آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش سوءتفاهم
S3 : 19:44:33 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۲۷ دی تا ۱۵ بهمن ۱۳۹۷
۱۷:۳۰
۱ ساعت و ۱۰ دقیقه
بها: ۳۰,۰۰۰ تومان
مسافرخانه‌ای در قلب چکسلواکی که توسط مادر پیر و دخترش اداره می شود آنها برای اینکه بتوانند به سرزمین دیگری مهاجرت کنند مسافرهای تنها و پولدار خود را دور از چشم همه می‌کشند اما در آخر با مسافری روبه رو می شوند که خط زندگی آنها را تغییر می‌دهد و ...

یادداشت کارگردان:
یکی از اصلی‌ترین دغدغه های من برای اجرای این نمایش نشان دادن اعمالی ست از جانب آدم ها که گاهی وقت‌ها می‌تواند زندگی چندین نفر دیگر را نیز به تباهی بکشاند. آدمها می‌توانند به درجه‌ای از پست بودن و خودخواهی برسند که به خاطره خواسته ها و امیال خود تمام آدم ها را کنار بزنند و نابود کنند حتی هم‌خونان خودشان را.

در این جا لازم می‌بینم یادداشتی که در کار قبلی خود «دوشیزه جولیا» از یوهان آگوست استریندبرگ به روی صحنه بردم را مجدد تکرار کنم:
... و رفتارهای ماست که گاهی وقت‌ها نه تنها باعث نابودی و از بین بردن خودمان می‌شود بلکه یک سلسله آدم را نیز به تباهی و نابودی می‌کشاند.

لینک شبکه‌های مجازی سالن مهرگان: تلگرام و اینستاگرام

گزارش تصویری تیوال از نمایش سوءتفاهم / عکاس: پریچهر ژیان

... دیدن همه عکس‌ها ››

ویدیوها

آواها

مکان

خیابان انقلاب، خیابان خارک، بن بست اول، پلاک ۵ خانه نمایش مهرگان
تلفن:  ۶۶۷۲۲۶۲۲ - ۶۶۷۲۴۸۱۵

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
این نمایش یک روز تمدید شد. خرید بلیت اجرای پایانی، دوشنبه ۱۵ بهمن، به نویسندگی آلبر کامو، کارگردانی شیوا شجاعی و با بازی مصطفی شویکلو، شیوا شجاعی و ... با تخفیف، آغاز شد.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت روز پایانی این نمایش، یکشنبه ۱۴ بهمن، به نویسندگی آلبر کامو، کارگردانی شیوا شجاعی و با بازی مصطفی شویکلو، شیوا شجاعی و ... با تخفیف، آغاز شد.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، از چهارشنبه ۱۰ تا جمعه ۱۲ بهمن، به نویسندگی آلبر کامو، کارگردانی شیوا شجاعی و با بازی مصطفی شویکلو، شیوا شجاعی و ... فردا (سه شنبه) ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد.
مهدی (آرش) رزمجو این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
جنایت جنایته!
سحرناز قاسم نژاد و NetHunter این را خواندند
زهرا کمالی این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
به گروه خسته نباشید میگم ٰمن کار رو دوست داشتم و به نظرم خوب اجرا شده بود تو هر لحظه یه دیالوگ هایی رد و بدل میشد که تماشاگر رو غافل گیر می کرد فقط اگر تایم کار به 60 دقیقه می رسید و یکم آخرای کار ریتم بالا می رفت بهتر بود
به امید موفقیت های بیشتر
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، دوشنبه ۸ و سه شنبه ۹ بهمن، به نویسندگی آلبر کامو، کارگردانی شیوا شجاعی و با بازی مصطفی شویکلو، شیوا شجاعی، مریم جزینی و ... آغاز شد.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، از پنجشنبه ۴ تا یکشنبه ۷ بهمن، به نویسندگی آلبر کامو، کارگردانی شیوا شجاعی و با بازی مصطفی شویکلو، شیوا شجاعی، مریم جزینی و ... آغاز شد.
آقای سوبژه (محمد لهاک) این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت این نمایش، به نویسندگی آلبر کامو، کارگردانی شیوا شجاعی و با بازی مصطفی شویکلو، شیوا شجاعی، مریم جزینی و ... با تخفیف روزهای نخست آغاز شد.