آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش روز بیست و یکم
S3 : 14:23:55 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۰۷ مرداد تا ۰۹ شهریور ۱۳۹۷
۱۸:۰۰
۱ ساعت و ۱۰ دقیقه
بها: ۳۰,۰۰۰ تومان
در بحبوحه شلوغی‌ها و درگیری های شهریور ۱۳۲۰ در ایران مردم دچار قحطی شده اند. مرگ فرماندار شهر، آشوب و بلوایی بین کنسول روس، روحانی و معلم شهر و نظمیه چی راه می‌اندازد که هم زمان با عاشقانه ای، داستان پیچیده تر می‌شود.

اجرای پیشین این نمایش

لینک شبکه‌های مجازی سالن مهرگان: تلگرام و اینستاگرام

گزارش تصویری تیوال از نمایش روز بیست و یکم / عکاس: پریچهر ژیان

... دیدن همه عکس‌ها ››

اخبار

›› مراسم آیین افتتاح نمایش روز بیست و یکم با حضور بهزاد فراهانی و گوهر خیر اندیش انجام شد

›› با حضور هنرمندان،همزمان با آغاز اجراهای نمایشنامه «بیست و یکم» رونمایی می‌شود

›› پیش فروش سه روز نخست اجرا آغاز شد.

›› بازیگران نمایش «روز بیست ویکم» کامل شدند

›› در «روز بیست و یکم»، ایوب آقاخانی، سولماز غنی، به بهانه قحطی نان برای بار دوم همبازی می‌شوند

آواها

مکان

خیابان انقلاب، خیابان خارک، بن بست اول، پلاک ۵ خانه نمایش مهرگان
تلفن:  ۶۶۷۲۲۶۲۲ - ۶۶۷۲۴۸۱۵

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
خوب به نظر من دیدن هر نمایشى یه دلیل میخواد، و چه دلیلى بهتر از اینکه #طراح_حرکت نمایش دوست عزیز آدم باشه، نازنین نانا والاجم
نمایش #روز_بیست_و_یکم
در شروع نمایش، فکور (قهرمان داستان با بازى #ایوب_آقاخانى ) رو به جمعیت مى ایستد و با حالتى تمسخرآمیز و لحنى کوبنده مى گوید: اشرف مخلوقات شمایید؟ وهمین تلنگر خوبى براى مخاطب و براى شروع نمایش است.
اثر در بحبوحه شلوغی‌ها و درگیری های شهریور ۱۳۲۰ در ایران، در زمانى که مردم دچار قحطی شده اند جریان دارد! گریزهایى از نمایش به حال و روز امروزمان بر مى گردد، رواج فساد و فقر در جامعه، تزلزل مذهبیون، و البته حضور پررنگ نماینده روس!!! اما نکته اى که براى من مبهم باقى ماند اینکه قهرمان قصه، دائم الخمرى بود که اگرچه مى توانستى دوستش بدارى، ولى در اندازه ى یک قهرمان نبود!
بازى ها باور پذیر بود، و نمایش از هرجهت ساده بود، از طراحى صحنه تا لباس و... که البته لازمه ى اثر بود.
اما مساله ى آزاردهنده، ساختمان غیر استاندارد و مدیریت ضعیف #خانه_نمایش_مهرگان بود، مسائلى مانند عدم تعریف فضاى انتظار، فاصله ى بسیار کم ردیف صندلى ها، و... و اجازه ى ورود تماشاچیان بعد از ساعت شروع که مخل نظم نمایش بود!
و گلایه ى تکرارى من! این که هر اثرى جاى خندیدن نیست...!!!
ممنونم از نظر شما حتما نقاط ضعف رو اصلاح خواهیم کرد
۰۳ شهریور ۱۳۹۷
در مورد تماشاخانه مهرگان متاسفانه مدیریت اجرایی وجود ندارد بین اجرا همینطور میروند و می آیند .
صندلی ها هم که کاملا غیر استاندارد
اما درباره اثر
بجز ایوب آقاخانی مگر بازیگری بود
درباره گریم هم شما فضای خانه فساد رو با سه دختر که اصلا هیچ نشانه ای از .........
و بازی ها که انگار از روی متن میخوانند من ردیف ... دیدن ادامه ›› دوم بودم و صدای بازیگران رو خیلی نمیشندیم
مِی فروش که به دلیل نوع شغلش معذوریت هایی باید داشته باشد دائما مست بود و با رفتاری عجیب که نه شبیه مردان هیز بود و نه الواط با مشتریانش بگو مگو میکرد عاروق میزد و توهین میکرد دکتر که نه به لحاظ ظاهری و نه بازی دکتر بود لباس یک کارگر رو تن ایشون کرده بودند کسی که در فرنگ درس خونده کسی که با علم روز آشناست و اگر مذهبی بودن رو با موی بغل شانه کردن و پاچه شلوار بالا زدن برای نجاز و استغفار برای لب بعنوان قوام شخصیت مطرح میکرد دکتر متدین ما در میخانه چه میکرد
در باره قلیان و تنباکو که میشود کتاب نوشت
درباره می نوشیدن دوستان هم من فکر میکنم گاهی بد نیست چهار تا فیلم قدیمی رو زیر و رو کنیم اگر اهل پوشیدنش نیستیم بجای دیدن فیلم های خارجی
در اون سالها شراب در شیشه ویسکی میدادند و در شات سرو میکردند
و می فروش که معمولا ارمنی بوده از سالهای بسا دور باده گردانی می‌کرده اما نه به این نحو حداقل داشاکل رو ببینید
لااقل هزار دستان رو ببینید
۰۷ شهریور ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت هفته پایانی این نمایش، از یکشنبه ۴ تا جمعه ۹ شهریور، به کارگردانی نیوشا محرابی و با بازی ایوب آقاخانی، سولماز غنی، سروش طاهری و ... آغاز شد.
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، از دوشنبه ۲۹ مرداد تا جمعه ۲ شهریور، به کارگردانی نیوشا محرابی و با بازی ایوب آقاخانی، سولماز غنی، سروش طاهری و ... آغاز شد.
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، از چهارشنبه ۲۴ تا جمعه ۲۶ مرداد، به کارگردانی نیوشا محرابی و با بازی ایوب آقاخانی، سولماز غنی، سروش طاهری و ... آغاز شد.
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، از دوشنبه ۲۲ تا سه شنبه ۲۳ مرداد، به کارگردانی نیوشا محرابی و با بازی ایوب آقاخانی، سولماز غنی، سروش طاهری، بهرام سروری نژاد، رویا فلاحی و ... آغاز شد.
نمایش خوبی بود.
بازی اقای آقاخانی مثل همیشه درجه یک بود و بی نقص.
پیشنهاد می کنم ببینید این تاتر رو،
حالتون بهتر میشه بعد نمایش قطعا...
باید اعتراف کنم که از دید یک مخاطب ، حال این روزای تئاتر ما خیلی بهتر از سینما و دیگر هنرهای وابسته ست ، اجرای امشب این باور رو تقویت کرد و باید تشکر ویژه ای کرد از بازی های بسیار قوی سولماز غنی و ایوب آقاخانی که به واقع پارتنرهای بسیار مناسبی برای این اجرا بودند و تبریک به سرکار خانم محرابی بابت این انتخاب که کاملا به جا و حرفه ای بوده ... به جرات میتونم بگم از قویترین شروع های نمایشی این چند وقت اخیر رو در نمایش هایی که دیدم ، از ایوب آقاخانی در پرده اول نمایش " روز بیست و یکم " دیدم و خود همین موضوع باعث شد انتظارم لحظه به لحظه از نمایش و نمایشنامه بالا بره ولی انصافا نیمه اول اجرا به پایان آن میچربید و با توجه به آن شروع فوق العاده ، انتظار پایان قوی تری داشتم .
دیدن این اجرا به علاقه مندان واقعی تئاتر در خانه نمایش مهرگان صددرصد پیشنهاد میشه .
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، از پنجشنبه ۱۱ تا سه شنبه ۱۶ مرداد، به کارگردانی نیوشا محرابی و با بازی ایوب آقاخانی، سولماز غنی، سروش طاهری، بهرام سروری نژاد، رویا فلاحی و ... آغاز شد.
خرید بلیت این نمایش با بازی ایوب آقاخانی، سروش طاهری، بهرام سروری نژاد و .. با تخفیف روزهای نخست شنبه ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد.