آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش کارنامه‌ی بندار بیدخش
S3 : 08:16:22 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۲۲ دی تا ۱۸ بهمن ۱۳۹۸
۱۹:۳۰
۱ ساعت
بها: ۳۵,۰۰۰ تومان
جمشید شاه (جم شاه) وزیری دانشمند دارد به نام بُندار که جام جهان‌بین (جام جم) را برایش ساخته و جم با نگریستن در این جام از دسیسه های دشمنان، دیوان و اهریمنان و هم‌چنین اوضاع جهان باخبر شده و بر آن حکم می‌راند. روزی جم از بندار می‌پرسد:《آیا باز‌هم می‌توانی جامی مانند این بسازی؟》 او پاسخ می‌دهد:《آری می‌توانم؛ مگر نه به این شایستگی!》 پس جم به این پاسخ بندار مشکوک شده و وی را به زندان رویینه‌دژ (ساخته‌ی خود بندار) می‌افکند و...

گزارش تصویری تیوال از نمایش کارنامه‌ی بندار بیدخش / عکاس: پریچهر ژیان

... دیدن همه عکس‌ها ››

اخبار

›› غیر دراماتیک و بدون حماسه

›› نمایش «کارنامه‌ی بندار بیدخش» تمدید شد

آواها

مکان

خیابان ولیعصر، چهارراه امام خمینی، تالار محراب
تلفن:  ۶۶۴۰۲۲۸۴

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
درود.
نمایش کارنامه‌ی بندار بیدخش نوشته‌ی بهرام بیضایی و به کارگردانی علی جهانجونیا تا ۱۸ بهمن و برای آخرین بار تمدید شد.
گروه جوان و دانشجویی هوده یک هفته‌ی دیگر افتخار اجرای این اثر شاهکار از استاد بیضایی و میزبانی هنردوستان محترم را خواهد داشت.
امیرمسعود فدائی، آقامیلاد طیبی، Ali Se و Asal این را دوست دارند
سلام‌و‌درود،امروز یعنی پنجشنبه ۱۰ بهمن بلیط تئاتر رو‌خریداری کرده بودم اما متاسفانه با ترافیک بی سابقه به دلیل بسته شدن دو‌مسیر اصلی توسط پلیس به تئاتر نرسیدم،می توانم برای یکی دیگر از اجراها تا قبل از اتمام نمایش بدون تهیه مجدد بلیط بیایم؟
۱۰ بهمن ۱۳۹۸
درود لطفا با پشتیبانی تیوال تماس بگیرید.
۱۲ بهمن ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
درود.
نمایش 《کارنامه‌ی بندار بیدخش》 تا ۱۱ بهمن تمدید شد.
یک هفته‌ی دیگر میزبان قدم و نگاه پرمهر هنردوستان ارجمند خواهیم بود.
سید علیرضا ناصریان و حسین عباسی این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
درود
زمانی که بعد از مدتها مشغله راغب شدم به دیدن تئاتری برم که حالمو خوب کنه با وسواس بابت انتخاب، با نام نمایشنامه ی کارنامه بندار بیدخش اثر استاد بیضایی جلب و کنجکاو به دیدن شدم .
شروع کار با موسیقی دلنشین و جذاب و زنده بود و کاملا به وجد اومدم . بازیگران و بازیسازان کاملا مکمل هم بودند و جدیت و تلطیف ادبیات سنگین نمایش رو قابل درک وفرحبخش کرده بودند . و درود بر بازیگران و تسلط بیان و درک متنشان .
خیلی خوشحالم که بعد از مدتها با چنین کار فهیم و لطیفی تجدید روحیه کردم .
و به دوستان هنر دوستم شدیدا پیشنهاد میکنم برای داشتن یک شب خوب و هنری و پرانرژی به دیدن این نمایش بنشینند .
با آرزوی موفقیت برای تمام عوامل و نامداریتان در این راه پرفراز و نشیب هنری که رو به انحطاط و بی محتوا شدن آثار میرود شما بمانید تا امیدمان به هنر والا زنده بماند .
یکشنبه به تماشای این اثر نشستم، کارگردان به لحاظ طراحی صحنه از ایده ی خود بهرام بیضایی پر ساخت این کار استفاده کرده و صحنه را به دو قسمت تقسیم کرده. نمایش بسیار مبتی بر متن پیش میرود و حضور گروه حرکت و بازی های آنها در راستای انتقال مفاهیم متن به تماشاچی است. مهمترین نقطه ی قوت کار بیان فوق العاده، بدن منعطف و بازی های عالی دو بازیگر اصلی آن یعنی بندار و جمشید است که در هر بار رفت آمد نور چیز جدیدی برای ارائه دارند. کارگردانی، طراحی صحنه و نور و میزانسن ها ساده بود اما گویی خواسته ی کارگردان بر این اساس بوده. از تماشای این اثر لذت بردم و امیدوارم (بر خلاف گفته کارگردان) اجرای این اثر ادامه داشته باشد
درود
سانس سه شنبه ۹۸/۱۱/۱ اجرای ویژه‌ی خبرنگاران و عکاسان نمایش کارنامه‌ی بندار بیدخش است.
اختصاص یک اجرا، ویژه خبرنگاران و عکاسان گرامی، اقدامی بسیار ارزشمند است.
امید که همه گروه های اجرایی از این حرکت استقبال کنند تا هم عکاسان تاتر در فضایی مناسب و بدون ایجاد مزاحمت برای تماشاگران، به عکاسی از نمایش بپردازند و هم تماشاگران در سایر اجراها با آرامش و آسودگی خیال به تماشای نمایش بنشینند.
از توجه گروه محترم نمایش «کارنامه ی بندار بیدخش» به این موضوع سپاسگزاریم
۳۰ دی ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
درود.
امکان خرید بلیط تا جمعه ۹۸/۱۰/۲۷ با تخفیفات دانشجویی، گروهی و تیوال پلاس فراهم گردید.