تیوال نمایش ۹۶۳+
S3 : 15:10:09
  ۰۹ تا ۲۶ دی ۱۳۹۵
  ۱۹:۰۰
  ۴۵ دقیقه
 بها: ۲۰,۰۰۰ تومان

: نرگس فرشی
: محسن قرایی
:باران کوثری

: احسان بیات فر
: نوشین جعفری
: آزاده آویژه
: آریان امیرخان

یادداشت محسن قرایی: جنگ سوریه شاید متفاوت‌ترین جنگ همه‌ی تاریخ باشد. گلوله‌ها همان است که قبلا شلیک می‌شدند، موشک‌ها همان است که در جنگ‌های قبلی بر سر مردم ریخته می‌شد، بدن‌ها به همان شکل قبل شکافته و پاره پاره شدند، دست‌ها و پاها از بدن‌ها تکراری تفریق شدند.
تفاوت در اینجاست: اینجا در سوریه همه چیز مخدوش است. این جنگ نه تاریخ شروع دارد، نه آغاز کننده، نه ادامه دهنده و نه کسی که آن را پایان دهد. کاش پایانی بود.

یادداشت نرگس فرشی: واقعیت جایی برای امید باقی نمی گذارد و واقعیت جنگ ناامیدانه از هر موقعیت احتمالی آنسوتر می رود آنقدر که چاره ای نمی ماند جز امید را برایش ساختن، برایش تولید کردن؛ یکبار با بافتن رویایی، بار دیگر با چیدن قصه ای و یک وقت هم با از نو بیادآوردن همه¬ی آنها و آن چیزها که دیگر نیستند.
"۹۶۳+" ساخته شده از همین وضعیت است در سوریه، سرزمینی با همه‌ی داشته هایی که ندارد اما هنوز میل به ساختن امید از هر واقعیتی در آن قدرتمندتر است.

یادداشت باران کوثری:
آوار جنگ و نا امنی سوریه تنها بر سر خودش خراب نمی شود، تعداد کشته‌شدگان مستقیم و غیر مستقیم این آشفتگی، آوارگی کودکان، سلاح‌ها و بمب‌های رنگ و وارنگ و میزان خشم و خشونت آدم‌ها، تکرار می کنم آدم‌ها عقل از سر می پراند. در این میان، در میان این اخبار دلخراش و عکس‌ها و فیلم‌ها، حتما زنان و مردانی، آدم‌هایی در خاکستر جنگ به انتظار نشسته اند، انتظار فرزندی، مادری، پدری یا عشقی که در جایی جا مانده. ۹۶۳+ روایت جا ماندن است در میان یک شهر سوخته...

توجه: حتما نیم‌ساعت پیش از شروع نمایش در سالن حضور داشته باشید. به هیچ عنوان پس از اجرای نمایش امکان ورود وجود نخواهد داشت.
- دسترسی آسان از متروی دکتر شریعتی

"حتی اگه تو بندر لاذقیه به دریا خیره بشی، باز گوشه چشمت جنگ رو می بینه. از لاذقیه تا حلب چقدر راهه؟ از درعا تا حلب چقد راه بود؟ چند توقف؟ چند پناهگاه؟ چند تا چایی گرم تا حلب راه هست؟ برگرد... برگرد عزیز من! "

مکان

خیابان شریعتى، خیابان میرداماد، خیابان رودبار شرقى(شمالى)، بعد از خیابان فلسفى، پلاک ٥٧
تلفن:  ۲۲۲۲۴۵۱۸

عکس‌های پایه

نمایش ۹۶۳+ | عکس نمایش ۹۶۳+ | عکس نمایش ۹۶۳+ | عکس

ویدیوهای وابسته

آواهای وابسته