تیوال نمایش هفت خواب
S3 : 13:06:02
بشتابید بشتابید که لبخند در انتظار شماست
  ۰۹ دی تا ۰۳ اسفند ۱۳۹۷
  ۱۹:۳۰
  ۱ ساعت و ۳۰ دقیقه
 بها: ۳۰,۰۰۰ تومان

: شهناز روستایی
: سامان تیرانداز
: صادق توکلی، شاهین علیپور، سید شهاب الدین حسینی، مهراد ابریشم کار، وحید محمودی، مسعود مرادیان صحنه، فواد منیرزاده، آرمین افتخار زاده، پویا محمد خانی، سینا دانش، علی یارلو، احسان طارم باشی، محمد رضا اکحوان، علی جعفر زاده، مهرداد چناری

: سینا سراجی
: احسان خسروی
: مهدی تیموری
: پرنیان اصغری
: مسعود مرادیان
: داوود فتحعلی بیگی
: سحر موسوی
: نویدفرح مرزی
: ایرج ملکی
: بابک رشوند
: ثمینه حسینی
: فائزه بختی
: حسین پناهی
: صوفیا نساجی، امیر شکری
: امیر حسین سجادی، همایون تمدن، عسل برادران
: تینا حقانی

درباره نمایش: نمایش مجلس زن پوشی زوایی از شاخه‌های نمایش آیین سنتی ایرانی می‌باشد که با زبان موسیقی به قصه یوسف و زلیخا می‌پردازد.

مکان

خیابان ولیعصر، چهارراه امام خمینی، تالار محراب
تلفن:  ۶۶۴۰۲۲۸۴

گزارش تصویری تیوال از نمایش هفت خواب / عکاس: سید ضیا الدین صفویان

... دیدن همه عکس ها »

آواهای وابسته


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
این نمایش روشنفکری نیست؛ دوستانی که صرفا علایق فلسفی و اجتماعی دارند این نمایش را بعید میدانم بتوانند تحمل کنند. ولی آنهایی که فرهنگ عامه برایشان جذاب است را به دیدن خلاقیت نمکینی که در این نمایش به کار رفته دعوت میکنم. اگر اشعار و ترانه ها را نشناسید، درکی از نمایش نخواهید داشت. به نظر من، این نمایش دو لایه دارد. لایه سطحی اش برای برخی سرگرم کننده و برای برخی مسخره است؛ همچنانکه امشب از یک سو دو نفر را دیدم که سالن را ترک کردند در حالی که از سوی دیگر اجرای نمایش چند بار با تشویق تماشاگران همراه شد. لایه زیرینش خلاقیتی است که در خدمت حفظ میراث فرهنگی این سرزمین است؛ ولو این میراث به نظر برخی بی ارزش باشد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، از سه شنبه ۱۶ تا پنجشنبه ۱۸ بهمن، به کارگردانی سامان تیرانداز و با بازی صادق توکلی، شاهین علیپور و ... آغاز شد.
آقای سوبژه (محمد لهاک) این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش کمدی آیینی، پنجشنبه ۲۰ و جمعه ۲۱ دی، به کارگردانی سامان تیرانداز و با بازی صادق توکلی، شاهین علیپور و ... آغاز شد.
مهدی (آرش) رزمجو این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
بسیار زیبا بود
دست نویسنده رو باید بوسید
خرید بلیت این نمایش کمدی، به نویسندگی شهناز روستایی، کارگردانی سامان تیرانداز و با بازی صادق توکلی، شاهین علیپور، سید شهاب الدین حسینی و ... آغاز شد.
مهدی (آرش) رزمجو این را خواند
فعلا که نمیشه خرید.
۰۴ اسفند ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید