۱. تعطیلی همه برنامه‌های هنری (تياتر، کنسرت و سینما) یک هفته دیگر تا پایان آدینه ۱۶ اسفند تمدید شد. اطلاعات بیشتر
۲. همینک تیم پشتیبانی تیوال از طریق ایمیل و روش‌های اینترنتی در خدمت شماست و موقتا پاسخگویی تلفنی متوقف شده‌است. اطلاعات بیشتر
تیوال نمایش خون، دلار، مادر
S3 : 18:22:25
امکان خرید پایان یافته
  ۰۸ تا ۲۳ آبان
  ۲۰:۰۰
  ۴۰ دقیقه
 بها: ۲۴,۰۰۰ تومان

: امیرعلی ابراهیمی
: علی ابراهیم
: امیرعلی ابراهیمی

: مهسا پاسیار
: کیمیا نیکزاد، کیمیا کریمیان
: علی ابراهیم
: نگار ابراهیم
: (صحنه‌ی «مادر») کیمیا نیکزاد
: نگین جدید
: علی ابراهیم
: علی یوسفی نژاد

 بر اساس داستان «تابستان و دریا» از علی ابراهیم

ژان طناب دار به گردنش آویزان است، پای تلفن در حال صحبت با ترامپ است، عصبانیست. تلفن را قطع می‌کند، فریاد می‌زند. با نوشیدن جام اول پایانش را آغاز می کند، هفت جام باقیست.
دسته‌بندی:
سیاسی
شهر:
تهران

گزارش تصویری تیوال از نمایش خون، دلار، مادر / عکاس:‌سارا ثقفی

... دیدن همه عکس ها »

آواهای وابسته

مکان

تهران، خیابان ولیعصر، پایین‌تر از نوفل‌لوشاتو، کوچه گودرز، خانه هنر پیچازی
تلفن:  ۰۲۱۶۶۹۷۱۰۲۸


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
با سلام خدمت همگی دوستان عزیز و ممنون بابت همراهی شما تا این لحظه از اجرا
ما ۴ شب دیگه به پایان اجرامون بیشتر باقی نمونده و از تمامی عزیزان دعوت میکنم‌ تشریف بیارن و با درج نظرشون در تیوال ما رو در درک بهتر نقاط ضعف و قوت کار و رفع کردن اونها در ادامه ی مسیر کاری، یاری کنند.
با سپاس.
با سلام خدمت دوستان و با تشکر از کسانی که لطف کردند به تماشای کار ما تا الان نشستند.
فروش سه روز چهارشنبه تا جمعه در سایت با تخفیف دانشجویی، گروهی، وفاداری و تیوال پلاس آغاز شده. منتظر شنیدن نظرات باقی دوستان هستیم.
با تشکر.
فروش سه روز شنبه ۱۱ آبان تا دوشنبه ۱۳ آبان ماه با 25 درصد تخفیف عمومی آغاز شده.
منتظرتون نظرها و نقدهاتون هستیم.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سلام دوستان
بنده طی این ۶ سالی که عضو تیوال هستم، افتخار این رو داشتم که با عزیزانی در این محیط آشنا بشم و بعد از تئاترهای مختلفی که می دیدیم از نقطه نظراتشون در مورد نقد تئاتر و آداب تئاتر دیدن بهره مند بشم. حالا بعد از این ۶ سال افتخار این رو دارم که با این نمایش، خودم توسط دوستانم‌ مورد نقد قرار بگیرم. میدونم که کار اول دیدن بدون پیشفرض از ریسک بالایی برخورداره برای همین در ادامه در مورد پروسه ی شکل گیری این کار توضیحاتی رو خدمتتون عرض خواهم کرد : من از ابتدای سال ۹۷ ایده ای رو توی ذهنم داشتم که بعد از یک مدت تصمیم گرفتم اون ایده رو در قالب قصه روی کاغذ پیاده کنم و پرورشش بدم و تا بهمن ماه اون سال این پروسه به پایان رسید و داستان (تابستان و دریا) شکل گرفت. در بهمن ماه اون سال این قصه رو با آقای ابراهیمی مطرح کردم و در ابتدا تصمیم داشتم خودم نمایشنامه‌ ... دیدن ادامه » رو هم بنویسم ولی ایشون لطف کردن روند ۲ ساله ی تبدیل قصه به نمایشنامه رو در ۶ ماه انجام دادن و نمایشنامه ی (خون، دلار، مادر) با کیفیت بالا شکل گرفت و از مردادماه سال جاری به طور فشرده طی این ۳ ماه این نمایشنامه ی تک پرسوناژ رو تمرین کردیم و و ابتدا قرار بود در یک سالن دولتی اجرا بریم ولی خوشبختانه به دلیل ساختار خاصی که این نمایش داره، با سالن پیچازی که دقیقا به فرم اجرایی من میخورد آشنا شدم و از همه لحاظ این سالن از کیفیت بسیار بالایی برای اجرای این نمایش برقراره. با از این رو خیلی خوشحال میشم که شما عزیزان طی این ۱۵ شب اجرا ما رو حمایت کنید چون ادامه مسیر تاتر ساختن وابسته‌ست به نظر شما عزیزان که در طی اون ایرادها رفع بشه و افتخار این رو داشته باشم که مرحله به مرحله کار بهتری بسازم.
من از فردا شب هر نظر و نقدی که در این صفحه قرار بگیره حتی اگر به طور مطلق منفی باشه با کمال میل میپذیرم و با شما عزیزان به گفت و گوی میپردازم.
از فردا تا ۲۳ آبان در خانه هنر پیچازی اجرا داریم. منتظرتونیم.
موفق باشید و اجراهای خوبی داشته باشید.
۰۷ آبان
علی جان، رفیق قدیمی!
امیدوارم اولین گامت در زمینه ی کارگردانی استوار و موفقیت آمیز باشه برای تویی که کلی تیاتر و فیلم ایرانی و خارجی و کوتاه و مستند از سن نوجوانیت دیدی و توی این یکسال اخیر از همیشه فعال تر شدی!!!
حتما میام کارت رو می بینم و مثل خودت بدون ... دیدن ادامه » هیج ملاحظه کاری نظرم رو توی صفحه ی تیاترت خواهم گفت!
۰۸ آبان
سلام علی آقا
خیلی خوشحال شدم که پای این برگه نوشته ی شما رو دیدم و خیلی ممنونم ازتون و به من لطف دارید.
باعث افتخار من هست که تشریف بیارید کار بنده رو ببینید، منتظرتونم :)
۰۹ آبان
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت این نمایش به کارگردانی علی ابراهیم و با بازی امیرعلی ابراهیمی آغاز شد.
امیر مسعود این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید