تیوال نمایش آلبوم خانوادگی
S3 : 14:53:39
امکان خرید پایان یافته
  ۱۲ شهریور تا ۰۶ مهر ۱۳۹۷
  ۲۱:۰۰
  ۱ ساعت و ۱۵ دقیقه
 بها: ۲۵,۰۰۰ تومان

: سعید هاشم زاده، پریسا کیومرثی
: سعید هاشم‌ زاده
: مرضیه شاطرطوسی، نونا نیسی، مریم قاسمی، امین بشارتی، کیمیا شهریه، علیرضا عزیزی و محمدعلی ترابیان

: پریسا کیومرثی
: حسین عطری
: سعید هاشم‌زاده
: رضا غیور، موسی هاشم‌زاده، مهدی غلامی
: سحر پیله‌ور
: میثم محمدی
: نازنین احسانی
: میثم شیخی، آذین دهقان
: کسری بردبار
: علیرضا عزیزی
: موسی هاشم‌زاده
داستان درباره پدر خانواده‌ای در قرون وسطاست که مراسم احتضارش در حال برگزاری است و خانواده‌اش برای این مراسم جمع شده‌اند.

گزارش تصویری تیوال از نمایش آلبوم خانوادگی / عکاس: سارا ثقفی

... دیدن همه عکس ها »

آواهای وابسته

مکان

حافظ، نوفل لوشاتو، بعد چهارراه رازی، نرسیده به خیابان ولیعصر، کوچه زیبا، پلاک ۱، عمارت نوفل‌لوشاتو
تلفن:  ۶۶۴۸۳۷۴۲


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
آلبوم خانوادگی تئاتری ست در قالب تراژدی با رگه هایی از طنز و اجرایی مبتنی بر حرکات اغراق شده بدن، ژست و فیگورهای نمایشی با محوریت تصویرسازی. به روایت کارگردان، ایده نوشتن این متن با مطالعه کتابی تحت عنوان « تاریخ مرگ» به سراغ او آمده است. در معرفی کتاب تاریخ مرگ نوشته فیلیپ آریس و ترجمه محمدجواد عبدالهی نوشته شده: «مرگ در قرن بیستم به‌عنوان اصلی‌ترین موضوع ممنوعه شد.» و اینکه «بچه‌ها را به صحنه عظیم وداع در اطراف بستر شخص در حال مرگ راه نمی‌دادند…»
این کتاب، به تشریح نگرش‌های غرب درباره مرگ از قرون وسطا تا امروز می‌پردازد. در متن این کتاب، نمونه‌های تاریخی و شاهدهای متعددی درباره نگاه به مرگ از زمان قرون وسطا ارایه شده و تصویر جالبی از برخورد با مرده و مردگان در سده‌های گذشته به دست داده است.
آلبوم خانوادگی روایت چنین مراسمی ست. پدری ... دیدن ادامه » با سه دختر و یک پسر گنگ در بستر مرگ و خانواده ای که انتظار مرگ او را می کشند. و مادری که سعی در سامان دادن به اوضاع دارد. کشیش هم به عنوان نماینده کلیسا و جامعه مذهبی همواره در بطن ماجرا حاضر می شود. کشیشی که نه برای آرامش خانواده که برای گرفتن دستمزد و بهره گیری از این نابسامانی حضور دارد. نمایش با موسیقی متناسب با فضای تیره و تار داستان پیش می رود و در صحنه اعتراف گیری کشیش بار طنز داستان را به دوش می کشد.
دختران هر کدام نماینده قشری از جامعه هستند.دختری بزرگتر که ازدواج کرده و صاحب فرزندی ست که همچون برادرش گنگ است. دختر دوم که یاغی و ساختار شکن است. و دختر سوم که معصوم و کنجکاو است با مادری که می کوشد از آنها مراقبت کند که مبادا در جامعه سنتی هنجار شکنی کنند. آنچه در پایان به نظر می رسد اینست که نمایش می کوشد به سوالات بنیادین پاسخ نداده شده ای بپردازد که اساس زندگی بر این مبنا شکل می گیرد و نماینده این سوالات کسانی هستند که خود در عمل هیچ عقیده و پایبندی نسبت به آن ندارند.
امیر، جهان، مهدی (آرش) رزمجو و پرند محمدی این را خواندند
محمد لهاک این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
این نمایش تمدید شد. خرید بلیت هفته پایانی، از یکشنبه ۱ تا جمعه ۶ مهر، به کارگردانی سعید هاشم‌زاده و با بازی مرضیه شاطرطوسی، نونا نیسی و ...امروز (دوشنبه) ساعت ۲۰ آغاز خواهد شد.
میترا و مهدی (آرش) رزمجو این را خواندند
بی تا هیرمند و محمد لهاک این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت روزهای پایانی این نمایش، از پنجشنبه ۲۲ تا دوشنبه ۲۶ شهریور، به کارگردانی سعید هاشم‌زاده و با بازی مرضیه شاطرطوسی، نونا نیسی و ... آغاز شد.
محمد لهاک و میترا این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
این نمایش تمدید شد. خرید بلیت روزهای تازه، از دوشنبه ۱۹ تا چهارشنبه ۲۱ شهریور، به کارگردانی سعید هاشم‌زاده و با بازی مرضیه شاطرطوسی، نونا نیسی و ... آغاز شد.
محمد لهاک و میترا این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت روزهای پایانی این نمایش، جمعه ۱۶ و یکشنبه ۱۸ شهریور، به کارگردانی سعید هاشم‌زاده و با بازی مرضیه شاطرطوسی، نونا نیسی، مریم قاسمی، امین بشارتی و ... آغاز شد.
محمد لهاک و میترا این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت این نمایش، به نویسندگی و کارگردانی سعید هاشم‌زاده و با بازی مرضیه شاطرطوسی، نونا نیسی، مریم قاسمی، امین بشارتی و ...، با تخفیف روزهای نخست، آغاز شد.
میترا، مریم و مریم مصباح این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید