تیوال نمایش چشم به راه میرغضب
S2 : 16:05:39
با ۲۵٪ تخفیف برای دانشجویان، معلمان، کارگران، سربازان و اتباع و مهاجرین کشور هم‌فرهنگ و هم‌زبان: افغانستان
خرید بلیت
۴۰,۰۰۰ تومان
٪۲۵ تخفیف برابر توضیحات
٪۳۰ تخفیف
  ۲۲ خرداد تا ۲۲ تیر
  ۲۰:۳۰
  ۱ ساعت و ۳۰ دقیقه
 بها: ۴۰,۰۰۰ تومان

: حسین کیانی
: علی سلیمانی، سیروس همتی، مجید رحمتی، وحید نفر، سهیل ملکی

: حمید حسینی
: مهدی دوایی
: معصومه کیانی
: نرگس کیانی
: علیرضا بابایی
: مهرداد وهاب زاده
: کارن کیانی
: رز ارغوان
: ریحانه گنجی
ذبیح و رضی یکی مستبد و دیگری مشروطه خواه در دوره استبداد صغیر محمدعلی شاه به اعدام محکوم میشوند...

مکان

پایین تر از میدان حسن آباد، ضلع جنوبی پارک شهر، خیابان بهشت، تماشاخانه سنگلج
تلفن:  ۵۵۶۳۰۸۷۱، ۵۵۶۲۵۴۴۴

گزارش تصویری تیوال از نمایش چشم به راه میرغضب / عکاس: سارا ثقفی

... دیدن همه عکس ها »

عکس‌های پایه

نمایش چشم به راه میرغضب | عکس

اخبار وابسته

» پوستر نمایش «چشم به راه میرغضب» تازه‌ترین اثر حسین کیانی، با طراحی مهدی دوایی رونمایی شد.

» محمد رحمانیان: به عنوان یک علاقه‌مند به نمایش ایرانی از هر کار حسین کیانی، درس‌های تازه می‌آموزم

» گشایش پرده نمایش «چشم به راه میرغضب» با حضور محمد رحمانیان

» آغاز فروش بلیت «چشم به راه میرغضب» و انتشار اولین تیزر آن

» «چشم به راه میرغضب» در حال تمرین‌های نهایی و در آستانه اجرا در سنگلج

» حسین کیانی با «چشم به راهِ میرغضب» به صحنه می‌آید


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
ما در کنار خانواده به دیدن این اجرا نشستیم و بسیار لذت بردیم، انگاری حرف نزده‌ی همه‌ی ما زده شد. آخر اجرا حس این را داشتم که به مقدار زیاد قرص مسکن خوردم یا فریاد زده‌ام و کامل تخلیه شده‌ام. آب روی آتش بود این اجرا، هزاران هزااااار بار آفرین و مرحبا.
زهره مقدم، golshid ghanbari yazdi و یک تماشاچی این را پاسخ داده‌اند
باور کنید این پروفایل های فیک به ضرر نمایشه
۲۱ ساعت پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
بدون شک نمایش پنج ستاره ای بود، بازی ها روان و متن عالی بود.

ما همه جنازه ایم ...
آقای کیانی عزیز وقت نشد در تیوال بنویسم ولی حالا که این پست رو دیدم غنیمتیست که نظر بدم. اول اینکه پنج ستاره ی کیفیت از آن این نمایش است بلا شک. در ادامه از اول شروع میکنم اینکه با طراحی صحنه ی به جا درست و دارای کادر چشم منِ مخاطب به هیچ شکلی راه فرار نداشت که در سایه ی نور پردازی دقیق این اتفاق دو چندان افتاد که نه من بلکه اساتید فن هم ازعان داشتند که خود صحنه به تنهایی چشمگیر است و نمایی درست و دقیق تحویل چشممان داده است. علی سلیمانی که یار غار شماست سنگ تمام گذاشت و سیروس همتی که جان دل ماست تجربیاتش را به رخ کشید. همه ی این دو نفر یک طرف و آن سه نفری که در رفت و آمد به چشممان آمدند یک طرف دیگر قضیه بوووووود تا اینکه شد پایان داستان و مونوگ سیاهی که آن سرخ روی ایراد کرد با بدنی هماهنگ و نوری به جا. گاهی نا به جایی هایی در طول نمایش بروز کرد ولی مسلم است ... دیدن ادامه » شب اول اجرا این اتفاقات عادی است. من به شخصه هم اشک ریختم و هم طوری خندیدم که نزدیک بود ..... بماند. در این تلورانس حسی که در من ایجاد شد صحنه هایی بودند که نیم خیز شدم و الله اکبر گفتم.به این بازوی محکم کلام که در یک بازیِ ساده و بدون اضافه کاری متبلور شده بود. راس همه ی این گفته ها رسید به آنجایی که علی سلیمانی تدبیر و امید را به بازی کلامی گرفت و چه ها که نکرد با تماشاچی.گاهی هم اتفاقاتی که کاملا معلوم بود فکر خلاق آنها را خلق کرده به سحر میماند که تماشاچی نیز چاره ای جز مسحور شدن نداشت. ایستادن های دو و چهار و سه نفره که حجم صحنه را چنان زیبا میکرد که میترسیدم بگویم قاب عکس میدیدم ولی از آنجا که زندگی تشکیل تشکل همین عکسهاست در قاب تصویری که در لحظه نمایان میشود فقط تیاتر ندیدیم. القصه اینکه دستخوش شما تمام اشکها و لبخندهایی بود که از سر رضایت در وجودمان جاری شد. خدا خیرتان دهد. مستدام باشید و پیرو صحبت جناب رحمانیان دست از کار نکشید که این حرفها اگر میماند در ذهنتان و به کاغذ نمی آمد و به صحنه نمیرسید .حیفی عظیم تا ابد بر دل ما می ماند.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سلام
واقعا بسی لذت بردیم از این نمایش فاخر. وضع حال مشکلات اجتماعی و سیاسی جامعه با زبانی طنز به نمایش گذاشته شد. بازی عالی مجید رحمتی ، سیروس همتی و سهیل ملکی قابل تقدیر بود. تنها نقطه ضعف این نمایش در این بود که در اخر فیلمنامه (20 دقیقه اخر) تقریبا وارد یک لوپ تکرار و خسته کننده میرویم اما با عوض شدن فضا و تغییر روند نمایش این موضوع از یاد میرود. کارگردانی کار نسبتا قوی بود اما مثل همیشه دکور دارای ضعف . . . به عنوان یک بیننده توصیه میکنم که دیدن این نمایش در این شرایط اجتماعی خالی از لطف نیست.
معلومه که اینقدر لذت بردین که به خاطرش اکانت ساختین
۴ روز پیش، جمعه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، از یکشنبه ۲۶ تا سه شنبه ۲۸ خرداد، به نویسندگی، کارگردانی حسین کیانی و با بازی علی سلیمانی، سیروس همتی، مجید رحمتی، وحید نفر، سهیل ملکی، فردا (پنجشنبه) ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد.
رضا غیوری این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید