آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال فیلم‌تئاتر سرودهای نوجوانی که رژه رفتن را از رکسانا بیشتر دوست داشت
S3 : 04:35:32 | com/org
خـریــــد
٪۳۰ تخفیف
بها: ۱۰,۰۰۰ تومان
رکسانا نمایشنامه‌ای در ده سرود و یک پرولوگ با درونمایۀ عشـق و بن‌مایۀ مرگ. پارازیت، مادر، همسرایان، کاپیتان، نوجوان، رکسانا و دکترشخصیت های نمایش هستند. اسامی همه عام‌اند، و به شکلی نمادین مخاطب را با یک جامعۀ ملتهب روبه‌رو می‌کند؛ اما با به میان آمدن نام "رکسانا" همگی تبدیل به کاراکتر می‌شوند و نه تنها قهرمان داستان (نوجوان) بلکه تمام شخصیت‌ها به نوعی روان‌پریش به‌نظر می‌رسند. این اثر، شرح جامعه‌ای تب‌دار است که با هذیان‌گوییِ آگاهانه مخاطب را با خود پیش می برد. "چنین به نظر می رسه که در هر حال انسان برای سریع بلعیده شدن آفریده شده." چنان که از جملۀ پایانی پارازیت پیداست "ما انتظار می کشیم" پایان نیز قطعی نیست و شاید این نزدیک‌ترین روایت است به حقیقتِ زندگی و هستی. چیزی که خلق شده، به هر حال تولید شده!.

ویدیوها

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
رکسانا....
این نمایش چقدر متفاوت از نمایش هایی بود که تا به الان دیدم
نمایشی که تنها یکبار دیدنش کافی نیست و باید برای دیدن دوباره و چندباره و رمزگشایی لحظه به لحظه آن بسیار وقت گذاشت.
بازی های عالی و بدن های آماده و اجراهای فرم خیره کننده نشان از تمرین های طولانی مدت چندین و چند ماهه دارد چیزی که این روزها کمتر شاهد آن هستیم...
اما وقتی کارگردان کار جناب آقای هومن رهنمون باشد جز ارائه یک اثر شاهکار توقع دیگری نمیتوان داشت.
در آخر چند جمله ای هم درباره آرزو صراف رضایی می خواهم بنویسم
بازی خیره کننده،قابل باور،بدون اغراق آرزو صراف رضایی مرا به حیرت درآورد او نقش زنی را بازی کرد که از نظر سنی فاصله زیادی با خودش دارد و به نظر من جز سخت ترین بازی هاست اما من در کل مدت نمایش یک مادر رنج کشیده و نگران فرزندش را دیدم من لحظه ای متوجه بازیگرجوانی که نقش مادر را ... دیدن ادامه ›› بازی کند نشدم.
بنظر من آرزو صراف رضایی بهترین گزینه برای این نقش بود و الحق والانصاف که معرکه بود و بسیار درخشید و لحظه ای چشم از هنرنمایی او نمیتوانستم بردارم.
دیدن این کار را بسیار توصیه میکنم به همه عزیزان
میترااکبری
آرزو صرّاف رضائی این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت این نمایش، به نویسندگی علی‌رضا کوشک جلالی، کارگردانی هومن رهنمون و با بازی عرفان میدانلو، فاطمه خدابنده لو، داوود گراوند و ... آغاز شد.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید