آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال اپرای عروسکی لیلی و مجنون
S3 : 16:25:03 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۲۲ آذر تا ۰۲ دی ۱۳۹۴
۱۹:۰۰  |  ۱ ساعت و ۳۰ دقیقه
بها: ۲۵,۰۰۰ تومان

** توجه فرمایید که این اثر به زبان آذری اجرا می شود **
 (تیوال جذابیت نمایی و آوایی این نمایش برای فارسی‌زبانان را نیز بالا می‌داند) 

بخشی از رپرتوار اپراهای عروسکی گروه تیاتر آران، اپراهای سعدی، عاشورا، مولوی، لیلی و مجنون و حافظ
با تخفیف‌های جالب خریدهای گروهی و خرید دو یا چند اپرا که در بخش خرید توضیح داده شده‌است.

 

این نمایش، پیش از این به روی صحنه رفته است که برای دیدن نظرات و نقدها، آوای تیوال و... اینجارا کلیک کنید

| تیوال تماشای این برنامه را پیشنهاد می کند |
برچسب «پیشنهاد تیوال» بنابر شاخص‌هایی شامل کیفیت اثر اعطا شده و تجاری یا سفارشی دریافت نمی‌شود

مکان

خیابان حافظ، خیابان استاد شهریار، روبروی تالار وحدت، تالار فردوسی
تلفن:  ۶۶۷۵۷۵۰۰

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
ای کاش گزینه هزاران بار دوست داشتم هم وجود داشت تا بدون کوچکترن مکث و شک انتخاب کنم.
من زبان آذری نمیدونم و برای دیدن این اپرا خیلی شک داشتم، ولی امشب با دیدن این اجرا بهت زده بودم که چطور اینقدر کلام و زبان داستان به جان و روح من مینشینه.وقتی داشتم اجرارو میدیدم طوری جذب شده بودم که واقعا احساس میکردم تک تک کلماتی که از زبون عروسکها گفته میشه رو میفهمم و درک میکنم.من چند سال پیش خمسه نظامی و البته لیلی و مجنون رو با عشق و جذبه و شوق خونده بودم ولی بی اغراق میتونم بگم لذتی که امشب از داستان لیلی و مجنون بردم برای من یک تجربه بی نظیر و تکرار نشدنی بود.انگار برای اولین بار بود که این داستان رو میشنیدم.
من هیچوقت نتونسته بودم از شنیدن نام مجنون به تمام معنی کلمه جنون و سرگشتگی و آوارگی رو حس کنم ولی امشب...با شاهکار آقای غریب پور با مجنون همراه شدم و مجنون بودن رو با تمام وجود حس کردم.من هیچوقت نفهمیده بودم لیلی بودن، همچون شب بودن یعنی چی ولی امشب لیلی رو دیدم که در تاریکی جدایی و فهمیده نشدن هر لحظه بیشتر و بیشتر فرو میرفتو به فراموشی سپرده میشد.من هیچوقت با داستان لیلی و مجنون اشک نریخته بودم.ولی امشب...
اپرای لیلی و مجنون بی شک شاهکار نور و رنگ و شعر و موسیقی، شاهکار هارمونی در تک تک جزییات و لحظات و شاهکار صدا و آواز و ترانه است.
از سالن که اومدم بیرون فرصت نشد از آقای غریب پور تشکر کنم.اصلا نمیدونستم اون حظ و شوق و جذبه رو با چه کلماتی باید توصیف کنم و ازشون تشکر کنم.ولی حالا اینجا با تمام وجود میگم آقای غریب پور با تمام وجود به خاطر این تجربه تکرار نشدنی، این حال بی نظیر، این فهم جدید ازتون ممنونم.و از خدا ممنونم که هنوز هم توی این کشور کسانی مثل شما هستن و این حال خوب رو نصیب ما میکنن.
دوست نادیده خانم مونا.الف
شما از دیدن اپرای عروسکی لیلی و مجنون به وجد آمده اید و من از بیان حالات شما .شما از بودن من وگروهم تشکر کرده اید ومن از وجود شما و امثال شما .ایکاش نوشته ی شما را کسانی بخوانند که واهمه ی عدم آشنائی با زبان ترکی آذری را دارند و نمیدانند که دیدن و شنیدن با گوش جان نوعی درک زبان است و حتی اگر واژگان فراوان فارسی در دیالوگها را هم ندانند می توانند به ماوراء دیالوگها و جوهر عشق در درون اثر نزدیک شده و از غصه ی این تلخنامه ی ابدی جامه دران سماع کنند.
بهروز غریب پور
۳۰ آذر ۱۳۹۴
دوست عزیز چه زیبا احساستون رو بیان کردید... من هم به عنوان یک تماشگر مشتاق تاتر از شما به خاطر این حس قشنگی که به ما منتقل کردین تشکر میکنم....مانا باشید ...
۳۰ آذر ۱۳۹۴
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
واقعا حالم خوب شد بدون اغراق وقتی این اپرای عروسکی دیدم ممنون از کلیه عوامل بخصوص بهروز غریب پور عزیز
شکیبا، رضا قسمتی، هانی حسینی و حمیده صمدی این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
"روزهای پایانی اپرای عروسکی لیلی و مجنون"
__عاشقانه ای تراژیک از بهروز غریب پور__

این اثر به زبان آذری* است و از شاهکار های آهنگساز آذری زبان، عزیر حاجی بیگف است که بر اساس اشعاری از محمد فضولی ساخته شده است.
این اثر تنها اپرای عروسکی** به زبان آذری است که هم اینک توسط بهروز غریب پور و گروه آران بازآفرینی و اجرا می شود.
گفتنی در این اثر خوانندگان مطرح آذری همچون زینب خانلر اوا، عارف بابایف، رشید بهبودف و ... به ایفای نقش پرداخته اند.

این اثر تنها تا ۲ دیماه( ۴ اجرای دیگر)ساعت ۱۹ در تالار فردوسی به روی صحنه خواهد رفت.

* تیوال جذابیت نمایی و آوایی این نمایش برای فارسی‌زبانان را نیز ... دیدن ادامه ›› بالا می‌داند.
توصیه می شود نقدهای مخاطبان در برگه ی فروش این اثر را مطالعه نمایید.

** پیش از اجرا توضیح صحنه ها به زبان فارسی در اختیار مخاطبان قرار میگیرد. همچنین ترجمه فارسی این اثر نیز در سایت تیوال در دسترس مخاطبان قرار داده شده است.
محمد تقی پور این را خواند
ذوق زده، حمیده صمدی و شکیبا این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
___ رومئو و ژولیت و لیلی و مجنون ___

گفت :چرا لیلی و مجنون را بزبان ترکی آذری به روی صحنه می برید؟

گفتم :به هزار و یک دلیل .

گفت :می توانید چند تایش را ،اگر نامحرم نیستم برایم بگوئید؟!

گفتم:اولا حسن هنر تئاتر به این است که با مردم و بصورت زنده روبرو می شود و تماشاگران تا حد بسیار بالائی محرمند ،دوما طبیعی است که شما آگاه بشوید که ... دیدن ادامه ›› چرا با وجود شاهکار حکیم نظامی گنجوی این اپرا براساس منظومه ی حکیم محمد فضولی که آنهم شاهکاری در حوزه ی ادبیات ترکی آذری است ساخته شده است...و اجازه خواستم که با یک مقدمه به سراغ جواب سوال او بروم:

عزیرحاجی بیگف –اوزیر هم درست است- در زمانه ای به سراغ متون و اساطیر و آثار عرفانی حوزه ی فرهنگی آسیا رفت که غالب هنرمندان و روشنفکران به این نتیجه رسیده بودند که راز عقب ماندگی ملل مشرق زمین جدا شدن از فرهنگ غربیست و غوطه خوردن درآثار سعدی و حافظ و فردوسی و مولوی و نظامی و...حتی نوشتن از راست به چپ ! به سیاق عربی و تبعیت از فرهنگ بقول آنها مندرس گذشته ما را در جهل و فقر نگهداشته است...اما عزیر به سراغ گنج در ویرانه رفت و چند ناکته کشف کرد :نخست توانائی بالقوه ی متون ادبی آسیا برای تبدیل شدن به اپرا بود :رستم و سهراب و شیخ صنعان و ...نمونه هائی از این کشفند.دوم موسیقی غنی و خواننده های فراوان و از همه مهمتر مخاطبانی که عاشق هنر روائی موسیقائی "عاشیقها" و "تعزیه خوانان" بودند و به هنگام تماشای آثار روسی سرگشته بودند " خود را ،زبانشان را ،فرهنگشان ،و موسیقی اشان " نمی یافتند

نخستین اثر او همه ی آن امتیازاتی که تماشاگران در آثار روسی می جستند و نمی یافتند :در لیلی و مجنون ما با گنجینه ای از ملودی ، اشعار بی نظیر و فراتر از آن داستانی به مراتب عمیق تر از "رومئو وژولیت" روبروئیم و....او توانست "اعتماد به نفس" را به جامعه ی خودباخته  بر گرداند وبازهم او بود که ثابت کرد ما بی نیاز از سایر فرهنگها نیستیم اما نمی توانیم ونباید در فرهنگ و تمدن گذشته مان فقط بدنبال کاستیها و نقاط ضعف باشیم.

بالاخره یک اثر متولد شد که "هزاران بار" اجرا شد"هزاران بار ارتقاء کیفیت اجرائی یافت" و سرانجام تبدیل به یک اثری شد :متنوع از لحاظ ملودیها،متنوع از لحاظ آواگران، و متنوع از نظر کیفیت اجرای بخشهای سمفونیک و کر

گفت :خب ما چنین کاری بر روی "لیلی و مجنون"نظامی نکرده ایم!

گفتم :پس شما جوابتان را گرفتید من در آرزوی آن روزم که بعنوان مثال آواگرانی داشته باشیم که نقش لیلی، مادر لیلی، و مادر مجنون را با حفظ کاراکترشان و بزبان فارسی بخوانند ،زیرا که اپرا بدون چنین آواگرانی تبدیل به همین کنسرتهای کلیشه ای می شود که ملال آور و فاقد توان جذب تماشاگرانی هستند که از تکرار بدون خلاقیت بی زارند.

گفت: آخه من زبان ترکی نمیدانم!!

گفتم:من هم کرد هستم و به عشق "لیلی و مجنون" و از سی چهل سال شروع به آموختن آن کردم.

پرسید: اگر فقط فارسی بدانید متوجه داستان و روابط می شوید؟

گفتم :اولا ما از میان نویسی و انتخاب گزیده هائی از لیلی و مجنون حکیم نظامی این مشکل را به حداقل رسانده ایم اما متن سرشار از واژه های فارسی :عشق ،عاشق، جفا، وفا، وصل یار ، و.....است و حتی اگر اینها هم ندانید تصویر صحنه و موسیقی چنان شما را به عمق تراژدی می برند که انگار زبان را کاملا درک می کنید.

گفت:می ارزد که یک بار یک اپرا بزبان ترکی آذری ببینم ...حتی می توانم دوستان ترک زبانم را همراه بیاورم و....

گفتم: قدمتان را روی چشم اما اگر هم نیامدید حداقل می توانید با یک اروپائی که صحبت می کنید به سرزمینتان ببالید که از چنان موسیقی و تنوع زبانی برخوردار است که اپراهائی بزبان فارسی و ترکی آذری و انشاالله در آینده کردی و عربی و...خواهد داشت و به آنها بگوئید:لیلی و مجنون ما شرقیها سرشار از نکاتیست که رومئو ژولیت ندارد ...محض مثال از شخصیت عجیب "ابن سلام" یاد کنید..

گفت :ابن سلام؟

گفتم :تشریف بیاورید و ببینید

"بهروز غریب پور"
برای ارتباط هرچه بهتر با گروه تئاتر عروسکی آران و اطلاع از اخبار مربوط به اجراها و دسترسی به جدیدترین عکسها و کلیپ های آثار اپرایی ما، می توانید به کانال اپرای عروسکی در تلگرام بپیوندید :
https://telegram.me/puppet_opera

همچنین برای دریافت متن فارسی و لاتین اپرای عروسکی لیلی و مجنون میتوانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید :
http://s1.picofile.com/file/8227514684/1%D9%84%DB%8C%D9%84%DB%8C_%D9%88%D9%85%D8%AC%D9%86%D9%88%D9%86.pdf.html
شکیبا این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
پدر مجنون:
رخسار بتان جمله فریباست، ولیکن
چون نیک ببینی ثمرش سخت، گران است
در هجر، عذاب است و از آن است که ای جان
هم پیشه‌ی عاشق همه جا آه و فغان است

مجنون:
این عشق، پدر مراست لازم
ورنه به جنون شوم ملازم
من را دم عشق، هست لازم
ورنه به جنون شوم ملازم ...
**بلیت های اپرای عروسکی لیلی و مجنون رو به پایان است**

با استقبال کم نظیر مخاطبان و علاقمندان آثار اپرایی گروه تئاتر عروسکی آران و در حالی که هنوز بیش از یک هفته تا آغاز این اثر زمان باقیست، حدود 70% از بلیت ها به فروش رسیده است.
اپرای عروسکی لیلی و مجنون به کارگردانی بهروز غریب پور و آهنگسازی عزیر حاجی بیگف، از 22 آذر لغایت 2 دی ماه در تالار فردوسی به روی صحنه خواهد رفت.
مجتبی مهدی زاده این را خواند
شکیبا و مریم عظیمی این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
**قابل توجه مخاطبان و دوستداران گرامی گروه تئاتر عروسکی آران**

دوستداران گروه تئاتر عروسکی آران
من در برابر اینهمه اشتیاق شما سر تعظیم فرود می آورم و از خدا میخواهم که نعمت وجود شما را از ما نگیرد اما در مورد خواسته های شما باید چند نکته را یاد آوری کنم:
1- برچیدن و نصب دکورهای هر اپرا نیازمند زمان است و به آسانی تعویض یک فیلم با فیلم دیگر نیست ضمنا گروه همواره در حال تمرین است تا تولیدات پیشین را باز تولید کند و بنابراین تغییری در برنامه های اعلام شده اعمال نخواهد شد و به عزیزانی که بلیت لیلی و مجنون را تهیه کرده اند قول میدهیم که این اپرای جاودان و ماندگار را برابر با تاریخهای اعلام شده اجرا خواهیم کرد البته می دانید که این قول ما تا آنجا اعتبار دارد که به آمادگی ما بر می گردد و ...اما موضوع افتادن سیب از آسمان و هزار چرخی که می خورد در اینجا نیز مصداق دارد :من که دلم برای لیلی و مجنون و صدای جاودانه ی زینب خانلار اوا تنگ شده است و از خدا میخواهم که بتوانیم به وعده مان عمل کنیم.
2- قرار بود که پس از اپرای حافظ ،اپرای سعدی را اجرا بکنیم اما .....(نیازی به ... دیدن ادامه ›› توضیح ندارد)
3-ضمن آرزوی رفع مشکلات فنی سعدی ! ما در بهمن ماه و مشروط به اینکه مجوزهای لازم را دریافت بکنیم اپرای مولوی را مجددا و به روشی که به اطلاعتان خواهد رسید اجرا خواهیم کرد.
4- برای من مسجل شد ه است که دعای شما مستجاب می شود پس دعا کنید که بتوانیم اپرای سعدی را هم بدون دغدغه و به وقت خود بروی صحنه ببریم .کی؟ خدا داند.
با ارادت فراوان
بهروز غریب پور
مجتبی مهدی زاده و لیلا آراسته این را خواندند
شکیبا، شکوه حدادی، بهزاد هندی و ارغوان این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
به آگاهی می‌رسد امکان خرید بلیت روزهای تازه این اپرا امروز شنبه ساعت ۱۴ فراهم خواهد شد
شکیبا این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
□■□دوستان و همراهان عزیز و گرامی□■□

به اطلاع می رسانیم که روزهای پایانی و باقیمانده اپرای عروسکی "لیلی و مجنون" و "حافظ" روز شنبه، 9 آبان ماه ساعت 14 بر روی سایت تیوال قرار خواهد گرفت.

با سپاس از همراهی و حمایت شما
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
دوستداران و هواداران عزیز گروه تئاتر عروسکی آران

هر چند بسیار لذت بخش است که ما تحت تاثیر استقبال شما عزیزان گاهی از تعطیلی هفتگیمان هم استفاده نمی کنیم یا با زهم برای اینکه شما را آزرده نکیم ردیفهای مهمان را هم در اختیار دوستان"لحظه آخری " قرار می دهیم اما باور کنید که هم به نفع شما و هم به سود ماست که شما عزیزان و بزرگوارن از همین امروز برای خرید بلیت آثارمان اقدام کنید .این امر یک حسن دیگر هم دارد که اگر بلیتهای یک اپرا بفروش رسیده باشد از تصمیمهای خلق الساعه ، چنانکه افتد و دانید ، می توان جلوگیری کرد .نمی خواهم موضوع را بازتر بکنم ولی با هوشی که از شما سراغ دارم ،اطمینان دارم که پیامم رابقول معروف "گرفتید"...آخر درد یکی دوتا که نیست یهو صبح یکی بیدار می شود و ویرش می گیرد و تصمیمی می گیرد که باعقل منطق نمی خواند در حالیکه اگر بلیتهای یک اثر به موقع فروش رفته باشد ایستادن در مقابل خواسته های نا معقول اندکی آسانتر می شود
بزبان بی زبانی گفتم تا بدانید چه بر ما میگذرد به حال توصیه ام این است هرچه زودتر برای خریدن بلیتهای مولوی و حافظ و لیلی ومجنون اقدام بکنید تا......
ارادتمند شما
بهروز غریب پور
لیلا آراسته این را خواند
شکیبا، نیما رضائی، حمیده صمدی، سیاوش قندی زاده و معین این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
●○ قابل توجه مخاطبان گرامی ●○

به اطلاع می رسانیم که روزهای جدید فروش اپرای عروسکی "لیلی و مجنون"، امروز یکشنبه، 19 مهرماه، ساعت 17 بر روی سایت تیوال قرار خواهد گرفت.

با سپاس از همراهی شما عزیزان.
شکیبا و hoseyn nami این را خواندند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
○● سخنی با تماشاگران، دوستداران و حامیان گروه تئاتر عروسکی آران ●○

عزیزانم
بزودی پرده بر روی اپرای سعدی بسته می شود و خدا می داند و کی و کجا دوباره صدای منصور حلاج و سعدی و حنونه و همزاد سعدی و....در تالار فردوسی یا هر تالار دیگری طنین خواهد انداخت اما می دانم و ایمان دارم که اگر لطف شما و رسانه ها و فعالان شبکه های مجازی نبود حتی این طنین کوتاه مدت نیز میسر نبود .آرزویم این است که روزی سفره ی دلم را باز کنم و به ملت ایران گزارش بدهم که برای این اپرا و اپراهای دیگر چه رنجها که نکشیده ام ،چه بی حرمتیها که ندیده ام و چه جفاها که بر من و اعضای گروهم روا داشته نشده است اما استقبال شما و حمایت شما مانع می شود تن مجروح از زخمهای زمانه را به تماشا بگذارم و از نا امیدیها سخنی بر زبان بیاورم ،و بجای آن به شما تعظیم می کنم ،بر دستانتان بوسه می زنم و با غرور می گویم "در کنارتان بوده و هستم " و تا جان در بدن دارم برای خدمت به هنر ایران سینه سپر خواهم کرد و با غرور می گویم که سایه ی مهر ایرانیان بر سرم بوده است که مانده ام و اگر یزدان مهر و محبت و عدالت و حق به من و گروه آران لطف بیکران داشته و دارد بخاطر تلاش ما و محبت شماست و در این مجال که خود را برای "عاشورا" آماده می کنیم یاد آور می شوم که "عاشورا" به همان اندازه نزد من عزیز است که لیلی و مجنون ، مولوی و سعدی و مکبث و رستم و سهراب و باید بدانید که هیچ اثر و عنوانی را به سفارش هیچ نهاد و قدرتی نساخته ام و تا اثری را از صمیم جان و عاشقانه دوست نداشته باشم به شما عزیزانم ،تماشاگران نکته سنج و هشیار و اهل درد گروه تئاتر عروسکی آران عرضه نخواهم کرد و بر سر آن پیمان عاشقانه ام هستم که نه زر مرا بفریبد نه زور پس دعوت می کنم که حتما ، حتما عاشورا و لیلی و ... دیدن ادامه ›› مجنون را از قلم نیاندازید و اگر از زبان یا قلم کسی شنیدید یا خواندید که بهروز غریب پور به سفارشی و یا از سر ناچاری تن به چنین سوژه های داده است بدانید که:قلم و زبان در دست و کام دشمن است"
خادم عاشق هنر و اندیشه و خاک ایران عزیز

"بهروز غریب پور"
شکیبا و بهرامی این را خواندند
لیلا آراسته این را دوست دارد
بنده سپاسگزارم جناب غریب پور و گروه آران هستم...ولی این نکته که تا لیلی و مجنون حکیم نظامیِ گنجوی با آن فضای بی مانند هست چرا از آثار دیگران استفاده شده!!؟؟؟ برای بنده جای بسیار شگفتی داره محبت کنید اگر ناروا می گویم برای بنده روشن کنید این مشکل را...!!!!
۱۵ مهر ۱۳۹۴
با سلام خدمت جناب استاد غریب پور و جناب آقای شوریده

همان لحظه ای که سخن جناب استاد غریب پور را در رابطه با اجراهای آخر اپرای سعدی خواندم، دانستم که مشکلی در حمایت از گروه وزین آران به وجود آمده است (قسمت ابتدایی متن مورد ... دیدن ادامه ›› اشاره):

سخنی با تماشاگران، دوستداران و حامیان گروه تئاتر عروسکی آران ●○

عزیزانم
بزودی پرده بر روی اپرای سعدی بسته می شود و خدا می داند و کی و کجا دوباره صدای منصور حلاج و سعدی و حنونه و همزاد سعدی و....در تالار فردوسی یا هر تالار دیگری طنین خواهد انداخت اما می دانم و ایمان دارم که اگر لطف شما و رسانه ها و فعالان شبکه های مجازی نبود حتی این طنین کوتاه مدت نیز میسر نبود ...

جناب استاد غریب پور گرامی
واقعا حیف است گروهی که بلیت های اجراهای تناوبی و چند باره اش دو سه ماه قبل به فروش می رسد و مردم برای دیدن اجراهای گروه آران تقاضای تمدید دارند، تعطیل شود. مردم ما هنر والا را به خوبی تشخیص می دهند و انتظار از دست اندر کاران تئاتر می رود که به علاقه ی مردم احترام بگذارند.
آگاه هستم برخی از کارگردانان تئاتر، در جراید و سایت های مجازی به در اختیار بودن سالن فردوسی برای اجراهای اپرا اعتراض کرده اند. اما چرا ما نباید یک سالن مختص اپرا داشته باشیم؟؟؟ سالنی حرفه ای، سالنی که با برگزاری اپرا پر از تماشاگر می شود...
همین دوستانی که به برگزاری اپرا در سالن فردوسی اعتراض کرده اند، نمایش های خود را با ظرفیت پایین تر از پنجاه درصد به روی صحنه می برند...
در آخر از جناب استاد غریب پور تمنا دارم همانند سال های گذشته در برابر فشارهایی که بر گروه آران وارد می شود مقاومت کنند و ما شاهد کارهای وزین گروه آران در آینده باشیم.
با سپاس
۱۱ آبان ۱۳۹۴
دو عدد بلیط اپرای عروسکی لیلی و مجنون برای چهارشنبه مورخ 94/9/25 موجود می باشد.
تلفن تماس: 09122831416
۲۵ آذر ۱۳۹۴
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
دوستان عزیز و گرامی

برای ارتباط هرچه بهتر با شما عزیزان و ارایه ی در لحظه اخبار و اطلاعات اجراها، شبکه ی "اپرای عروسکی" در تلگرام راه اندازی گردیده است.
برای ملحق شدن به این شبکه ابتدا می بایست اپلیکیشن تلگرام خود را به روزرسانی نموده باشید. سپس کافیست تا بر روی لینک زیر کلیک نمایید و یا آن را در صفحه تلگرام خود کپی نمایید تا به شبکه ی خودتان ملحق شوید.
لطفا و حتما شبکه خودتان را با دیگر دوستانتان نیز به اشتراک بگذارید.

https://telegram.me/puppet_opera
با سپاس
لیلا آراسته این را خواند
شکیبا و شکوه حدادی این را دوست دارند
دو عدد بلیط اپرای عروسکی لیلی و مجنون برای چهارشنبه مورخ 94/9/25 موجود می باشد.

تلفن تماس: 09122831416
۲۵ آذر ۱۳۹۴
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
دوستان گرامی!

از همینک امکان خرید بلیت برای تمامی اجراها مهیا است.
شکیبا و manizhe khadem این را دوست دارند
دو عدد بلیط اپرای عروسکی لیلی و مجنون برای چهارشنبه مورخ 94/9/25 موجود می باشد.

تلفن تماس: 09122831416
۲۵ آذر ۱۳۹۴
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
○● به بهانه ی اجرای رپرتوار آثار گروه تئاتر عروسکی آران ●○

بهروز غریب پور از زمان بنیانگذاری گروه تئاتر عروسکی آران چند هدف را همزمان دنبال کرده است:
- توسعه و تعمیق اپرای ملی.
- تمرکز بر روی ادبیات کلاسیک و شاعران نامدار ایرانی و بهره گیری از سنتهای آوازی و موسیقی ملی.
- بکارگیری هنر نمایش عروسکی وهم افزائی این هنر با زبان سینما و تئاتر و ارتقاء مقام این هنر.
- پدید آوردن گروه مخاطبان و تکرار آثار تحت عنوان "رپرتوار" و زنده نگاهداشتن همه ی آثار از طریق اجرای تناوبی که هم فرصت دوباره دیدن آنها را میسر سازد و هم برای نسلی که از ابتدا با آثار این گروه آشنا نبوده اند فرصت آشنائی با پدیده ی اپرای عروسکی و اپرای ملی را ... دیدن ادامه ›› فراهم سازد .
از این رو رپرتوار نیمه ی دوم سال 94 کوششی در این راستاست و چندین عنوان از آثار این گروه شناخته شده ی ملی و بین المللی از ابتدای مهرماه تا پایان بهمن ماه در تالار فردوسی ،تالاری که از سال 1383 تا به امروز پذیرای حضور هزاران مخاطب بوده است با اپرای سعدی آغاز می کند .
گفتنی است بهروز غریب پور هم اکنون نیز مشغول آماده سازی و پژوهش بر روی متن اپرای خیام می باشد.
"" قابل توجه دوستان و مخاطبان گرامی ""


لطفاً توجه بفرمایید که آغاز فرآیند بلیت فروشی در روز سه شنبه 24 شهریور ماه، ساعت 12 آغاز خواهد شد.
لذا خواهشمندم به عزیزان و دیگر دوستانی که مایل به تهیه بلیت هستند نیز اطلاع رسانی بفرمایید.

با سپاس
روابط عمومی گروه تئاتر عروسکی آران
شکیبا این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
عاشقانه های آران در قالب لیلی و‌مجنون ، پاییز، تالار فردوسی



(جهت اطلاع به دوستان و‌دیده شدن صفحه جدید)
عطف به گفته نماینده گروه :
==================================
شروع فروش بلیط رپرتوار پاییزی اپراهای آران از تاریخ سه شنبه ، بیست و چهارم شهریور، ساعت 12
===================================
سعدی
عاشورا
مولوی
لیلی و مجنون
حافظ

از پنجم مهر ماه نود و چهار
نشانی: خیابان حافظ، خیابان استاد شهریار، روبروی تالار وحدت، ... دیدن ادامه ›› تالار فردوسی
خرید بلیط :
http://www.tiwall.com/theater/opera-saadi2
http://www.tiwall.com/theater/opera-ashora
http://www.tiwall.com/theater/opera-molavi3
http://www.tiwall.com/theater/opera-leili-majnun3
http://www.tiwall.com/theater/opera-hafez2
۲۲ شهریور ۱۳۹۴

شروع فروش بلیط رپرتوار پاییزی اپراهای گروه آران

سعدی 
عاشورا
مولوی
لیلی و مجنون
حافظ

نشانی: خیابان حافظ، خیابان استاد شهریار، روبروی تالار وحدت، تالار فردوسی 
خرید بلیط :
http://www.tiwall.com/theater/opera-saadi2
http://www.tiwall.com/theater/opera-ashora
http://www.tiwall.com/theater/opera-molavi3
http://www.tiwall.com/theater/opera-leili-majnun3
http://www.tiwall.com/theater/opera-hafez2
۲۴ شهریور ۱۳۹۴
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید