آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش پایان داستان چند مجنون معاصر
S3 : 04:53:02 | com/org
به زودی
۱ ساعت و ۳۰ دقیقه
جنون متراکم در اشخاصِ اطراف ما، جز انفجار نهایتی در بر نخواهد داشت مگر آنکه مجنون مورد نظرمان پایان داستانش را چون روز، روشن و شفاف مقابلش ببیند و از روایتِ آینده ی رابطه اش درس بگیرد. اشتباهات اشخاص مختلفی روایت شده اند تا تمام ما خود را در یکی از آن اشخاص بیابیم و به چگونگیِ پایان داستانمان بیشتر فکر کنیم. و چه چیز والا تراز تفکر؟!


- از همراه داشتن فرزندان زیر ۱۳ سال خودداری نمایید.
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
امیدوارم هرچه زودتر از شر این ویروس منحوس خلاص بشیم و دوباره برگردیم به سالن های تئاتر ... موفق باشید ، همراه با بهترین آرزوها مشتاقانه به انتظار این اثر نشسته ایم.
آروین مقدمی این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
هنوز شروع نشده؟ چرا اطلاعات نیست؟
آروین مقدمی این را دوست دارد
درود بر شما
با توجه به اطلاعیه ستاد ملی کرونا و وزارت فرهنگ، در مورد تعطیلی اجراهای صحنه ای در تماشاخانه ها، این نمایش نیز تا زمان شروع مجدد اجرای نمایش ها برگزار نخواهد شد و گروه محترم نمایش، قبلا اطلاعات برگه را ارسال کرده بوده اند. به همین دلیل خرید بلیت آن فعال نیست.
با سپاس
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید