تیوال نمایش تیاتر
S3 : 22:30:38
این نمایش در ستایش تیاتر روی صحنه می‌رود.
  ۰۵ تا ۲۰ مهر ۱۳۹۷
  ۱۹:۰۰ و ۲۱:۰۰
  ۱ ساعت و ۲۰ دقیقه
 بها: ۲۰,۰۰۰ تومان


: صابر ابر، الهام کردا، پانته آ پناهی ها
: موسسه فرهنگی هنری «اینجا میان شهر»

: (به ترتیب حروف الفبا)مینو آذرمگین، صونا احمد پور ملکی، طناز احمدی پور، پایار الله یاری، طلیعه ایمانی، ستاره بذرافشان، راهله تعبدی، نور آرش چارلی، پریا حیدری، آرام خادم، عرفان داداشیان، شهرزاد رحمانی، محمدرضا رشیدی، آوا علوی، باران فرد، فروغ کوهی، الهام میرشفیعی، آنیتا واحدی

: روح اله زندی فرد
: نوشین طهماسبی
: محمد پوراسکندریان
: بهروز سیفی
: طناز امین
: محمد پناهی، علیرضا پناهی

برگرفته از آثار :
مولر، محمد چرمشیر، یوجین اونیل، بکت، تنسی ویلیامز، بوشنر، استریندبرگ، ادوارد البی، سوفکل، کانگریو، ماتیی ویسنی یک، بهرام بیضایی، شکسپیر، آلبر کامو، اوریپید، چخوف

- این نمایش، از چند خرده نمایش تشکیل شده و یک تیاتر تلفیقی نیست.

نقش ها را هنرجویان مدرسه اینجا میان شهر ایفا می‌کنند.
شهر:
تهران

گزارش تصویری تیوال از نمایش تئاتر / عکاس: سارا ثقفی

... دیدن همه عکس ها »

مکان

خیابان طالقانی، خیابان شهید موسوی شمالی، جنب خانه هنرمندان، تماشاخانه ایران‌شهر
تلفن:  ۸۸۸۱۴۱۱۵_۸۸۸۱۴۱۱۶


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
تجربه دلنشین و خوبی بود و به عنوان مخاطب دغدغه مند تئاتر نه صرفن تفننی، همراهی این عزیزان رو در اولین اجراشون لازم دونستم، خوشحالم که این همه استعداد پر انرژی به دنیای حرفه ای تئاتر از این صحنه معرفی شدند.
ایپزود های دلنشینی بازی کردند که اکثر کسانی که تئاتر میبینند باهاش خاطرات خوبی داشتند. همه چیز به قاعده بود به قدر و اندازه چنین ایده و موضوعی، یک خروجی کاملن آکادمیک و فکر شده به دور از زرق و برق ها و و هیاهوی فروش و گیشه و ....؛ نور ، صدا، صحنه ، بازی ها ( بعضی ها با فاصله خیلی زیادی عالی بودند و شک ندارم که به زودی در کنار بزرگان ، لحظات دلنشینی خلق خواهند کرد ) همه چیز به قاعده( قاعده یعنی به اندازه ی تلاش، ایده و موضوع و تم و هدف نمایش ) ؛ به زعم من خوبه که مخاطبان تئاتر ببینند خروجی این همه موسسات و آموزشگاه های تئاتر و سینما واقعن چیه ! ( جالبه ... دیدن ادامه » که جایی خواندم عده ای با تنگ نظری و به اصلاح خودشان نقد! بر چسب تبلیغ آموزشگاه بازیگری رو به این نمایش چسباندن! هر چه که هست تلاش قابل ستایش این عزیزان مورد توجه باید باشد ) هستند استعدادهای خوبی که خارج از جریانات پارتی محور با پشتکار و علاقه ، نظر مخاطبشون رو ، روی صحنه جلب کنند؛ صحنه ای که کیمیاست و با اعجازش، تو را می برد تا عمق مهر، صبر، خشم، صلح، عشق، شور و جنون.


دیدن این اجرا برای کسانی که نمایشنامه های زیادی رو خوندن و با متن ها آشنایی دارن جذاب خواهد بود. چون با شخصیت هاشون دوباره دیدار میکنند.
دیدن این اجرا برای کسانی که نمایشنامه های زیادی نخوندن و با متن ها اصلا آشنایی ندارن جذاب خواهد بود. چون با شخصیت های زیادی یکجا آشنایی پیدا میکنند.
دیدن این این اجرا برای تئاتر اولی ها جذاب خواهد بود. چون با نفس تئاتر و اجرای بدون ادعایی روبرو می شند بدون درگیر شدن در مسائل جانبی و حواشی .
دیدن این اجرا برای تئاتر بین های حرفه ای هم جذاب خواهد بود میون مقدار زیادی اجراهای پرمدعا و تبلیغات و حواشی تکراری.
دیدن این اجرا برای شما که دانشجوی تئاتر هستید و در حال تمرین جای دیگری جذاب خواهد بود. می تونید شاهد یک تمرین خلاقانه روی صحنه باشید.
دیدن این اجرا برای شما که صرفاْ مخاطب تئاتر هستید جذاب خواهد بود چون می تونید ... دیدن ادامه » شاهد روش کار یک گروه از ابتدا با گرم کردنشون تا روی صحنه رفتنشون باشید.
دیدن این اجرا برای شما که به دکور و طراحی لباس خیلی اهمیت میدید یا نمیدید جذاب خواهد بود چون در عین استفاده از دکور از هیچ دکوری استفاده نشده و هر تصویری در اپیزود مربوطه ش خلق و بعد از پایان اون بخش مثل دود در هوا ناپدید می شه.
خلاصه که .. کار رو دوست داشتم!
چه قشنگ و جالب توضیح دادی... ممنون
۱۶ مهر ۱۳۹۷
خیر جناب سیفی عزیز منظورم موسیقی با کلامی که در اپیزود های میانی بود، هست. نام اپیزود رو به خاطر نمیارم متاسفانه اما تنها اپیزود دارای موسیقی با کلام بود @بهروز سیفی
۱۹ مهر ۱۳۹۷
متاسفانه من که لذت نبردم ! خیلی هم تلاش کردم ولی نشد :)
۲۲ مهر ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
حس ناب تئاتر دیدنو دوباره زنده کرد این نمایش،تک به تکشون هنرمندن و مطمئنا در آینده بیشتر میدرخشند،مبهوت این همه استعداد بودم،بینهایت لذت بردم و امیدوارم باز هم تمدید بشه تا بازهم به تماشای این اجرا بنشینم،پیشنهاد میدم به هیچ عنوان دوستان تئاتردوست این اجرا رو از دست ندن
خانم اسمعیل پور، شده از کاری خوشتون نیاد. من هرچی دیدم از شما تعریف بوده از کار و این خیلی برام جالبه.
۱۹ مهر ۱۳۹۷
چه منش پسندیده ای.
موفق باشید و پایدار.
به نظر من هم واقعا حداقل مقطه مثبت یک نمایش زحمتیه گه براش کشیده شده. ولی بعضی وقتا واقعا نمی تونم جلوی خودم رو بگیرم درمورد بعضی کارها :)
۱۹ مهر ۱۳۹۷
متوجهم
۱۹ مهر ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
انقدر اجراها قوی و پخته بود که باورش سخته برای اولین بار دارن روی صحنه میان
با اپیزودهایی که قبلن اجرای کاملش رو دیده بودم بیشتر میتونستم ارتباط برقرار کنم اما در مجموع هماهنگی فوق العاده ای حاکم بود که نشان از کارگردانی بی نقص داشت
با آرزوی موفقیت های بیشتر در ادامه کار
سلام به همه دوستان . خیلی خوشحال کننده بود برای شخص بنده که لابلای اخبار پست و پراز نا امیدی اجرایی رو ببینم که ته مانده های امید رو دریاوار نشون میده .. اکثر نمایش ها بنظر منه بیننده بی نقص میومد ..ناراحت کننده ترین بخش و شاید بهترین بخش مارتا بود بنظرم .. خیلی زیاد دوس داشتم . بنظرم عالی بازی شد .. شازده خانوم هم جزو بخش های دیگه ای بود که من خیلی دوس داشتم . دعوت میکنم از دوستان علاقمند حتما برن ببینن این اجرا رو.فک میکنم تا 3 شنبه فقط اجرا باشه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
همونطور که گروه نمایش گفتن این‌ نمایش در ستایش تئاتره و در واقع تخصصیه..یه جورایی به عنوان یک تمرین برای هنرجویانه در مقابل تماشاگران تا اولین‌تجربشون رو از صحنه به دست بیارن.که خب چون اسم خانم کردا و پناهی و آقای ابر رو نمایشه، در جلب حمایتها موفق بوده..در مورد خود اجراها از نظر من بعنوان مخاطبی که تخصصی در تئاتر ندارم ولی نمایشهای زیادی رو دیدم، میتونم بگم با توجه به تازه کار بودن هنرجویان،اجراها قابل قبول وبعضا عالی بود..در چند اپیزودی که خودم با اثر اصلی آشنایی داشتم تونستم بیشتر ارتباط برقرار کنم ولی سایر اپیزودها برام کمی‌گنگ بود که خب طبیعیه چون همونطور ک‌نوشتم این تئاتر برای مخاطبان عام نیست..من هم بیشتر بخاطر حمایت از هنرجویان به تماشای این تئاتر نشستم..کار کوچکی که در راستای اعتلای فرهنگ ازمون برمیاد حمایت کردنه..ضمن اینکه شور و ... دیدن ادامه » شوق این هنرجویان تازه به صحنه اومده و انگیزه و انرژی مثبتی که دارن رو میتونین روی صحنه حس کنید و لذت ببرید.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت سانس های پایانی این نمایش با اجرای هنرجویان مدرسه اینجا میان شهر از شنبه ۱۴ تا سه شنبه ۱۷ مهرماه در دو سانس ۱۹ و ۲۱ از فردا چهارشنبه ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد.
مهدی (آرش) رزمجو و محمد لهاک این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
اینقد بازی ها خوب بود و بعضی بازی ها عالی بود که متحیر شدم.
بعضی از اپیزودها واقعا حرفه ای بود و برای من مفهوم کامل یک تئاتر عالی بود.
شازده خانم بیضایی و مارتا ویرجینیاوولف بسیار زیاد دوست داشتم.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
لام
اول از همه خسته نباشید میگم به همه اعضا این گروه،همه هنرجوها و استاد/کارگردان هاى این کار جناب ابر و خانمها کردا و پناهى ها
اجراى خوبى از بچه هایى دیدم که براى بار اول صحنه رو تجربه میکنند
اپیزود هاى کار همه عالى بودن اما چند صحنه به صورت ویژه در خاطر من باقى موند.
پیش از صبحانه-نگاه جدیدى داشت
افراى جناب بیضایى تصویر جالبى داشت و دوست داشتنى بود
و مده آ-که بازیگر کوچکى داشت و به نظر نمیرسید که مده آ ى خشمگین باشد اما با شروع صحنه عمیقا من را هیجان زده کرد و به وجد آورد
و البته اپیزود آخر که دیالوگ هایى جادویى داشت
همگى خسته نباشید
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خب از اول اولش شروع کنم.
از این که خود استاد/کارگردان دم در بروشور نمایش هنرجوهاشو به دست مردم می داد خوشم اومد. به عنوان یه استاد این حرکت خیلی خوب و درست بود به خصوص توی جامعه ما که آدم ها تا کمی معروف می شن خودشونو گم می کنن.
ایده رو پسندیدم و به نظرم پروژه به هدفی که داشته رسیده، هم برای هنرجوها امکان تجربه صحنه رو فراهم آورده و هم مخاطب رو وادار به تحسین هنر نمایش و درک تاثیری که بر ذهن و زندگیش داره می کنه.
قطعاتی که انتخاب شده بود رو خیلی دوست داشتم فارغ از اینکه می شناختم و داستان رو می دونستم یا نه. خیلی دلم می خواست آنتیگونه و هملت توی این کار باشه که بود ولی دقیقن همین دوتا به شکلی خارج از شکلی که من منتظرش بودم :)) ولی خب جالب بود. هرچند متن آنتیگونه چیزی بیش از یک نمایشه، برای من مثل یه جادوئه که دوست دارم هی بشنوم و ببینم و دلم می خواست خود ... دیدن ادامه » آنتیگونه رو هم ببینم که طغیان می کنه.
شکل اجرا رو دوست داشتم.
همه بازیگرها خوب بودن و پرانرژی و هماهنگ.
از همه بیشتر قطعه نمایش ویرجینیاولف در ذهنم مونده و همون جا هم به خودم گفتم وای عجب بازیگری!
متن آخر رو نمی شناختم ولی خیلی ازش خوشم اومد.
قطعات با تمام تفاوت هایی که داشتن خیلی خوب با هم چفت و بست شده بودن و روال کار ذهن مخاطب رو اذیت نمی کرد.
از لحظه به لحظه زمانی که در سالن بودم لذت بردم و امیدوارم بتونم باز هم این اجرا رو ببینم.
برای همه این هنرجوهای جوون آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم همیشه روی صحنه مطمئن باشن که دارن خوب بازی می کنن :)
سلام.من دو عدد بلیط برای یک شنبه پانزدهم سانس نه این نمایش را دارم ولی نمی تونم برم هرکس تمایل به خرید داره به این شماره پیام بده.09361810121
۱۳ مهر ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
باید بگم که بازیگر ها با توجه به اینکه اولین اجرای صحنه ای رو تجربه می کردن عالی بودن
امیدورام این نمایش بستری باشه برای بهتر دیده شدن و موفقیت های بعدی
خرید بلیت این نمایش کاری از صابر ابر، الهام کردا و پانته آ پناهی ها برگرفته از آثار مولر ،محمد چرمشیر، سوفکل، کانگریو، ماتئی ویسنی یک، بهرام بیضایی، شکسپیر، آلبر کامو، اوریپید، چخوف و...با بازی هنرجویان فردا دوشنبه ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد.
با درود
یعنی نمایش از چند خرده نمایش تشکیل شده است؟ یا یک نمایش کلی و تلفیقی ست؟
۰۲ مهر ۱۳۹۷
سپاس بیکران همیاری ارجمند
۰۲ مهر ۱۳۹۷
بعد از مدت ها یه تئاتر خوب دیدم. همه بچه ها عالی بودن.جذابترین اجرا برای من بخش مارتا بود با بازی خانم فرد.
۱۸ مهر ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید