تیوال نمایش پارتی
S3 : 14:23:36
خرید بلیت
۳۵,۰۰۰ تومان
  ۱۹ آبان تا ۱۴ آذر
  ۲۰:۰۰
  ۱ ساعت
 بها: ۳۵,۰۰۰ تومان

: آرش عباسی
: (به ترتیب حروف الفبا) مهسا باقری، شقایق پور حمدی، مسعود روستا، محمد عسگری، شیوا مکی نیان، علی نجفی

: مونالیزا شهرام نیا
: مسعود روستا
: سهراب خان زاده
: محمد شمس
: غزاله رمضانی
: شهاب شریفی
: احمد صدری، فاطره اصحابی، نازنین صلح جو، پردیس رافعی
: علیرضا کیخا، محمد جعفر پور
سه زوج بعد از سال ها دوستی در یک مهمانی شبانه، تصمیم می گیرند بازی با موبایل شان راه بیندازند.


- از همراه داشتن فرزندان زیر ۱۶ سال خودداری نمایید.

مکان

تقاطع خیابان انقلاب و ولی‌عصر، مجموعه فرهنگی و هنری تئاترشهر
تلفن:  ۶۶۴۶۰۵۹۲-۴


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
دوستان عزیز
پیش از شروع اجرای نمایش پارتی اخلاق حکم می کند موردی را متذکر شویم:
این نمایش برای قشر نوجوان نوشته نشده و مخاطبش به هیچ عنوان این قشر نیست.پس لطفا پیش از خرید بلیت به این نکته توجه داشته و از همراه داشتن افراد زیر ١٦ سال جدا پرهیز کنید
با سپاس گروه نمایش موج
از روز یکشنبه ۱۹ آبان؛
آرش عباسی در تئاتر شهر «پارتی» راه می‌اندازد/ بررسی روابط آدم‌ها

آرش عباسی نمایشنامه نویس و کارگردان تئاتر درباره جدیدترین تجربه خود در زمینه نگارش و اجرای اثری نمایشی، به خبرنگار مهر گفت: قرار است از روز یکشنبه ۱۹ آبان نمایش «پارتی» را در سالن سایه مجموعه تئاتر شهر روی صحنه ببرم. این جدیدترین اثری است که نوشته ام و فضایی اجتماعی دارد.

وی درباره موضوع مدنظر در نمایش «پارتی» توضیح داد: این نمایش روایتگر قصه ۳ زوج است که شبی در یک مهمانی جمع شده اند و یک بازی را با تلفن های همراه خود انجام می دهند که زندگی آن ها را تحت تأثیر قرار می دهد. این نمایش کاملا رئال است و به معضلات نسل امروز می پردازد. در واقع نمایش «پارتی» در رابطه با روابط آدم هاست.

عباسی درباره دلایل اجرا نکردن نمایش «مولن روژ» با کارگردانی خود که پیش از این ... دیدن ادامه » با کارگردانی حسین پارسایی به صحنه رفت و اجرای آن متوقف شد، اظهار کرد: قصدم این بود که نمایش «مولن روژ» را خودم روی صحنه ببرم ولی حسین پارسایی ابراز تمایل داشت که نمایش را اجرا کند که متأسفانه اجرا متوقف شد.

این نمایشنامه نویس و کارگردان تئاتر در ادامه سخنان خود تأکید کرد: بعد از اتفاقی که برای نمایشنامه «مولن روژ» افتاد قصد داشتم نمایشی را با حال و هوای امروز جامعه روی صحنه ببرم که نمایش «پارتی» مناسب تری کاری است که با شرایط روز جامعه همخوانی دارد.

وی با اشاره به حضور ۶ بازیگر در نمایش «پارتی»، افزود: محمد عسگری، شیوا مکی نیان، مهسا باقری، علی نجفی، مسعود روستا و شقایق پورحمدی بازیگران این اثر نمایشی هستند.

عباسی در پایان سخنان خود درباره انتخاب سالن سایه مجموعه تئاتر شهر برای اجرای نمایش «پارتی» یادآور شد: سالن سایه برای کنترل ۶ بازیگر در فضایی رئالیستی کوچک است. ایده آلم اجرای نمایش «پارتی» در سالنی بزرگتر بود اما این امکان میسر نشد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خلاصه داستان:

سه زوج بعد از سال ها دوستی ،در یک مهمانی شبانه، تصمیم می گیرند بازی با موبایل شان راه بیندازند.
عالی بود اجرای اقای نجفی به نظرم خیلی حرفه ای اجرارو انجام دادن
۲ روز پیش، دوشنبه
استااااد
۲ روز پیش، دوشنبه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
دوستان عزیز و همراه تیوال
ضمن عرض ادب و خرسندی از اینکه فرصت دیگری برای با شما بودن دست داده،گروه نمایش موج لازم می داند توضیحی را پیش از اجرای نمایش ارائه دهد:
فیلم غریبه های کامل Perfect Strangers در سال ٢٠١٦ و فیلم پارتی در سال ٢٠١٧ ساخته شده اند.نمایشی که روی صحنه خواهید دید سال ٢٠٠٨ نوشته شده و اولین بار در سال ١٣٩٠ با عنوان " بعضی وقتا خوبه آدم چشماشو ببنده" با کارگردانی آقای سیاوش تهمورث در سالن اصلی تئاتر شهر اجرا شده است.البته نمایش کنونی تقریبا ایده سه زوج و موبایل را از آن کار دارد و به طور کامل بازنویسی شده و با عنوان جدید اجرا می شود. در نتیجه هیچ گونه اقتباس یا نگاه آزاد به دو فیلمی که نام شان برده شد وجود ندارد.با احترام. گروه نمایش موج
خرید بلیت این نمایش به کارگردانی آرش عباسی و بازی مهسا باقری، شقایق پور حمدی، مسعود روستا، محمد عسگری، شیوا مکی نیان، علی نجفی امروز پنجشنبه ساعت ۱۷ آغاز خواهد شد.
فاضل فروشانی این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید