آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش سه تفنگدار و یکی
S3 : 04:04:55 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۲۰ دی تا ۱۴ بهمن ۱۳۹۸
۲۱:۰۰  |  ۱ ساعت و ۱۵ دقیقه
بها: ۴۰,۰۰۰ تومان

- از همراه داشتن فرزندان زیر ۱۲ سال خودداری نمایید.

شبکه‌های اجتماعی تماشاخانه سپند: اینستاگرام
با خرید بلیت اجراهای این تماشاخانه و ارائه‌ بلیت همان شب، از ۱۰٪ تخفیف کافه رستوران «خانه فیروزه» در محوطه مجموعه بهره‌مند می‌شوید.

گزارش تصویری تیوال از نمایش سه تفنگدار و یکی / عکاس: پریچهر ژیان

... دیدن همه عکس‌ها ››

اخبار

›› نمایش «سه تفنگدار و یکی» به کارگردانی مهدی شاه‌حسینی به دلیل استقبال مخاطبان تا جمعه ۱۳ بهمن تمدید شد.

›› رامبد جوان نمایش «سه تفنگدار و یکی» را افتتاح می‌کند.

›› نمایش «سه تفنگدار و یکی» از جمعه روی صحنه سپند

آواها

مکان

تهران، خیابان کریمخان، خیابان عضدی جنوبی (آبان)، خیابان سپند، پلاک ۶۹، تماشاخانه سپند
تلفن:  ۸۶۰۳۷۸۰۷

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
خرید بلیت دو اجرای پایانی این نمایش، جمعه ۱۱، شنبه ۱۲ و یکشنبه ۱۳ بهمن، به کارگردانی مهدی شاه حسینی و با بازی امین اصلانی، آیت بی غم، سوسن پرور، میثم درویشان‌پور، سهیل غلامرضاپور، محمد معتضدی آغاز شد.
امیرمسعود فدائی این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، دوشنبه ۳۰ دی و سه شنبه ۱ بهمن، به کارگردانی مهدی شاه حسینی و با بازی امین اصلانی، آیت بی غم، سوسن پرور، میثم درویشان‌پور، سهیل غلامرضاپور، محمد معتضدی امروز (پنجشنبه) ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد.
آوا فیاض این را دوست دارد
عالیییییییی بود.....
۲۶ دی ۱۳۹۸
خیلی خوب بود، کمدی خیلی خوبی بود و در پس زمینه مفاهیم زیبایی منتقل شد. بازیگرا هم خیلی عالی نقششون رو بازی کردن، به خصوص اونی که از یه قاب به عنوان سرباز کشته شده حرف میزد
۰۲ بهمن ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
بیانیه گروه نمایش «سه نفنگدار و یکی»

این روزها حال هیچ‌کدام‌مان خوب نیست. غم پشت غم یا غم پشت ترس.
هنوز داغ پلاسکو‌ها ، سانچی‌ها ، سرپل‌ذهاب‌ها و ... در دلمان تازه است که خبر هواپیمای اوکراینی و جان‌باختن ۱۷۶ انسان نابودمان می‌کند.
اجرای ما بنا بود ۱۳ دی‌ماه آغاز شود، برنامه‌ای که از ماها قبل چیده و تمرین شده بود. هزینه و انرژی صرفش شده‌بود. صبح روز افتتاحیه خبر ترور رسید، سه روز عزای عمومی اعلام شد و بعد هم تعطیلی‌های ایام فاطمیه دوم. صبر کردیم تا جمعه ۲۰ دی. شما آمدید و ما هم به احترام‌تان اجرا رفتیم. اما دلمان تاب نیاورد، حالمان بد بود، خودمان برای خودمان عزای عمومی اعلام کردیم و اجرای یکشنبه ۲۲ دی را به یاد آرزوهایی که پرپر شدند، لغو کردیم. هیچ تبلیغی هم نکردیم.
اما هنوز داغ‌داریم. اخبار سیل جنوب کشور هم اضافه شده.
چه کار کنیم؟ می‌دانیم اصلا فرصت مناسبی برای یک اجرای تئاتر از نوع کمدی نیست. دل‌و‌دماغ نمانده برایمان. اما چه کنیم؟ این شغل ماست، نان شب ماست. صادقانه ... دیدن ادامه ›› تا همین جا و کنسلی مجموعا ۷ اجرا کلی ضرر و‌زیان داده‌ایم. قرارداد داریم. به این فکر می‌کنیم که کل گروه در ضرر سهیم شویم. اما نمی‌شود، باید کاری کرد. رامبد جوان راست گفت، وظیفه‌ی تئاتر همین است که در شرایط بحران همه را دور هم جمع کند و کمدی وظیفه‌ای سنگین‌تر دارد. شاید شاید بتوانیم کمی فقط کمی حال‌تان را بهتر کنیم، حتی کوتاه و مقطعی.
از امشب روی صحنه می‌رویم مانند نانوایی که باید نان‌ش را پخت کند، اما همچنان غمگینیم.

«تئاتر یک ضرورت است، چیزی شبیه نان» ؛ پیتر شومان
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، پنجشنبه ۲۶ و جمعه ۲۷ دی، به کارگردانی مهدی شاه حسینی و با بازی امین اصلانی، آیت بی غم، سوسن پرور، میثم درویشان‌پور، سهیل غلامرضاپور، محمد معتضدی آغاز شد.
به آگاهی می رسد اجرای این نمایش امروز (یکشنبه ۲۲ دی) لغو شده اسست.
بلیت خریداران محترم با حفظ همان صندلی و کد پیگیری به روز یکشنبه ۲۹ دی جابجا شده است.
نمایش «سه تفنگدار و یکی» در سوگ از دست دادن هموطنان عزیزمان در سانحه پرواز ۷۵۲، روز یکشنبه ۲۲ دی‌ماه روی صحنه نخواهد رفت.


گروه «سه تفنگدار و یکی» برای تک‌تک هموطنان عزیز آرزوی تسلای خاطر دارد و امیدوار است سایه نحس غم از سرزمینمان رخت بربندد.
همراهان گرامی با توجه به تعطیلی‌های پیش آمده نمایش «سه تفنگدار و یکی» از جمعه این هفته 20 دی ماه اجراهای خود را آغاز خواهد کرد.
مراسم افتتاحیه نمایش در همان روز با حضور رامبد جوان برگزار می‌گردد.
منتظر حضورتان هستیم.
به آگاهی می رسد اجرای نمایش «سه تفنگدار و یکی» در تاریخ دوشنبه ۱۶ دی لغو شده است. بلیت خریداران محترم با حفظ همان کدپیگیری و صندلی به روز دوشنبه ۲۳ دی جابجا شد.
خزیداران محترم در صورتی که تمایل به حضور در این روز را ندارید لطفا جهت بازگشت وجه کدپیگیری، شماره کارت و نام صاحب کارت خود را تا ساعت ۱۶ روز پنجشنبه ۱۹ دی به نشانی support@tiwall.com ارسال نمایند.
نمایش «سه تفنگدار و یکی» به کارگردانی مهدی شاه‌حسینی امروز جمعه 13 دی ساعت 21 در سالن شماره 2 تماشاخانه سپند با حضور رامبد جوان افتتاح می‌شود.
خرید بلیت روز تازه این نمایش، سه شنبه ۱۷ دی، به کارگردانی مهدی شاه حسینی و با بازی امین اصلانی، آیت بی غم، سوسن پرور، میثم درویشان‌پور، سهیل غلامرضاپور، محمد معتضدی، فردا (جمعه) ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد.
خرید بلیت این نمایش به کارگردانی مهدی شاه حسینی و بازی امین اصلانی، آیت بی غم، سوسن پرور، میثم درویشان‌پور، سهیل غلامرضاپور، محمد معتضدی با تخفیف روزهای نخست همینک آغاز شد.
بهاره خالقی و mostafaagolii این را دوست دارند
Vaghean pishnahad mikonam bebinid
Kheili jazab va khob bod
۲۵ دی ۱۳۹۸
پیشنهاد میکنم کار رو ببنید خیلی متن و بازی خوبی داره
ما لذت بردیم و خیلی خندیدیم
۲۶ دی ۱۳۹۸
سلام
یکشنبه 13بهمن رفتیم اجرا رو دیدیم
نمایش خوبی بود و بازیگران هنرمندانه طنازی می کردند
لذت بردیم
فقط محوطه ورودی قیل از سالن با اینکه سرپوشیده بود اما مراجعین سیگار می کشیدن و بهمین دلیل بشدت آلوده بود امیدوارم مسئولین سالن به ممنوعیت استعمال دخانیات در محیط های بسته توجه داشته باشن
۱۴ بهمن ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید