آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش یک زن و یک مرد
S3 : 21:09:21 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۲۰ خرداد تا ۲۰ تیر ۱۳۹۸
۱۹:۳۰
۱ ساعت و ۱۰ دقیقه
بها: ۳۰,۰۰۰ تومان
عاشقانه جذاب، لطیف و طنازی است برای میانسالی. لیدیا (ناهید مسلمی) بیمار آسایشگاهی است که رادیون (کاظم هژیرآزاد) مدیر آن است و نمایش قصه ارتباط متفاوت، زیبا، عاشقانه و طنزآمیز این دو است.

گزارش تصویری تیوال از نمایش یک زن و یک مرد / عکاس: سید ضیا الدین صفویان

... دیدن همه عکس‌ها ››

آواها

مکان

خیابان اندرزگو (قیطریه)، شرق به غرب، روبروی بلوار کاوه، خیابان احمدی، پ۲۸
تلفن:  ۲۲۳۹۰۳۲۰

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
به آگاهی می‌رسد اجرای روز جمعه ۷ تیرماه این نمایش لغو شده است. با خریداران محترم به منظور لغو یا جایجایی بلیت‌ها تماس گرفته خواهد شد.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
نمایش خوبی بود ولی می تونست خیلی قوی تر هم باشه ... موزیک هایی که پخش میشد واقعا زیبا بود ... ای کاش یکی از عوامل این نمایش اسم این موزیک ها رو اینجا ذکر کنن لطفا .
از کارهای جناب هژیر آزاد همیشه خوشم می آمد و در این اجرا هم وجه دیگر کار بازیگری خود را ارائه دادند تصویر سازی فضای رومانتیک در تیاتر به نظرم چون بر مدار احساس می گردد کاری بس دشوارست که جناب هژیر ازاد و خانم مسلمی از عهده خوب بر امدند با دکوری مختضر عاشقانه ی میانسالی با بازیهای درخور خوب به تصویر کشیده شد. از دیده ی بیننده ی جدی تیاتر این اجرا شاید به چشم نیاید ولی من بازیها و خس عاشقانه ی میان زن و مرد که در آمده بود را دوست داشتم
خرید بلیت این نمایش به کارگردانی هوشمند هنرکار و بازی کاظم هژیرآزاد، ناهید مسلمی (روزهای دوشنبه ۲۰ تا جمعه ۲۴ خردادماه) امروز ساعت ۱۴ آغاز خواهد شد.
شبنم یگانه این را خواند
خیلی اجرای لطیف و پر احساسی بود
ازتون ممنونم
فقط ای کاش برای این پیشکسوتان تئاتر بیشتر تبلیغ کنید تا خستگی اجرا براشون نمونه
۲۲ خرداد ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید