آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش پنج جهت اصلی
S3 : 20:40:33 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۱۶ آبان تا ۰۸ آذر ۱۳۹۸
۲۰:۳۰
۱ ساعت و ۱۵ دقیقه
بها: ۳۰,۰۰۰ تومان
۵ زن داستان های زندگی خود را بیان می‌کنند.

گزارش تصویری تیوال از نمایش پنج جهت اصلی / عکاس: گلشن قربانیان

... دیدن همه عکس‌ها ››

ویدیوها

مکان

خیابان انقلاب، میدان فردوسی، بعد از خیابان نجات الهی(ویلا)، کوچه سمنان پلاک ۳
تلفن:  ۸۸۹۳۵۶۶۳ - ۰۹۱۲۰۴۲۰۳۷۷- ۰۹۰۳۴۹۳۴۱۶۷

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
دیشب به تماشای این اجرا نشستم و از کاربلدی یک گروه تازه کار و جوان لذت بردمُ. با توجه به اینکه تقریبا اغلب گروه اولین تجربه کار جدیشون بود اما ناپختگی ای در اجرا به اون صورت حس نمیشد مخصوصا تسلط بازیگران در همچین نمایش دیالوگ محوری، اون هم در شب اول ستودنی بود؛ هر چند کم و کاستی های حس میشد که به نظر در شب های آتی جبران بشه من جمله لحن راوی نریشن ها که کمی ناواضح و مبهم بود و همینطور فید نشدن صدا.
بازیگرا تقریبا همگی اجرای تاثیر گذاری رو داشتن. در کل نمایشنامه ای با محوریت زنانگی و گره های داستانی غیرتکراری با اجرای گروهی جوان هست که لیاقت بیشتر دیده شدن رو دارن.
بهشون خسته نباشید و دست مریزاد میگم و برای کل گروه آرزوی موفقیت میکنم؛ به امید روزی که تئاتر ایران جایگاهی درخور و شایسته به تازه کارهاش بده و کمتر شاهد اشباع تئاتر از کارها و چهره های تکراری باشیم.