تیوال نمایش حریق
S3 : 04:47:51
امکان خرید پایان یافته
  ۰۶ آبان تا ۰۶ آذر ۱۳۹۷
  ۲۰:۳۰
  ۱ ساعت و ۴۴ دقیقه
 بها: ۴۵,۰۰۰، ۴۰,۰۰۰ و ۳۰,۰۰۰ تومان

: افروز فروزند
: حمیدرضا فلاحی، محمدعلی حسینعلی پور، مریم باقری، پژمان عبدی، میثاق زارع، تایماز رضوانی، پژند سلیمانی، بهادر باستان حق، فاطیما بهارمست، علیرضا زارع پرست، فرهاد رشیدی، حامد فعال، الهه فرازمند، اروین گالستیان، تنی آواکیان، زهرا آقاپور، مهتاب شیروانی، حمیدرضا جدیدی

: منوچهر شجاع
: افسون فروزند
: پژمان عبدی
: سعید زارع
: پگاه محمودوند
: حمیدرضا جدیدی
: هادی بادپا
: مصطفی قاهری، رهام عباسپور
: مصطفی قاهری، تایماز رضوانی، بهادر باستان حق
: غزل نهانی
سی دقیقه قبل از بازی ایران - پرتغال ...

از ردیف ۱ تا ۶: ۴۵،۰۰۰ تومان
از ردیف ۷ تا ۱۱: ۴۰،۰۰۰ تومان
بیرون از ظرفیت (صندلی پلاستیکی): ۳۰،۰۰۰ تومان

گزارش تصویری تیوال از نمایش حریق / عکاس: پریچهر ژیان

... دیدن همه عکس ها »

ویدیوهای وابسته

مکان

خیابان طالقانی، خیابان شهید موسوی شمالی، جنب خانه هنرمندان، تماشاخانه ایران‌شهر
تلفن:  ۸۸۸۱۴۱۱۵_۸۸۸۱۴۱۱۶


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
سلام و خسته نباشید به همه بر و بچز باحال گروه نمایش حریق
از بازیگرا تا بچه های پشت صحنه و اجرایی و الخ (الی آخر!)
بعد از اینکه جناب عبدی عزیز گفتن که تخفیف دانشجویی موجود است! دیشب اومدم و کار رو دیدم
و همون طور که حدس می زدم یه کار درجه یک و بی ادعا
دمتون گرم
واقعا لذت بردم و رو راست همش دلم می خواست تهش یه نقطه گذاشته بشه! و بابت اون صدای جیغی که شنیده می شد! یکی دو تا پایان متصور شدم و نففففففسم! بند اومد و همش می گفتم اگه تهش این باشه یا اون باشه وای خیلی عالی می شه و ...! که خب در پایان خبری از نقطه نبود که خب اینم یه جورشه و خوب بود
لذت بردم
امیدوارم صندلی های خالی سالن باعث دلسردیتون نشه
تک تکتون درجه یکید
انرژی تون کم نشه
موفق باشید
درود
امشب به تماشای حریق نشستم هم خندیدم و هم اندوهگین شدم
تبریک میگم به کل گروه عالی بود
دوست عزیزم بهادر خان باستان حق دسخوش
درد را از هر طرف که بخوانی درد است ...
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
واقعا فوق‌العاده بود. بازی‌ها، نمادها و رفتارها عالی و پرحرف. به نظرم می‌تونم این تئاتر رو رساله‌ای در ضرورت اگزیستانسیالیسم و عقایدش بدونم. رعایت موارد جزیی مانند چراغ آسانسور طبقات قبلی و بعدی در روایت هر طبقه نشان از کاری فوق‌العاده داره.
خسته نباشید به عوامل و بازیگران.
به پیشنهاد آقای امیر پوریا کار و دیدم و واقعا لذت بردم ، خیلی کار تمیز و شسته رفته ای بود ، خیلی دغدغه مند ، متن به روز ، کارگردانی ظریف ، بازی ها اکثرا خوب :) و بعضی از بازیها (آقای زارع ، خانم بهارمست ، آقای فلاحی) عالی و درجه یک ! خیلی خوشحالم از اینکه این نمایش و از دست ندادم . من از خانم افروز کار ندیده بودم اما باید بگم از این به بعد خیلی جدی دنبالشون میکنم . خسته نباشید به همگی
این نمایش و از دست ندید :)
خیلی خوب بود. خانم فروزند شدن جزو کارگردانهای تئاتر مورد علاقه ام :)
چیزی که برای من جای سواله اون 27 نفری هستن که امتیاز یک دادن! با سخت گیرانه ترین حالت ممکن هم به این نمایش نگاه کنیم امتیازی بالاتر از یک میگیره.
منم اون بیست و هفت نفر برام جالبن :)
۰۳ آذر ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نمایش خوب و رضایتبخشی بود.بازیها و کارگردانی در سطح خیلی خوبی بود،طوریکه تقریبا نمیشد ایرادی یا نقصی متوجه کار دید.که البته جنس بازی نقشای اصلی با جنس بازی نقشای فرعی کمی متفاوت بود.فضای فانتزی و طنز نقشهای فرعی اونطوریکه باید باور پذیر نبود(مامورین حمل و نقل). خسته نباشید که اجرای یکدست و درستی رو به نمایش گذاشتید.
((حریق))، آتشِ بدونِ دود و شعله.
به نظرمن، هر گونه برخورد و رفتارِ نامناسب، ناملایمتی، دشنام دادن، تلخ زبانی، بدرفتاری و همانند آنها در ارتباطات و مراوده های روزمره آدمها با یکدیگر می تواند همچون یک جرقه، آتشِ خشمی که زیرِ خاکسترِ وجودِ هر آدمی هست را شعله ور کند و اگر با گذشت، مشورت، تامل، تفکر، گفت و گو و دیگر راهکارهای مشابه تلاشی در مهار آن نشود دامنه آن گسترده تر و زبانه هایش بلندتر خواهند شد. و به جایی می رسد که اگر کسی هم برای ثواب و به قصدِ خاموش کردن، خود را به آن نزدیک کند کباب کند (همچون خانم باردار و تنهای ((حریق)) که همانندِ آتش نشانی فداکار می خواهد همه ی درگیری های مربوط به همسایگانش در آپارتمانِ محل زندگی اش را یک تنه مهار کند ولی خودش نیز دچارِ آسیب می شود).
((حریق)) به گونه ای ویژه، زندگی آپارتمانی را بستری مناسب برای گسترش خود معرفی ... دیدن ادامه » می کند؛ جرقه های خرده کینه ها، مشکلات زناشویی، جر و بحث ها، مشاجره های خانوادگی و همانندشان آتش هایی را در هر واحد از آپارتمان تولید می کنند و کم کم از گرمای این آتش های کوچک، آتش های بزرگ تری پدید می آیند و سرانجام با به هم پیوستن شعله های هر طبقه به یکدیگر، ((حریق)) را می سازند و تقریبن کلِ آن جامعه ی کوچک (آپارتمان) را در کام خود فرو می برد.
خرید بلیت سه اجرای پایانی این نمایش، از یکشنبه ۴ تا سه شنبه ۶ آذر، به نویسندگی، کارگردانی افروز فروزند و با بازی حمیدرضا فلاحى، محمدعلى حسینعلى پور، مریم باقرى، پژمان عبدى، میثاق زارع و ... امروز (پنجشنبه) ساعت ۱۴ آغاز خواهد شد.
مهدی (آرش) رزمجو و بهادر باستان حق این را خواندند
محمد لهاک و هانیه تاجبخش این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
داستان آدمهای خسته پشت درهای بسته

هر دری که بسته می‌شود حریم خصوصی آدمها را از بین می‌برد. آدمها ناگهان از حریم امن خانه‌شان به میانه جمع پرت می‌شوند و خود را در میان مردم شهر بی‌دفاع می‌بینند. این خصیصه زندگی آپارتمانی است. بلای دنیای مدرن است. بلای ساختن خانه‌های بزرگ و ساختن آپارتمان‌های تو در تویی است که مصیبت تداخل حریم خصوصی و عمومی را با خود به همراه می‌آورد. مردم تماشاچی زندگی‌ات می‌شوند و تو اشتراک گذار تجربه‌های زیستی‌ات.

در «حریق» افراد محصور شده در یک آپارتمان، هر کدام به هر دلیلی درهای زندگی به رویشان بسته شده و به دنبال راه فرارند، ولی کو راه فرار؟ مشکلات پشت هم سرشان آوار می‌شود و در این میان تنها فوتبال مامنی امن برای پناه بردن به آن است. هنگام تماشای فوتبال است که برای ساعاتی مشکلاتت را پشت در خانه جا می‌گذاری و فراموش ... دیدن ادامه » می‌کنی که نرخ ارز و طلا و سکه چند برابر شده و سایه تورمی‌اش بر زندگی‌ات چنبره زده است...

نگاهی دقیق‌تر به نمایش «حریق در لینک زیر:

http://titrhonar.ir/%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1/%d9%86%da%af%d8%a7%d9%87%db%8c-%d8%a8%d9%87-%d9%86%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4-%d8%ad%d8%b1%db%8c%d9%82-%d8%af%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86-%d8%a2%d8%af%d9%85%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%ae%d8%b3/
از دیدن این نمایش لذت بردم.درهم پیچیدگی زمان ها،سیالیت موضوع،اشاراتی به فضای دوران که با تکرار استعاره کلیدهای جامانده،سردرگمی و بلاتکلیفی شاخص این ایام رو به تصویر کشید و با خلاقیتی تمام عجز ما رو در ،یافت مسیرنشان داد .
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سلام...
همیار عزیز‌ چرا کد تخفیف برای من اعمال نمیشه؟
مافیا و بهمن رو دیدم...
درود بر شما
با پشتیبانی تیوال به شماره ۶۶۱۷۶۶۳۷ تماس بگیرید تا مسئله را پیگیری نمایید.
با سپاس
۳۰ آبان ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت اجرای پایانی، شنبه ۳ آذر، به نویسندگی، کارگردانی افروز فروزند و با بازی حمیدرضا فلاحى، محمدعلى حسینعلى پور، مریم باقرى، پژمان عبدى، میثاق زارع و ... آغاز شد.
هانیه تاجبخش این را خواند
محمد لهاک این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خوب بود، بازیها و دیالوگها عالی بود و حرف نداشت، واقعا خسته نباشید میگم،
خانم نوری عزیز ممنون از اشتراک حال خوبتون
۲۹ آبان ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
این نمایش تمدید شد. خرید بلیت روزهای پایانی، از چهارشنبه ۳۰ آبان تا جمعه ۲ آذر، به نویسندگی، کارگردانی افروز فروزند و با بازی حمیدرضا فلاحى، محمدعلى حسینعلى پور، مریم باقرى، پژمان عبدى، میثاق زارع و ... امروز (یکشنبه) ساعت ۱۴ آغاز خواهد شد.
من لذت بردم
خوش ریتم و هماهنگ و خوش ساخت
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خیلی خوشحالم که به خاطره خوبم از کار قبلی افروز فروزند و تیم خوبشون (مافیا) اعتماد کردم و این کارو دیدم. ایده و اجرای طبقات خیلی خوب بود و مغز رو درگیر میکرد که به خاطر بیاره الان باید چه اتفاقی بیفته یا چی بشنوه. البته صحنه های دعوا طولانی و کمی آزاردهنده بود ولی این خصیصه منه که از تماشای مشاجرات خانوادگی اذیت میشم. شاید بخاطر همین کار مافیا رو بیشتر دوست داشتم. ولی به حال بازی همه بازیگران خیلی خوب بود و همه کاملا در نقششون جا افتاده بودند.
فقط یک گله هم از مسوول تماشاخانه ایرانشهر داشته باشم که چطور اجازه ورود کودک زیر 8 سال رو به داخل سالن دادند. این در حالیه که چند ماه پیش برای نمایش شازده کوچولو که این روزا بچه های نسل جدید به خوبی باهاش آشنایی دارن و قطعا از نمایش "حریق" براشون مناسبتره از مسوول سالن برای فرزند یکی از دوستان اجازه گرفتم ... دیدن ادامه » و پاسخ منفی شنیدم.
در مورد گله ای که کردید باید عرض کنم بنده دز ۹ سالگی برای اولین بار تئاتر دیدم، پدزم منو با خودش برد تا دکتر فاستوس رو ببینیم، لز اون موقع عاشق تئاتر شدم، بچه ها خیلی چیزا رو میتونن ببینن و راه خودشونو انتخاب کنن، اتفاقا اشتباه کزدن که کودک دوست شما رو ... دیدن ادامه » نپذیرفتن.
۲۸ آبان ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نمایش بسیار زیبا بود بازیگری عالی گارگردانی فوق العاده خسته نباشید به این گروه بایت زحماتشون
خرید بلیت روزهای پایانی این نمایش، از چهارشنبه ۲۳ تا یکشنبه ۲۷ آبان، به نویسندگی، کارگردانی افروز فروزند و با بازی حمیدرضا فلاحى، محمدعلى حسینعلى پور، مریم باقرى، پژمان عبدى، میثاق زارع و ...،‌ امروز (سه شنبه) ساعت ۱۰ آغاز خواهد شد.
نمایش بسیار زیبایی بود.. دیالوگ ها و بازی های عالی و حساب شده .من کاملا جدب شدم حس میکردم درون یک زمان و مکان قفل شدم ..اگر چه نقد اجتماعی بود و حقایق زندگی روزمره ولی نوع ارائه اون بسیار لذت بخش و جالب بود..تبریک به همه بازیگران و کارگردان محترم ..کارهای قبلی این تیم رو هم دیدم ..بسیار عالی هستید.... به خصوص جناب اقای فلاحی عزیز موفق باشید
از این نمایش دو بار لذت بردم، یک بار در سالن و از بازی های خوب، متن قوی، کارگردانی ماهرانه و... و بار دیگر پس از پایان نمایش و با چینش پازلی که شرایط امروز ما رو در ذهن ترسیم میکرد.
هر یک از ما تمام کاراکتر های این تئاتر هستیم و شما این را خوب به ما نشان دادید
بدون پیچیدگی، مفاهیم زیادی را به طور همزمان منتقل کردید
در کل اگر تئاتر اولی هستید و یا میخواهید از یک تئاتر ساده و تا حدی کلیشه ای لذت ببرید پیشنهاد میکنم
هرچند موضوع بسی تکراریست ولی شاید انقدر نیاز به تکرار داشته باشد تا در نهایت به حال خود بگرییم
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید