آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش فرانکنشتاین
S3 : 06:27:05 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۰۶ آذر تا ۰۷ بهمن ۱۳۹۸
۲۰:۰۰  |  ۱ ساعت و ۳۰ دقیقه
بها: ۹۰,۰۰۰، ۸۰,۰۰۰، ۷۰,۰۰۰ و ۶۰,۰۰۰ تومان  |  جزییات
باکس وسط ردیف‌های ۱ تا ۷: ۹۰،۰۰۰ تومان
باکس وسط ردیف‌های ۸ تا ۱۲: ۸۰،۰۰۰ تومان
باکس‌های کناری: ۷۰،۰۰۰ تومان
بالکن: ۶۰،۰۰۰ تومان
نمایش فرانکنشتاین روایت دانشمند جاه‌طلبی است که با استفاده از کنار هم قرار دادن تکه‌های بدن مردگان و اعمال نیروی الکتریکی، جانوری زنده به شکل یک انسان و با ابعادی اندکی بزرگ‌تر از یک انسان معمولی می‌سازد. موجودی با صورتی مخوف و ترسناک که بر همه جای بدنش رد بخیه‌های ناشی از دوختن به چشم می‌خورد. این موجود تا بدان حد وحشتناک است که همگان، حتی خالقش از دست شرارت‌های او فرار می‌کنند. هیولایی که خالقش نیز نمی‌تواند آن را کنترل کند و خود مقهور آن می‌شود.
سبک
درام

گزارش تصویری تیوال از نمایش فرانکنشتاین / عکاس:‌ رضا جاویدی

... دیدن همه عکس‌ها ››

اخبار

›› «فرانکنشتاین» جمعه ۲۲ آذر ماه به صحنه نمی رود

ویدیوها

آواها

مکان

تقاطع خیابان انقلاب و ولی‌عصر (عج)، مجموعه فرهنگی و هنری تئاترشهر
تلفن:  ۶۶۴۶۰۵۹۲-۴

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
وقتی دروغ حقیقت جلوه میکنه چه کسی میتونه به خوشبختی خودش اطمینان داشته باشه

#فرانکشتاین
جدا از بازی بی نظیر بانیپال شومون در شروع که واقعاً از همون اول من میخکوب شدم رو صندلی
تمام نمایش
من پر از حسرت و لذت بودم
باورم نمیشد واقعاً لحظه ای که کوه های یخ از آسمون اومدن پایین و راه هارو بستن باورم نمیشد
بینظیر به تمام معنای کلمه
جدا از متن ، بازی ها ، گروه همسرایان، یک دست و بی نقص
متن عالی
موسیقی های بی نظیر
طراحی صحنه، لباس
وَ وَ وَ
زیور آلات استفاده شده توی کار
که در عین لذت بردن، من پر از حسرت بودم که چه قدر دلم میخواست عضواین گروه باشم
عاطفه جنابی این را خواند
مریم طلائی این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
توصیه میکنم توی این روزهای پایانی، تماشای این نمایش رو از دست ندین.
من 24 دی به تماشاش نشستم و واقعا لذت بردم، به ویژه بازی آقای بانیپال شومون که واقعا حیرت آور بود!
القای ترس و وحشت با موزیک و پاکوبی مردان سیاه پوش، به کار بردن شعار اصلی نمایش در مقاطع مختلف (وقتی دروغ حقیقت جلوه میکنه، چه کسی میتونه از خوشبختی خودش مطمئن باشه؟)، پایان بندی کار و چرخش دکور، همگی بسیااااااار به جا و درخشان بودن.
ویلیامِ کوچک هم بسیار زیبا بازی کرد.
آقای جمشیدی هم مشخصا خیلی تلاش کرده بودن برای نقششون اما بنظرم این نقش ماهیتا مناسب ایشون نبود، با وجود اینکه قبلا هم کارهای جدی و غیر طنز ازشون دیده و پسندیده بودم و ابدا هم مشکلی در پذیرش ایشون در قالب یه نقش جدی نداشتم، اما فک میکنم توی این نقش نمیتونستن اون احساسات پیچیده ای که ویکتور درگیرشون بود رو به خوبی به نمایش بذارن. ضمن اینکه صداشونم باید بلندتر و واضح تر میبود، بعضی جاها صداشون موقع داد زدن خیلی نامفهوم میشد. یه نکته دیگه هم اینکه توی سکانسی که فرانکنشتاین میمیره و به صورت درازکش جلوی سن رها میشه، ایشون اصلا تلاش نمیکرد که نفس کشیدن خودش رو قطع و یا حداقل تعدیل کنه و با توجه به اینکه جلوی سن هم دراز کشیده بود، به شدت بالا و پایین رفتن قفسه سینه شون توی ذوق میزد.
فقط اینکه آقای جمشیدی بعد از اتمام نمایش که همراه دست اندرکاران اومدن روی سِن چرا انقدر ناراحت بودن :/ خیره انشالله :)
عاطفه جنابی این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
به آگاهی می‌رسد خرید بلیت دو روز پایانی این نمایش به کارگردانی ایمان افشاریان و بازی پژمان جمشیدی، بانیپال شومون، ‌آناهیتا افشار، ‌سوده شرحی، ‌محمد پویا، ‌سیاوش میری، حسین آیرمی، ‌حامد ابریشمی، ‌مبین تقوی، ‌محمد حقیقی پور، ‌امین رجائی، ‌امید رضائی، ‌مهدی روحانی، ‌سعید زینلی، ‌فرید کیامرثی، ‌توحید لواسانی، ‌مجتبی نصرت، ‌پویا نجفی روزهای یکشنبه ۶ و دوشنبه ۷ بهمن‌ماه همینک آغاز شد.
همچنین این نمایش تمدید نخواهد شد.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت روزهای پایانی این نمایش، از چهارشنبه ۲ تا جمعه ۴ بهمن، به کارگردانی ایمان افشاریان و با بازی پژمان جمشیدی، بانیپال شومون، ‌آناهیتا افشار و ... امروز (پنجشنبه) ساعت ۱۴ آغاز خواهد شد.
Leon S. Kennedy این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، از یکشنبه ۲۹ دی تا سه شنبه ۱ بهمن، به کارگردانی ایمان افشاریان و با بازی پژمان جمشیدی، بانیپال شومون، ‌آناهیتا افشار و ... آغاز شد.
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، از یکشنبه ۱۵ تا سه شنبه ۱۷ دی و جمعه ۲۰ دی، به کارگردانی ایمان افشاریان و با بازی پژمان جمشیدی، بانیپال شومون، ‌آناهیتا افشار و ... آغاز شد.
لازم به ذکر است این نمایش با توجه به روز وفات، چهارشنبه ۱۸ و پنجشنبه ۱۹ دی اجرا ندارد.
وقتی دورغ،بصورت حقیقت جلوه میکنه چه کسی میتونه ب خوشبختیه خودش مطمئن یاشه...؟؟؟!!!
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، پنجشنبه ۱۲ و جمعه ۱۳ دی، به کارگردانی ایمان افشاریان و با بازی پژمان جمشیدی، بانیپال شومون، ‌آناهیتا افشار و ... جمعه (۶ دی) ساعت ۱۴:۰۰ آغاز خواهد شد.
خرید بلیت سانس‌های تازه این نمایش از دوشنبه ۹ تا چهارشنبه ۱۱ دی‌ماه، به کارگردانی ایمان افشاریان و با بازی پژمان جمشیدی، بانیپال شومون، ‌آناهیتا افشار و ... امروز سه‌شنبه ساعت ۱۴ آغاز خواهد شد.
خرید بلیت روزهای پایانی این نمایش، چهارشنبه ۴ و پنجشنبه ۵ دی، به کارگردانی ایمان افشاریان و با بازی پژمان جمشیدی، بانیپال شومون، ‌آناهیتا افشار و ... امروز (چهارشنبه) ساعت ۱۴ آغاز خواهد شد.
امین حق شناس این را خواند
من امروز دو بلیط برای روز سه شنبه خریداری کردم. آیا امکان کنسلی هست؟
۰۱ دی ۱۳۹۸
گروه همیاری (support)
درود بر شما
پیرو مکالمه و توضیحات تلفنی، پشتیبانی این مورد انجام شد.
۰۲ دی ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت سانس‌های تازه این نمایش (روزهای یکشنبه ۱ تا سه شنبه ۳ دی‌ماه) به کارگردانی ایمان افشاریان و با بازی بانیپال شومون، آناهیتا افشار، ‌سیاوش میری، پژمان جمشیدی و... امروز دوشنبه ساعت ۱۴ آغاز خواهد شد.
چاپ بلط الزامیه ؟
۰۱ دی ۱۳۹۸
گروه همیاری (support)
درود بر شما
خیر. همراه داشتن نسخه دیجیتال بلیت روی موبایل هم کفایت می کند.
۰۶ دی ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
امشب موفق به دیدن نمایش "فرانکنشتاین" شدم. نمایش در ابتدا گنگ و شلوغ و خسته کننده پیش میره و متاسفانه حدود 30 دقیقه ی اول کار به همین منوال هست اما بعد آرام آرام جان میگیره و فرم کار بسیار دقیق تر و بهتر میشه تا اینکه در 20 دقیقه آخر به اوج شکوه خودش میرسه و با استفاده از امکانات متحرک سن و چرخش دکور جلوه ای از یک تئاتر محکم رو از خودش به نمایش میگذاره. بازی ها خوبند بخصوص نقش هیولا با بازی بانیپال شومون، گروه ملوانها هم که در اثنای نمایش و در چند مرحله با حرکات ریتمیک آوازهایی را اجرا می کنند بسیار تاثیرگذارند. نور و صدا و موسیقی هم کارشان به جاست اما گریم هیولا کافی نیست و می طلبید خشن تر و زمخت تر باشه. در کل با تئاتری روبرو هستیم که اگر شروعش هم به قدرت پایانش بود بدون شک جزو بهترین آثار نمایشی سال 98 به حساب می آمد.
درود خیلی درست گفتید از دیدگاه من هم اگر گریم هیولا خشن تر بود تاثیرگذارتر میشد.
۰۶ بهمن ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
به آگاهی می رسد اجرای نمایش «فرانکنشتاین» در تاریخ جمعه ۲۲ آذر لغو شد. بلیت خریداران محترم با حفظ همان صندلی و کد پیگیری به روز جمعه ۲۹ آذر جا به جا شده است. لطفا در صورت نیاز به جابجایی یا لغو بلیت خود، تا ساعت ۱۲:۰۰ روز پنجشنبه ۲۱ آذر با پشتیبانی تیوال به شماره ۰۲۱۶۶۱۷۶۶۳۷ تماس بگیرید.
mahshid mirzaie این را خواند
سلام ،من بلیط این روز رو داشتم و نمیخوام که ٢٩ ام بیام.درخواست کنسلی دادم و شماره کارت رو ایمیل کردم.لطفا پیگیری کنید ممنون
۱۹ آذر ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
وقتی دروغ راستی جلوه میکنه کی میتونه به خوشبختی خودش امید داشته باشه
خرید بلیت سانس‌های تازه این نمایش (روزهای یکشنبه ۲۴ تا سه‌شنبه ۲۲ آذرماه) به کارگردانی ایمان افشاریان و بازی بانیپال شومون، پژمان جمشیدی، آناهیتا افشار، محمد پویا، سوده شرحی، سیاوش میری، حامدابریشمی، امید رضایی و.. آغاز شد.
امیر عسگری این را خواند
مریم خمسه این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
بسیار بسیار ....
لذت بخش بود یک پکیج بی نظیر از دکور، بازی ، موسیقی، متن و کارگردانی بود. مدتا بود کاری ندیده بودم که اینقدر تاثیر گذار باشه چقدر عالی بود.واقعا خسته نباشی به تمامیه عوامل امیدوترم وقت بشه یبار دیگه اینکار رو ببینم .چقدر آقای شومون بازیه خوبی داشت واقعا لذت بردم و تبریک به آقای افشاریان بابت این کار زیبا و آرزوی موفقیت روزافزون.
یک چند نکته هم بعنوان پیشنهاد میگم من کارو چهارشنبه دیدم اگه گریم صورت هیولا بازم ترسناک بود بهتر بود که تو عکس بروشور بخیه رو صورتش بودو میشود گریم صورتش ترسناکتر بشه و همچنین موقع دار زدن کابل از پشت طناب خیلی معلوم بود .
دمتون گرم که حالمو خوب کردید.
خرید بلیت سانس‌های تازه این نمایش (روزهای چهارشنبه ۲۰ تا جمعه ۲۲ آذرماه) به کارگردانی ایمان افشاریان و بازی بانیپال شومون، پژمان جمشیدی، آناهیتا افشار، محمد پویا، سوده شرحی، سیاوش میری، حامدابریشمی، امید رضایی و.. امروز چهارشنبه ساعت ۱۴ آغاز خواهد شد.
دیدن این تاتر برای چه سنی به بعد پیشنهاد میشود؟ با بچه 13 ساله تاتری میشه دید؟ اون صحنه دار زدن چطوریه؟
۱۷ آذر ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت سانس‌های تازه این نمایش (روزهای دوشنبه ۱۸ و سه‌شنبه ۱۹ آذرماه) به کارگردانی ایمان افشاریان و بازی بانیپال شومون، پژمان جمشیدی، آناهیتا افشار، محمد پویا، سوده شرحی، سیاوش میری، حامدابریشمی، امید رضایی و.. امروز سه‌شنبه ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد.
Saeed Shahidian این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
بعد از مدت ها دوباره شروع به دیدن نمایش های روی صحنه کردم . اجرای یکشنبه شب رو دیدم . به نظرم یکی از بهترین کارهای این سال های اخیر بود . یک نمایش پر محتوا با بازی های خوب و تصاویر دیدنی . نظر کاربران دیگر رو که خوندم متوجه تفاوت سلایق شدم . به نظر من یکی از نقاط قوت کارآوازهای کار بود . بازی پژمن جمشیدی بسیار قابل تامل بود . از دیدن بعضی تصاویر شگفت زده میشدم . خسته نباشید به همه
خرید بلیت روز تازه این نمایش، یکشنبه ۱۷ آذر، به کارگردانی ایمان افشاریان و با بازی پژمان جمشیدی، بانیپال شومون، آناهیتا افشار و ... آغاز شد.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید