آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش طناب
S3 : 07:12:19 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۱۵ آذر تا ۰۷ دی ۱۳۹۷
۲۱:۳۰
۱ ساعت و ۱۰ دقیقه
بها: ۵۰,۰۰۰ و ۴۰,۰۰۰ تومان


- از همراه داشتن فرزندان زیر ۸ سال خودداری نمایید.

گزارش تصویری تیوال از نمایش طناب / عکاس: پریچهر ژیان

... دیدن همه عکس‌ها ››

اخبار

›› هفته پایانی نمایش‌های «خروس لاری» و «طناب»

›› شامگاه پنجشنبه ۱۵ آذرماه نمایش «طناب» اجرای عمومی خود را در تماشاخانه ایرانشهر آغاز کرد

آواها

مکان

خیابان طالقانی، خیابان شهید موسوی شمالی، جنب خانه هنرمندان، تماشاخانه ایران‌شهر
تلفن:  ۸۸۸۱۴۱۱۵_۸۸۸۱۴۱۱۶

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
بِرَندِن: ((فرقِ ما با مردمِ عادی اینه که اونا فقط حرفِ جنایت رو میزنن ولی ما عمل می کنیم)).
طناب خوب بود . خیلیم بی رحمی نکنیم . علی شادمان تا میتونست داشت میدرخشید . نقش خانم ویلسون هم بامزگی خودش رو داشت .
خسرو پسیانی زحمت کشیده بود ولی میتونست بهتر باشه .
خانم آیناز آذرهوش خیلی بد بود.رامین ناصرنصیر هم خوب بود .
صدای موسیقی خیلی زیاد و بلند بود و صدای بازیگرا بعضی جاها به زور شنیده میشد . آتیلا پسیانی هنوز تپق داشت با وجود اجراهای آخرش.
نمایش میتونست خیلی پر استرس و پر هیجان تر بشه جوری ک مخاطب حوصلش سر نره .طراحی لباس و صحنه خیلی خوب بود . من‌نگرانم علی شادمانم که هرشب ث الی ۳ سیگار میکشه . ولی در کل خوب بود . خوب تونسته بود طناب هیچکاکو به تصویر بکشه .
رضا تهوری، حدیث سیدی، پوریا، Leon S. Kennedy و زهره مقدم این را خواندند
bahar parsafar این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت روزهای پایانی این نمایش با بازی آتیلا پسیانی، رامین ناصر نصیر، علی شادمان، خسرو پسیانی، پگاه کاظمی، آیناز آذرهوش، مهسا طهماسبی و راد پور جبار از سه شنبه ۴ تا جمعه ۷ دی‌ماه امروز ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد.
میترا و نعیمه پوردهقان این را خواندند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
به آگاهی می‌رسد اجرای این نمایش در روز جمعه در یک سانس ویژه و ساعت ۱۷ خواهد بود.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت روزهای پایانی این نمایش، از شنبه ۱ تا دوشنبه ۳ دی، به نویسندگی پاتریک همیلتون، کارگردانی نصیر ملکی جو و با بازی آتیلا پسیانی، رامین ناصر نصیر، علی شادمان، خسرو پسیانی، پگاه کاظمی، آیناز آذرهوش، مهسا طهماسبی، راد پور جبار، فردا (چهارشنبه) ساعت ۱۰ آغاز خواهد شد.
میترا این را خواند
Rassa Massahati و Mst_m این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت سانس های تازه این نمایش با بازی آتیلا پسیانی، رامین ناصر نصیر، علی شادمان، خسرو پسیانی، پگاه کاظمی، آیناز آذرهوش، مهسا طهماسبی، راد پور جبار از چهارشنبه ۲۸ تا جمعه ۳۰ آذرماه همینک آغاز شد.
میترا این را خواند
گروه همیاری عزیز
خواهش میکنم هروقت خواستین فروش روزهای جدید رو شروع کنید از چند ساعت قبل اطلاع بدین مثلا توی قسمت آگاهی ها بیارید یا از چند ساعت قبل کامنت کنین ، اینجوری یهویی نگید که فروش روزهای جدید آغاز شد ، چون ما مطلع نمیشیم وردیف های خوب برامون نمیمونه و برنامه ریزی هامون به هم میخوره
خواهشا لطف کنین از چند ساعت قبل از باز شدن فروش روزهای جدید یه اطلاعی بدید مچکر
۲۴ آذر ۱۳۹۷
درود بر شما
خرید بلیت روزهای پایانی این نمایش، از شنبه ۱ تا دوشنبه ۳ دی، فردا (چهارشنبه) ساعت ۱۰ آغاز خواهد شد.
۲۷ آذر ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
طراحی صحنه و لباس ها رو دوست داشتم
این استفاده از المان های زرد و آبی خیلی خوب بود
با توقع هیجان و دلهره بیشتری این کار رو انتخاب کرده بودم که خب میشه گفت هیجانی نداشت
در کل کار خوبی بود ولی جا داشت پخته تر باشه... درخشان ترین بازی رو علی شادمان داشت که توقعش هم می رفت
و باید بگم اونچه که نذاشت نمایش برام خیلی دوست داشتنی باشه بازی بی حس و مصنوعی خسرو پسیانی بود
علی عااالیہ و واقعا ھم ازش بہ قول شما توقع میرفت کہ اینطور باشہ ھممون میدونیم و یادمون نرفتہ کہ علی ھمون سعید فیلم میم مثل مادرہ کہ نقش بہ اون سختی رو انقدر بااحساس و عااالی بازی کرد طوری کہ صحنہ ھای بازیش تو این فیلم بہ نقل از یکی از خبرگزاری ھای معتبر از احساسی ترین و بھترین صحنہ ھای احساسی سینمای ایرانہ یا نقشی کہ توی فیلم زمانی برای دوست داشتن بازی کرد نقش یہ بچہ معلول رو انقد عااالی و طبیعی بازی کرد کہ بعضیا باورشون نشدہ بود کہ این بچہ ھمون علیہ کہ خداروشکر چھارستون بدنش سالمہ واقعا آرزوی بھترین ھا رو براش دارم.
۲۱ فروردین
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
کار خوبی بود فضا عالی بازیها عالی فقط احساس کردم آقای خسرو پسیانی نمیتونست استرسو خوب منتقل کنه
میترا، Mst_m، سپیده، حدیث سیدی و میلاد طیبی این را خواندند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
یکی از بهترین اقتباسهایی بود که تابحال دیدم، طراحی صحنه و انتخاب رنگها در تقابل با شخصیتهایی خونسرد که در محیطی مملو از تنفر با هم در صلح و آرامش ستیز می کنند از نقاط قوت اثر محسوب می شد.
علی شادمان وجه غافلگیر کننده این اثر هنری محسوب میشود ، برای دیدن درخشش و ظهور یک استعداد نو در تئاتر ایران به استقبال هنرنمایی علی شادمان بروید و از دقیقه به دقیقه این کار لذت ببرید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش،یکشنبه ۲۵ و سه شنبه ۲۷ آذر، به نویسندگی پاتریک همیلتون، کارگردانی نصیر ملکی جو و با بازی آتیلا پسیانی، رامین ناصر نصیر، علی شادمان، خسرو پسیانی، پگاه کاظمی، آیناز آذرهوش، مهسا طهماسبی، راد پور جبار، فردا (پنجشنبه) ساعت ۱۰ آغاز خواهد شد.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
این تخفیف دانشجویی که گذاشتین میشه بگین چه جوریه ؟
یعنی من موقع خرید ، کد تخفیف رو بزنم حله ؟ آخه تو توضیحات نوشتین تو گیشه ی ایرانشهر بخریم ..
میشه دقیق توضیح بدین
میترا این را خواند
دوست عزیز اگر میخواهید روزهای شنبه تا سه شنبه این کا رو تماشا کنید میتونید از طریق همین صفحه بلیط رو رزرو کنید و کد تخفیف tiwallstudents رو بزنید و از تخفیف استفاده کنید ولی اگر خواستین روزهای چهارشنبه تا جمعه این نمایش رو ببینید نمیتونید با خرید اینترنتی از تخفیف استفاده کنید و باید با همراه داشتن کارت دانشجویی به گیشه مراجعه کنید و خریدتون رو حضوری انجام بدین
۲۱ آذر ۱۳۹۷
بله دوشنبه میتونید با کد تخفیف خرید کنید ولی کلا واسه هر نمایشی با کد تخفیف دانشجویی خرید کردین باید کارت دانشجویی همراهتون باشه. چون وقتی خواستین پرینت بلیط رو از گیشه بگیرین ممکنه کارت دانشجویی تون رو چک کنن
۲۱ آذر ۱۳۹۷
به طور کلی در تیوال برای تخفیف دانشجویی در قسمت کد تخفیف از عبارت tiwallstudents یا student123 استفاده کنید
۰۲ دی ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
نمایش خوبی بود. طراحی صحنه و لباس واقعا خوب بود مخصوصا با ریزبینی ای که توی انتخاب رنگ و اجزا شده بود. فقط من انتظار هیجان یا حتی حس بیشتری داشتم. فکر میکنم لازم بود توی اکت یا موسیقی یکم هیجان تزریق میشد. ولی در کل رضایت بخش و دیدنی بود.
بسیار دیدنی بود. هم داستان هم صحنه هم بازی ها. همه چی خیلی خیلی عالی است. فقط صدای علی شادمان خیلی جاها کم بود و واقعا صدا به من که در ردیف 5 بودم نمیرسید.در کل پیشنهاد میکنم که حتما این نمایش را ببینید.
به آگاهی می‌رساند پیرو درخواست‌های مخاطبان محترم و با موافقت برگزارکنندگان محترم، همینک امکان خرید بلیت این نمایش با تخفیف دانشجویی به صورت اینترنتی برای روزهای شنبه تا سه‌شنبه با کد تخفیف دانشجویی tiwallstudents از تیوال فراهم شد.
امیر سلیمی این را خواند
Mst_m و زهره مقدم این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
من قبلا فیلم طناب رو دیده بودم و دیشب این افتخار رو داشتم که نمایش زیبای طراحی شده رو با بازی های درخشان بازیگران اون ببینم.بنظر من چند نکته جالب در این تئاتر بود که بهمین دلیل توصیه می کنم حتما نمایش رو ببینید.اول طراحی صحنه بسیار جذاب و هوشمندانه بود با رنگ هایی که هر کدام سرشار از معانی و وصف شرایط بود. دوم بازی درخشان بازیگرانی چون پگاه کاظمی در نقش خانم ویلسون و رامین ناصر نصیر در نقش آقای کنت و علی شادمان در نقش برندون بود. صحنه پایانی نمایش هم بنظرم بسیار جالب و حرفه ای اجرا شد و تماشاچی را شدیدا غرق در روایت ارائه شده می کرد. تنها اشکال کار بنظر من این بود که گاهی صدای بازیگران شنیده نمی شد و تپق های آتیلا پسیانی هم تمرکز تماشاچی را برای لحظاتی می گرفت.
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، از چهارشنبه ۲۱ تا جمعه ۲۳ آذر، به نویسندگی پاتریک همیلتون، کارگردانی نصیر ملکی جو و با بازی آتیلا پسیانی، رامین ناصر نصیر، علی شادمان، خسرو پسیانی، پگاه کاظمی، آیناز آذرهوش، مهسا طهماسبی، راد پور جبار، آغاز شد.
میترا این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
ما دیشب به تماشای این نمایش نشستیم. اجراها همونطور که انتظار میرفت بسیار خوب بود، البته اجرای نقش برندون به نظر شخصی بنده، که البته مخاطب عام تئاتر محسوب میشم، میتونست بهتر باشه. چیزی که ما از برندون در طناب هیچکاک میبینیم غیر از نارسیسیتی، پرشور و مواقعی احساساتی هست، علی‌الخصوص در مواجهه اول با روپرت و در انتهای کار. صحنه کار هم با رنگ زرد و آبی هم خیلی خوب کار شده بود، تنها نکته کوچک نبودن مترونوم بود که بودنش هیجان و ترس رو در فیلیپ و وارد کردن فشار رو از طرف روپرت بهتر به نمایش میذاشت.
نمایش در کل خیلی خوب بود، به نمایش و چالش کشیدن ایده superman نیچه، روشنایی گسترده روز و "هنر" قتل بی نقص رو به خوبی به اجرا درآروده بود.
خرید بلیت سانس های تازه این نمایش با بازی آتیلا پسیانی، رامین ناصر نصیر، علی شادمان، خسرو پسیانی، پگاه کاظمی، آیناز آذرهوش، مهسا طهماسبی، راد پور جبار از یکشنبه ۱۸ تا سه شنبه ۲۰ آذرماه با تخفیف گروهی امروز ساعت ۱۴ آغاز خواهد شد.
ستاره دهقانی، میترا و امیر سلیمی این را خواندند
حسین حسن زاده این را دوست دارد
چرا موضوعش نوشته نشده ? :(
۱۵ آذر ۱۳۹۷
چون از کلاسیک ترین فیلمهای سینمای جهان و هیچکاکه و حتما فکر کردن همه باهاش اشنایی دارند. و صد البته که یکی از بهترین فیلمهای دنیا هم محسوب میشه
۱۷ آذر ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت این نمایش با بازی آتیلا پسیانی، رامین ناصر نصیر، علی شادمان، خسرو پسیانی، پگاه کاظمی، آیناز آذرهوش، مهسا طهماسبی و راد پور جبار برای روزهای پنجشنبه ۱۵ ‌جمعه ۱۶ آذرماه، امروز ساعت ۱۴ آغاز خواهد شد.