آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال اپرای عروسکی لیلی و مجنون
S3 : 04:11:39 | com/org
امکان خرید پایان یافته
سه‌شنبه ۰۸ تا ۱۳ اسفند ۱۳۹۶
۱۹:۰۰  |  ۱ ساعت و ۳۰ دقیقه
بها: ۵۰,۰۰۰ تومان

** توجه فرمایید که این اثر به زبان آذری اجرا می شود **

اثر جاودان آهنگساز شهیر آذری: عزیر حاجی بیگف
تیوال جذابیت نمایی و آوایی این نمایش برای فارسی‌زبانان را نیز بالا می‌داند. برای داشتن پیش زمینه از فضای اجرا می توانید تیزر ویدیویی این نمایش را تماشا فرمایید یا متن نمایش را به زبان آذری و فارسی دریافت نمایید.

اپراهای عروسکی
این دوره : خیام / سعدی / لیلی و مجنون / مکبثمولوی » اطلاعات بیشتر

این نمایش، پیش از این به روی صحنه رفته است که برای دیدن نظرات و نقدها، آوای تیوال و... اینجارا کلیک کنید

گزارش تصویری تیوال از اپرای عروسکی لیلی و مجنون / عکاس: پریچهر ژیان

... دیدن همه عکس‌ها ››

ویدیوها

آواها

مکان

خیابان حافظ، خیابان استاد شهریار، روبروی تالار وحدت، تالار فردوسی
تلفن:  ۶۶۷۵۷۵۰۰

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
با اینکه درصد پایینی از این اثر رو به دلیل ناآشنایی با زبان ترکی گرفتم ولی از هر لحظه ش غرق در لذت بودم. صداها و آواز ها و موسیقی معرکه و نوع روایت ساده و گویا هیچ جایی برای ابهام باقی نگذاشت.
سپاسگزاریم استاد غریب پور و گروه فوق العاده محترم اجرایی
عزیزان و هواداران گروه تئاتر عروسکی آران هشتیمن رپرتوار نشان داد که شما متعهدانه یگ گروه فرهنگی را بیش از پنج ماه حمایت کردید تا پنج اثر اپرائی را حتی در شرایط خاصی که پیش آمد و حضور در نقطه ی جغرافیائی که ما در آن قرار داریم توام با ریسک بود اما شما این گروه را تنها نگذاشتید و اکنون که تعهدات بالنسبه قطعی سفر به چند شهر پیش روی ما قرار گرفته و شرط اجرای آن عدم تداخل با اجراهای کنونی ماست و قطعا آماده سازی گروه متضمن صرف وقت و پایان اجراهای رپرتواری ما می باشد صمیمانه از یکایک شما تشکر کرده و امیدواریم در سال 97 هم بازهم از محبتهای شما بر خوردار شویم .جهت اطلاع شما عزیزان روز "یکشنبه سیزدهم اسفندماه" آخرین اجرای لیلی و مجنون و این اجرا پایان بخش رپرتوار هشتم ما خواهد بود.

با نهایت احترام و سپاس
بهروز غریب پور
عاطفه گندم آبادی، Ali و امیر این را خواندند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این اپرای عروسکی، جمعه ۱۱ و یکشنبه ۱۳ اسفند، به نویسندگی: محمد بن سلیمان بغدادی (محمد فضولی) و کارگردانی: بهروز غریب پور، فردا (دوشنبه) ساعت ۱۴ آغاز خواهد شد.
هانی حسینی این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
یادداشت بهروز غریب‌پور پیرامون اپرای "مکبث" و "لیلی و‌ مجنون":

هواداران عزیز گروه تئاتر عروسکی آران شما را بدیدن سرنوشت "مکبث " خونریز و دیکتاتور ، که همچون همه ی دیکتاتور های تاریخ افسار گسیخته و بی پروا در جاده ی خونین قدرت طلبی قصد دارد که همه را از دم تیغ بگذراند و جهان را به آتش بکشد اما سرانجامش جنون مرگ و تباهی است ، دعوت می نمایم .باور دارم که زیر نویس یک اثر تماشاگر را از لحظه های ناب اجرا دور میکند و بهمین دلیل در مورد دو اثر "مکبث و" لیلی و مجنون" متن ترجمه شده را بصورت پی دی اف در دسترستان قرار میدهیم تا پس از قرائت آنها بابت فهم دیالوگها و اتفاقات بهنگام دیدن اثر ، دغدغه ای نداشته باشید . ذکر این نکته هم لازم است که اپرا ها هنگامی که از موسیقی و متن تنیده در هم بهره مند باشند بهمان شکل در جهان اجرا می شوند ، بعنوان مثال تراژدی مکبث در زادگاه شکسپیر و خالق این اثر ، نیز بزبان ایتالیائی اجرا می شود .درعین حال یکی از رسالتهای گروه تئاتر عروسکی مخاطب سازی اپرا ست و از طریق این اجراها شما را با اپرای جهان و در حد توانمان آشنا میکنیم به امید دیدنتان در تالار فردوسی در روزهای محدود اجرای مکبث و پس از آن لیلی و مجنون .

بهروز غریب پور
به آگاهی می رساند متن ترجمه شده این برنامه از زبان آذری به فارسی همینک قابل دانلود و مشاهده علاقمندان و خریداران محترم می باشد.
هانی حسینی و امیرحسین ولی این را خواندند
زهره مقدم و سحر تاجیک این را دوست دارند
با سلام لطفا راهنمایی بفرمایید متن ترجمه شده رو از کجا باید دانلود کنم.ممنون
۰۸ اسفند ۱۳۹۶
گروه همیاری (support)
درود بر شما
در بخش توضیحات برگه نمایش، می‌توانید لینک دانلود هر دو زبان آذری و فارسی را بیابید.
۰۸ اسفند ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید

یادداشت "بهروز غریب‌پور" ، کارگردان و مدیر گروه تئاتر عروسکی آران، پیرامون افزایش قیمت بلیت در این دوره‌ی اجرایی:


_یک درد دل بس است برای قبیله ای...

عزیزانم، گروه تئاتر عروسکی آران شانزده سال پیش تاسیس شد و امروز و طی پانزده سال فعالیت مداوم و سرشار از فراز و نشیب  و با تربیت بازی دهندگان، آواگران، عروسک سازان ، دکور سازان و ارائه ی آثار فاخر موفق شده است که هنر منحصر بفرد "اپرای ملی" و "اپرای عروسکی" ایرانی  را پدید آورد و بر خلاف چند نمونه ی دیگر، در اتریش و جمهوری چک  که صرفا به تکرار و تقلید اپراهای صحنه ای، آنهم بصورت جسته گریخته  پرداخته و کمابیش می پردازند، به تالیف آثار"اپرای عروسکی" ... دیدن ادامه ›› پرداخته و به شهادت همه ی شما موسیقی و آواز و شعر وفراتر ازآن نمایش عروسکی  سرزمین عزیزمان  را به گونه ای به نسل جوان معرفی کرده است که دیگر نسل امروز از شعر کلاسیک و آواز ایرانی  اپرای ملی و نمایش عروسکی گریزان نیست و روزی نیست که بخشی از آثار ما در جهان مجازی دست به دست نگردد و به جرئت می توان گفت: اگر حمایت بی و چون چرای شما نبود سالها پیش این روزنه بسته شده و به بایگانی تاریخ سپرده میشد – چرا و به چه دلیل و دلائلی را درز میگیرم تا این روزنه بماند تا شاید  به حیاتش ادامه بدهد ... اما غرض از ایستادن در حضور شما و با صدای بلند فریاد کردن این است که :در شرایط کنونی یک گروه چهل نفره با اندک درآمد حاصل از فروش با بلیت ارزان نمی تواند به ادامه ی حیات  خودش فکر کند و بنابراین برغم میل باطنی‌ام و صرفا از سر ناچاری تن به واقعیتی تلخ سپردیم تا این بارنیز  سر پا بایستیم و نگذاریم چراغ ایزدی ما خاموش بشود و بلیتهایمان را  با افزایش بها به معرض فروش گذاشته ایم .محض اطلاع شما عرض میکنم که  فروش بی نظیر خیام که حتی یک صندلی خالی در تمام طول اجراهایمان وجود نداشت و تماشاگران ایستاده  و نشسته بر پله ها را هم داشتیم جمعا قریب یکصد و بیست میلیون تومان فروش داشت !  و آنها که اهل حساب و کتابند می دانند تقسیم چنین مبلغی میان یک گروه وسیع  تا چه اندازه سخت و شرم آور است  به هرحال و هر چند که این افزایش قیمت بلیت هم چندان گره گشا نیست اما آنرا به حساب تنها راه حلی بگذارید که موسس یک گروه برای جلوگیری از تعطیل شدن "اپرای عروسکی آران"  و هنری که به آن عشق می ورزد به ذهن مشوشش خطور کرده است و به شما اطمینان میدهم که با احتساب سالن کوچک و ظرفیت بسیار کم آن اخذ این تصمیم ، به تاخیر انداختن مرگ یک "عشق" است... و من امیدوار ، من خوش بین ، من اهل خطر به چشم خود می بینم که با سلب همه حمایتها ولو حداقلی ، روزی نه چندان دور همچون باربد باید قطعه ای بسازم و پس از شنیدن شمایان با آه سرد حسرت بگوئید : آه ! شبدیز مرد ؟! و من بگویم :...آری  ، یک هنر ملی در شرایطی که خزانه خالیست راهی بجز خاموشی و مرگ  ندارد ...(لازم به ذکر است، با پیگیری‌های به عمل آمده از سوی جناب غریب‌پور و انجام هماهنگی های لازم با سایت محترم تیوال، تخفیف ویژه‌‌ی ۵۰٪ جهت رفاه حال دانشجویان گرامی برای تمامی آثار این دوره، در نظر گرفته شده است.)
امیرمسعود فدائی و شکیبا این را دوست دارند
به زبان اذری؟؟؟؟؟؟
ما پارسی زبان ها چیکار کنیم ؟؟؟؟؟
۱۲ دی ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
آغاز بلیت فروشی دوره‌ی جدید رپرتوار گروه تئاتر عروسکی آران
زهره مقدم این را دوست دارد
دیشب 8/12/96 به تماشای نمایش رفتم.ضمن تقدیر از تمامی عزیزان موارد زیر از دید یک بیننده نه حرفه ای به چشم می خورد که امیدوارم در اجراهای بعدی رفع شوند:
-صدا بسیار بلند و غیر واضح بود.
-حرکات عروسک ها با نواها هماهنگ نبود.
-ظاهر مجنون نمایشگر عاشق شیدا ،آشفته و در واقع مجنون نبود.
۰۹ اسفند ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید