آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش پدر
S3 : 22:11:59 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۳۱ خرداد تا ۲۸ تیر ۱۳۹۸
۲۱:۳۰
۱ ساعت و ۱۵ دقیقه
بها: ۵۰,۰۰۰ تومان

شبکه‌های اجتماعی تئاتر مستقل تهران: اینستاگرام

گزارش تصویری تیوال از نمایش پدر / عکاس:‌ رضا جاویدی

... دیدن همه عکس‌ها ››

اخبار

›› رو نمایی از پوستر نمایش‌های «پدر و مادر» با طراحی مهدی پاکدل

›› «نسرین نصرتی» بازیگر نقش فهیمه در مجموعه تلوزیونی پایتخت پس از شش سال دوری از تئاتر، با نمایش «پدر | مادر» روی صحنه می‌آید.

›› نمایش «پدر | مادر» به کارگردانیِ رضا احمدی در تئاتر مستقل تهران، روی صحنه خواهد رفت

ویدیوها

آواها

مکان

ضلع شرقی چهارراه ولیعصر (تئاترشهر)، خیابان رازی، نبش کوچه زندوکیل، پلاک ۵۰ (خیابان حافظ، خیابان نوفل‌لوشاتو، خیابان رازی، نبش کوچه زندوکیل، پلاک ۵۰)
تلفن:  ۶۶۹۷۹۷۴۱

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
زلر رو همیشه با متن‌های سرخوشانه و خوش گذرانش می‌شناختم اما با دیدن دو نمایش "مادر" و "پدر" یک مقدار شوکه شدم. این چنین درام تلخ اما در عین حال تفکر برانگیزی از زلر در نوع خودش جالب توجه بود. دیدن جناب کرامتی بزرگ روی صحنه و درخششون بسیار مسرت بخش بود و کمی از دلتنگی ما، با دیدار مجدد ایشون بر روی صحنه کاسته شد. همچنین تبریک به خانم نصرتی که هر دو نقش مادر و دختر این دو قصه رو به نحو احسن ایفا و از عهده این دو شخصیت‌ خصوصا مادر که پیچیدگی‌های فراوانی داشت براومدن. مهدی پاکدل نازنین هم مثل همیشه بی نظیر بود. و درآخر خسته نباشید می‌گم به جناب احمدی که با ابتکارات هوشمندانه و کاملا حساب شده که در خدمت متن و موقعیت‌ها بود به جذابیت هرچه بیشتر اجرا افزودن. بی صبرانه منتظر کار بعدی هستم.
حمیدرضا مرادی، سپیده و امیر مسعود این را خواندند
محسن جوانی، مریم رفعتی و رضا احمدی این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
امشب با یکی از دوستانم نمایش رو دیدیم
عالی بود
چقدر نمایشنامه و زحماتی که عوامل کشیدند، عالی بود.
دم همگی گرم
کلی لذت بردیم و البته اشک هم ریختیم
چه سکوتی حکمفرما بود از اول تا آخر و حتی تا خروجی ساختمون، همه تحت تاثیر.
"آقای مسعود کرامتی دوست داشتنی"

از اینجا ببعد کمی (خیلی کم) موضوع نمایش رو لو میده:
پدربزرگ من هم آلزایمر داشت، اما خوشحالم که فرزاندانشون خیلی خوب و عالی ازشون مراقبت کردند و حسابی ... دیدن ادامه ›› بهشون با مهربونی رسیدگی کردتد و تکریمشون کردن.
در طول نمایش، هروقت "آن" میگفت: "پی یر" یارو نیست، مردیه که من خیلی دوسش دارم و مجبورم برم، دلم میخواست بهش بگم آخه لعنتی اینجا روبروت هم مردی نشسته که قاعدتا باید خیلی دوسش داشته باشی و مجبور باشی بمونی...
اما فورا بعدش با خودم میگم خدا نکنه هیچکس توی چنین موقعیتهای انتخابی قرار بگیره

دردآور بود و چقدر واقعی
دست مریزاد
نمایش پدر
یکی از پرمعنا ترین و عمیق ترین نمایشی بود که می شد در بیان تنها شدن و غریبه شون پدر و مادر این دو موجود نازنین فداکار و
بی توقع در زندگی هر فردی را بیان کرد
و چقدر غم انگیز و تلخ است تجربه ی این حس برای هر فرزندی که گاه به هر دلیلی مجبور به ترک پدر و مادرش میشود
در جامعه کنونی خود ما به دلیل مهاجرت های زیادی که قشر جوان انجام میده و درگیرش هست که خود باعث نوعی غریبه شدن پدر و مادر برای فرزندانشون می شوند و گاه مجبور هستند به تنهایی دروه ی میانسالی و کهنسالی رو طی کنند که این خودش بسیار تلخ
همن طور که در حین اجرای این نمایش این حس تنهایی غم و غریبه شدن به راحتی به تماشاچی منتقل میشد
و شاید تنها بازی آقای پاکدل کمی غیر قابل باور بود
«اسطوره مادری»
مروری بر نمایش مادر

در بسیاری از فرهنگ ها «مادری» ارزش مثبت و نقش تقدیس شده ای دارد و حول این مفهوم که به نوعی بر ساخته یا سازه اجتماعی است، انتظاراتی شکل می گیرد و تعهدات، وظایف و ویژگی هایی تعریف می شود. به طور کلی، تحت نظام پدرسالاری، مادری موقعیتی پر رمز و راز و اسطوره ‌ای تلقی شده و از آنجا که تنها زنان به این جایگاه دست می یابند، از تمامی آنها انتظار می رود مشتاق دستیابی به آن باشند. این در حالی است که زنان در زندگی واقعی، به دشواری می توانند با چنین امیدها و آرزوهایی هماهنگ شوند و نتیجه آن به وجود آمدن شکاف میان تصور مادری و واقعیت آن است.
نمایش مادر، نوشته فلوریان زلر، که این روزها نمایش نامه های متعددی از وی بر روی صحنه تئاتر ایران می رود، نشان از چنین تناقض آشکاری در زندگی زنانی که نقش مادری را به دوش می کشند، دارد. زلر در پیشگفتار کتاب، این داستان را طنزی تلخ دانسته و بیان می کند «مضحکه زندگی، دردی عمیق که از سرشت و نهاد شخصیت اصلی که همزمان اصلی ترین شخصیت زندگی هر بشر است، مادر است، بیرون می ریزد، و چون دردی ناگفتنی است، مضحکه را آرام آرام تبدیل به تراژدی ... دیدن ادامه ›› می کند.»
ساختار روایی مبتنی بر تکرار که گاه ذهن بیننده را خسته می کند، این تراژدی را به خوبی توصیف می کند. تکرار صحنه ها و دیالوگ های به ظاهر روان پریشانه شخصیت مادر را که هر لحظه امکان فرو ریختن وی وجود دارد، نشان می دهد. علاوه بر تکرار، هر صحنه با تغییری کوچک در آن ما را با تردید روبرو می کند، تردید درباره اینکه کدام صحنه واقعیت دارد، و این نشان از تزلزل و فروپاشی ذهن مادر دارد، که خود هم درگیر رویا و واقعیت شده است. از طرفی این تکرار نشان از یکنواختی زندگی زن و احساس بیهودگی پس از چند سال تلاش و فداکاری در قبال شوهر و فرزندانش دارد.
شخصیت مادر داستان در مکالمات درونی اش مدام در حال بازنگریِ نقشی است که چندین سال آن را ایفا و تنها، آن را ایفا کرده است و خود را قربانی آن می بیند. این وضعیت بیانگر این است که با اینکه ازدواج و مادری به صورت بالقوه به عنوان فراهم کننده بیشترین رضایت از زندگی برای زنان تلقی می شود، ولی در بردارنده نارضایتی و سرخوردگی نیز هست. به عقیده آن اوکلی جامعه شناسِ فمنیستِ دانشگاه لندن، چنانکه زنان قبل از اینکه مادر شوند، تصویر رمانتیکی از مادری در سر می پرورانند و حتی مایلند تعداد فرزندان بیشتری داشته باشند؛ اما پس از اولین تجربه این مساله تغییر می کند و حتی زمانی که فرزندان بزرگ و مستقل می شوند، دچار تشویش ذهنی و روانی می گردند. نمایش مادر روایتی است از وضعیت بغرنج مادرِ داستان، که وقتی به زندگی خود می نگرد، خود را تنها می یابد در حالی که همه اعضای خانواده به امور مربوط به خود مشغول اند و فقط اوست که خودش را وقف آنها کرده بدون اینکه امروز کسی به او فکر کند.
بازی روان و خوب بازیگران، به ویژه بازی خانم نسرین نصرتی و استفاده از تصاویر پروجکشن متناسب با حالات کاراکتر مادر، رنج، استیصال و تنهایی مادر را به خوبی قابل درک می نماید. مکالمات درونی مکرر مادر در ارتباط با دیگران معرف زبان خاموش و سرکوب احساسات در درون وی است که نمایش را گاهی به ژانر کمدی نزدیک می کند، اما نوعی کمدی تلخ.
در نمایش مادر آنچه در کاراکتر مادر دیده می شود این است که، مادری با زنی شکل می گیرد که دارای قدرت باروری است، زایندگی دارد، تولید می کند، شیر می دهد، مراقبت می کند، ایثار می کند، از خود میگذرد تا محصولش بزرگ شود اما خود، نامرئی است. نمایش ما را با این واقعیت درگیر می کند که مادری صرفنظر از اثرات مثبتی که در بقا و تداوم نهاد خانواده و جامعه ایفا می کند اثراتی چشمگیر و قابل توجه بر زنان دارد که از چشم ها دور مانده است و به نظر می رسد که عدم توجه به این اثرات ناشی از عدم توجه به وجود مستقل فردی به نام زن می باشد که از او توقع می رود مادر باشد آنهم مادری خوب. عدم حضور یا ضعف مشارکت زنان در حوزه های مختلف که با این امر مرتبط است با اولویت قائل شدن یا اهمیت و قداست دادن به نقش مادری با عنوان «اسطوره مادری» توجیه می شود و زندگی فردی و اجتماعی زنان را تحت تاثیر قرار می دهد.

فاطمه درخشان

منتشر در هنرنت
https://www.honarnet.com/?p=4739
مادرم می‌گفت
عشق
بزرگترین هدیه‌ی جهان به انسان است
اما من فکر می‌کنم که
فراموشی
بزرگترین هدیه‌ی جهان است
چرا که هیچ عشقی تا ابد نمی‌پاید
و هیچ تابوتی جای دو نفر را نمی‌گیرد

ایروین آلن گینزبرگ (زاده ۳ ژوئن ۱۹۲۶ – درگذشته ۵ آوریل ۱۹۹۷) شاعر آمریکایی بود.
لذت به تماشا نشستن اندیشه ای که کلمات متن را به اوج میرساند
و گم شدن در دنیای توانایی بازیگری که با نفس‌هایش قلب را به شماره می اندازد
بدون ذره ای ابهام امتیاز من ⭐⭐⭐⭐⭐ است
جناب لهاک درود
واقعاً منم حسم موقع تماشا دقیقا همین حس بود: انگار قلبم رو گرفته بود تو دستش کرامتی و می فشرد.
۱۳ تیر ۱۳۹۸
ارادت مندم ...
۱۵ تیر ۱۳۹۸
آقا دست مریزاد ⁦❤️⁩
۱۵ تیر ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید

"وحشت غریبگی"

فلوریان زلر، نمایشنامه‌نویس فرانسوی متولد 1979ست که نوشته‌های بسیاری ازاو در همان سنین جوانی با استقبال خوبی روبرو شد و جوایز معتبری را برایش به ارمغان آورد تا آنجا که روزنامه تایمز ازاو به عنوان "نمایشنامه‌نویس هیجان‌انگیز زمان ما" نام می‌برد.
متن‌های زلر، دیالوگ محور و واقع‌گرا و مصداق نظریه‌ی "همه چیز می‌تواند تئاتر باشد"ست. او موضوعات امروزی را که اغلب افراد در زندگی روزمره‌ی خود با آن مواجه‌اند دستمایه‌ی نوشته‌هایش قرار می‌دهد و باکمی چاشنی طنز البته به شیوه‌ی کمدی سیاه، آنان را طوری برای صحنه می‌آراید که اغلب مورد اقبال تماشاگران قرار می‌گیرد. همذات‌پنداری مخاطب با نمایش‌های رئال زلر، و ارتباط‌گیری با آنچه در صحنه و در زندگی خود با آن مواجه است، یکی از رازهای موفقیت متن های او در اجرای صحنه‌ای‌ست. اگرچه سطح نمایشنامه‌های او یکسان نیست و حتی بعضی از آنها به متن‌های عامه‌پسند نزدیک می‌شود، اما با این وصف، به دلیل اشارات درخشان و بازنمایی"روابط انسان‌ها"ی امروزی وپرداختی عمیق‌تر در لایه‌های پنهان، قابل توجه‌ است.و هم تماشاگر را راضی می‌کند وهم می‌تواند در گیشه فروش خوبی ... دیدن ادامه ›› داشته باشد.
"اگه تو بمیری" اولین متن از زلر بود که در سال 96 توسط خانم زندی نژاد در ایران به اجرا درآمد و فرازهای روانکاوی از کاراکتر زنی در سوگ و فقدات همسرش را به تصویرکشید.
"پدر" نیز یکی از بهترین‌های اوست که رضا احمدی با گروهی حرفه‌ای آنرا در سالن مستقل تهران به صحنه آورده‌است.
نقطه‌ی قوت اجرا درکنار متن درخور زلر، انتخاب دو نقش اصلی مسعود کرامتی و نسرین نصرتی‌ست.
که با تبحر، کاراکترهای مورد نظر درمتن، پدر و دختر را ایفا می‌کنند و باهم هماهنگ و جفت وجورند.. بویژه مسعود کرامتی با نقش دشوار پدر که درآوردن آن با آنچه لازمه‌ی درک کاراکترست،از ملزومات موفقیت اجراست. آندره، مردسالمندی‌ست که دچار آلزایمر و فراموشی‌ست. و" آن" دختر اوست که در صدد امکاناتی‌ست که شرایط زندگی را باوجود این فراموشی برای پدر راحت‌تر کند.
بخش مهمی از ماجرا بر تقابل ارتباطی این دو عضو خانواده و تنگناهایی که دراین موقعیت وجود دارد، می گذرد. درکنار طرح مسئولیت، عشق و تعهد، زوایای مثلثی را تشکیل می‌دهند که زلر آنرا پیش روی مخاطب می‌گذارد.
زلر، با طرح کاراکترهای جایگزین، تصویری از ذهن پدر را بازسازی می‌کند که چطور فراموشی به نزدیک ترین افراد و عزیزترین خاطرات یورش می‌برد و آنان را از معنا وکارکرد تهی می‌کند.
دنیای غریبگی، که وهم‌انگیز و هراس‌آورست. چنان‌که حتی دیگر خانه هم امن نیست. وهر لحظه انتظار نارو‌خوردن در بین‌ست چه از پرستار چه از فرزند و نزدیکان..
"پدر" فضای ذهنی رعب‌آوری را به تصویر می‌کشد، و فاصله‌ی بین تماشاگر را با اتفاقات صحنه بر می دارد و او را وارد موقعیت دراماتیکی می‌کند که بشدت تاثیرگذارست. استفاده از ویدیوآرت‌ها در اجرا، ایده‌ی کارگردانی کارایی‌ست که هدفمندست. بویژه تاکید بر زمان که از عناصر کلیدی متن‌ست و در اجرا بدرستی ردیابی و اجرایی می‌شود، بطوری که تماشاگر را در فواصل زمانی و در فراموشی‌ها، و تردید بر آنچه واقعی‌ست یا توهم، درگیر می‌کند.
نورپردازی، دکور و میزانس‌ها استفاده‌ی بهینه از فضای صحنه‌ست؛ نه حرکات و رفت و آمدها، زیاده از حدند و نه بی‌تحرک و ساکن .. اگرچه در اجرا بخش‌هایی از متن تغییر کرده‌است و حتی صحنه‌ی پایانی حذف شده، و آندره‌ی زلر، مسن تر و فرتوت تراز نمایش حاضرست، اما جز مونولوگی که "آن" در تعریف کابوس خود دارد و بخش های حذف شده مهمند، ضربه‌ی چندانی به کار نمی‌زند.
بازی دیگر بازیگران بجز دونفش اصلی، جای پخته‌تر شدن دارد. مهدی پاکدل، همچنان دوراز نقش، و تنها "بازی‌گر"ست. هیچ حس لازمی را منتقل نمی‌کند و بطور واضحی از بافتار بازی و احساس موجود درآن بیرون می‌زند، و قادر به بالانس با پارتنر نقش مکملش یعنی " آن" به درستی نیست.
در مجموع "پدر" نمایش قابل قبولی‌ست. چه از جهت پرداخت و بازنمایی هسته‌ی درونی اثر زلر، و چه در دیگر عناصر اجرایی، می‌تواند در کنار لحظاتی کمیک، توجه و تعمق مخاطب را به تلخی موضوعیت مورد طرح جلب کند. بااین‌حال به‌نظر می‌رسد، گروه بازیگری بر مجموعه‌ی کارگردانی چیره و اعتبار شاخص تری برای انتخاب این نمایش‌ست.

نیلوفرثانی

منابع:
نمایشنامه دروغ/فلوریان زلر/ساناز فلاح فرد
ویکی پدیا فلوریان زلر

سایت هنرنت :
https://www.honarnet.com/?p=4676
روزنامه آرمان 11 تیر 98
http://www.armandaily.ir/fa/pdf/main/2056/16
با درود و سپاس بیکران نیلوفر بانوجان ثانی عزیز و نازنین و بزرگوارم
همواره بانوشتن نقد و تحلیل جامع ، کامل و زیبای نمایشها و بازگو کردن نقاط ضعف و قوتشان چه در متن و کارگردانی و چه بازی ها و ... با قلم شیوا و توانمند و تحسین برانگیزتان که نشاندهنده ی عمق اندیشه و وسعت دید و نگاهتان ست .، باعث ایجاد حسی خوب و انگیزه ی بیشتر برای دیدن آن آثار می شوید .
و با سپاس فراوان از اطلاعات و منابعی که در رابطه با هر اثری در اختیارمان قرار می دهید .
درود برشما بانوجانم
پاینده و برقرار باشید
۱۱ تیر ۱۳۹۸
درود خانم کاوندی عزیز
ممنون از شما که یک مسئول روابط عمومی حرفه ای، خوش اخلاق و پیگیر هستید..
آرزوی موفقیت دارم برای شما وگروه تون
۱۱ تیر ۱۳۹۸
خانم ثانی عزیز
ممنونم بابت نظر لطفتون
پایدار باشید و امیدوارم این همکاری و نگاهتون رو از ما دریغ نکنید
۱۲ تیر ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
دیشب به دیدن این نمایش رفتم. ایده اپیزودیک کردن برای خود من خیلی جذاب اومد. تجربه جدیدی هست.
همچنین اولین بار بود اجرای آقای کرامتی رو روی صحنه می دیدم و از تجربه و تلاششون لذت بردم. طوری که اجرای بقیه بازیگران جز اجرای خانم نصرتی رو تحت تاثیر قرار داده بودند.
اما وجه تمایز این نمایش با دیگر نمایش ها، برای خود من، عامل طراحی نور بود! تاریک کردن بخشی از صحنه و روشن شدن صحنه بدنبال حرکت آقای کرامتی واقعا دلنشین بود. اجرا این بخش با زمانسنجی دقیق تر قطعا باعث می شه تماشاچی تجربه ای کم نظیر رو کسب می کنه.
گویا پدر و مادر این نمایش بطور توافقی از هم جدا شدن و اینجا فقط صفحه نمایش پدر شده :)

به نظرم ملودرامی جمع و جور بود با بازیهای خوب از آقای کرامتی و خانم نصرتی ، اینکه در صحنه ی شام واقعن غذا وجود داره و بازیگران هوا رو گاز نمیزدن از دید من ارزشمند بود ، ولی درکل ما با دکور و صحنه ی خاصی مواجه نیستیم مگه چند وسیله ی ملزومش ، شاید ( نه لزومن ) ایراد کار بیش از حد ساکن بودنش بود و اینکه خیلی جاها میتونست مثل نمایشنامه خوانی باشه ولی به نظرم بنیان این نمایش همینطوری یه ، چون چالش متن هم در عین تاثیر گذاری تغییری در ریتم تغییری ایجاد نمیکنه
درکل به نظرم حداقل با وجود قیمت های مناسب شبهای اول پکیجی یه که میتونه ارزش دیدن داشته باشه .
عرض درود و خسته نباشید دارم خدمت دوستان

حدود سه و نیم ستاره
"بازیگران هوا رو گاز نمیزدن":)))))))
۰۳ تیر ۱۳۹۸
در تلاشیم که طی یک وفاق ملی طور بین تماشاگران، گروه‌های اجرایی و سایت های فروش بلیط (فعلن فقط تیوال) خیلی از مشکلات این قبیل رو مطرح کنیم و اگه شد به این اوضاع نابسامان کمی بهبود ببخشیم :))
تو همایش دوم مون که سه شنبه س جناب عمروابادی هم قراره حضور داشته باشن :)
۰۶ تیر ۱۳۹۸
بله، جسته گریخته در جریان قرار گرفتم و دعای خیر من پشت سر همگی شماست...
۰۶ تیر ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
فکرش رو بکن..
لندن همش داره بارون میاد..
در مورد نمایش پدر:
به هر دفعه قطع و وصل کردن و تعویض پرده‌ها چنگی که کرامتی از اول نمایش به قلبم زده بود بیشتر فشرده می‌شد و امانم رو بریده بود.
یک کلاس درس بازیگری کامل بود از طرف آقای کرامتی...
لذت‌بخش‌تر می‌بود اگر بازیگران بیشتر با دکور اُخت می‌بودن.
درود و خسته نباشید به تمام عوامل
نمای پدر با نمایش مادر متفاوته و یکروز درمیون اجرا میشه ،من نمایش مادر رو دیدم و دوستش داشتم شیوه ای از تئاتر مدرن بود که با تقطیع ها برش ها و تدوین ها و تکرارها تراژدی بودن تنهایی مادر ها و فداکاری شون و مشکلاتشونو خوب نشون میداد. کاراکتر مادر با بازی خوبش اگر چه ابتدا از رفتارش احساس روانپریشی و آزار رو متبادر میکرد ولی پی به تنهایی و بی پناهیش میبردی که این بلا به روزش اومده...نورپردازی، نمایش های پروژکشن، دکور ، میزانسها، بازی ها خوب بود. یاد شیوه اجرایی پروانه الجزایری افتادم.
وقتی کوچولو بودین
من هر روز صبح زودتر از خواب بیدار می‌شدم، میز صبحونه رو میچیدم..
هر روز نون، کره، مربا...
مثل یک آیین.
من این آیین رو دوست داشتم. عاشقش بودم.
من خوشبخت بودم.
اجرای مادر و امشب دیدم و خیلی دوستش داشتم. من مادر نشدم ولی به واسطه بزرگ کردن خواهر و برادرم بوده شاید که همیشه حس شگرف مادر بودن رو با همه غم و غصه هاش خیلی ملموس زندگی کردم.
بازی های خیلی خوبی تو کار گرفته شده و دکور هنرمندانه و قرینه در کنار فرد بودن اجزاش به زیبایی مفهوم خودش رو بهم رسوند.
بازیگر نقش مادر خیلی عالی بود. و مهدی پاکدل هم کلا به دل میشینه مثل همیشه.
نوع اجرا رو نمیگم که مزه ش نره ولی خیلی جالب بود و فضای ذهنی زن رو به زیبایی تصویر کرد...
چه خوب که نمایش تخفیف وفاداری داره و مامانم رو برای دیدن کار میارم، ولی نواوری شکل گرفته در یکی بودن صفحه این نمایش با نمایش پدر این سوال و ایجاد میکنه که چطور میتونم به هر دو کار نمره بدم؟؟
خیلی عالی بود خسته نباشید.
بیصبرانه منتظرم در فرصت بعدی اجرای پدر رو ببینم.
مرسی.
خانم مقدم درود
به فرمایش شما به همراه مادر، "مادر" رو خواهم رفت.
"پدر" رو هم ببینید، نزدیک به یقین خوشتون خواهد اومد.
۰۲ تیر ۱۳۹۸
خانوم مقدم عزیز من نمایش پدر رو رفتم و خیلی راضی بودم مخصوصا از اجرای آقای کرامتی ولی چون ایشون این نمایش رو نیستن راستش بیشتر به اعتماد نظر شما و اینکه خیلی نوشتتون خیلی به دلم نشست امروز بلیط نمایش مادر و هم گرفتم امیدوارم که منم مثل شما راضی باشم
ممنون که نظرتون رو به اشتراک گذاشتین
۰۹ تیر ۱۳۹۸
خانم نگهبان عزیزم خیلی خوشحالم امیدوارم دوست داشته باشید کارو
۰۹ تیر ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
نمایش خیلی عالی بود بازیای تاثیر گذار و طراحی صحنه ی فوق العاده خسته نباشید میگم به همه ی گروه
به آگاهی می‌رسد اجرای این نمایش در دو روز نخست به دلیل پاره‌ای مشکلات فنی لغو و روز نخست اجرا جمعه ۳۱ خردادماه می‌باشد. با خریداران محترم برای جابجایی بلیت تماس گرفته خواهد شد.
فرزاد و سعاد بحرانی این را خواندند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
یادداشت کارگردان نمایش پدر مادر آقای احمدی:
در بین آن دسته از آثار فلوریان زلر که جهانی جدید در مرز خیال و واقعیت ترسیم می کنند، از نگاه ما دو نمایش نامه ی "پدر" و "مادر"، سوای اسامی خاص شان، به واسطه ی شباهت ها و قرابت های بسیار شماتیک و تماتیک شان نیز ظرفیت کافی برای جای گیری در یک مجموعه ی اپیزودیک و متصل به هم را داشتند.
پس اجرای توامان آن ها وسوسه ای شد برای گروه اجرایی تا مخاطب خود را با جهانی وسیع تر و شگفت انگیزتر آشنا کند اما سختی های اجرای دو نمایش چه به لحاظ طول زمان اجرا و چه به لحاظ تحلیل انرژی گروه برای اجرای دو نمایش سخت در یک شب، راهی جدید پیش روی ما گذاشت تا هر کدام از نمایش ها را در یک شب به صحنه ببریم ... یک شب پدر، شب بعد مادر و همین طور الی آخر ...
خاصیت این روش، یکی هم این بود که به دلیل استقلال هر کدام از دو نمایش پدر و مادر، بعد از تماشای هر نمایش، دیدن نمایش / اپیزود دیگر در شب بعد به اختیار مخاطب گذارده خواهد شد ...
اما گروه اجرایی هم چنان و با اصرار، مخاطبان فهیم تئاتر را در یک تجربه ی نو، به دیدن هر دو نمایش / اپیزود دعوت می کند.
توضیح : بازیگران در دو نمایش مشترک هستند با این تفاوت که آقای مسعود کرامتی و خانم ندا اسدی تنها در نمایش / اپیزود پدر حضور خواهند داشت ...
خرید بلیت این نمایش به کارگردانی رضا احمدی و بازی مسعود کرامتی، مهدی پاکدل، نسرین نصرتی، آرش تبریزی، سارا امیدوار، ندا اسدی (روزهای چهارشنبه ۲۹ خرداد تا شنبه ۱ تیرماه) با تخفیف روزهای نخست همینک آغاز خواهد شد.
اجرای این نمایش به صورت دو سانس مجزا برای نمایش "پدر" و "مادر" خواهد بود.
شبنم یگانه این را خواند
محمد لهاک (آقای سوبژه) این را دوست دارد
سلام. یعنی برای هر اپیزود یک بلیط باید تهیه بشه؟
و اگر بله حتما باید دو بلیط برای دو روز پشت سرهم بگیریم؟ چجوریه؟ من متوجه نشدم
۰۹ تیر ۱۳۹۸
گروه همیاری (support)
درود بر شما
در واقع دو نمایش جداگانه هستند که همینک نمایش پدر در سایت تیوال به فروش می‌رسد.
۰۹ تیر ۱۳۹۸
سلام.ببخشید چطور باید از تخفیف وفاداری برای این نمایش استفاده کرد؟نوشته شده خریداران پیشین نمایش های سالن مستقل تخفیف وفاداری دارن،من خرید داشتم قبلا ولی نمیدونم چجوری اعمال میشه؟
۱۷ تیر ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید