آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال فیلم‌تئاتر اپرای عروسکی لیلی و مجنون
S3 : 15:30:29 | com/org
بها: ۱۰,۰۰۰ تومان

** توجه فرمایید که این اثر به زبان آذری اجرا می شود **

اثر جاودان آهنگساز شهیر آذری: عزیر حاجی بیگف
تیوال جذابیت نمایی و آوایی این نمایش برای فارسی‌زبانان را نیز بالا می‌داند. برای داشتن پیش زمینه از فضای اجرا می توانید تیزر ویدیویی این نمایش را تماشا فرمایید یا متن نمایش را به زبان آذری و فارسی دریافت نمایید.

این نمایش، پیش از این به روی صحنه رفته است که برای دیدن نظرات و نقدها، آوای تیوال و... اینجارا کلیک کنید

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
زهره مقدم (z.zohre)
درباره اپرای عروسکی لیلی و مجنون (برگه وابسته) i
با اینکه درصد پایینی از این اثر رو به دلیل ناآشنایی با زبان ترکی گرفتم ولی از هر لحظه ش غرق در لذت بودم. صداها و آواز ها و موسیقی معرکه و نوع روایت ساده و گویا هیچ جایی برای ابهام باقی نگذاشت.
سپاسگزاریم استاد غریب پور و گروه فوق العاده محترم اجرایی
عزیزان و هواداران گروه تئاتر عروسکی آران هشتیمن رپرتوار نشان داد که شما متعهدانه یگ گروه فرهنگی را بیش از پنج ماه حمایت کردید تا پنج اثر اپرائی را حتی در شرایط خاصی که پیش آمد و حضور در نقطه ی جغرافیائی که ما در آن قرار داریم توام با ریسک بود اما شما این گروه را تنها نگذاشتید و اکنون که تعهدات بالنسبه قطعی سفر به چند شهر پیش روی ما قرار گرفته و شرط اجرای آن عدم تداخل با اجراهای کنونی ماست و قطعا آماده سازی گروه متضمن صرف وقت و پایان اجراهای رپرتواری ما می باشد صمیمانه از یکایک شما تشکر کرده و امیدواریم در سال 97 هم بازهم از محبتهای شما بر خوردار شویم .جهت اطلاع شما عزیزان روز "یکشنبه سیزدهم اسفندماه" آخرین اجرای لیلی و مجنون و این اجرا پایان بخش رپرتوار هشتم ما خواهد بود.

با نهایت احترام و سپاس
بهروز غریب پور
عاطفه گندم آبادی، Ali و امیر این را خواندند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
گروه همیاری (support)
درباره اپرای عروسکی لیلی و مجنون (برگه وابسته) i
خرید بلیت روزهای تازه این اپرای عروسکی، جمعه ۱۱ و یکشنبه ۱۳ اسفند، به نویسندگی: محمد بن سلیمان بغدادی (محمد فضولی) و کارگردانی: بهروز غریب پور، فردا (دوشنبه) ساعت ۱۴ آغاز خواهد شد.
هانی حسینی این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
یادداشت بهروز غریب‌پور پیرامون اپرای "مکبث" و "لیلی و‌ مجنون":

هواداران عزیز گروه تئاتر عروسکی آران شما را بدیدن سرنوشت "مکبث " خونریز و دیکتاتور ، که همچون همه ی دیکتاتور های تاریخ افسار گسیخته و بی پروا در جاده ی خونین قدرت طلبی قصد دارد که همه را از دم تیغ بگذراند و جهان را به آتش بکشد اما سرانجامش جنون مرگ و تباهی است ، دعوت می نمایم .باور دارم که زیر نویس یک اثر تماشاگر را از لحظه های ناب اجرا دور میکند و بهمین دلیل در مورد دو اثر "مکبث و" لیلی و مجنون" متن ترجمه شده را بصورت پی دی اف در دسترستان قرار میدهیم تا پس از قرائت آنها بابت فهم دیالوگها و اتفاقات بهنگام دیدن اثر ، دغدغه ای نداشته باشید . ذکر این نکته هم لازم است که اپرا ها هنگامی که از موسیقی و متن تنیده در هم بهره مند باشند بهمان شکل در جهان اجرا می شوند ، بعنوان مثال تراژدی مکبث در زادگاه شکسپیر و خالق این اثر ، نیز بزبان ایتالیائی اجرا می شود .درعین حال یکی از رسالتهای گروه تئاتر عروسکی مخاطب سازی اپرا ست و از طریق این اجراها شما را با اپرای جهان و در حد توانمان آشنا میکنیم به امید دیدنتان در تالار فردوسی در روزهای محدود اجرای مکبث و پس از آن لیلی و مجنون .

بهروز غریب پور
گروه همیاری (support)
درباره اپرای عروسکی لیلی و مجنون (برگه وابسته) i
به آگاهی می رساند متن ترجمه شده این برنامه از زبان آذری به فارسی همینک قابل دانلود و مشاهده علاقمندان و خریداران محترم می باشد.
هانی حسینی و امیرحسین ولی این را خواندند
زهره مقدم و سحر تاجیک این را دوست دارند
با سلام لطفا راهنمایی بفرمایید متن ترجمه شده رو از کجا باید دانلود کنم.ممنون
۰۸ اسفند ۱۳۹۶
گروه همیاری (support)
درود بر شما
در بخش توضیحات برگه نمایش، می‌توانید لینک دانلود هر دو زبان آذری و فارسی را بیابید.
۰۸ اسفند ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید

یادداشت "بهروز غریب‌پور" ، کارگردان و مدیر گروه تئاتر عروسکی آران، پیرامون افزایش قیمت بلیت در این دوره‌ی اجرایی:


_یک درد دل بس است برای قبیله ای...

عزیزانم، گروه تئاتر عروسکی آران شانزده سال پیش تاسیس شد و امروز و طی پانزده سال فعالیت مداوم و سرشار از فراز و نشیب  و با تربیت بازی دهندگان، آواگران، عروسک سازان ، دکور سازان و ارائه ی آثار فاخر موفق شده است که هنر منحصر بفرد "اپرای ملی" و "اپرای عروسکی" ایرانی  را پدید آورد و بر خلاف چند نمونه ی دیگر، در اتریش و جمهوری چک  که صرفا به تکرار و تقلید اپراهای صحنه ای، آنهم بصورت جسته گریخته  پرداخته و کمابیش می پردازند، به تالیف آثار"اپرای عروسکی" ... دیدن ادامه ›› پرداخته و به شهادت همه ی شما موسیقی و آواز و شعر وفراتر ازآن نمایش عروسکی  سرزمین عزیزمان  را به گونه ای به نسل جوان معرفی کرده است که دیگر نسل امروز از شعر کلاسیک و آواز ایرانی  اپرای ملی و نمایش عروسکی گریزان نیست و روزی نیست که بخشی از آثار ما در جهان مجازی دست به دست نگردد و به جرئت می توان گفت: اگر حمایت بی و چون چرای شما نبود سالها پیش این روزنه بسته شده و به بایگانی تاریخ سپرده میشد – چرا و به چه دلیل و دلائلی را درز میگیرم تا این روزنه بماند تا شاید  به حیاتش ادامه بدهد ... اما غرض از ایستادن در حضور شما و با صدای بلند فریاد کردن این است که :در شرایط کنونی یک گروه چهل نفره با اندک درآمد حاصل از فروش با بلیت ارزان نمی تواند به ادامه ی حیات  خودش فکر کند و بنابراین برغم میل باطنی‌ام و صرفا از سر ناچاری تن به واقعیتی تلخ سپردیم تا این بارنیز  سر پا بایستیم و نگذاریم چراغ ایزدی ما خاموش بشود و بلیتهایمان را  با افزایش بها به معرض فروش گذاشته ایم .محض اطلاع شما عرض میکنم که  فروش بی نظیر خیام که حتی یک صندلی خالی در تمام طول اجراهایمان وجود نداشت و تماشاگران ایستاده  و نشسته بر پله ها را هم داشتیم جمعا قریب یکصد و بیست میلیون تومان فروش داشت !  و آنها که اهل حساب و کتابند می دانند تقسیم چنین مبلغی میان یک گروه وسیع  تا چه اندازه سخت و شرم آور است  به هرحال و هر چند که این افزایش قیمت بلیت هم چندان گره گشا نیست اما آنرا به حساب تنها راه حلی بگذارید که موسس یک گروه برای جلوگیری از تعطیل شدن "اپرای عروسکی آران"  و هنری که به آن عشق می ورزد به ذهن مشوشش خطور کرده است و به شما اطمینان میدهم که با احتساب سالن کوچک و ظرفیت بسیار کم آن اخذ این تصمیم ، به تاخیر انداختن مرگ یک "عشق" است... و من امیدوار ، من خوش بین ، من اهل خطر به چشم خود می بینم که با سلب همه حمایتها ولو حداقلی ، روزی نه چندان دور همچون باربد باید قطعه ای بسازم و پس از شنیدن شمایان با آه سرد حسرت بگوئید : آه ! شبدیز مرد ؟! و من بگویم :...آری  ، یک هنر ملی در شرایطی که خزانه خالیست راهی بجز خاموشی و مرگ  ندارد ...(لازم به ذکر است، با پیگیری‌های به عمل آمده از سوی جناب غریب‌پور و انجام هماهنگی های لازم با سایت محترم تیوال، تخفیف ویژه‌‌ی ۵۰٪ جهت رفاه حال دانشجویان گرامی برای تمامی آثار این دوره، در نظر گرفته شده است.)
امیرمسعود فدائی و شکیبا این را دوست دارند
به زبان اذری؟؟؟؟؟؟
ما پارسی زبان ها چیکار کنیم ؟؟؟؟؟
۱۲ دی ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
هانی حسینی   (honey_hoseiny)
درباره اپرای عروسکی لیلی و مجنون (برگه وابسته) i
آغاز بلیت فروشی دوره‌ی جدید رپرتوار گروه تئاتر عروسکی آران
زهره مقدم این را دوست دارد
دیشب 8/12/96 به تماشای نمایش رفتم.ضمن تقدیر از تمامی عزیزان موارد زیر از دید یک بیننده نه حرفه ای به چشم می خورد که امیدوارم در اجراهای بعدی رفع شوند:
-صدا بسیار بلند و غیر واضح بود.
-حرکات عروسک ها با نواها هماهنگ نبود.
-ظاهر مجنون نمایشگر عاشق شیدا ،آشفته و در واقع مجنون نبود.
۰۹ اسفند ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
mona.a (mona.a)
درباره اپرای عروسکی لیلی و مجنون (برگه وابسته) i
ای کاش گزینه هزاران بار دوست داشتم هم وجود داشت تا بدون کوچکترن مکث و شک انتخاب کنم.
من زبان آذری نمیدونم و برای دیدن این اپرا خیلی شک داشتم، ولی امشب با دیدن این اجرا بهت زده بودم که چطور اینقدر کلام و زبان داستان به جان و روح من مینشینه.وقتی داشتم اجرارو میدیدم طوری جذب شده بودم که واقعا احساس میکردم تک تک کلماتی که از زبون عروسکها گفته میشه رو میفهمم و درک میکنم.من چند سال پیش خمسه نظامی و البته لیلی و مجنون رو با عشق و جذبه و شوق خونده بودم ولی بی اغراق میتونم بگم لذتی که امشب از داستان لیلی و مجنون بردم برای من یک تجربه بی نظیر و تکرار نشدنی بود.انگار برای اولین بار بود که این داستان رو میشنیدم.
من هیچوقت نتونسته بودم از شنیدن نام مجنون به تمام معنی کلمه جنون و سرگشتگی و آوارگی رو حس کنم ولی امشب...با شاهکار آقای غریب پور با مجنون همراه شدم و مجنون بودن رو با تمام وجود حس کردم.من هیچوقت نفهمیده بودم لیلی بودن، همچون شب بودن یعنی چی ولی امشب لیلی رو دیدم که در تاریکی جدایی و فهمیده نشدن هر لحظه بیشتر و بیشتر فرو میرفتو به فراموشی سپرده میشد.من هیچوقت با داستان لیلی و مجنون اشک نریخته بودم.ولی امشب...
اپرای لیلی و مجنون بی شک شاهکار نور و رنگ و شعر و موسیقی، شاهکار هارمونی در تک تک جزییات و لحظات و شاهکار صدا و آواز و ترانه است.
از سالن که اومدم بیرون فرصت نشد از آقای غریب پور تشکر کنم.اصلا نمیدونستم اون حظ و شوق و جذبه رو با چه کلماتی باید توصیف کنم و ازشون تشکر کنم.ولی حالا اینجا با تمام وجود میگم آقای غریب پور با تمام وجود به خاطر این تجربه تکرار نشدنی، این حال بی نظیر، این فهم جدید ازتون ممنونم.و از خدا ممنونم که هنوز هم توی این کشور کسانی مثل شما هستن و این حال خوب رو نصیب ما میکنن.
دوست نادیده خانم مونا.الف
شما از دیدن اپرای عروسکی لیلی و مجنون به وجد آمده اید و من از بیان حالات شما .شما از بودن من وگروهم تشکر کرده اید ومن از وجود شما و امثال شما .ایکاش نوشته ی شما را کسانی بخوانند که واهمه ی عدم آشنائی با زبان ترکی آذری را دارند و نمیدانند که دیدن و شنیدن با گوش جان نوعی درک زبان است و حتی اگر واژگان فراوان فارسی در دیالوگها را هم ندانند می توانند به ماوراء دیالوگها و جوهر عشق در درون اثر نزدیک شده و از غصه ی این تلخنامه ی ابدی جامه دران سماع کنند.
بهروز غریب پور
۳۰ آذر ۱۳۹۴
دوست عزیز چه زیبا احساستون رو بیان کردید... من هم به عنوان یک تماشگر مشتاق تاتر از شما به خاطر این حس قشنگی که به ما منتقل کردین تشکر میکنم....مانا باشید ...
۳۰ آذر ۱۳۹۴
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
بهنام مشتاق (behnam93)
درباره اپرای عروسکی لیلی و مجنون (برگه وابسته) i
واقعا حالم خوب شد بدون اغراق وقتی این اپرای عروسکی دیدم ممنون از کلیه عوامل بخصوص بهروز غریب پور عزیز
شکیبا، رضا قسمتی، هانی حسینی و حمیده صمدی این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
"روزهای پایانی اپرای عروسکی لیلی و مجنون"
__عاشقانه ای تراژیک از بهروز غریب پور__

این اثر به زبان آذری* است و از شاهکار های آهنگساز آذری زبان، عزیر حاجی بیگف است که بر اساس اشعاری از محمد فضولی ساخته شده است.
این اثر تنها اپرای عروسکی** به زبان آذری است که هم اینک توسط بهروز غریب پور و گروه آران بازآفرینی و اجرا می شود.
گفتنی در این اثر خوانندگان مطرح آذری همچون زینب خانلر اوا، عارف بابایف، رشید بهبودف و ... به ایفای نقش پرداخته اند.

این اثر تنها تا ۲ دیماه( ۴ اجرای دیگر)ساعت ۱۹ در تالار فردوسی به روی صحنه خواهد رفت.

* تیوال جذابیت نمایی و آوایی این نمایش برای فارسی‌زبانان را نیز ... دیدن ادامه ›› بالا می‌داند.
توصیه می شود نقدهای مخاطبان در برگه ی فروش این اثر را مطالعه نمایید.

** پیش از اجرا توضیح صحنه ها به زبان فارسی در اختیار مخاطبان قرار میگیرد. همچنین ترجمه فارسی این اثر نیز در سایت تیوال در دسترس مخاطبان قرار داده شده است.
محمد تقی پور این را خواند
ذوق زده، حمیده صمدی و شکیبا این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
___ رومئو و ژولیت و لیلی و مجنون ___

گفت :چرا لیلی و مجنون را بزبان ترکی آذری به روی صحنه می برید؟

گفتم :به هزار و یک دلیل .

گفت :می توانید چند تایش را ،اگر نامحرم نیستم برایم بگوئید؟!

گفتم:اولا حسن هنر تئاتر به این است که با مردم و بصورت زنده روبرو می شود و تماشاگران تا حد بسیار بالائی محرمند ،دوما طبیعی است که شما آگاه بشوید که ... دیدن ادامه ›› چرا با وجود شاهکار حکیم نظامی گنجوی این اپرا براساس منظومه ی حکیم محمد فضولی که آنهم شاهکاری در حوزه ی ادبیات ترکی آذری است ساخته شده است...و اجازه خواستم که با یک مقدمه به سراغ جواب سوال او بروم:

عزیرحاجی بیگف –اوزیر هم درست است- در زمانه ای به سراغ متون و اساطیر و آثار عرفانی حوزه ی فرهنگی آسیا رفت که غالب هنرمندان و روشنفکران به این نتیجه رسیده بودند که راز عقب ماندگی ملل مشرق زمین جدا شدن از فرهنگ غربیست و غوطه خوردن درآثار سعدی و حافظ و فردوسی و مولوی و نظامی و...حتی نوشتن از راست به چپ ! به سیاق عربی و تبعیت از فرهنگ بقول آنها مندرس گذشته ما را در جهل و فقر نگهداشته است...اما عزیر به سراغ گنج در ویرانه رفت و چند ناکته کشف کرد :نخست توانائی بالقوه ی متون ادبی آسیا برای تبدیل شدن به اپرا بود :رستم و سهراب و شیخ صنعان و ...نمونه هائی از این کشفند.دوم موسیقی غنی و خواننده های فراوان و از همه مهمتر مخاطبانی که عاشق هنر روائی موسیقائی "عاشیقها" و "تعزیه خوانان" بودند و به هنگام تماشای آثار روسی سرگشته بودند " خود را ،زبانشان را ،فرهنگشان ،و موسیقی اشان " نمی یافتند

نخستین اثر او همه ی آن امتیازاتی که تماشاگران در آثار روسی می جستند و نمی یافتند :در لیلی و مجنون ما با گنجینه ای از ملودی ، اشعار بی نظیر و فراتر از آن داستانی به مراتب عمیق تر از "رومئو وژولیت" روبروئیم و....او توانست "اعتماد به نفس" را به جامعه ی خودباخته  بر گرداند وبازهم او بود که ثابت کرد ما بی نیاز از سایر فرهنگها نیستیم اما نمی توانیم ونباید در فرهنگ و تمدن گذشته مان فقط بدنبال کاستیها و نقاط ضعف باشیم.

بالاخره یک اثر متولد شد که "هزاران بار" اجرا شد"هزاران بار ارتقاء کیفیت اجرائی یافت" و سرانجام تبدیل به یک اثری شد :متنوع از لحاظ ملودیها،متنوع از لحاظ آواگران، و متنوع از نظر کیفیت اجرای بخشهای سمفونیک و کر

گفت :خب ما چنین کاری بر روی "لیلی و مجنون"نظامی نکرده ایم!

گفتم :پس شما جوابتان را گرفتید من در آرزوی آن روزم که بعنوان مثال آواگرانی داشته باشیم که نقش لیلی، مادر لیلی، و مادر مجنون را با حفظ کاراکترشان و بزبان فارسی بخوانند ،زیرا که اپرا بدون چنین آواگرانی تبدیل به همین کنسرتهای کلیشه ای می شود که ملال آور و فاقد توان جذب تماشاگرانی هستند که از تکرار بدون خلاقیت بی زارند.

گفت: آخه من زبان ترکی نمیدانم!!

گفتم:من هم کرد هستم و به عشق "لیلی و مجنون" و از سی چهل سال شروع به آموختن آن کردم.

پرسید: اگر فقط فارسی بدانید متوجه داستان و روابط می شوید؟

گفتم :اولا ما از میان نویسی و انتخاب گزیده هائی از لیلی و مجنون حکیم نظامی این مشکل را به حداقل رسانده ایم اما متن سرشار از واژه های فارسی :عشق ،عاشق، جفا، وفا، وصل یار ، و.....است و حتی اگر اینها هم ندانید تصویر صحنه و موسیقی چنان شما را به عمق تراژدی می برند که انگار زبان را کاملا درک می کنید.

گفت:می ارزد که یک بار یک اپرا بزبان ترکی آذری ببینم ...حتی می توانم دوستان ترک زبانم را همراه بیاورم و....

گفتم: قدمتان را روی چشم اما اگر هم نیامدید حداقل می توانید با یک اروپائی که صحبت می کنید به سرزمینتان ببالید که از چنان موسیقی و تنوع زبانی برخوردار است که اپراهائی بزبان فارسی و ترکی آذری و انشاالله در آینده کردی و عربی و...خواهد داشت و به آنها بگوئید:لیلی و مجنون ما شرقیها سرشار از نکاتیست که رومئو ژولیت ندارد ...محض مثال از شخصیت عجیب "ابن سلام" یاد کنید..

گفت :ابن سلام؟

گفتم :تشریف بیاورید و ببینید

"بهروز غریب پور"
برای ارتباط هرچه بهتر با گروه تئاتر عروسکی آران و اطلاع از اخبار مربوط به اجراها و دسترسی به جدیدترین عکسها و کلیپ های آثار اپرایی ما، می توانید به کانال اپرای عروسکی در تلگرام بپیوندید :
https://telegram.me/puppet_opera

همچنین برای دریافت متن فارسی و لاتین اپرای عروسکی لیلی و مجنون میتوانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید :
http://s1.picofile.com/file/8227514684/1%D9%84%DB%8C%D9%84%DB%8C_%D9%88%D9%85%D8%AC%D9%86%D9%88%D9%86.pdf.html
شکیبا این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
پدر مجنون:
رخسار بتان جمله فریباست، ولیکن
چون نیک ببینی ثمرش سخت، گران است
در هجر، عذاب است و از آن است که ای جان
هم پیشه‌ی عاشق همه جا آه و فغان است

مجنون:
این عشق، پدر مراست لازم
ورنه به جنون شوم ملازم
من را دم عشق، هست لازم
ورنه به جنون شوم ملازم ...
**بلیت های اپرای عروسکی لیلی و مجنون رو به پایان است**

با استقبال کم نظیر مخاطبان و علاقمندان آثار اپرایی گروه تئاتر عروسکی آران و در حالی که هنوز بیش از یک هفته تا آغاز این اثر زمان باقیست، حدود 70% از بلیت ها به فروش رسیده است.
اپرای عروسکی لیلی و مجنون به کارگردانی بهروز غریب پور و آهنگسازی عزیر حاجی بیگف، از 22 آذر لغایت 2 دی ماه در تالار فردوسی به روی صحنه خواهد رفت.
مجتبی مهدی زاده این را خواند
شکیبا و مریم عظیمی این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
**قابل توجه مخاطبان و دوستداران گرامی گروه تئاتر عروسکی آران**

دوستداران گروه تئاتر عروسکی آران
من در برابر اینهمه اشتیاق شما سر تعظیم فرود می آورم و از خدا میخواهم که نعمت وجود شما را از ما نگیرد اما در مورد خواسته های شما باید چند نکته را یاد آوری کنم:
1- برچیدن و نصب دکورهای هر اپرا نیازمند زمان است و به آسانی تعویض یک فیلم با فیلم دیگر نیست ضمنا گروه همواره در حال تمرین است تا تولیدات پیشین را باز تولید کند و بنابراین تغییری در برنامه های اعلام شده اعمال نخواهد شد و به عزیزانی که بلیت لیلی و مجنون را تهیه کرده اند قول میدهیم که این اپرای جاودان و ماندگار را برابر با تاریخهای اعلام شده اجرا خواهیم کرد البته می دانید که این قول ما تا آنجا اعتبار دارد که به آمادگی ما بر می گردد و ...اما موضوع افتادن سیب از آسمان و هزار چرخی که می خورد در اینجا نیز مصداق دارد :من که دلم برای لیلی و مجنون و صدای جاودانه ی زینب خانلار اوا تنگ شده است و از خدا میخواهم که بتوانیم به وعده مان عمل کنیم.
2- قرار بود که پس از اپرای حافظ ،اپرای سعدی را اجرا بکنیم اما .....(نیازی به ... دیدن ادامه ›› توضیح ندارد)
3-ضمن آرزوی رفع مشکلات فنی سعدی ! ما در بهمن ماه و مشروط به اینکه مجوزهای لازم را دریافت بکنیم اپرای مولوی را مجددا و به روشی که به اطلاعتان خواهد رسید اجرا خواهیم کرد.
4- برای من مسجل شد ه است که دعای شما مستجاب می شود پس دعا کنید که بتوانیم اپرای سعدی را هم بدون دغدغه و به وقت خود بروی صحنه ببریم .کی؟ خدا داند.
با ارادت فراوان
بهروز غریب پور
مجتبی مهدی زاده و لیلا آراسته این را خواندند
شکیبا، شکوه حدادی، بهزاد هندی و ارغوان این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
گروه همیاری (support)
درباره اپرای عروسکی لیلی و مجنون (برگه وابسته) i
به آگاهی می‌رسد امکان خرید بلیت روزهای تازه این اپرا امروز شنبه ساعت ۱۴ فراهم خواهد شد
شکیبا این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
هانی حسینی   (honey_hoseiny)
درباره اپرای عروسکی لیلی و مجنون (برگه وابسته) i
□■□دوستان و همراهان عزیز و گرامی□■□

به اطلاع می رسانیم که روزهای پایانی و باقیمانده اپرای عروسکی "لیلی و مجنون" و "حافظ" روز شنبه، 9 آبان ماه ساعت 14 بر روی سایت تیوال قرار خواهد گرفت.

با سپاس از همراهی و حمایت شما
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
دوستداران و هواداران عزیز گروه تئاتر عروسکی آران

هر چند بسیار لذت بخش است که ما تحت تاثیر استقبال شما عزیزان گاهی از تعطیلی هفتگیمان هم استفاده نمی کنیم یا با زهم برای اینکه شما را آزرده نکیم ردیفهای مهمان را هم در اختیار دوستان"لحظه آخری " قرار می دهیم اما باور کنید که هم به نفع شما و هم به سود ماست که شما عزیزان و بزرگوارن از همین امروز برای خرید بلیت آثارمان اقدام کنید .این امر یک حسن دیگر هم دارد که اگر بلیتهای یک اپرا بفروش رسیده باشد از تصمیمهای خلق الساعه ، چنانکه افتد و دانید ، می توان جلوگیری کرد .نمی خواهم موضوع را بازتر بکنم ولی با هوشی که از شما سراغ دارم ،اطمینان دارم که پیامم رابقول معروف "گرفتید"...آخر درد یکی دوتا که نیست یهو صبح یکی بیدار می شود و ویرش می گیرد و تصمیمی می گیرد که باعقل منطق نمی خواند در حالیکه اگر بلیتهای یک اثر به موقع فروش رفته باشد ایستادن در مقابل خواسته های نا معقول اندکی آسانتر می شود
بزبان بی زبانی گفتم تا بدانید چه بر ما میگذرد به حال توصیه ام این است هرچه زودتر برای خریدن بلیتهای مولوی و حافظ و لیلی ومجنون اقدام بکنید تا......
ارادتمند شما
بهروز غریب پور
لیلا آراسته این را خواند
شکیبا، نیما رضائی، حمیده صمدی، سیاوش قندی زاده و معین این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
●○ قابل توجه مخاطبان گرامی ●○

به اطلاع می رسانیم که روزهای جدید فروش اپرای عروسکی "لیلی و مجنون"، امروز یکشنبه، 19 مهرماه، ساعت 17 بر روی سایت تیوال قرار خواهد گرفت.

با سپاس از همراهی شما عزیزان.
شکیبا و hoseyn nami این را خواندند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
○● سخنی با تماشاگران، دوستداران و حامیان گروه تئاتر عروسکی آران ●○

عزیزانم
بزودی پرده بر روی اپرای سعدی بسته می شود و خدا می داند و کی و کجا دوباره صدای منصور حلاج و سعدی و حنونه و همزاد سعدی و....در تالار فردوسی یا هر تالار دیگری طنین خواهد انداخت اما می دانم و ایمان دارم که اگر لطف شما و رسانه ها و فعالان شبکه های مجازی نبود حتی این طنین کوتاه مدت نیز میسر نبود .آرزویم این است که روزی سفره ی دلم را باز کنم و به ملت ایران گزارش بدهم که برای این اپرا و اپراهای دیگر چه رنجها که نکشیده ام ،چه بی حرمتیها که ندیده ام و چه جفاها که بر من و اعضای گروهم روا داشته نشده است اما استقبال شما و حمایت شما مانع می شود تن مجروح از زخمهای زمانه را به تماشا بگذارم و از نا امیدیها سخنی بر زبان بیاورم ،و بجای آن به شما تعظیم می کنم ،بر دستانتان بوسه می زنم و با غرور می گویم "در کنارتان بوده و هستم " و تا جان در بدن دارم برای خدمت به هنر ایران سینه سپر خواهم کرد و با غرور می گویم که سایه ی مهر ایرانیان بر سرم بوده است که مانده ام و اگر یزدان مهر و محبت و عدالت و حق به من و گروه آران لطف بیکران داشته و دارد بخاطر تلاش ما و محبت شماست و در این مجال که خود را برای "عاشورا" آماده می کنیم یاد آور می شوم که "عاشورا" به همان اندازه نزد من عزیز است که لیلی و مجنون ، مولوی و سعدی و مکبث و رستم و سهراب و باید بدانید که هیچ اثر و عنوانی را به سفارش هیچ نهاد و قدرتی نساخته ام و تا اثری را از صمیم جان و عاشقانه دوست نداشته باشم به شما عزیزانم ،تماشاگران نکته سنج و هشیار و اهل درد گروه تئاتر عروسکی آران عرضه نخواهم کرد و بر سر آن پیمان عاشقانه ام هستم که نه زر مرا بفریبد نه زور پس دعوت می کنم که حتما ، حتما عاشورا و لیلی و ... دیدن ادامه ›› مجنون را از قلم نیاندازید و اگر از زبان یا قلم کسی شنیدید یا خواندید که بهروز غریب پور به سفارشی و یا از سر ناچاری تن به چنین سوژه های داده است بدانید که:قلم و زبان در دست و کام دشمن است"
خادم عاشق هنر و اندیشه و خاک ایران عزیز

"بهروز غریب پور"
شکیبا و بهرامی این را خواندند
لیلا آراسته این را دوست دارد
بنده سپاسگزارم جناب غریب پور و گروه آران هستم...ولی این نکته که تا لیلی و مجنون حکیم نظامیِ گنجوی با آن فضای بی مانند هست چرا از آثار دیگران استفاده شده!!؟؟؟ برای بنده جای بسیار شگفتی داره محبت کنید اگر ناروا می گویم برای بنده روشن کنید این مشکل را...!!!!
۱۵ مهر ۱۳۹۴
با سلام خدمت جناب استاد غریب پور و جناب آقای شوریده

همان لحظه ای که سخن جناب استاد غریب پور را در رابطه با اجراهای آخر اپرای سعدی خواندم، دانستم که مشکلی در حمایت از گروه وزین آران به وجود آمده است (قسمت ابتدایی متن مورد ... دیدن ادامه ›› اشاره):

سخنی با تماشاگران، دوستداران و حامیان گروه تئاتر عروسکی آران ●○

عزیزانم
بزودی پرده بر روی اپرای سعدی بسته می شود و خدا می داند و کی و کجا دوباره صدای منصور حلاج و سعدی و حنونه و همزاد سعدی و....در تالار فردوسی یا هر تالار دیگری طنین خواهد انداخت اما می دانم و ایمان دارم که اگر لطف شما و رسانه ها و فعالان شبکه های مجازی نبود حتی این طنین کوتاه مدت نیز میسر نبود ...

جناب استاد غریب پور گرامی
واقعا حیف است گروهی که بلیت های اجراهای تناوبی و چند باره اش دو سه ماه قبل به فروش می رسد و مردم برای دیدن اجراهای گروه آران تقاضای تمدید دارند، تعطیل شود. مردم ما هنر والا را به خوبی تشخیص می دهند و انتظار از دست اندر کاران تئاتر می رود که به علاقه ی مردم احترام بگذارند.
آگاه هستم برخی از کارگردانان تئاتر، در جراید و سایت های مجازی به در اختیار بودن سالن فردوسی برای اجراهای اپرا اعتراض کرده اند. اما چرا ما نباید یک سالن مختص اپرا داشته باشیم؟؟؟ سالنی حرفه ای، سالنی که با برگزاری اپرا پر از تماشاگر می شود...
همین دوستانی که به برگزاری اپرا در سالن فردوسی اعتراض کرده اند، نمایش های خود را با ظرفیت پایین تر از پنجاه درصد به روی صحنه می برند...
در آخر از جناب استاد غریب پور تمنا دارم همانند سال های گذشته در برابر فشارهایی که بر گروه آران وارد می شود مقاومت کنند و ما شاهد کارهای وزین گروه آران در آینده باشیم.
با سپاس
۱۱ آبان ۱۳۹۴
دو عدد بلیط اپرای عروسکی لیلی و مجنون برای چهارشنبه مورخ 94/9/25 موجود می باشد.
تلفن تماس: 09122831416
۲۵ آذر ۱۳۹۴
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید