آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش زمستان/داخلی/خانه عروسک
S3 : 21:10:38 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۲۷ بهمن تا ۲۶ اسفند ۱۳۹۸
۲۰:۳۰  |  ۲ ساعت
بها: ۷۰,۰۰۰ تومان

"هر چیزی با ضدش رابطه ی مستقیم داره. حضور و غیاب، زندگی و مرگ، عشق و تنفر، دور و نزدیک. اینا به هم وابسته ن. یکی ان. بدون هم معنا ندارن."

"زمستان/ داخلی/ خانه ی عروسک" اجرایی کاملاً زنده از نمایشنامه ی "خانه ی عروسک" هنریک ایبسن است. شما این اجرا را از فاصله ی خیلی دور خواهید دید. این اجرا در فرم تأتر بینارسانه ای اجرا می شود. توجه به این نکته برای دیدن این نمایش ضروری است. پنج دنیای مختلف با هم و بصورت زنده حضور دارند و اتفاق نمایشی بر صحنه ی تأتر از کنش این پنج دنیا بوجود می‌آید. این نمایش شاید شباهتی با نمایش های دیگری که معمول بوده نداشته باشد. زمان نمایش هم ٢ ساعت و ١٠ دقیقه است. خودتان را برای دیدن یک  «شو» ی زنده آماده کنید

اجرای پیشین از همین گروه: مدار بسته

حامیان تولید و تبلیغات این پروژه: زیتل، فرش فیلم، شرکت تبلیغاتی نوند ندای آسیا

اخبار

›› یادداشت محمدحسن خدایی برای نمایش «زمستان/ داخلی/ خانه عروسک» در مجموعه ایرانشهر

›› میان عشق، مکنت و مسکنت نوشته محمدحسن خدایی

›› یادداشت یحی نظری لذت راه رفتن روی لبه تیغ

ویدیوها

آواها

مکان

خیابان طالقانی، خیابان شهید موسوی شمالی، جنب خانه هنرمندان، تماشاخانه ایران‌شهر
تلفن:  ۸۸۸۱۴۱۱۵_۸۸۸۱۴۱۱۶

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
خرید بلیت سانس‌های تازه این نمایش به کارگردانی پگاه طبسی نژاد و بازی مریم پالیزبان، مجید آقاکریمی، سهیلا گلستانی، وحید راد، داریوش موفق روزهای چهارشنبه ۳۰ بهمن‌ماه تا جمعه ۲ اسفند آغاز و روزهای یکشنبه ۴ تا سه‌شنبه ۶ اسفندماه از سه‌شنبه ۲۹ بهمن‌ماه ساعت ۱۳ آغاز خواهد شد.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت این نمایش، به کارگردانی پگاه طبسی نژاد و با بازی مریم پالیزبان، مجید آقاکریمی، سهیلا گلستانی و ... با تخفیف روزهای نخست آغاز شد.
آناهیتا شمسی نیا این را دوست دارد
تخفیف دانشجویی نداره؟
۲۵ بهمن ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید