کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال نمایشگاه نقشی بر فرش
S3 : 10:06:00 | com/org
۱۰ تا ۲۴ آبان ۱۳۹۸
۱۲:۰۰ تا ۲۰:۰۰

 روزهای تعطیل گالری: دوشنبه‌ها

 

افتتاحیه: جمعه ۱۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶ الی ۲۰

گالری فرمانفرما، از ۱۱ لغایت ۲۴ آبان ماه سال ۱۳۹۸، نمایشگاهِ انفردی نقاشی های  طاهره رهبر را در گالری شماره ۱ خود، به نمایش در می آورد.
این هنرمند که دارای دیپلم هنرستان بهزاد(هنرهای تجسمی دختران) و عضو انجمن گرافیک ایران است.او سابقه نمایشگاههای گروهی در کارنامه خود دارد.
و در این نمایشگاه که اولین نمایشگاه انفرادی او می باشد آثاری را با عنوان "نقشی بر فرش" بر دیوار گالری فرمانفرما به نمایش درمی آورد.
وی در گزاره خود می نویسد:"شاخه ای،پرنده ای و چراغ گردسوز نقشی زده اند بر نقش فرش.خاطراتم کاسه مسی مادر بزرگ و شکوفه های درخت آلبالو در گوشه حیاط،همه و همه جمع شده اند بر روی فرشی که زمین بازی کودکیم بود.واکنون با نوازش قلمی رنگین دوباره جان گرفته اند بر بوم"
گالری فرمانفرما به آدرس خیابان کریمخان زند، خیابان خردمند شمالی، کوچه اعرابی ۲، میزبان شما هنرمندان و هنر دوستان گرامی ست. همه روزه  به غیر از دوشنبه ها از ساعت ۱۱ الی ۱۹ و روزهای جمعه از ساعت ۱۶ تا ۱۹  شما را به دیدن این نمایشگاه دعوت می کند.

دسته‌بندی
نقاشی

مکان

کریمخان زند، خردمند شمالى، کوچه اعرابى٢
تلفن:  ۸۸۳۱۶۹۷۷

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید