تیوال نمایش سوءتفاهم
S2 : 11:49:46
امکان خرید پایان یافته
  ۲۷ دی تا ۱۵ بهمن ۱۳۹۷
  ۱۷:۳۰
  ۱ ساعت و ۱۰ دقیقه
 بها: ۳۰,۰۰۰ تومان

: آلبر کامو
: شیوا شجاعی
: مصطفی شویکلو، شیوا شجاعی، مریم جزینی، محمد نوید جلالیان، آتنا رسول زاده، محمد امین (جاوید) احمدی، داریوش شهبازی، اسحاق میرعزیزی، امیرعلی غفاری

: مرتضی پاکنهاد
: محمدامین (جاوید) احمدی
: ناصر ارباب
: نیلوفر خراسانی
: شقایق عوض زاده
: نیلوفر خراسانی
: حسین فهمیمی، محیا پزشکیان
: مهدی رسول زاده
: محمد خلفی
: طیبه گوشه
: محبوبه فدوی
: شمیم مغفوری

یادداشت کارگردان:
یکی از اصلی‌ترین دغدغه های من برای اجرای این نمایش نشان دادن اعمالی ست از جانب آدم ها که گاهی وقت‌ها می‌تواند زندگی چندین نفر دیگر را نیز به تباهی بکشاند. آدمها می‌توانند به درجه‌ای از پست بودن و خودخواهی برسند که به خاطره خواسته ها و امیال خود تمام آدم ها را کنار بزنند و نابود کنند حتی هم‌خونان خودشان را.

در این جا لازم می‌بینم یادداشتی که در کار قبلی خود «دوشیزه جولیا» از یوهان آگوست استریندبرگ به روی صحنه بردم را مجدد تکرار کنم:
... و رفتارهای ماست که گاهی وقت‌ها نه تنها باعث نابودی و از بین بردن خودمان می‌شود بلکه یک سلسله آدم را نیز به تباهی و نابودی می‌کشاند.

مسافرخانه‌ای در قلب چکسلواکی که توسط مادر پیر و دخترش اداره می شود آنها برای اینکه بتوانند به سرزمین دیگری مهاجرت کنند مسافرهای تنها و پولدار خود را دور از چشم همه می‌کشند اما در آخر با مسافری روبه رو می شوند که خط زندگی آنها را تغییر می‌دهد و ...

لینک شبکه‌های مجازی سالن مهرگان: تلگرام و اینستاگرام

گزارش تصویری تیوال از نمایش سوءتفاهم / عکاس: پریچهر ژیان

... دیدن همه عکس ها »

ویدیوهای وابسته

آواهای وابسته

مکان

خیابان انقلاب، خیابان خارک، بن بست اول، پلاک ۵ خانه نمایش مهرگان
تلفن:  ۶۶۷۲۲۶۲۲ - ۶۶۷۲۴۸۱۵


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
تماشای این نمایش من را به یاد نمایشهای سالهای پیش با بازی استاد پرویز پورحسینی و دیگر اسطوره‌های نمایش ایران می‌انداخت و بسیار لذت بردم از موضوع و اجرای نمایش. همه چیز آنقدر خوب بود که دو سه مورد انتقادی را دوست ندارم بیان کنم تا این حال خوش را تحت شعاع قرار دهد. به این گروه نمایشی تبریک عرض می‌کنم و امیدوارم نمایشهای دیگری را به زودی از ایشان شاهد باشم.
میثم هنزکی و حمیدرضا مرادی این را خواندند
زهره اباذری، امیر، آذرمهر و جهان این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
این نمایش یک روز تمدید شد. خرید بلیت اجرای پایانی، دوشنبه ۱۵ بهمن، به نویسندگی آلبر کامو، کارگردانی شیوا شجاعی و با بازی مصطفی شویکلو، شیوا شجاعی و ... با تخفیف، آغاز شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت روز پایانی این نمایش، یکشنبه ۱۴ بهمن، به نویسندگی آلبر کامو، کارگردانی شیوا شجاعی و با بازی مصطفی شویکلو، شیوا شجاعی و ... با تخفیف، آغاز شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، از چهارشنبه ۱۰ تا جمعه ۱۲ بهمن، به نویسندگی آلبر کامو، کارگردانی شیوا شجاعی و با بازی مصطفی شویکلو، شیوا شجاعی و ... فردا (سه شنبه) ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد.
مهدی (آرش) رزمجو این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
جنایت جنایته!
سحرناز قاسم نژاد و NetHunter این را خواندند
زهرا کمالی این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
به گروه خسته نباشید میگم ٰمن کار رو دوست داشتم و به نظرم خوب اجرا شده بود تو هر لحظه یه دیالوگ هایی رد و بدل میشد که تماشاگر رو غافل گیر می کرد فقط اگر تایم کار به 60 دقیقه می رسید و یکم آخرای کار ریتم بالا می رفت بهتر بود
به امید موفقیت های بیشتر
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، دوشنبه ۸ و سه شنبه ۹ بهمن، به نویسندگی آلبر کامو، کارگردانی شیوا شجاعی و با بازی مصطفی شویکلو، شیوا شجاعی، مریم جزینی و ... آغاز شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، از پنجشنبه ۴ تا یکشنبه ۷ بهمن، به نویسندگی آلبر کامو، کارگردانی شیوا شجاعی و با بازی مصطفی شویکلو، شیوا شجاعی، مریم جزینی و ... آغاز شد.
آقای سوبژه (محمد لهاک) این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت این نمایش، به نویسندگی آلبر کامو، کارگردانی شیوا شجاعی و با بازی مصطفی شویکلو، شیوا شجاعی، مریم جزینی و ... با تخفیف روزهای نخست آغاز شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید