آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال فیلم‌تئاتر غریبه های کامل
S3 : 05:50:26 | com/org
بها: ۱۰,۰۰۰ تومان
چند زوج که دوستان صمیمی یکدیگرند، برای شام در خانه یکی از زوج ها، دور هم جمع می شوند. آنها در هنگام مهمانی، تصمیم به انجام بازی می گیرند و ...

-  با اقتباسی از فیلم  Perfetti sconosciuti (perfect strangers)


- مناسب برای مخاطبان بالای ۱۶ سال.

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
رضا اسبقی (retex)
درباره نمایش غریبه های کامل (برگه وابسته) i
قبل از دیدن نمایش با خودم میگفتم اگه اقتباسی از فیلم Perfect strangers باشه چه جوری درستش کردن که هم مجوز بگیره و هم جریان اصلی داستان زیر سوال نره؟ به نظرم خوب و جالب این کار انجام شده بود. با این حال بازم یه ذره گناه و انحراف خانم ها تمیزتر و شسته رفته تر بود که البته بعید میدونم از این بیشتر اگه بود مجوز اجرای نمایش داده میشد.

همچنین به نظر من تقریبا همه بازی‌ها روان بودند و نمایش، تماشاگر را تا پایان با خود همراه کرد. با آرزوی بهترین‌ها برای همه‌ی تیم.
ساسان صبری (sasansabri)
درباره نمایش غریبه های کامل (برگه وابسته) i
خوب بچه ها خسته نباشید . یکی از چالش های شما این بود که گروهی با تجربه تر دقیقن همین کار رو در زمانی خیلی نزدیک با امکاناتی بیشتر اجرا کرده بود و خوب کار شما رو سخت تر کرده بود .
برداشت از فیلمی پر سر و صدا کار خیلی سختیه . و اگه درست از آب در نیاد کار دلچسبی نمی شه . به نظر من یکی از بزرگترین اشتباه ها ایرانی کردن داستانی بود که اساسش ایرانی نیست و بنا و بنیادش در خانواده ها و فرهنگ ایرانی جا نمی گیره . چیزهایی که اضافه شده بود به نظر من تلاشی برای همین امر بود که باز هم من می گفتم ایکاش نبود . اضافه کاری زیاد می دیدیم . وقتی کسی در حال خوندن پیام موبایله چه دلیلی داره یکی دو نفر اون طرف تر حتمن مشغول حرف زدن یا انجام کاری باشن .
ولی این وسط بازی خانم آقا پور خیلی درست و به جا بود همچنین حضور و بازی اون آقایی که تنها به مهمونی هم اومده بودن هم به دل من نشست .
امیدوارم که کارهای بعدی قدمهای درخشان و محکمی باشه .
ممنونم جناب صبری عزیز
۰۹ آذر ۱۳۹۸
ضمن عرض خسته نباشید خدمت عوامل این نمایش خوب اموزنده بامحتوا.پنجشنبه این نمایش دیدم ساعت هشت نیم تازه نمایش قبلی تموم شد و با نیم ساعت تاخیر شروع شد بیانگر مدیریت بی نظم سالن.دوم بازیگران به حد افراطی از کلمه عزیزم استفاده کردن دلیلی نداره بازیگران مرد بهم عزیزم بگن!!.سوم درسته گروه از جهت مالی کم بضاعت اما دکور خیلی فقیر خلوت بود حتی مبلمان میز عسلی برای هفت تا بازیگر جا نداشت.میز عسلی انقدر کوچیک بود بازیگران همش باید احتیاط میکردن گوشی یا ظرف سالاد نیفته زمین.
مشابه موضوع داستان چندی پیش تالار حافظ نمایش نیمه تاریک ماه دیدم که از جهت دکور و بازیگران معروف در قیاس لاکچری محسوب میشد البته با بلیت دوبرابر قیمت!
در کل اثر خوبیه گذشته هر انسانی که واکاوی بشه مثل باغ گل رز کرمهایی توش پیدا میشه و دروغ پنهانکاری هر کسی ممکن داشته باشه.
۱۶ آذر ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت این نمایش، به کارگردانی سیدعلی شانه ساز و با بازی مهرداد اقبالی، زهرا آقاپور، مرجان پورمحمودی، امیر فتحی، حامد کاویان نسب، و ... با تخفیف روزهای نخست آغاز شد.
nima این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید