کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال سینما | اخبار | کارگردان «سیانور» به «سینما دو» می آید
S3 : 13:28:15 | com/org
فیلم سیانور | کارگردان «سیانور» به «سینما دو» می آید | عکس

سومین قسمت از برنامه «سینما دو» پنجشنبه 25 آذر ماه ساعت 23:30 با نگاهی به فیلم سیانور به کارگردانی بهروز شعیبی از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

به گزارش  مشاور رسانه ای در این برنامه بهروز شعیبی؛ فیلمساز، جواد طوسی؛ منتقد سینمایی و محمد خزاعی؛ مجری- کارشناس برنامه در کنار احمد نادری؛ انسان شناس و محمدباقر شاهین کارگردان جوان کشورمان حاضر می شوند تا درباره فیلم سینمایی «سیانور» که این روزها بر پرده سینماها در حال اکران است، به بحث و تبادل نظر بپردازند.

همچنین پدرام شریفی؛ بازیگر جوان فیلم سیانور و مسعود احمدیان؛ نویسنده فیلمنامه اثر حاضر نیز در بخش قاب ملاقات مهمان این برنامه خواهند بود. «سینما دو» هر هفته میزبان یک کارگردان مطرح سینمای ایران، یک کارگردان جوان به همراه یک کارشناس و صاحب نظر غالبا جامعه شناس است که پیرامون یکی از آثار اجتماعی کارگردان مدعو در حضور علاقمندان و دانشجویان سینما و تئاتر کشور به بحث و تبادل نظر می پردازند.

گزارش های موضوعی و مردمی، قاب ملاقات؛ گفت و گو با بازیگران و یکی از اعضای اصناف سینمای ایران، گزارشِ فیلم و ... از جمله بخش های در نظر گرفته شده برای این برنامه است.

برنامه «سینما دو» به تهیه کنندگی عباس یداللهی و کارگردانی حمیدرضا معدنچی در گروه نهادهای اجتماعی شبکه دو تهیه شده و از عوامل دست اندرکار آن می توان به نویسندگان برنامه؛ زهرا غزنویان و حامد جلیلوند، طراح دکور؛ سیدمجید میر فخرایی، موسیقی متن؛ بهزاد عبدی و مدیرتولید و مجری طرح؛ پیمانه طهماسبی،مشاور رسانه ای : علی زادمهر  اشاره کرد.

 

درباره فیلم سیانور
۲۲ آذر ۱۳۹۵