آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش سحر
S3 : 18:05:58 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۲۵ تیر تا ۰۹ مرداد ۱۳۹۸
۱۹:۱۵
۱ ساعت و ۵ دقیقه
بها: ۳۰,۰۰۰ تومان
نمایش «سحر» روایتگر چالش های زنان مستقل ولی تنهاییست که برای حفظ هویت زنانه اشان در جامعه ای مرد سالار همواره در معرض پیش داوری های غیر منصفانه بوده اند.

لینک شبکه‌های مجازی سالن مهرگان: تلگرام و اینستاگرام

گزارش تصویری تیوال از نمایش سحر / عکاس: سید ضیا الدین صفویان

... دیدن همه عکس‌ها ››

مکان

خیابان انقلاب، خیابان خارک، بن بست اول، پلاک ۵ خانه نمایش مهرگان
تلفن:  ۶۶۷۲۲۶۲۲ - ۶۶۷۲۴۸۱۵

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
این نمایش به زیبایی مشکلات و چالش هایی که بانوان با آن در زندگی اجتماعی فعلی مواجه هستند را به خوبی بیان می کند، بازی های تاثیر گذار برخی از بازیگران نمایش را جذاب و باورپذیری اتفاقات به نمایش کشیده شده را بیشتر می نماید. از جمله بازی سرکارخانم کسائیان که روایت گر خوبی از حس های تجربه شده در جامعه امروزی زنان است. دیدن این نمایش را به تمام هنردوستانی که تمایل به تماشای آثار مرتبط با حوزه بانوان و چالش های مرتبط با آن دارن، توصیه می کنم.
حسین این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
نمایش زیبای ، سحر رو من در پنجشنبه 98/4/27 دیدم ..... موضوع در مورد مشکلات بانوان که به تنهایی زندگی میکنن ،،، نویسنده عزیز بخوبی مطرح کرده و جناب علی فرزانه پور هنرمند و کارگردان عزیز بسیار عالی به اجرا گذاشتن.... تبریک عرض میکنم ، به همه عزیزان و عوامل نمایش که این مسائل که در جامعه ما زیاد هست ،..خیلی زیبا و عالی به اجرا گذاشتن ....خدا قوت و خسته نباشید ...از دوستان و عزیزان که این نمایش رو ندیدن ، پیشنهاد میکنم ببینن .... با آرزوی موفقیت و بهترینها براشون ....
مهدی علی نژاد و Hossein ZFard این را خواندند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت این نمایش به کارگردانی علی فرزانه پور و بازی رضا زنده جاه، بلور سادات کسائیان، مریم احمدیان، نیلوفر دهار، صفورا کاظم پور، میثم محب الهی، علی پیله ور، زهرا ایران نژاد، محمد مهدی غروی، پانیذ ملکی، حامد مقدم، علی باقری، فرزاد عمرانی (روزهای چهارشنبه ۲۶ تا جمعه ۲۸ تیرماه) با تخفیف روزهای نخست همینک آغاز شد.
س ساعدی این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید