تیوال نمایش آبی مایل به صورتی
S2 : 16:03:05
خرید بلیت
۴۵,۰۰۰ تومان
  ۱۶ خرداد تا ۱۶ تیر
  ۲۱:۰۰
  ۲ ساعت
 بها: ۴۵,۰۰۰ تومان

: ساناز بیان
: (به ترتیب حروف الفبا) آناهیتا اقبال نژاد، مرضیه بدرقه، عاطفه رضوی، امید سلیمی، بهنام شرفی، محمد هادی عطایی، آیه کیان پور، امین میری، (بازیگر نوجوان) یاسمن رادمنش

: حمیدرضا آذرنگ
: آرش دهقان شاد
: رضا مهدی زاده
: ماریا حاجیها
: شاهین انتظامی
: مهسا عبداللهیان خامنه
: علیرضا میرانجم
: راحیل مرشدی
: همراز بیان
: ایلیا شمس
: مهیار گودرزی
: حسین حاجی بابایی
: سعید رضوانی
: ساناز بیان، مسعود خلج زاده، مرضیه فراهانی
: نسرین ریاحی پور
: دانیال حبیبی، اشکان شهروزی
: راضیه اسماعیلی
: سعید معروف پور، میلاد ابراهیمی، راغب فرامرز پور

- برنده جایزه ویژه هیئت داوران از سی و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر

- برنده جایزه بهترین بازیگر مرد سی و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر

- برنده جایزه بازیگر مرد برتر سال ۱۳۹۶ از جشن بازیگر

- برنده نشان مسئولیت اجتماعی از جشن کانون ملی منتقدان تئاتر

- نامزد جایزه بهترین بازیگر زن از سی و ششمین جشنواره تئاتر فجر

- نامزد دو جایزه بازیگری زن برتر سال ۱۳۹۶ از جشن بازیگر

اگه خوب خوبش رو بخوای... خود کلمه های زن و مرد چیزی بیشتر از یه توهم نیستن. هیچ مردی صد درصد مرد نیست و هیچ زنی هم صد درصد زن نیست که اگه اینجوری بود همه مون تبدیل می شدیم به یه مشت هیولا...


- از همراه داشتن فرزندان زیر ۱۶ سال خودداری نمایید.

شبکه‌های اجتماعی تماشاخانه سپند: اینستاگرام
با خرید بلیت اجراهای این تماشاخانه و ارائه‌ بلیت همان شب، از ۱۰٪ تخفیف کافه رستوران «خانه فیروزه» در محوطه مجموعه بهره‌مند می‌شوید.

مکان

تهران، خیابان کریمخان، خیابان عضدی جنوبی (آبان)، خیابان سپند، پلاک ۶۹، تماشاخانه سپند
تلفن:  ۸۶۰۳۷۸۰۷

اخبار وابسته

» آبی مایل به صورتی تمدید شد

» یادداشت فاروق مظلومی براى نمایش «آبی مایل به صورتی»

» یادداشت دکتر مریم هاشمی، دستیار روان‌پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران براى نمایش «آبی مایل به صورتی»

» یادداشت حسین پاکدل براى نمایش «آبی مایل به صورتی»

» ساناز بیان از اجرای دوباره نمایش موفق سال ۹۶ خبر داد

ویدیوهای وابسته


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
با سلام خدمت دوستان تیوالی
نمایش «آبی مایل به صورتی» روز جمعه ۷ تیر به دلیل شهادت تنها یک اجرا و اون هم ساعت ۴ خواهد رفت.
چقدر خوبه که از این امکان تیوال استفاده می کنین و اطلاع رسانی در مورد نمایش رو به موقع و خوب انجام میدین.
۱۷ ساعت پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
پیش فروش بلیت روزهای جدید
از فردا یکشنبه ۲ تیر ساعت ۱۲ ظهر آغاز میشه
سلام برای هفته آینده کی تمدید مبشه ؟
۱ ساعت پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
آبی
صورتی
آبی مایل به صورتی
صورتی مایل به آبی
اصلا هر چی، فقط انسان فقط با شرف
سپاس خانم بیان و گروه خوب آبی مایل به صورتی که در این جامعه به شدت قضاوت محور که حاضر نیستیم هیچ تفاوتی رو تحمل کنیم و همه را با سنگ محک خودمان میسنجیم و اعتبار می دهیم، جور دیگر نگاه کردن و دیدن رو به ما آموختید.
ای کاش فرزندانمان هم می توانستند آبی مایل به صورتی را تماشا کنند.
فقط انسان فقط باشرف :))
۳ روز پیش، شنبه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش به کارگردانی ساناز بیان و بازی آناهیتا اقبال نژاد، مرضیه بدرقه، عاطفه رضوی، امید سلیمی، بهنام شرفی، محمد هادی عطایی، آیه کیان پور، امین میری، یاسمن رادمنش، روزهای چهارشنبه ۵ و پنجشنبه ۶ تیر در سانس ۲۱ و روزهای پنجشنبه ۶ و جمعه ۷ تیرماه سانس ۱۶ فردا یکشنبه ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
چه طوری دَم از انسانیت میزنیم ؟! چه طوری انقدر راحت ادعا میکنیم که آدمیم ؟! چطوری بدون هیچ ترسی از خدا گله میکنیم که دنیاش ناعادلانست ؟! واقعاً چطوری انتظار داریم که توو یه دنیای عادلانه زندگی کنیم ؟! مگه ما خودمون عادلیم ؟! مگه ما خودمون میفهمیم مفهومِ عدالتو ؟!
میفهمیم عدالت چیه و انقدر راحت همدیگر‌و از روی ظاهر قضاوت میکنیم ؟!
میفهمیم عدالت چیه و سعی میکنیم آدما رو از روی جنسیتشون بشناسیم ؟!
میفهمیم عدالت چیه و هنوز از لحاظ جسمی و روحی به هم آزار میرسونیم ؟!
شخصیتِ همدیگرو به راحتی زیرِ پا لِه میکنیم ؟!
به حقوقِ اختصاصیِ همدیگه تجاوز میکنیم ؟!
به خودمون اجازه میدیم توو نگاهِ اول رو آدما اسم بذاریم ؟!
همدیگرو مسخره میکنیم ؟!
انقدر آسون دلِ همدیگرو میشکونیم ؟!
انقدر بی‌پروا همدیگرو ناامید میکنیم ؟!
پشتِ سرِ همدیگه حرف میزنیم ؟!
انقدر راحت غرورِ همدیگرو زیرِ پا لگدمال میکنیم ؟!
هان ؟!
یکم انتظاراتمون زیاد نیست ؟!
یکم زیاد ادعای انسانیتمون نمیشه ؟!
اصلاً ... دیدن ادامه » حواسمون به تعریفِ کلمهٌ “انسان” هست ؟!
نه ! بعید میدونم !
خیلی وقته هممون داریم دور میشیم از تعریفِ انسانیت .
انسان ، همنوعشو قضاوت نمیکنه .
انسان دلِ همنوعشو نمیشکنه .
غرورشو زیرِ پا لِه نمیکنه .
از زندگی ناامیدش نمیکنه .
انسان ، همنوعشو توو مشکلات بغل میکنه .
کمکش میکنه .
بهش حق میده .
امیدوارش میکنه .
انسان به اقلیتِ جامعش به چشمِ موجودی جدا از خودش و اطرافیانش نگاه نمیکنه .
انسان به اقلیتِ جامعش اجازهٌ رشد و پیشرفت میده ، بهش نمیخنده ، مسخرش نمیکنه ، طردش نمیکنه ، با جون و دل بهش کمک میکنه .
انصافاً که انسان بودن کارِ آسونی نیست ، لیاقت میخواد ، غیرت و فداکاری میخواد .
ولی حیف نیست ؟!
حیف نیست وقتی خدا این فرصتو بهمون داده ازش استفاده نکنیم ؟!
سختیش می‌ارزه به حسِ خوبِ بعدش .
حسِ خوبِ انسان بودن ، مهم بودن ، ارزش داشتن ، به هدفِ خلقت رسیدن و از همه مهم‌تر حسِ قشنگِ درست زندگی کردن .
به امید روزی که دنیامون پُر بشه از آدمای واقعی ؛ بعد با حالِ خوب همه دورِ هم زندگی کنیم و هممون از تهِ دل عاشقِ دنیای خوشگلمون بشیم (:
ستاره دهقانی
۹۸/۰۳/۳۱
ای جون دلم ستاره 16 ساله که داری جلو چشم ما بزرگ میشی❤❤
چه خوبه نسل جدید همه مثل تو فکر کنن عزیز دلم..
۴ روز پیش، جمعه
ای جووووون دلممممممم ❤❤❤
۴ روز پیش، جمعه
❤️❤️❤️
۴ روز پیش، جمعه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
از بهترین نمایش های این روزاست. در یک کلام: بروید و ببینید! ... لذت میبرم از اینکه نمایشهایی که دغدغه های اجتماعی ، انسانی و تاریخی دارن و حرفی برای زدن و فکر و مطالعه پشتش هست و تلنگر میزنه به روح و روانت تعدادشون بیشتر میشه.
من به نظرم میاد چنین نمایشی بیشتر از یک اثر هنری هستش. ای کاش هماهنگی هایی بشه از طرف وزارت آموزش و پرورش و وزارت علوم یا حتی مدیران خود مدارس و دانشگاه ها تا بچه های سال های آخر دبیرستان و دانشجوها رو بیارن به تماشای این نمایش. کاش صداوسیمای دولتی شعور اینو داشت که حتی تیزر مجانی برای این نمایش پخش کنه. کاش جلسات سخنرانی بعنوان مکمل چنین نمایش هایی تدارک دیده بشه. این موضوعات باید مطرح شه ، باز شه ، تکرار شه تا آگاهی بدست بیاد و فرهنگ سازی بشه و یاد بگیریم نحوه مواجهه با اختلال های جنسیتی رو ... از کل تیم تهیه و اجرای این نمایش ... دیدن ادامه » ، از صدر تا ذیل ، ممنونم. دمتون گرم و خدا قوت.
و یک سوال از جامعه هنری کشور : از سامان ارسطو خبر دارید؟ آیا هوای همکارتان را دارید؟ انشالله که جواب مثبت باشد.
<<اگه خوب خوبش رو بخوای... خود کلمه های زن و مرد چیزی بیشتر از یه توهم نیستن. هیچ مردی صد درصد مرد نیست و هیچ زنی هم صد درصد زن نیست>> می دونم این جمله ها تو خلاصه آورده شده.ولی دوست داشتم یه بار دیگه برای تأکید بیشتر بذارمش. ممنونم از تمام عوامل این نمایش که خیلی زحمت کشیده بودند. بازی ها خیلی خوب بود. ولی... چرا وقتی میخوایم یک معضل رو تو جامعه بیان کنیم اینقدر سعی می کنیم ترحم رو به سمت اون قشر بکشونیم.اطرافیان من همه در حال گریه کردن بودند.خب این چه دردی دوا می کنه از جامعه؟ کاش بیشتر روی این مسأله تمرکز میشد که ازدواج به زور ترنس ها یه اشتباه بود که باعث شد این وسط بچه ای هم به دنیا بیاد که بعدا بعد عمل تغییر جنسیت پدر یا مادرش مورد تمسخر قرار بگیره.کاش بیشتر به همون جمله داخل خلاصه داستان پرداخته میشد که واژه های زن و مرد فقط یه چیز قراردادین. ... دیدن ادامه » ترنس ها نیازی به ترحم ندارند.بلکه نیاز به فهمیدن و آگاهی جامعه دارند.این نمایش فقط این پیام را می داد که اینها گناه دارند. آخی باهاشون مهربان باشیم.ولی آگاهی در مورد خود ترنس ها خیر.
من به‌عنوان یک «ترنس‌جندر» می‌نویسم، نه ترنس‌کلاسیک یا ترنس‌سکشوالی که هدف تیم نمایش بود. و عجالتاً می‌پردازم به این لحن سوگوارانه و مأیوسانۀ متن اثر.

حقیقتاً امیدوار بودم شاهد اثری تغزلی یا اپیک باشم و نه اینقدر تراژیک. با دیدن این حجم ترحم‌خواهی برای این گونۀ جنسیتی احتمال دادم هنوز کارگردان و تیم همراه‌شان نیازمند دانش بیشتری درباره ترنس هستند که شاید اگر داناتر و آگاه‌تر بودند؛ صدایشان طبیعتاً رساتر و بلندتر و حق‌خواهانه‌تر بود؛ و تنها ناله‌ای نبود برای خریدن ترحمی برای «ترنس‌ها» ـ «بنده‌خداها»یی که این نمایش به مردم تماشاگرش می‌گوید که "بیاید انسان باشیم و سعی کنیم دل‌مان برایشان بسوزد و قضاوت‌شان نکنیم و فقط توی دل‌مان آرام دعا کنیم که «انشاءالله به حق پنج تن، بچۀ خودمان یک‌وقت ترنس نشود»". می‌شد این نمایش روایتی ... دیدن ادامه » باشد و فریادی بر این همه جهل همگانی از خود جنسیّت و بی‌نهایت گونه‌های جنسیّت غیرباینری ...
صمیمانه اعتراف می‌کنم حداقل نیم ساعت از دو ساعت اجرای نمایش را گریه کردم ـ اما از نمایش همونقدر متأثرم که بهش منتقدم: نمایش در هدف ملودی‌درامش موفق است؛ تبریک! اما کاش نمایش اینقدر جسمانی و پزشکینه نمی‌دید این داستان سیّال جنسیّت را. و کاش می‌شد این نمایش غرشی نه که صدایی باشد حق‌خواهانه بر این همه نادانی عمومی که «یا ایها الذین آمنوا، «آدم و حوا» قصه بود، افسانه بود، تمام شد!» ـ ترنس‌جندر، بای‌جندر، ترای‌جندر، کواینت‌جندر، مولتی‌جندر، ای‌جندر، نوتوا، و ده‌ها هویّت جنسیّتی دیگر داریم که همیشه و همیشه در همۀ فرهنگ‌ها و قومیّت‌ها و نژادها بوده و هست و خواهد بود؛ فقط کافی است چشم‌هایمان را باز کنیم. و باز نگه داریم: این همه تنوع پیرامون‌مان را ببینیم. ذهن تنبل‌شده‌مان را به یاد گرفتن جزئیات روحی و ذهنی‌مان کار بیندازیم. مرد و زن دو سر طیف این همه جنسییّت است (و البته نه به قول شاعرانۀ کارگردان اثر، «توهمی لزوماً فرهنگی»!).
و فرجام حرفم، فرد ترنسجندر که در هر دو جنسیّت جاری و سیّال است؛ شایستۀ تحسین است نه گدای ترحم ـ ترنس‌ها برای همۀ این توانایی‌های ذهنی و عاطفی و روانیِ پیچیده‌شان باید به دید یک «اثر هنری زیبا» ستایش شوند و نه نکوهش و نه این‌قدر شبیه نگاه خودکم‌بینانه این نمایش: «نزنید این‌ها را؛ نکشید، گناه دارند» ـ محدود کردن ترنس، به ترنس‌سکچوال؛ به نوعی همان نگاه جامعۀ فعلی ماست: اخراج آن‌ها از همۀ فضاهای اجتماعی و فرهنگی و شغلی و تبعیدشان به «پارک دانشجو» ـ ترنس سکس‌ورکر نیست ـ این جامعه است که فرد را می‌سازد و ترنس را مجبور می‌کند، «کالا و کارگر سکس» شود. و نهایتاً این‌که هزار حرف دیگر هم می‌شد در این متن گفت که گفته نشد و جای همۀ آن حرفهای لازم، از مخاطب اشک گرفته شد
امیدوارم «ساناز بیان» باز هم دربارۀ ترنس‌ها نمایش بسازد؛ اما بیانش این‌بار شجاع‌تر و داناتر و عمیق‌تر باشد و متن‌شان در گونۀ اپیک باشد و نه تراژیک. سرودی بسازد برای دیدن تک‌تک توانایی‌هایی که یک ترنس را می‌تواند زیباتر و تواناتر و داناتر و انسان‌تر از بقیه بسازد. ترنس بودن یک معضل اجتماعی یا مرض جسمی یا اختلال روانی نیست ـ ترنس بودن یک «وضعیت» است؛ «یک وضعیت غیرمعمولی و خارق‌العاده».
چه خوب که نوشتید نظرتون رو. من اطلاعاتم محدوده در این زمینه و سخته که بخوام از دیدِ شما به این نمایش نگاه کنم و درکی از دریافت شما از این اجرا ندارم. پس اول بهتون حق میدم که از این اجرا حس ترحم گرفته باشین (من هم موافقم که بخش سوز و آهِ داستان زیاد بود)، ولی ... دیدن ادامه » فکر می‌کنم در مملکتی که به سختی از این موضوعات حرف زده میشه و برای منِ مخاطب که شاید ظرفیتِ پذیرش بیشتر از این رو نداشته باشم هنوز، همین هم قدمِ بزرگی بوده و باید قدرش رو دونست. امید داشته باشید (و داشته باشیم) که اگر فرصتی بود، گروه‌های دیگه و اجراهای دیگه جسورانه‌تر عمل کنن.
۵ روز پیش، پنجشنبه
این گونه های نمایشی رو بعنوان گامهای اول آشنایی جامعه با این موضوع قلمداد کنید. تازه آشنایی ابتدایی افرادی مثل ما که مثلا دارای تحصیلات هستیم و اهل هنر!
قطعا مسائلی که شما میفرمایید باید در گامهای بعدی مطرح بشه. بعنوان مثال من واقعا تا هفته پیش فرق ترنس ... دیدن ادامه » و دوجنس رو نمیدونستم و با توضیحات این نمایش تازه متوجه این تفاوت شدم
ایده شما بنظرم به نوعی کمال گرایی محسوب میشه و آرزوی هر جامعه فهمیده ای هست که مردمش به چنین بینشی برسند که انسانها فارغ از جنسیت و صرفا بر اساس شایستگی های انسانی شون دیده بشن.
ولی متاسفانه در جامعه ای که هنوز «زن» بودن مایه ی دردسر هست و کلی تبعات برای ما داره، دیگه تکلیف این دوستان که شرایط متفاوتی دارند، مشخصه!
نمیدونم به عمر ما قد میده یا نه ولی امیدوارم آگاهی بخشی در این زمینه بشکل بسیار گستره تری مطرح بشه و صرفا در حد اجرای چند نمایش نباشه، هرچند این گامهای اولیه بسیار قابل احترام و ارزشمند هستند
۴ روز پیش، جمعه
درست میفرمایید شما
ولی اینم نظر منه
به نظر من قدرتمندیه کارشون خیلی زیاد بود
همین ک رو عموم جامعه تاثیر مثبت گذاشته خودش کلیه
همین که استارت کار رو زدن کلیه
هیچ کس حاضر به بازیه همچین نمایشی نمیشده
دمشون گرم که سعی در تغییر نگرش جامعه دارن
به قول ... دیدن ادامه » ترکا گاماس گاماس
برای شروع و درک عموم جامعه به نظر من بی نظیر بود
وقتی کسی که نمیدونه ترنس چیه ولی کنار من شروع میکنه به اسک ریختن یعنی بی نظیربوده این نمایش
۴ روز پیش، جمعه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
یه کار تلخ اما به شدت تکان دهنده و تاثیرگذار و البته بسیااار لازم و دیدنی

با بازی های هنرمندانه و قابل تحسین (به ویژه خانم رضوی عزیز و بازیگر نوجوان دوست داشتنی و تک تک دوستان هر یک به نوعی فوق العاده بودن)

اینکه برای آفرینش این اثر خیلی کار شده بود و زحمت کشیده شده بود کاملا مشخص هست .... خسته نباشید میگم و ممنونم از همه ی عوامل آبی مایل به صورتی و مرسی از حسن انتخاب این اسم با مسما
امنیت تنها بمعنی عدم جنگ در کشور نیست. ‌امنیت حقیقی یعنی تمام افراد جامعه بدون توجه به نژاد، دین، طبقه، جنسیت و پایگاه اجتماعی از حقوق یکسان برای رشد برخوردار باشند
نلسون ماندلا
بعضی نمایش ها هستند بعد تمام شدنش در ذهنت هست ، همراه یک بغض در سرتاسر شب و اشک ....اشک ....یاد جمله حسین پناهی می افتم : " مگه اشک چقدر وزن داره که با جاری شدنش اینقدر سبک می شیم:....
امشب بر خلاف زمستان96( که این نمایش دیدم) بعد دیدن نمایش آبی مایل به صورتی یک بغض در گلو بود که همراه بود با سکوت ....سکوت شب.
نمایش آبی مایل به صورتی باید دید...دید و لذت برد و خندید و اشک ریخت....
به قول فروغ فرخزاد:
" از بیم و امید عشق رنجورم
آرامش جاودانه می خواهم
بر حسرت دل دگر نیفزایم
آسایش بیکرانه می خواهم"
آرامش...آرامشی به رنگ آبی مایل به صورتی...
چقدر یه تئاتر می تونه خوب باشه. در حالی که عمیقا متاثرت می کنه عمیقا هم می خندونتت. گهگاه واقعا نمی دونی باید بخندی یا متأثر باشی.
واقعا خسته نباشید...
شاید در شرایطی که #مشکلات_اقتصادی نای نفس کشیدن رو از ما گرفته، در کشوری که #فقر_فرهنگی و #شکاف_طبقاتی بیداد میکنه و حداقل های #حقوق_زنان که نیمی از جامعه رو تشکیل دادن ازشون سلب شده، پرداختن به حقوق #دگرباشان_جنسی در اولویت نباشه اما قطعا ضروریه.
#تئاتر #آبی_مایل_به_صورتی رو دو سال پیش دیدم و بسیار خوشحالم که دوباره اکران شده هر چند که تنها به بخشی از مشکلات #ترنس ها پرداخته اما همین هم بسیار جای تقدیر داره، پشتوانه این اثر بالغ بر چهار سال تحقیق و پژوهش خانم #ساناز_بیان است که هنرمندانه و تاثیرگذار توسط بازیگرانی توانمند اجرا شده، پیشنهاد میکنم حتما ببینید.
بله. واقعا این نمایش به عنوان یک حرکت فرهنگی بزرگ در خاطر همه ی ما خواهد ماند. البته نباید کارگردانی بی همتای ساناز بیان رو نادیده گرفت ❤
۲۸ خرداد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید

آغاز پیش‌ فروش‌ روزهای جدید (۲ تا ۴ تیر)
از سه شنبه (۲۸ خرداد)
ساعت ۱۲ ظهر
آقای سوبژه (محمد لهاک) و باران این را دوست دارند
سلام خسته نباشین
امکانش هست که دوباره سانس ویژه ساعت چهار روزهای آینده باز کنین..متاسفانه ما خوابگاهی هستیم و این ساعت خیلی نامناسب و نمیتونیم به خوابگاه برگردیم..با تشکر
۵ روز پیش، پنجشنبه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش به کارگردانی ساناز بیان و بازی بهنام شرفی، محمد ‌هادی عطایی، آناهیتا اقبال نژاد و.. (روزهای یکشنبه ۲ تا سه‌شنبه ۴ تیرماه) امروز سه‌شنبه ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد.
ایلیا شمس این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید

آغاز پیش‌ فروش‌ روزهای جدید (۲ تا ۴ تیر)
از سه شنبه (۲۸ خرداد)
ساعت ۱۲ ظهر
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
دوستان عزیر تیوالی سلام
ما قرار بود ۳۱ خرداد اجرای «آبی مایل به صورتی» رو بنا به دلایلی به پایان برسونم اما با توجه به هماهنگی های که صورت گرفت و همچنین رفع برخی مشکلاتمون تونستیم این اجرا رو تا ۱۶ تیر تمدید کنیم. این رو هم بگم شرایط برای گروه ما بسیار سخت و طاقت فرساست ولی با توجه به درخواست های مکرر تماشاگران، مخاطبان و همچنین علاقمندان به دیدن این نمایش این امکان به وجود اومد با وجود همه‌ی مسائل اجرا دوباره روی صحنه بره.
سپاس فراوان از همراهی شما دوستان گرامی
جناب شمس من شما رو ارجاع میدم به کامنتی که استاد لهاک زیر پست قبلیه شما گذاشتن.
واقعا روش درستی نیست این شیوه فروش بلیط. خیلی ها از ترس از دست ندادن این نمایش با بی میلی ردیف های آخر رو میخرن ، ولی بعد میبینن که تمدید شده....!!!!
ای کاش روش بهتری رو انتخاب ... دیدن ادامه » میکردین برای فروش بلیط.
۲۷ خرداد
پس منتظر و مشتاق دیداریم :)
۲۸ خرداد
ممنون من نیز همی! :)
۲۸ خرداد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
من در زمینه هنر خودم را در دسته عوام دسته بندی می کنم. نه تحصیلاتی دارم در این خصوص و نه استعدادی. نهایتا ماهی یک اجرا میبینم. اولین بار هم هست که در مورد یک اجرا نظری میدم.
نمایش واقعا غم انگیز و تاثیرگذار بود برای منی که از بیرون دارم میبینم. خیلی دلم میخواد نظر افرادی که عضو جامعه هدف این نمایش هستند رو هم بخونم. ببینم چیزی که نمایش به تصویر کشید چقدر نزدیک به دنیایی که تجربه ش کردند هست. من تا الان با یک ترنس یا دوجنسه هم صحبت نشدم و واقعا هیچ دیدی ندارم.
در مورد خود اجرا فقط میتونم یک انتقاد کنم اونم پرش های مداوم از یک داستان به داستان دیگری بود. با توجه به اطلاعات اندک کسی مثل من در مورد موضوع نمایش، این بهم ریختگی روایت داستان ها گیج کننده شده بود برام.
در مورد سالن هم بگم که سیستم تهویه خیلی ضعیف بود نسبت به جمعیت.
در کل تماشای نمایش رو به جد ... دیدن ادامه » توصیه می کنم.
با آرزوی موفقیت
ولی همین داستان ها که انتهاش میرسید به داستان شهرزاد این نمایش رو جذاب کرده بود به نظر من
۲۹ خرداد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت دو سانس ویژه ساعت ۱۶ این نمایش به کارگردانی ساناز بیان و بازی بهنام شرفی، محمد هادی عطایی، عاطفه رضوی و... (روزهای پنجشنبه ۳۰ و جمعه ۳۱ خردادماه) امروز یکشنبه ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد.
آقای سوبژه (محمد لهاک) این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
به دلیل استقبال تماشاگران
آبی مایل به صورتی دو اجرایی شد
————————————————-
سانس ویژه ساعت ۱۶
پنجشنبه و جمعه (سی و سی و یک خرداد)
————————————————-
آغاز پیش فروش از فردا (یکشنبه ۲۶ خرداد)
ساعت ۱۲ ظهر
ممنون :)
۲۶ خرداد
مومن هستم به اینکه یک اثر دردمند شریف در دو ساعت روایت جان بازیگر را به لب میرساند
ذره ای در سختی اجرا شک ندارم
فقط عرضم این بود کاش بجای تهدید به ندیدن و از دست دادن تشویق به دیدن و لذت بردن کنیم
⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
یک ... دیدن ادامه » دنیا عشق برای گروه
۲۷ خرداد
آقای لهاک کسی نه تهدیدی کرده نه چیزی دیگری عرض کردم خدمت شما که ما تاریخ اجرامون همون بوده ما فقط اطلاع رسانی کردیم و فکر نمیکنم این مشکلی داشته باشه...قطعا نه من و نه گروه اجرایی نمیخوام نه شما و نه هیچ تماشاگر دیگری در شرایط نا مناسبی اجرا رو ببینه، اما ... دیدن ادامه » اینکه ما داریم اطلاع رسانی میکنیم که اجرا تا 16 تیر روی صحنه است فکر میکنم احترام به مخاطبان دیگر باشه، تاکید میکنم هیچ حربه‌ی تبلیغاتی ای نبوده فقط تصمیم بر این شد که دوباره اجرا بریم همین در صورتی که واقعا تا 31 خرداد میخواستیم اجرا بریم.
۲۷ خرداد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید