چهارشنبه ۱۹ تا جمعه ۲۱ اردیبهشت، به نویسندگی و کارگردانی: فرید قادر پناه، رامین معصومیان، بازی: حامد ادوای (مهمان از گروه گره)، آیدین بهاری، رامین جعفری، امین جلالی، مینا زرنانی، کاوه مرحمتی، آزاده مشعشعی، هم اکنون فعال شد.
مریم شریعتی این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
اگه مدیریت یه جامعه توی یه محیط کاملا جدا از دنیای بیرون رو به شما می‌سپردن برای نگه‌داشتن نظم و سازندگی اون جامعه و بقای سیستم چه کارایی می‌کردید؟!
اگه دنبال یه نمایش جالب با فضای متفاوت می‌گردید این کارو خیلی پیشنهاد می‌کنم! مخصوصاً کسایی که بازی Fallout (و به ویژه نسخه‌ی گوشی اون Fallout Shelter) رو بازی کردن می‌تونن کاملا ایده‌ی این نمایش رو درک کنن و از دیدن فضای سورئال و در عین حال قابل لمس اون بیشتر لذت ببرن!

دیالوگ‌ها و بازی‌های فرمالیستی بی‌نظیر، شخصیت‌ها و لباس‌ها، موسیقی و نورپردازی، همگی طراحی و اجرای بسیار دقیق و درستی دارن و تماشاگر رو چه بخواد چه نخواد غرق فضای اجتماعی غریب این پناه‌کاه می‌کنه، طوری که شگفت‌زدگی و فشار عصبی سرباز بیگانه‌ای (که بی‌خبر پاش به اون‌جا باز شده) رو کاملا حس می‌کنه.

گذشته از ایده و فرم اجرای خوب، این نمایش خط داستانی پویا، جالب و منطقی داره و جای کافی برای تفکر و تعمق روی اون سوال بالا رو به تماشاگر می‌ده.

واقعا ناراحت کننده‌ست که همچین نمایش خوبی، که اتفاقا اجرای نسبتاً دشواری هم داره، اون‌جوری که حقشه دیده نشده.
از ۱۰- تا ۱۰+ بهش ۷.2۵+ می‌دم!
توضیح خوب و نسبتا کاملی بود مازیار. به همه کسایی که میخوان این کار رو ببینن پیشنهاد میکنم حتما یه نگاهی به بازی fallout shelter بندازن تا نمایش بیشتر قابل درک باشه براشون
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
دوست عزیز
خوش‌حال می‌شیم به تماشای نمایش تازه‌ی گروه ریگولیتو بنشینید.
«بوی گند دهن خانم مارکز»
نویسنده و کارگردان : فرید قادر پناه

لینک تیوال: https://www.tiwall.com/p/boyegandedahan
۲۴ مهر ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه نمایش، از چهارشنبه ۵ تا یکشنبه ۹ اردیبهشت، به نویسندگی و کارگردانی: فرید قادر پناه، رامین معصومیان، بازی: حامد ادوای (مهمان از گروه گره)، آیدین بهاری، رامین جعفری، امین جلالی، مینا زرنانی، کاوه مرحمتی، آزاده مشعشعی، هم اکنون فعال شد.
مریم شریعتی این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
بالایی ها، جنسیت، جنگ، غذا، اعتماد، زندگی، کتاب قانون، باد، رهایی، وفاداری، اخلاق پزشکی، عشق، رهبری، مرگ، رفراندوم، غریزه، نفرت، رقص، امنیت، اندام زنانه، نیایش، اعتماد، هرج و مرج، آزادی، حمام آفتاب، خیانت و سرسپردگی
این ها و بعضی دیگر عبارات و مفاهیمی اند که در حین اجرا همچون پیاده نظامی انگیزه مند از پیش چشمانمان رژه می روند و زیر پوتین های سخت و ستبر خود باور و تعریف ما از خود و فراتر از آن از تمامی مفاهیم و مسلمات خوش نشین ذهنمان را بیرحمانه لگد مال می کنند.
یک سال از خوانش ریگولیتو از بازگشت به خانه پینتر گذشت ... و باز هم چه شگفت و حیرتی از تمامیت آن گروه....از تعهدش به هنر و از وفاداریش به مسیر و مشی گزیده اش... و از بازی کاوه و مینای آن.... و از همه شگفت انگیزتر، از متن خود نوشت بسی تحسین برانگیز آن
رفقا ! صادقانه بگویم پیکر تندیس عزت نفس و خود باوریم آنچنان تیشه خورده از دست تقدیر و زمانه در این سالیان که هنوز بسی سخت توانم باور کرد آفرینش چنین متنی از هم نسل و کلاسهایم را
و باز هم البته حسرتی دوباره....حسرت دیدن صندلی های قرمز خالی!
واقعا حسرت و صد حیف..البته برای تماشاگری که این نمایش رو از دست میده..
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
واقعا هماهنگی کار اینقدر زیاد بود و بازیها اینقدر یکدست که حتی نمیشد بگی کی بهتر از اون یکی بود
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷
دوست عزیز
خوش‌حال می‌شیم به تماشای نمایش تازه‌ی گروه ریگولیتو بنشینید.
«بوی گند دهن خانم مارکز»
نویسنده و کارگردان : فرید قادر پناه

لینک تیوال: https://www.tiwall.com/p/boyegandedahan
۲۴ مهر ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
دوستان تیوال سلام
در طول دوران حرفه ای بازیگری م نقش های بسیار متفاوتی را بازی کرده ام. در تمام این سال ها سعی کرده م تبدیل به تکرار یا کلیشه نشوم ؛ گاه موفق بوده ام و گاه نا موفق.
اما این روزها به پشتوانه ی تمرینی نزدیک به یک سال در نمایش پناهکاه کار جدید گروه ریگولیتو نقشی را ایفا میکنم که به شدت از خود واقعی م فاصله دارد و تمام سعی م را کرده و میکنم که با این نقش دوست و به آن نزدیک و نزدیک تر بشوم. کاراکتر مایکل هر شب به مثابه یک دیوار ستبر روبرویم میاستد. اما بالاخره از آن عبور خواهم کرد.

از همه ی رفقا و دوستان تیوال دعوت میکنم در این تجربه ی سخت همراه من و گروه نمایش پناه کاه باشند.

هر شب ساعت ۱۹
عمارت ارغنون
چقدر قشنگ بود که یکی از عوامل کار - به جای ساختن اکانت یک روزه یا دعوت از دوستان و اشنایان برای کامنت مثبت گذاشتن در فضای مجازی برای کارشون- خیلی روراست و صادقانه اومد و از تلاشی که کرده بود و زمانی که برای کار گذاشته بود گفت و دیگران رو تشویق به دیدن کار کرد.
این حرکتتون رو تقدیر می کنم. امیدوارم بدرخشید.
۳۱ فروردین ۱۳۹۷
دقیقا درست متوجه شدید.خانم الف‌وخانم شریعتی چطور خانم الف متوجه شدند و شما می فرمایید متوجه نشدید!!!!ایحانب فقط سوال داشتم.همین‌!!!!!!!
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
نام طراح صحنه دربالا درح نشده ؟ نمایش است.
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه، از دوشنبه ۳ تا سه شنبه ۴ اردیبهشت، به نویسندگی و کارگردانی: فرید قادر پناه، رامین معصومیان، بازی: حامد ادوای، آیدین بهاری، رامین جعفری، امین جلالی، مینا زرنانی، کاوه مرحمتی، آزاده مشعشعی، هم اکنون آغاز شد
مریم شریعتی این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، از دوشنبه ۲۷ تا چهارشنبه ۲۹ فروردین، به نویسندگی و کارگردانی: فرید قادر پناه، رامین معصومیان، بازی: حامد ادوای، آیدین بهاری، رامین جعفری، امین جلالی، مینا زرنانی، کاوه مرحمتی، آزاده مشعشعی، هم اکنون آغاز شد.
مریم شریعتی این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
پناه بردن به کاه=پناه کاه
پناه گاه - _َ =پناه کاه
آه...ماه...گاه...راه...چاه...پناه...به... کاه= پناه کاه
باید با این قافیه ها شعر بسازیم؟ :)
۱۹ فروردین ۱۳۹۷
خانم‌ شریعتی گرامی یک درخواست داشتم میشود هنرمندان گرامی که ازسوی گروه دعوت میشوند اعلام بفرمایید.ایا خود عمارت ارغنون در بعد بازسازی جدید تلگرام ندارد که در همان‌کانال عمارت ارغون اعلام بفرمایید.با تشکر
۲۵ فروردین ۱۳۹۷
خانم شریعتی باور کنید این سومین کامنت که خدمتان میگذارم‌ ومتلسفانه شما رویت نمیکنید چرا ؟!!!؛
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت این نمایش، به نویسندگی و کارگردانی: فرید قادر پناه، رامین معصومیان، بازی: حامد ادوای، آیدین بهاری، رامین جعفری، امین جلالی، مینا زرنانی، کاوه مرحمتی، آزاده مشعشعی، فردا (یکشنبه) ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید