تیوال نمایش گوژپشت نتردام
S3 : 01:52:50
  ۲۹ مرداد تا ۱۸ شهریور ۱۳۹۷
  ۱۹:۳۰
  ۱ ساعت
 بها: ۳۵,۰۰۰ تومان

: الهام شکیب، اشکان صادقی
: اشکان صادقی، رایسا آوانسیان، حسام الدین مختاری، مهبد قناعت پیشه، نیما بختیاری، متین کاکاوند

: مهدی ساکی، محمدرضا شریفی، علیرضا شریفی، علی قاجاری، مریم کی‌احمدی
: فرهاد بیگدلو
: خشایار خاتمی
: اشکان صادقی، آنیتا قالیچی
: فرح تاجیک
: محمد مهدی رستمی، مهسا عباسی
: رضا خضرایی
: همایون تمدن
: مجید یارندی پور
: کیانوش سعادت
: سوگل جوادی مجد، امیرحسین علی اکبر

- ژانر این نمایش پاپرا-پرفورمنس است.

قصه‌ی عاشقانه‌ی یک زن کولی زیبا و یک گوژپشت کریه المنظر را روایت می‌کند که در این بین از یک طرف مذهب و دین و از طرف دیگر سیاست نیز به چالش کشیده می‌شود. در این اجرا تمام دیالوگها به شکل شعرهای مقفا شده و به زبان فارسی روی آهنگهای فرانسوی توسط خوانندگان حرفه ای اپرا و پاپرا خوانده می‌شود.

راه های ارتباطی با تئاتر باران: سایت اینستاگرام کانال تلگرام

مکان

خیابان فلسطین، پایین تر از خیابان انقلاب، پلاک ۲۹۲/۱
تلفن:  ۶۶۱۷۶۸۲۵، ۶۶۱۷۶۸۱۲

گزارش تصویری تیوال از نمایش گوژپشت نتردام / عکاس: پریچهر ژیان

... دیدن همه عکس ها »

ویدیوهای وابسته

آواهای وابسته


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
- چه صداهای قشنگی
- چه پرفورمنس آرت خوبی
- با توجه به این که اجراهایی با چنین سبک هایی کمتر داریم کار خوب و پرزحمتی رو ارائه دادند گروه نمایش ، به امید اجراهای بیشتر
- خسته نباشید و دمتون گرم


پ . ن : من هیچ تخصصی در زمینه هنر ندارم و فقط نظرهای شخصی خودم رو نوشتم ؛ ممنون که خوندید :)‌

- دوازده امین نمایشی که در سال 97 دیدم

- یک نمایش خوب و پرانرژی
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت روزهای پایانی این نمایش، جمعه ۱۶ و یکشنبه ۱۸ شهریور، به کارگردانی الهام شکیب، اشکان صادقی و با بازی اشکان صادقی، رایسا آوانسیان و ... آغاز شد.
میترا، محمد لهاک و رضا غیوری این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، از سه شنبه ۱۳ تا پنجشنبه ۱۵ شهریور، به کارگردانی الهام شکیب، اشکان صادقی و با بازی اشکان صادقی، رایسا آوانسیان و ... آغاز شد.
میترا و رضا غیوری این را خواندند
محمد لهاک این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
چه صداهایی!!چه صداهایی!! چه صداهایی!!
صداها و اجراها و پرفورمنس ها بسیار عالی بود!
فقط حیف که سیستم صوتی سالن جوابگوی اون صداهای قدرتمند نبود در بعضی مواقع و با نویزهایی که ایجاد میکرد حال و هوای کار رو خراب میکرد.
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، از دوشنبه ۵ تا چهارشنبه ۷ شهریور، به کارگردانی الهام شکیب، اشکان صادقی و با بازی اشکان صادقی، رایسا آوانسیان و ... آغاز شد.
محمد لهاک، میترا و کیا سعادت این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
قطعا کارهایی که بر تکنولوژی و میکروفن و مولتی مدیا استوار است تو سالنهای غیر استاندارد و با احتساب به کمبود های بودجه اییه گروه های بی اسپانسر خالی از نقص نیست ولی باریکلا به این گروه اجرایی که چنان جسورانه کنسرت زنده توام با حرکات فرم و فیلم به روی صحنه بردند آن هم در وانفسایی که خواننده های آبکی پر فالوور با تیون زیر پایی و صدای پلی بک کنسرت زنده می‌دهند و سالنشان پر و خالی میشود
دیروز که اجرای تقریبا بی نقصی رو شاهد بودیم از صدای جمیع گروه لذت بردم خانم رایسا رو نمی‌شناختم و با خواهرشون خانم ملانی آشنا بودم ولی باید بگم ایشون هم بی نظیر بودن
با سلام. امروز با دوستان به دیدن این نمایش رفتیم. در نوع خود کاری بسیار عالی و تماشایی بود و مخصوصا چون این نوع نمایش های اپرایی در کشور ما کمتر اجرا می شوند، دیدن این نمایش می تواند تجربه ای جذاب و لذت بخش برای افرادی باشد که خواهان تجربه کردن اثری نو هستند. خواننده-بازیگرها صداهایی بسیار جذاب داشتند که بعد از اجرا فهمیدم که همگی یا دوبلور و یا خواننده ی حرفه ای هستند و همین موضوع دلیل کیفیت خوب صدای این عزیزان را توضیح می دهد. هماهنگی گروه بازیگران فرم نیز بر چشم نواز بودن صحنه افزوده بود. و نکته ی مهم این که اشعار استفاده شده در این اثر نیز در کنار توضیح داستان گوژپشت نتردام (که البته کمتر کسی با آن ناآشنا است) بسیار پر معنی و زیبا و شنیدنی بودند و با صدای خواننده ها، حس خوبی را در من به عنوان یک بیننده بوجود آوردند. حس خوبی که باعث رضایت من از صرف ... دیدن ادامه » زمان برای تماشای این اثر شد و دیدن آن را به تمام افراد تئاتر دوست پیشنهاد می کنم.
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، از پنجشنبه ۱ تا یکشنبه ۴ شهریور، به کارگردانی الهام شکیب، اشکان صادقی و با بازی اشکان صادقی، رایسا آوانسیان و ... آغاز شد.
میترا این را خواند
محمد لهاک این را دوست دارد
قطعاً و یقیناً ، اگه یک ساعت از وقتمون رو برای دیدن این تئاترِ زیبا صرف کنیم،پشیمان نمیشویم و تجربه ی دیدن تئاتری بدون دنگ و فنگ های شلوغ کن و دکور و....را به خوبی به تماشگر القا میکند که تا پایان همراه نمایش بماند.
۰۲ شهریور ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
پاپرا پرفورمنس " گوژپشت نتردام"


تئاتر باران
۲۹ مرداد تا ۲۰ شهریور
۱۹:۳۰

کارگردان: الهام شکیب، اشکان صادقی
بازیگران: اشکان صادقی، رایسا آوانسیان، حسام الدین مختاری، مهبد قناعت پیشه، نیما بختیاری، متین کاکاوند
خرید بلیت این نمایش، به کارگردانی الهام شکیب، اشکان صادقی و با بازی اشکان صادقی، رایسا آوانسیان، حسام الدین مختاری و ... آغاز شد.
میترا و محمد لهاک این را خواندند
سحرناز قاسم نژاد، مرضیه، مانی عیدی و کیا سعادت این را دوست دارند
نمایش با وجود کاستی هایی ازجمله مشکل فنی میکروفن بعضی از بازیگران و نیز قطع بدون سلیقه موسیقی در پایان هر پرده و نه وصل باظرافت به موسیقی بعدی ، شما با تجربه جدیدی در نمایش مواجه می شوید که از نظر اینجانب دلچسب و نیز گیرا بود.
۰۲ شهریور ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید