آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش عاشقانه‌های خیابان
S3 : 07:07:09 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۲۷ خرداد تا ۱۷ تیر ۱۳۹۸
۲۱:۱۵
۱ ساعت و ۲۵ دقیقه
بها: ۴۵,۰۰۰ و ۶۰,۰۰۰ تومان  |  جزییات
خرید بخش وسط (روی زمین کنار بازیگران) با بهای ۴۵،۰۰۰ تومان
خرید صندلی‌های دور با بهای ۶۰،۰۰۰ تومان

در این اجرا که با مشارکت تماشاگران و بازیگران و به شیوه ای تعاملی تقدیم می شود، سعی شده از قراردادهای رایج تیاتر فاصله گرفته و در تعاملی سازنده بین مخاطب و اجرا، نمایش را به اثری به یادماندنی برای مخاطب تبدیل کند.

نکته مهم: در این تجربه مشترک، جایگاه اصلی مخاطب کنار بازیگران و بر روی زمین تعریف می‌شود و بخش صندلی صرفا برای افرادی که برای نشستن روی زمین دچار مشکل هستند تدارک دیده‌ شده‌است و در اولویت دوم قرار دارد.- از همراه داشتن فرزندان زیر ۸ سال خودداری نمایید.

گزارش تصویری تیوال از نمایش عاشقانه‌های خیابان / عکاس: سارا ثقفی

... دیدن همه عکس‌ها ››

گزارش تصویری تیوال از نشست خبری نمایش عاشقانه‌های خیابان / عکاس: سارا ثقفی

... دیدن همه عکس‌ها ››

اخبار

›› «عاشقانه‌های خیابان» به اجرای ویژه رسید

›› تخفیف ۲۵٪ «عاشقانه‌های خیابان» به دانشجویان

›› عاشقانه‌های خیابان تلنگری عمیق

›› ظرفیت صندلی های «عاشقانه‌های خیابان» افزایش می یابد

›› تئاتری تعاملی در میان حضور پرشور مخاطبان افتتاح شد

›› بلیت‌های اجراهای نخست «عاشقانه‌های خیابان» قبل از شروع اجرا به پایان رسید.

›› همکاری دوباره چرم‎‌شیر، عباس‌پور و گیل‌آبادی در سالن استاد سمندریان

›› دستفروشی سه بازیگر زن مطرح تئاتر و سینما در متروی تهران

ویدیوها

آواها

مکان

خیابان طالقانی، خیابان شهید موسوی شمالی، جنب خانه هنرمندان، تماشاخانه ایران‌شهر
تلفن:  ۸۸۸۱۴۱۱۵_۸۸۸۱۴۱۱۶

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید


یادتان هست اولین بار کجا دستتان را گرفت و بوسید؟
من تمام آن را با جزئیات به خاطر دارم...
فرق نمی‌کند کجا باشی! گوشه ی دنج مترویی خلوت یا وسط چهارراه ولیعصر! در هر صورت ، دیگر نه چیزی می‌بینی و نه چیزی می‌شنوی!
حالا اگر از حدیث دست ها بگذریم ، با چشم ها چه کنیم؟
چشم ها را که دیگر نمی‌توان نادیده گرفت!
آنها می‌توانند پاها را سست کنند...
اصلا شاید برای همین است که زنان حق ورود به ورزشگاه را ندارند!
احتمالا بالایی ها از آن همه چشم می‌ترسند!
حالا ول ... دیدن ادامه ›› کن این همه حرف را
بیا ، من از چند ایستگاه آن طرف تر می‌آیم که تو را ببینم
لطفا موقع ساز زدن ، بیشتر مرا نگاه کن و بیشتر به من فکر کن !
من راه درازی را برای دیدنت طی میکنم ها...
حواست به فالی که در کلاهت می‌اندازم باشد ..‌.

خوش است خلوت اگر یار یار من باشد
نه من بسوزم و او شمع انجمن باشد
روا مدار خدایا که در حریم وصال
رقیب محرم و حرمان نصیب من باشد

عاشقانه های خیابان را ببینید و کیف کنید !
بازی سیما تیرانداز شما را از جای بلند خواهد کرد
دیالوگ های الهام پاوه نژاد شما را به گوشه رینگ خواهد برد
اشک های ژاله صامتی سکون و بی حرکتی را تقدیم ‌تان خواهد کرد
و صدا ...
صدای رضا یزدانی کار را تمام می‌کند ...
با نگاه تو، تازه فهمیدم ، سر این چشما ، جونمم میدم
تو بخوای از من ، مرگم آسونه ، جز تو چی دارم ، من دیوونه
حمیدرضا مرادی، امیر مسعود و نیلوفر پیری این را خواندند
مریم اسدی و کیانا اعتمادی این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
به آگاهی می‌رسد اجرای نمایش «عاشقانه‌های خیابان» لغو شده است. خریداران محترم لطفا برای بازگشت هزینه، کدپیگیری بلیت، شماره کارت و نام صاحب کارت خود را به نشانی support@tiwall.com ایمیل نمایند.
مهدی حسین مردی و Ali Akbar J. Oskouei این را خواندند
لغو از طرف گروه اجرایی یا توقیف از طرف ...؟
۱۸ تیر ۱۳۹۸
چرررررررا؟؟؟؟؟امکان داره مجددا اجرا بشه؟؟؟
۱۸ تیر ۱۳۹۸
من بلیط ٤ شنبه رو تهیه کردم. چی شد که لغو شد
۱۹ تیر ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
حکایت ما شد عین حکایت خیابون ولیعصر، درست وقتی که نباید یه طرفه شد...
.
و هر‌ روز
شکوفه می دهد"عشق"،
در سلول به سلولِ تن ام،
با زمزمه ی"تو"...
#مجیدخرم_نژاد
به وقتِ پانزدهمِ تیرماهِ نودوهشت شب پرستاره و بیادماندنی.
ممنون از عالیجناب #شهرام_گیل_آبادی، ستاره درخشان صحنه ها بانو #سیما_تیرانداز، نوستالژی کودکی و بازیگر محبوب #الهام_پاوه_نژاد، سوپر استار بازیگری #ژاله_صامتی و راک استار دوست داشتنی #رضا_یزدانی. #خوشبختیتون_آرزومه #مجیدخرم_نژاد
soheyla، امیر مسعود و فرشته این را خواندند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
علیرضا لرک- جامعه امروز ایران بخاطر سومدیریت‌ها، فسادهای سازمان‌یافته، تحریم‌های یکجانبه آمریکا و... با مشکلات اقتصادی و اجتماعی بسیاری دست و پنجه نرم می‌کند. در این میان هنر تئاتر یکی از ابزارهایی است که بخوبی می‌تواند این معضلات را به ما مردم نشان دهد و به نوعی آینه تمام نمای رفتارهای مردم در جامعه باشد. تئاتر زوایای تاریک و پنهان زندگی روزمره جامعه را بر روی صحنه می‌برد و تلنگری به ذهن مخاطب می‌زند و ندای درونی او را بیدار می‌کند.
این روزها تئاتر " عاشقانه‌های خیابان" به کارگردانی شهرام گیل‌آبادی در تماشاخانه ایرانشهر با بازی‌های روان سیما تیرانداز، الهام پاوه‌نژاد، ژاله صامتی و رضا یزدانی به خوبی از پس این رسالت تئاتر برآمده است. عاشقانه‌های خیابان به نویسندگی محمد چرمشیر و بهمن عباسپور روایتگر زندگی سه زن دستفروش مترو است که عاشق خواننده‌ای خیابانی شده‌اند. در این تئاتر، تماشاگران بر روی زمین و در کنار بازیگران حضور دارند و تعامل بازیگران با آنها باعث شده است تا تجربه‌ای متفاوت برای تماشاگران ایجاد گردد.
البته این دفعه اول نیست که شهرام گیل آبادی از روش تعاملی برای تئاترهای خود استفاده می‌کند، پیشتر نیز او با به صحنه بردن تئاتر یک و دقیقه و سیزده ثانیه که روایتگر زنان کارتن خواب بود نیز با این روش زوایای تاریک و پنهان زندگی روزمره مردم را به چالش کشیده است.
در تئاتر عاشقانه‌های خیابان شما با انواع و اقسام معضلات زندگی در کلان شهری چون تهران برخورد می‌کنید که متاسفانه به عادتی برای زندگی کردن در تهران تبدیل شده است. معضلات ترافیکی شهر تهران، رفتارهای نابه هنجار در مترو، محدودیت زنان در زندگی شهری و مهمتر از همه شبکه مخوف و فسادزا دستفروشی در مترو از جمله نکاتی است که در تئاتر اجتماعی شهرام گیل آبادی مشاهده می‌شود.
جذابیت تئاتر عاشقانه‌های خیابان بدان جهت است که شهرام گیل آبادی بر روی موضوعات معاصر ایران دست گذاشته است و به نوعی با ... دیدن ادامه ›› دیالوگ‌هایی که رد و بدل می‌شود شما شاهد زندگی بی قانون در شهری چون تهران خواهید بود که هر روز آنها را می‌بینید و بی‌تفاوت از کنار آن عبور می‌کنید.
زنانی که برای رفاه و اندک درآمدی وارد شبکه‌های دستفروشی مترو می‌شوند و در این راه مجبورند از تمام آروزوهای خود عبور کنند و در انتها چیزی به جز تباهی و گرفتار شدن در چنگال مافیای دستفروشی عایدشان نمی‌شود.
ریتم اجرای عاشقانه‌های خیابان هم بسیار جالب توجه است، در ابتدا تماشاگران با جملاتی روبرو می‌شوند که خنده بر لبانشان نقش می‌بندد و لحظاتی شاد را برای خود متصور می‌شوند، اما در پایان با چشمانی اشکبار و ذهنی پر از درگیری از سالن ایرانشهر خارج می‌شوند و سوالات متعددی در ذهن آنها نقش می‌بندد.
عاشقانه‌های خیابان به مردمی که دستفروشان مترو را صبح تا شب به دشنام می‌بندند و آنها را مخل نظم و آرامش خود می‌دانند می‌فهماند که آنها هم به مانند بسیاری از ما آرزوهایی داشتند که در مسیر مترو سوخته‌اند. این تئاتر به ما نشان می‌دهد که هر آنچه را که در ظاهر می‌بینیم به قضاوت ننشینیم و برایش حکم صادر نکنیم.
تئاتر عاشقانه‌های خیابان که ساختار و اجرایش بر گرفته از ذهن دغدغه‌مند کارگردانش است، به راستی روایتگر عاشقانه‌هایی است که در کف مترو و خیابان وجود دارد و ما از آن غافل هستیم. عاشقانه‌هایی که بخاطر محدودیت‌ها و معذوریت‌ها در خفا با صاحب آن می‌میرند و هیچ‌کس از آنها باخبر نیست.
عاشفانه‌های خیابان به زیبایی این شعر شاملو را برای قشر آسیب دیده جامعه ما به تصویر کشیده است که می‌گوید: " عشق را در پستوی خانه نهان باید کرد"، همانطور که سه زن نمایش عاشقانه‌های خیابان آن را با خود در ایستگاه حقانی پنهان کردند.
محسن جوانی و امیر مسعود این را خواندند
کیانا اعتمادی این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت چهارشنبه ۱۹ و جمعه ۲‍۱ تیر از روزهای پایانی این نمایش، به نویسندگی محمد چرم‌شیر، بهمن عباس‌پور، کارگردانی شهرام گیل‌آبادی و با بازی رضا یزدانی، سیما تیرانداز، الهام پاوه نژاد، ژاله صامتی امروز (شنبه) ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت سه شنبه ۱۸ تیر از روزهای پایانی این نمایش، به نویسندگی محمد چرم‌شیر، بهمن عباس‌پور، کارگردانی شهرام گیل‌آبادی و با بازی رضا یزدانی، سیما تیرانداز، الهام پاوه نژاد، ژاله صامتی آغاز شد.
رضا غیوری این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت روزهای پایانی این نمایش، یکشنبه ۱۶ و دوشنبه ۱۷ تیر، به نویسندگی محمد چرم‌شیر، بهمن عباس‌پور، کارگردانی شهرام گیل‌آبادی و با بازی رضا یزدانی، سیما تیرانداز، الهام پاوه نژاد، ژاله صامتی، امروز (سه‌شنبه) ساعت ۱۴ آغاز خواهد شد.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
تقصیر خودمونه
هیچوقت به پسرامون یاد ندادیم که زن جا سوئیچی نیست که هر جا میری با خودت ببریش
بازیگری ها عالی بود همونطور که از این سه بانوی مسلط و بزرگ تئاتر ایران انتظار میرفت.اما متن بین سه چالش تعریف عشق و عاشقی و نشان دادنش،فروشندگان مترو و کودکان کار و مصائبشون گم بود و نمیتونست تعادل ایجاد کنه(که نه همه فروشندگان مترو کودک و زنان کار اجباری اند بلکه تعداد کمی از اونها) و بسیار پر اغراق بود گاهی برای یک تئاتر واقع گرا که هدفش بیان مشکلات هست.جایی در اجرایی دیشبی که ما دیدیم(۹تیر)بداهه پردازی و زمان از دست خانم پاوه نژاد در رفت و به گمانم داستانشون نیمه موند و توسط خانم صامتی قطع شد.در نتیجه مخاطب ارتباط کمی با داستان ایشون گرفت.این کار و فضای احساسی و بعضا پر اغراقی ای که ایجاد میکنه بیشتر جلب توجه عام رو میکنه نه مخاطبین خاص تئاتر رو. و فکر‌کنم از این نظر هم با حمایت پرشور تماشاگران موفق بوده.من کار رو به‌جز بازیگری ها و اجرای فوقالعاده ی زنده ی آقای یزدانی نپسندیدم.
خرید بلیت روزهای پایانی این نمایش، پنجشنبه ۱۳، جمعه ۱۴ و شنبه ۱۵ تیر، به نویسندگی محمد چرم‌شیر، بهمن عباس‌پور، کارگردانی شهرام گیل‌آبادی و با بازی رضا یزدانی، سیما تیرانداز، الهام پاوه نژاد، ژاله صامتی، امروز (یکشنبه) ساعت ۱۴ آغاز خواهد شد.
همچنین خرید بلیت روز سه‌شنبه ۱۱ تیر این نمایش با تخفیف ویژه دانشجویی امکان پذیر است.
محمد لهاک (آقای سوبژه) این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
برای صدای "فرزانه" ی این شهر :

فرزانه می خوام برات چیزایی رو که هرروز با هم،تو واگنی که ،هم مسیریم و میبینم تعریف کنم : "میبینم صورتمو تو آیِنه..." آره ،میدیدم،اما با خودم گفتم این همه ه ه مردم که کم هم نیستن!،"این منم،این تو،آن همسایه،آن انسان!!این مائیم،ما همان جمعِ پراکنده ،همان تنها،آن تنهاهاییم!"
فرزانه چرا اینا با تو ،با من،با هم!غریبَن انگار!؟
"همه خاموش نشستیم و تماشا کردیم به خیالی که قضا به گمانی که قَدَر،بر سر آن خسته گذاری بکند،دستی از غیب!برون آید و کاری بکند"
فرزانه دیدی گَردِ مرگ نِشسته توی وجود هممون؟البته خیلی وقته دارم میتکونم خودمو،تو که بماند تو خودِ زندگی ای فرزانه!گرد مرگت کجا بود...
هی نگاه کردم به آینه های دو طرف واگن گفتم اِ!نگاه کن دختر!همه فقط خیره ایم به هم ،خیره به اتفاقاتی که برای تو و من و هممون میفته ،چرا هیچوقت پشتِ هم نیستیم؟؟من فقط تو آینه دیدم ،آره دیدم همه مدام یا روبرو همدیگه ایم یا پشت به پشتِ هم کردیم و قهریم!
فرزانه خیلی منتظرم برسیم ایستگاه بعدی ،خسته م،مثل تو،پس کی می رسیم ... دیدن ادامه ›› ایستگاهِ آزادی؟من هنوز تو راهم مثل تو ،اما هرروز تا نزدیکیاش میرسیم مسیر بی مروت متوقف میشه ،نمیدونم واگنه؟یا ماییم؟به هر حال یه سکته وسط راهه هست،و ما پیاده میریم ،اما الان یوقت پیاده نشیا! ،تو راهیم صبوری کن تا برسیم فال صدو شصت هم بهت گفت دیگه امید و اینا....
فرزانه داری گریه میکنی؟؟!اشکاتو پاک کن میخوام بهت در حد و توان خودم یه قول بدم :من مطمئنم من قوولِ قول می دم یه روز که همینجور مثه هرروز که امید داری و کمر ِ"همّتُ"بستی و از ایستگاه همت ،همینطور میدویی زحمت میکشی ،کار میکنی ،عاااشقی!و هزاران دغدغه داری تا برسی ایستگاهِ -راحل!یهو همه زحماتتو بر باد ندن تو این ایستگاه که خستگی بمونه تو تنت،که فرزاد و عشق گم بشن...کسی توهین و تحقیرت نکنه سیلی نزنه تا اقلا توانی داشته باشی تا برسی به ایستگاهِ حقانی ،:ایست!گاهِ حق+آنی!آره ! آخه میدونم دیگه با هزار امید از همت میای تا اون ایستگاهه!بعد فرزاد و امثالشم که کماکان میگن چه بلاتکلیفم وسط این بحران!تو کجااااایی بانو...؟تو کجایی الان؟! خب نمیبینن تورو نه اونجا نه تو ایستگاه آزادی!به فرزادِ بلاتکلیفم کمی حق بده "این هوااا آلوده س اما اگه تو باشی،ماسک اکسیژن هست!خودش میخوند یادته؟:)))میفهممت خستگی رو به تن آدم میذارن جونی نمی مونه برامون که برسیم ایستگاه ِ حقانی!آخه اونجا اصولا حقتو یا آنی!میگیرن ازت یا تو باید بالاخره حقتو فی الفور بگیری از غلام و امثالش..!منم که دیدی هرروز باید بدو بدو خودمو برسونم تو واگنای حقانی!تا فوری هولم ندن عقب! و نه مانعم بشن..چون من و تو باید بالاخره برسیم ایستگاه آزادی ،میرسیما،قول دادم،بعد صدای خنده هامونو موقع راه رفتن همه بشنون دیگه تو گریه نمیکنی ایندفعه از اونجا با خنده با پای پیاده بر میگردیم سمت چهارراه جهان کودک اونجا دیگه کودکای کار نمیبینیم کلی بچه میبینیم بادکنک به دست کیف و کتاب به دست میخندن امید دارن،تو حقتو از غلام میگیری ،کاروبار خوب خودتو داری،فرزادم بالاخره سر این چشمات جونشو میده:))
فرزانه قبل پیاده شدن یادم بنداز برای هم واگنی ها یادداشتمو بذارم:

"هیچ یک حتی،یکبار نمیگوییم با ستمکاریِ نادانی،اینگونه مدارا نکنیم،آستینها را بالا بزنیم!دست در دستِ هم از پهنه ی آفاق برانیمش!مهربانی را،دانایی را بر بلندی جهان بنشانیمش!
آی آدمهاااا!موج می آید!""فریدون مشیری"

خسته نباشید به تمامی هنرمندان این نمایش بسیار تامل برانگیز و دلنشین
برای بار سوم نیز به تماشای هنر زیبای شما عزیزان در روزهای آتی خواهم نشست.

خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، سه شنبه ۱۱ و چهارشنبه ۱۲ تیر، به نویسندگی محمد چرم‌شیر، بهمن عباس‌پور، کارگردانی شهرام گیل‌آبادی و با بازی رضا یزدانی، سیما تیرانداز، الهام پاوه نژاد، ژاله صامتی، امروز (چهارشنبه) ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
اجرایی بی نظیر با موسیقی زنده اونم با یه خواننده ی عالی (رضا یزدانی) و بازیگرای توانا....
اجرایی که همه خیلی صمیمانه کنار هم میشینن و حتی ورود که بی ربط به موضوع کار نیست جالبه.. در ارتباط خیلی نزدیک با بازیگرا و خواننده میخندی و گریه میکنی.. اما پشت همون خنده یه غمی هست....
تا حالا عاشق شدی؟؟
اولین چیز از عشق چی یادته؟؟؟
چشماش.........
الناز کریمی، صادق و فریبرز مقدم این را پاسخ داده‌اند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت روز تازه این نمایش، دوشنبه ۱۰ تیر، به نویسندگی محمد چرم‌شیر، بهمن عباس‌پور، کارگردانی شهرام گیل‌آبادی و با بازی رضا یزدانی، سیما تیرانداز، الهام پاوه نژاد، ژاله صامتی، امروز (سه شنبه) ساعت ۱۴ آغاز خواهد شد.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
+: زن داری؟
-: یه جورایی...
+: چه جورایی؟
-: سفید دیگه ....
+:زن و بچه ام دیگه رنگی شدن؟
-:یعنی باهم زندگی می کنیم.
+: نگرفتم!
-: گرفتن نمی خواد باید حالیت شه یه جورایی.
+: می دونی!... من همین یه جورات رو دلم می خواد بفهمم... توضیح می دی؟...
-: من یه پایه دارم... یکی که همیشه باهاشم... رفیقمه... دوستمه... تو همه ی خل وچل بازیا فعلا با هم دیگه ایم.
+: فعلا؟
-: تا اطلاع ثانوی..+: خوب اسکل اینو زودتر میگفتی
=: که چی بشه؟
+: خوب مزاحمت نمی شدیم
=: من متوجه نمی شم میشه توضیح بدی؟
+: تو همون حال و هوا زندگیتو می کردی
+: آدم قحطی که نبود!
۰۳ تیر ۱۳۹۸
نمایش چطور بود به نظر شما ارزش دیدن داره تا الان بیشتر نقد منفی خوندم
۰۳ تیر ۱۳۹۸
جناب جباری نازنین
برخورد شخصی من با اجرا۳٫۵ از ۵ بود
اما دلیل این امتیاز فضای ذهنی خود من بود
مخاطب خاص عمدتاً با رضایت کمتر و مخاطب عام با رضایت بیشتری از اجرا سالن نمایش رو ترک میکردند
وجود سلبریتی ها در میان تماشاگر هر چند برای هدف دیگر طراحی شده بود اما تماشاگر از اینکه بی واسطه با اوست لذت میبرد و بسیاری از این رضایتمندی حاصل همین بود
من فکر میکنم که دیدن یا ندیدن تجربه شخصی است لذت تجربه کردن رو از دست ندید ⁦(◍•ᴗ•◍)❤⁩
۰۳ تیر ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
تئاترپژوهشی تاثیرگذار اجتماعی و تعاملی بود.از تماشاگران بعضا استفاده میکرد و عکس العمل آنها جالب بود. بداهه پردزی داشت. چند نفر سولفژ را بین جمعیت همراهی میکردند. دردناک و عاشقانه بود، اشکالش این بود که روی زمین مینشستی کمردرد میگرفتی، دغدغه مند بود با هدف معرفی "خونه مادری" که در محله آسیب خیز دروازه غار و با هدف حمایت روحی و عاطفی از مادران و کودکان آسیب دیده از کارتن خوابی و اعتیاد شکل گرفته، خانه ای با حمام و لباس تمیز، غذای گرم، حمایت و عشق برای کودکی، که کارتن خواب است، اعتیاد دارد یا زندگیش با اعتیادو فر گره خورده ، برای او این خونه بی شباهت به بهشت نیست.
بازی خانم پاوه نژاد بسیار رئال و دوست داشتنی بود.
۰۱ تیر ۱۳۹۸
بدون اغراق آقای خطیبی در کارش بی نظیر می باشد هنوز بدون تردید میتونم بگم موسیو ابراهیم یکی از بهترین نمایش ها بود که از ایشون دیدم .
۰۵ تیر ۱۳۹۸
دقیقا موافقم، اى کاش دوباره اجرا برن. موسیو ابراهیم بى نظیر بود
۰۵ تیر ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
درود بر سه بانوی توانمند سیما تیرانداز، الهام‌پاوه نژاد، ژاله صامتی. کاری بسیار قوی و تاثیرگذار
چه تاثیری گذاشت بر روی شما؟
۳۱ خرداد ۱۳۹۸
مونولوگ بود؟
۳۱ خرداد ۱۳۹۸
واقعا من هم دوست دارم تاثیرش رو بدونم :)
۰۲ تیر ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، از چهارشنبه ۵ تا یکشنبه ۹ تیر، به نویسندگی محمد چرم‌شیر، بهمن عباس‌پور، کارگردانی شهرام گیل‌آبادی و با بازی رضا یزدانی، سیما تیرانداز، الهام پاوه نژاد، ژاله صامتی، فردا (جمعه) ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت دو روز تازه این نمایش به کارگردانی شهرام گیل‌آبادی و بازی سیما تیرانداز، الهام پاوه نژاد، ژاله صامتی و اجرای زنده رضا یزدانی (روزهای دوشنبه ۳ و سه‌شنبه ۴ تیرماه) فردا ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید