آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال تئاتر | اخبار | ساعت اجراهای تئاترهای خیابانی در محوطه تئاترشهر تغییر کرد و از ساعت ۱۸:۳۰ پذیرای مخاطبان خواهد بود.
S3 : 20:02:45 | com/org
ساعت اجراهای تئاترهای خیابانی در محوطه تئاترشهر تغییر کرد و از ساعت ۱۸:۳۰  پذیرای مخاطبان خواهد بود. | عکس

ساعت اجراهای تئاترهای خیابانی در محوطه تئاترشهر تغییر کرد.

ساعت اجراهای تئاترهای خیابانی در محوطه تئاترشهر تغییر کرد و از ساعت ۱۸:۳۰  پذیرای مخاطبان خواهد بود.

به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل هنرهای نمایشی، اجراهای تئاتر خیابانی با شعار «من، تو، ما/ تئاتر، زندگی، کرونا» که از چهارشنبه ۲۱ خردادماه در تهران و چند استان دیگر  آغاز شد مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت و ساعت آغاز اجرای این نمایش‌ها در محوطه تئاترشهر بنا به تقاضای علاقه‌مندان از ۱۷ به ۱۸:۳۰ تغییر کرد.

 در تهران، ۱۲ گروه نمایشی با مشارکت کانون تئاتر خیابانی اداره‌کل هنرهای نمایشی و معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۱ از چهارشنبه ۲۱ خرداد تا شنبه ۳۱ خرداد هر روز از ساعت ۱۸:۳۰ تا ۲۰ در پهنه فرهنگ و هنر رودکی (محوطه مجموعه تئاترشهر) نمایش‌های خود را اجرا خواهند کرد.

چنان که پیش‌تر اعلام شد در بازه زمانی ذکرشده ۳ گروه در شهرهای کرمان، سیرجان و رفسنجانِ استان کرمان، ۶ گروه در شهرهای قزوین، شهر الوند و تاکستانِ استان قزوین، ۷ گروه در شهرهای رشت، لاهیجان و آستانه اشرفیه استان گیلان و ۴ گروه در سطح شهر کرمانشاه استان کرمانشاه با مشارکت ادارات‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و دفاتر انجمن هنرهای نمایشی استان‌ها به اجرای تئاتر خیابانی می‌پردازند. 

 

۲۴ خرداد ۱۳۹۹