آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش حشره
S3 : 22:19:26 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۱۰ آذر تا ۰۳ دی ۱۳۹۸
۱۸:۰۰
۱ ساعت و ۱۰ دقیقه
بها: ۳۵,۰۰۰ تومان
گروهی از دلقک های سیرک که اجازه‌ی تخیل کردن ندارند بعد از مرگ رئیس، با ورود بچه دلقک متوجه اتفاقات عجیبی در سیرک می شوند. اما ...

گزارش تصویری تیوال از نمایش حشره / عکاس:‌سارا ثقفی

... دیدن همه عکس‌ها ››

آواها

مکان

حافظ، نوفل لوشاتو، بعد چهارراه رازی، نرسیده به خیابان ولیعصر، کوچه زیبا، پلاک ۱، عمارت نوفل‌لوشاتو
تلفن:  ۶۶۴۸۳۷۴۲

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
حشره نمایشیه که وادارتون می کنه دوستش داشته باشید. پر از جزئیات و ایده های تازه و خلاقانه، با یک طراحی صحنه ی خوب، طراحیِ لباسِ عالی، و بازی های درست و به جا. حشره رو ببینید تا متوجه بشید در تئاتر تمرینِ زیاد چقدر اهمیت داره. تبریک میگم به کارگردان و بازیگرها برای خلقِ این نمایشِ دوست داشتنی.
سید حامد حسینیان و بهمن حیدری این را پاسخ داده‌اند
به نقد و تعریف شما امروز میخوام برم ببینم . ممنون
۲۱ آذر ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
نمایش حشره
فکر می کنم تا حالا بار ها انیمیشن های مفهومی و پر مضمون رو در فضای مجازی دیده باشیم و با خودمون بگیم چقدر قشنگ توی فضای انیمیشن تونستن این مفهوم رو برسونن.
حالا برای اولین بار داریم روی صحنه تئاتر با این اتفاق مواجه می شیم. که البته خیلی سخت تره چون اینجا به صورت زنده و با فیزیک انسانی و ابزار های دیگه داره موضوع یا مفهومی به ما رسونده می شه. نه اونقدر واضح که ما رو پس بزنه و نه اونقدر ناواضح که در انتها بگیم چیزی نفهمیدیم. دقیقاً همون اندازه ای که به ما لذت می ده و همون اندازه ای که با طراحی های مختلف ما رو روی صندلی میخکوب می کنه که ببینیم اتفاق بعدی چیه. بهتر از اون اینه که مفهومی که برای ما به نمایش داده می شه، دقیقاً با دغدغه های امروز ما یکسانه. چیزی که خیلی از اجراهای حال حاضر رعایت نمی کنن.
هماهنگی بازیگر ها و بازی اون ها فوق العاده ست، طراحی حرکت و صدا و... عالی، گریم و لباس و دکور و آکساسوار کاملا متناسب و جذاب هستند و روند اجرا در کل به طوریه که ما رو تا آخر اجرا با خودش همراه می کنه و خیلی جاها شگفت زده.
به اعضای تیم تبریک و خسته نباشید می گم.
دیدن این اجرا به شدت توصیه می شه.
خرید بلیت این نمایش، به کارگردانی مهیار قزل سوفلو و با بازی سید امیر ذوالجلالی، سالار صمدیان، محسن قزل سوفلو و ... شنبه (۲ آذر) ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد.
مهیار این را خواند
Yasaman Ahmadi این را دوست دارد
من دیشب به دیدن این نمایش رفتم که افتتاحیه کار بود، نمایشى با ایده های خلاقانه، و نو و فضاى که تماشاچى رو تا لحظه آخر مجبور مى کرد که نمایش رو دنبال کنه، به نظر من نمایش پر از نشانه و نماد هاى بود که امروزه روز جامعه ایران زیاد درگیرى داره با این دغدغه هاش هر چند خودش شاید غافل باشه.. درون مایع کار که دو فضاى حرکتى و دیالوگى براى تماشاچى ایجاد کرده بود که ذهنش بتونه به کار بیفته و هم از حرکات خودش برداشت داشته باشه هم دیالوگ هاى که میخواست مارو در فضا حفظ کنه و بگه درد این دلقک هاى که تخیل بخش مهمى که ازشون گرفته شده چقد مهمه و کشتن این آرزو و تخیل چقد ضربه میزنه به ما که کشتن آرزوها در حال حاظر زیاد رواج داره.. یه جاهاى ریتم کار میفتاد و به واسطه اینکه شب اول بود ولى من کیف کردم و لذت بردم.. خسته نباشید میگم به تمام عوامل این کار.. که انقدر نمایش جذاب و نوى رو خلق کرده بودن
۱۱ آذر ۱۳۹۸
امشب نمایش رو دیدم به قدری از لحاظ موضوع نامفهوم بود که اواسط نمایش دلم میخواست بلند شم برم بیرون، من که خوشم نیومد
۲۸ آذر ۱۳۹۸
منم دلم‌ میخواست وسطش بلند شم بیام خیلی بد بود
نه داستان داشت نه هیچی
۰۱ دی ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید