تیوال نمایش اتاق بی خوابی + اتاق پذیرایی
S3 : 06:12:15
امکان خرید پایان یافته
  ۰۶ تا ۳۱ تیر
  ۲۱:۰۰
  ۱ ساعت و ۱۰ دقیقه
 بها: ۳۰,۰۰۰ تومان

: مسعود شامحمدی
: پریسا محمدی، مهدی میرزاییان، تیما پوررحمانی
: مسعود شاه محمدی، واحد هنری رنگ باراد

: هادی بادپا
: پالیز شاه محمدی
: شهاب الدین رنجبرحسینی
: احسان نقابت
: امیر صمصامی
: بهگل شهیدی
: مهدی قاسمی، علی میرزایی
: سپهر ضیایی
: روشنک رضایی مهر

توجه:
روزهای فرد اپیزود اتاق بی خوابی اجرا می شود.
روزهای زوج اپیزود اتاق پذیرایی اجرا می شود.

امیر که در رابطه عاطفی خود با نرگس شکست خورده است، تصمیم گرفته که خودش را همراه با نرگس به ته یک دره عمیق پرتاپ کند و اینگونه نه فقط زندگی زناشویی که همه چیز را تمام کند.

لینک شبکه‌های مجازی سالن مهرگان: تلگرام و اینستاگرام

دسته‌بندی:
خانوادگی
شهر:
تهران

گزارش تصویری تیوال از نمایش اتاق پذیرایی / عکاس: سارا ثقفی

... دیدن همه عکس ها »

گزارش تصویری تیوال از نمایش اتاق بی خوابی / عکاس: سارا ثقفی

... دیدن همه عکس ها »

اخبار وابسته

» اولین نمایش اپیزودیک ایران به روی صحنه می رود

آواهای وابسته

مکان

خیابان انقلاب، خیابان خارک، بن بست اول، پلاک ۵ خانه نمایش مهرگان
تلفن:  ۶۶۷۲۲۶۲۲ - ۶۶۷۲۴۸۱۵


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
خیلی وقت بود به دلیل مشغله موفق به دیدن اجرایی نشده بودم، بنا به دلایلی دیشب به آخرین اجرای این نمایش رسیدم که اپیزود اتاق پذیرایی بود.
از همان ابتدا یاد آثار آقای کوهستانی افتادم! و حس کردم کارگردان به لحاظ فرم چیزی شبیه به نمایش سالگشتگی یا بی تابستان را میخواهد نشان دهد (تا حدودی موفق هم بود )
بازی های آقای مهدی میرزائیان و خانم پریسا محمدی واقعا بی نظیر بود و اصلا توقع چنین بازی های از ایشان نداشتم. کار از نیمه دوم با ورود پرسوناژ سوم افت عجیبی داشت حتی متن هم این بلا سرش آمد ( دختر اورکت پوش چقدر فلسفی و شعاری حرف میزد!!!)
در آخر اجرای خوبی و قابل قبولی بود با تشکر از کل تیم اجرایی.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
من اتاق خواب رو دیدم . راستش همیشه اصرار دارم که کار یا تئاتر باشه یا فیلم . نمی شه همین این باشه هم اون . اقرار می کنم که این کار از این تلفیق تا یک حدودی لذت بردم ولی از جایی به بعد دیگه داشت اذیتم می کرد . فرق تئاتر با سینما اینه که شما انتخاب می کنی چه ببینی اما در سینما کارگردان انتخاب می کنه . و اینجا به خاطر نوری که مناسب دوربین طراحی شده بود جاهایی نمی تونستم بازی ها رو با دقت ببینم و تصویر رو می دیدم و خوب چیزی می دیدم که کارگردان به فیلمبردارش گفته بود اینجوری بگیر . قدرت انتخاب نداشتم . ماشالا به بازیگرا که این همه مدت ریتم رو نگه داشتن و این همه سردی و تلخی رو در حد و مرز نگه داشتن . از سالن که در اومدم با خودم می گفتم کار بدی نبود ولی داستان نوع روایت و ریتم آزارم داد . و این جیزی بود که کارگردان می خواست . اما من اگه می دونستم نمی رفتم ببینم ... دیدن ادامه » .
پی نوشت : تو رو خدا یه اجرا بذارین برای عکاس ها هر چقدر دلشون می خواد عکس بگیرن و تمام . این چیه که قشنگ جا افتاده هر جا می ریم یکی هست خیلی شیک و انگار نه انگار نمایشی داره اجرا می شه و تماشاچی اومده تلق و تلق عکس می گیره . آقا به قران به همون اندازه که نمایش و اجراش و عواملش محترمن تماشاچی هم محترمه و مهم .
اریک قاراسمیان این را خواند
امیر مسعود این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت این نمایش، به کارگردانی مسعود شامحمدی و با بازی پریسا محمدی، مهدی میرزائیان، روشنک رضایی مهر، تیما پور رحمانی آغاز شد.
NetHunter این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید