برای پیش‌گیری از شیوع ویروس کرونای جدید، همه تئاترها، کنسرت‌ها و سینماها تا پایان هفته یعنی آدینه ۹ اسفندماه تعطیل است. اطلاعات بیشتر
تیوال نمایش غریبه های کامل
S3 : 20:04:00
امکان خرید پایان یافته
  ۰۳ تا ۲۳ آذر
  ۲۰:۳۰
  ۱ ساعت و ۳۵ دقیقه
 بها: ۳۰,۰۰۰ تومان

: سیدعلی شانه ساز، سعید زارعی
: سیدعلی شانه ساز
: (به ترتیب حروف الفبا) زهرا آقاپور، مهرداد اقبالی، مرجان پورمحمودی، فاطمه شیشه چی، امیر فتحی، حامد کاویانی نسب، مریم کیان پیشه و نوید ناظری

: نیما ببری
: سعید زارعی
: ساناز مجیدزاده
: سهیل احمدی
: روژا سحابی، هیوا بیگدلی
: سید علی شانه ساز
: یاسمن صفائی
: سپیده نقدی
: آرش زارع، مجتبی حبیبی
: شاهین صرفه جو
: محمد قربانی
: مصطفی کاظمی مطلق
: رضا گوران
: (به ترتیب حروف الفبا) سهیل احمدی، زهرا بالایی، محمد پور اکبر، ساحل خدادادی، شیرین زادخوش، محمدرضا صادقی، امیرعباس هژبرالساداتی، فاطمه شیشه چی

-  با اقتباسی از فیلم Perfetti sconosciuti

چند زوج که دوستان صمیمی یکدیگرند، برای شام در خانه یکی از زوج ها، دور هم جمع می شوند. آنها در هنگام مهمانی، تصمیم به انجام بازی می گیرند و ...


- از همراه داشتن فرزندان زیر ۱۶ سال خودداری نمایید.

گزارش تصویری تیوال از نمایش غریبه های کامل / عکاس: پریچهر ژیان

... دیدن همه عکس ها »

ویدیوهای وابسته

آواهای وابسته

مکان

خیابان طالقانی، خیابان شهید موسوی شمالی، ضلع جنوبی باغ هنر، بام خانه هنرمندان
تلفن:  ۸۸۳۱۰۴۵۷، ۸۸۳۱۰۴۵۸


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
قبل از دیدن نمایش با خودم میگفتم اگه اقتباسی از فیلم Perfect strangers باشه چه جوری درستش کردن که هم مجوز بگیره و هم جریان اصلی داستان زیر سوال نره؟ به نظرم خوب و جالب این کار انجام شده بود. با این حال بازم یه ذره گناه و انحراف خانم ها تمیزتر و شسته رفته تر بود که البته بعید میدونم از این بیشتر اگه بود مجوز اجرای نمایش داده میشد.

همچنین به نظر من تقریبا همه بازی‌ها روان بودند و نمایش، تماشاگر را تا پایان با خود همراه کرد. با آرزوی بهترین‌ها برای همه‌ی تیم.
ممنون
۱۶ آذر
ممنونم
۱۶ آذر
ممنون
۲۳ آذر
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خوب بچه ها خسته نباشید . یکی از چالش های شما این بود که گروهی با تجربه تر دقیقن همین کار رو در زمانی خیلی نزدیک با امکاناتی بیشتر اجرا کرده بود و خوب کار شما رو سخت تر کرده بود .
برداشت از فیلمی پر سر و صدا کار خیلی سختیه . و اگه درست از آب در نیاد کار دلچسبی نمی شه . به نظر من یکی از بزرگترین اشتباه ها ایرانی کردن داستانی بود که اساسش ایرانی نیست و بنا و بنیادش در خانواده ها و فرهنگ ایرانی جا نمی گیره . چیزهایی که اضافه شده بود به نظر من تلاشی برای همین امر بود که باز هم من می گفتم ایکاش نبود . اضافه کاری زیاد می دیدیم . وقتی کسی در حال خوندن پیام موبایله چه دلیلی داره یکی دو نفر اون طرف تر حتمن مشغول حرف زدن یا انجام کاری باشن .
ولی این وسط بازی خانم آقا پور خیلی درست و به جا بود همچنین حضور و بازی اون آقایی که تنها به مهمونی هم اومده بودن هم به دل من ... دیدن ادامه » نشست .
امیدوارم که کارهای بعدی قدمهای درخشان و محکمی باشه .
ممنونم جناب صبری عزیز
۰۹ آذر
ممنون
۱۴ آذر
ضمن عرض خسته نباشید خدمت عوامل این نمایش خوب اموزنده بامحتوا.پنجشنبه این نمایش دیدم ساعت هشت نیم تازه نمایش قبلی تموم شد و با نیم ساعت تاخیر شروع شد بیانگر مدیریت بی نظم سالن.دوم بازیگران به حد افراطی از کلمه عزیزم استفاده کردن دلیلی نداره بازیگران مرد ... دیدن ادامه » بهم عزیزم بگن!!.سوم درسته گروه از جهت مالی کم بضاعت اما دکور خیلی فقیر خلوت بود حتی مبلمان میز عسلی برای هفت تا بازیگر جا نداشت.میز عسلی انقدر کوچیک بود بازیگران همش باید احتیاط میکردن گوشی یا ظرف سالاد نیفته زمین.
مشابه موضوع داستان چندی پیش تالار حافظ نمایش نیمه تاریک ماه دیدم که از جهت دکور و بازیگران معروف در قیاس لاکچری محسوب میشد البته با بلیت دوبرابر قیمت!
در کل اثر خوبیه گذشته هر انسانی که واکاوی بشه مثل باغ گل رز کرمهایی توش پیدا میشه و دروغ پنهانکاری هر کسی ممکن داشته باشه.
۱۶ آذر
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت این نمایش، به کارگردانی سیدعلی شانه ساز و با بازی مهرداد اقبالی، زهرا آقاپور، مرجان پورمحمودی، امیر فتحی، حامد کاویان نسب، و ... با تخفیف روزهای نخست آغاز شد.
nima این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید