آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش یک زندگی بهتر
S3 : 15:34:07 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۰۱ آذر تا ۱۹ دی ۱۳۹۶
۱۹:۳۰
۱ ساعت و ۲۰ دقیقه
بها: ۳۵,۰۰۰ و ۲۴,۵۰۰ تومان  |  جزییات
ردیف ۷ صندلی های ۶ تا ۱۰ با ۳۰٪ تخفیف و بهای ٢۴،۵۰۰ تومان
قصه خانواده‌ای که تحت فشار شدید مالی قصد دارند از موقعیت ویژه پدر سوء استفاده کنند...

راه‌های ارتباطی با تماشاخانه پالیز: اینستاگرام / کانال تلگرام

گزارش تصویری تیوال از نمایش یک زندگی بهتر / عکاس:‌ سارا ثقفی

... دیدن همه عکس‌ها ››

ویدیوها

آواها

مکان

تهران، خیابان کریمخان، خیابان عضدی جنوبی (آبان)، خیابان سپند، پلاک ۶۹
تلفن:  ۸۶۰۳۷۵۱۰

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه نمایش، از یکشنبه ۱۷ تا سه شنبه ۱۹ دی، امروز چهارشنبه ساعت ۱۴ آغاز خواهد شد.
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، از چهارشنبه ۱۳ تا جمعه۱۵ دی، امروز (یکشنبه) ساعت ۱۴ آغاز خواهد شد.
سلام، دو عدد بلیط تئاتر اولیور توئیست برای روز سه شنبه دوازدهم دی ماه ساعت 18 بالکن اول موجود است، با همان قیمت خرید (60 هزار تومان) به فروش میرسد 09365543403
۱۰ دی ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه نمایش، با بازی: خسرو شهراز، شمسی صادقی، سامان دارابی، سارا رسول زاده، مجید نوروزی، از یکشنبه ۱۰ تا سه شنبه ۱۲ دی، فردا (چهارشنبه) ساعت۱۴ آغاز خواهد شد.
یه نمایش دلچسب با بازی های فوق العاده و پایان غافلگیر کننده...
دست مریزاد به تمام عوامل، جدا لذت بردم.
واقعا صد حیف که چنین نمایش هایی با سالن خالی اجرا میرن.
قیمت خانم،قیمت!!
همین تئاتر رو من با تخفیف دانشجویی دیدم،یک‌بار دیگه هم بلیت گرفتم که ببینم،بس‌که خوبه.ولی ۳۵ تومن کجا ۲۱ تومن کجا؟!؟
۰۴ دی ۱۳۹۶
جناب دانش عزیز صحبت شما رو قبول دارم ولی واقعا خیل زیادی از تماشاگرها به خاطر سلبریتی ها دارن به تئاتر الیور توئیست میرن. و شما اگر نظرات هم مطالعه بکنی متوجه میشی که خیلی انتقاد داشتن که مدت حضور نوید محمدزاده روی صحنه کم بوده پس معلومه که هدف از تئاتر رفتن دیدن اون شخصیت هست نه دیدن تئاتر. و دیگر شاهد عرضم نمایش اعتراف که شهاب حسینی کارگردانی میکرد. امثال این تئاتر ها، صندلی هاش به سرعت پر میشه حتی جلوی سالن بازار سیاه هم بلیط میفروشن که یکی از دلایل اون وجود سلبریتی هاس. و بیننده کاری به ژانر اون اثر نداره که آیا باب میلش هست یا نه و فقط یه عده میرن که سلبریتی ببینن. مثلا من از تئاتر موزیکال خوشم نمیاد با اینکه میدونم بازی بازیگرا مخصوصا آقای محمد زاده زیباس ولی برای من محوریت و موضوع تئاتر خیلی مهمه. البته این وسط تهیه کننده و تبلیغات هم خیلی اثرگذاره که تئاتر الیور توئیست این و هم در کنار سلبریتی هاش داره ولی تئاتر های زیبایی، همچون یک زندگی بهتر تهیه کننده ندارند و طبیعتا کمتر تبلیغ میشن و تماشاگر کمتری به دیدن این تئاتر میره.
۰۶ دی ۱۳۹۶
سلام، دو عدد بلیط تئاتر اولیور توئیست برای روز سه شنبه دوازدهم دی ماه ساعت 18 بالکن اول موجود است، با همان قیمت خرید (60 هزار تومان) به فروش میرسد 09365543403
۱۰ دی ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه، چهارشنبه ۶ و جمعه ۸ دی، امروز (یکشنبه) ساعت ۱۴ آغاز خواهد شد.
اینکه روزهای تازه تخفیف دانشجویی حذف بشه رو میشه با تصمیم گروه اجرایی توجیه کرد اما چرا سانس های که از قبل دارای تخفیف دانشجویی بودند نیز پیغام کد معتبر نیست داده می شود؟
والا ما که توی نوشته های پیشین چیزی تحت عنوان مدت محدود یا تعداد محدود برای بلیط دانشجویی ندیدیم...
یعنی سانس های ابتدای هفته فقط اگر تا امروز خریداری میشد امکان استفاده از کد داشتند؟!
۰۳ دی ۱۳۹۶
خانم حسینی آیا شما با تماس تلفنی به موفق به استفاده از کد برای جمعه شب شدید؟!
چون تا جایی که من فهمیدم گروه اجرایی با وجود خالی بودن نصف سالن در روزی مثل جمعه حتی، همچنان به حذف تخفیف دانشجویی معتقدند و این کد معتبر نیست.ظاهرا ادر سیاست هاشون فروش عجیب غریب با تخفیف فقط برای تک ردیف آخر باکس وسط و یا نت برگ را ترجیح میدهند!
۰۹ دی ۱۳۹۶
بله آقای باباخانی.
من برای جمعه دو بلیط با تخفیف دانشجویی در ردیف اول باکس کناری گرفتم. از اون‌جایی که بار اولم بود از این تخفیف استفاده می‌کردم، برگه‌ی انتخاب واحد این ترم خودم و همراهم رو نیز به همراه کارت دانشجویی‌هامون بردم تا اثبات هویت کنم (فکر می‌کردم حتما لازم می‌شه دیگه!) ولی هیچی نیاز نبود. صرفا با تماس تلفنی در عرض یکی دو دقیقه این مشکل رو برای من برطرف کردند. و جالب‌تر این بود که من معمولا ردیف آخر رو دوست دارم ولی این‌بار به توصیه‌ی یکی از واردین این امر ردیف اول بلیط گرفتم. وقتی رفتیم، چون سالن تا حدود زیادی خالی بود، خانمی با توجه به صحبت‌های من و همراهم گفتند اشکال نداره بریم ردیف‌های بالا و حتی در باکس وسط بشینیم! یعنی حتی جابه‌جایی مهم نبود. اما از آن‌جایی که معمولا همه چیزمان به همه چیزمان می‌آید درک این نکته که هیچ چیز از قانون ثابتی پیروی نمی‌کنه دور از ذهن من نیست. امیدوارم مشکل شما هم حل بشه. این اجرا به احتمال زیاد تمدید می‌شه البته.
۰۹ دی ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
به آگاهی می رساند خرید بلیت امروز پنجشنبه برای باکس های کناری به صورت نیم بها می باشد.
اسماعیل شاهی مریدی این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه نمایش، از یکشنبه ۳ تا سه شنبه ۵ دی، فردا (چهارشنبه) ساعت ۱۴ آغاز خواهد شد.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه، از چهارشنبه ۲۹ آذر تا جمعه ۱ دی، امروز دوشنبه ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
داداشم رفته خارجه؛ پول بیاره! همون که هی میزننش تو سر من! ایشششش!!! مامان جون گوشواره هاشو داده که ناهار خوراک گوجه مفصل بپزه که داداش خله از بلاد کفر میاد کوفت کنه! میخواد آبرومون جلوش نره!ایششش!!! آخه خوراک گوجه تو خانواده ی ما یه غذای گرونه!گوجه هارو که خریدم؛بعدش دوییدم تو حموم و یواشکی سیگار کشیدم بلکه یادم بره هیچی نشدم تو زندگیم!
یاد اول دبستان افتادم:
بابا آب داد؛بابا نان داد!بابا جان داد تا نان داد! زندگی بهتر جای دیگری نیست ،همینجاست.این مال دانشگاست که!
چی میگم؟سیگارمو خاموش میکنم...
شالمو مرتب میکنم؛دست میزنم.
توی اینستای زیر میتونین بلیط رایگان برنده شین
Lady_theaterعکسی متناسب با محتوای نمایش« یک زندگی بهتر »
لینک عکس : http://uupload.ir/files/q2fv_zendegi.jpg


" و اورا برای پروازی اجباری
آماده می سازید . "

عالی بود محمد جان
سپاس
۲۵ آذر ۱۳۹۶
با این که همان روزِ دیدن نمایش مشغول تحلیل ادبی داستان "پیرمردی با بال‌های بسیار بزرگ" برای کلاس درس و پاشخ‌گویی به استادم بودم؛ اما باز هم در ذهنم ربطی بین‌شون ایجاد نکردم. این عکس، این متن، اون نمایش عجب چه جرقه‌ای به آتش خرمن فکر من در این نیمه‌شب سرد زمستانی انداخت. ممنونم. باعث شدین باز عاشق امتحان‌ها بشم!!! باید دوباره بخونم همه‌چی رو. ممنون
۱۴ دی ۱۳۹۶

بسیار خرسندم بانو
همواره سعادتمند و پیروز باشید
۱۴ دی ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه نمایش، یکشنبه تا سه شنبه ۲۶ تا ۲۸ آذر، امروز چهارشنبه ساعت ۱۴ آغاز خواهد شد.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
چه بازی‌های خوبی، چه یکدست و منسجم. چه روان و بی‌تکلف.
به کارگردانی که بتونه این کیفیت از بازی رو از بازیگرهاش بگیره میشه سایر ضعف‌ها رو بخشید.
فقط همین امشب هشتاد و دو نفر از لذت تماشای این نمایش محروم بودند. اسراف که فقط هدر کردن نون و برنج نیست؛ امشب کلی لذت هدر رفت.
یعنى سالن واقعا اینقدر خالى بود!؟
۲۰ آذر ۱۳۹۶
برام سوال هست که این مشاوران تبلیغاتی و روابط عمومی و....و...... دقیقا چکار میکنن...! یعنی اگه من (یا خیلی های دیگه که براشون قضیه مهم باشه) قرار بود برای تاتر مدرسه ای چن تا بچه هشت ساله تبلیغ کنم خیلی موثرتر و گسترده تر از این ها بود....اونم تو دوران شکوفایی شبکه های مجازی که امکانات بینظیری رو برایتان در اختیار ما گذاشتن ...فقط کمی خلاقیت می‌خواد و همت....
۲۲ آذر ۱۳۹۶
البته بیشتر این بزرگواران (که جمع زیادی هم نمی‌شن) متخصص این کار نیستند. مثلا پیجی در مرحوم فیس‌بوک داشتند فالوئر بالا جذب شده و یکی دو گروه ازشون خواستند که پوستر کار ما رو هم اون تو جا بدید عوضش دو تا بلیت به شما می‌دیم و ... به مرور پیج مملو شده از پوستر تئاتر و جماعتی که گمان کردند اونجا مرجعی هست واسه انتخاب نمایشی که آخر هفته می‌خوان ببینن ... بعد ادمین‌[های] معروف شده با ورود تانگو، وایبر، اینستاگرام و تلگرام همون بساط رو اونجاها پهن کردند و نهایتا اسم‌شون رفت توی بروشور نمایش‌ها با عناوینی که می‌بینیم!
عده‌ای هم تو مطبوعات ابواب جمعی صفحات فرهنگی بودند و گزارش اجرا و عکس و خبر کار می‌کردند به مرور گوشی دست‌شون اومد که اگه با خود گروه یا سالن مرتبط باشند اندکی بیشتر از چیزی که از نشریه/سایت/موسسه بهشون می‌رسه، دست‌شون رو می‌گیره و باز اسامی رفت توی بروشور.
از طرفی هم بخشنامه ارشاد رو داریم که باید حتما چارت ویژه‌ای در مواد تبلیغاتی فیلم‌ها و تئاترها رعایت بشه و برخی از این دوستان فقط ... دیدن ادامه ›› اسم‌شون اون تو هست و حتی خودشون هم چند روز اول بی‌خبرند.
چند صباحی هم هست که عده‌ای از بچه‌های سوره و آموزشگاه فلان و آکادمی بهمان "تیزرهای مکش مرگ ما" با کلی دود و بخار و زوم‌این و زوم‌آوت واسه گروه‌ها سرهم‌بندی کرده و به عنوان پروژه پایان ترم [و حتی فارغ‌التحصیلی!] به اساتیدشون قالب می‌کنند حالا اگه محض تصادف اون استاد از عوامل اجرای نمایش بوده باشه که فبه‌المراد!
من هم مثل شما شیفته این تیزرها هستم ((-:

۲۲ آذر ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت سانس های تازه این نمایش از چهارشنبه ۲۲ تا جمعه ۲۴ آذرماه با بازی خسرو شهراز، شمسی صادقی، سامان دارابی، سارا رسول زاده و مجید نوروزی فردا یکشنبه ساعت ۱۴ آغاز خواهد شد.
صدف اسمعیل پور این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت سانس های تازه از یکشنبه ۱۹ تا سه شنبه ۲۱ آذرماه فردا چهارشنبه ساعت ۱۴ آغاز خواهد شد.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
به لحاظ کارگردانی مثل بقیه کارهای این کارگردان از انسجام خوبی برخورداره،بازی یکدست و هماهنگ و ترکیب معقول بازیگران نقطه قوت کاره بنظرم،متن موجز و کارآمدِ،شاید تنها إیرادی که با وسواس بشه به اثر وصله کرد ،تلخی بی پایان و پایان تلخِ،که البته به نظر من عین زندگی واقعی است و به اصطلاح خدشه ای به آن ندارم ولی بقول بزرگی مخاطب پول نمیده که بیاد دقیقا عین زندگی اش رو ببینه،چون خودش همین زندگی رو داره زندگی میکنه،البته صادقانه من دوست داشتم کا رو،به همه خسته نباشید میگم
نمایشی تلخ اما واقعی از زندگی هایی که بیصدا خاموش می شوند.نمونه ای شاخص از کاربرد صدا- نور حرکت در تئاتر-گاهی لازم است آستانه تحملمان را بالا ببریم تاشاهد نمایش خوبی باشیم-بازیها مسلط یکدست ودر خدمت نمایش است- برای دیدن زوایای پنهان اثر بایستی حواسمان جمع باشد.توصیه به علاقمندان آثار جدی نمایش ایرانی.
خرید بلیت این نمایش، به کارگردانی شهاب الدین حسین پور و بازی خسرو شهراز، شمسی صادقی، سامان دارابی، سارا رسول زاده، مجید نوروزی هم اکنون آغاز شد.
سمانه کیخا این را خواند
نمایش بسیار خوب و اصولی.
کارگردانی ومتن خیلی کارشده ؛فکرشده وازروی سواد است.
هرچند گویا بخش زیادی از اثر سانسور شده ولی با این حال کاربسیار خوب.

ای کاش تمام کسانی که سودای دیده شدن دارند ابتدا مشتاق فراگرفتن سواد این کار باشند تا اجرا های بسیار خوب اینچنینی انقدر نادر نباشند.
دیدن این نمایش را به مخطبان جدی تاتر پیشنهادمیکنم.
۱۶ آذر ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید