آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش تناسخ ۳ تا ۳۵ تومن
S3 : 23:39:08 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۲۷ تیر تا ۰۲ شهریور ۱۳۹۷
۲۰:۰۰  |  ۱ ساعت و ۱۰ دقیقه
بها: ۳۵,۰۰۰ و ۳۰,۰۰۰ تومان  |  جزییات
بخش اصلی: ۳۵،۰۰۰ تومان
بخش بیرون از ظرفیت: ۳۰،۰۰۰ تومان
خداوند فرموده که هر موجودی فقط یک بار حق زندگی دارد و تناسخ خیالبافیست. با اجازه حضرت باریتعالی می‌خواهیم حدود یک ساعت خیال ببافیم.

راه‌های ارتباطی با تماشاخانه پالیز: اینستاگرام / کانال تلگرام

گزارش تصویری تیوال از نمایش تناسخ ۳ تا ۳۵ تومن / عکاس: پریچهر ژیان

... دیدن همه عکس‌ها ››

آواها

مکان

تهران، خیابان کریمخان، خیابان عضدی جنوبی (آبان)، خیابان سپند، پلاک ۶۹
تلفن:  ۸۶۰۳۷۵۱۰

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
من چجور آدمی می شم؟
هرجور آدمی که بخوای
واقعا لذت بردم...
مفهوم نمایش،تسلط بازیگرا،طنز نمایش همه و همه عالی بود...
دکور میتونست یکم بهتر باشه ولی با همین دکور ساده هم کارشونو با نحو احسن انجام دادن
متشکرم ازتون...تئاتر به خاطر وجود این نمایش ها زنده س
امیدوارم کارای بیشتری ازتون ببینم
به آگاهی می رساند خرید بلیت سه سانس ویژه و پایانی این نمایش با بازی هومن حاجی عبداللهی و بهار نوروزپور از چهارشنبه ۳۱ مرداد تا جمعه ۲ شهریورماه آغاز شده است.
میترا، محمد لهاک، سحرناز قاسم نژاد و آرش فصیح این را خواندند
Hamide meh این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
به جمع کوچک ولی کار درست و دوست داشتنی دست اندر کاران این نمایش زیبا "خسته نباشید" و تبریک میگم...نمایشی کوتاه ولی بدون هیچ زیاده گویی، با متنی قابل تأمل و خلاقانه و بازی های روان و عالی که به واقع حق مطلب رو آنچنان که باید ادا میکرد
واقعیتش اصلا انتظار نداشتم چنین کیفیت بازی از آقای حاجی عبدالهی ببینم، شگفت زده مون کردین واقعا آقای حاجی عبدالهی، ممنون که انقدر خوب بودین، با تمام انرژی و عالی
خرید بلیت روزهای پایانی این نمایش، از چهارشنبه ۲۴ تا جمعه ۲۶ مرداد، به نویسندگی و کارگردانی امیرعلی نبویان و با بازی هومن حاجی عبداللهی، بهار نوروزپور، آغاز شد.
میترا، محمد لهاک و Hamide meh این را خواندند
فرشته نوروزی این را دوست دارد
سلام به همه
واقعا خیلی خیلی انتظار بیشتری داشتم فقط می توان گفت نقطه قوت کار هومن حاجی عبداللهی بود و بس واقعا وقتش نرسیده که کارهای هدفمند و فاخر ارائه دهیم ؟!...از ضعف عجیب کار در همه ابعاد با این همه تعریفی که شنیده بودم جا خوردم ...!!!
۳۰ مرداد ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
من هم تماشای این نمایش را توصیه میکنم به دوستان به دشمنان به همه. امیرعلی نبویان ادبیاتی بسیار دلنشین دارد. درسته مونولوگ توی این تئاتر زیاد بود و گاهی در تئاتر کثرت مونولوگ خسته کننده هست ولی در پس هر جمله، طنز (گاهی تلخ) بسیار زیبایی بود که ادم به وجد میومد. قدرت تخیل امیرعلی عالیست موضوع مهمی به اسم تناسخ رو زیرکانه وارد شرایط زندگی این روزگار ادمها کرد و اینکه انسانها هیچ ارزشی ندارند وقتی پای منافع از ما بهتران در کار باشه. حتی لوگوی اون شرکت طراحی بسیار هوشمندانه داشت.
مرسی امیر علی نبویان با این متنهای زیبا غنی و پرمفهوم
مرسی هومن حاج عبدالهی عزیز که ولقعا اینجا هم ناپلئونی لازمی
از ابتدای نمایش تا انتها داشتم به اجرای قوی آقای حاج عبداللهی و متن بسیار سنگین و فاخر آقای نبویان می اندیشیدم

تبریک و دست مریزاد
سلام
من هنوز نمایش را ندیدم.
اما یک سوال خیلی صادقانه:
آیا متن واقعا *فاخر* بوده است؟
چون فاخر واقعا واژه ی سنگینی است و نمیشه به راحتی ازش استفاده کرد.
۲۹ مرداد ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سه زندگی ....
سه نسل ....
و بازمانده ای که که هر بار در هر نسل و هر زندگی هرچه تلاش میکند آخر آن نمیشود که باید ....
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، از یکشنبه ۲۱ تا سه شنبه ۲۳ مرداد، به نویسندگی و کارگردانی امیرعلی نبویان و با بازی هومن حاجی عبداللهی، بهار نوروزپور، آغاز شد.
امیر عسگری و سحرناز قاسم نژاد این را خواندند
Hamide meh و 4faslesal این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
هر چی از بازی درخشان هومن حاجی عبداللهی بگم کمه.اونم با حال بیماری که داشت.خیلی خیلی از تماشای این نمایش لذت بردم.
دیالوگها چقدر عالی بود و چقدر از ادبیات متینی برخوردار بود.تعجب میکنم چطور آقای حاجی عبداللهی این همه مونولوگ سنگین رو حفظ کرده بود و بدون حتا یه تپق به درستی اجرا کرد.
تماشای این نمایش رو حتمن توصیه میکنم.
لطفا و لطفا این نمایش رو ببینید یک نمایش نامه خلاقانه از یک ذهن زیبا.امیر علی نبویان را دوست دارم . نوشته هایش ساده و صمیمی است ،بدون ادعا ، بدون پز روشنفکری .اما اتفاقا جسور و مدعیست (نوشته هاش منو یاد جمالزاده میندازه) .دکتر فاضلی استاد جامعه شناسی به مناسبت تولد دکتر محسن رنانی میگن :"دانشگاه باید «قلندران سرکش» بپرورد، آن‌ها که در هر رشته‌ای هستند، رام و مطیع نباشند؛ خواه رام طبیعت و خواه رام جامعه و قدرت.
✅ قلندری و سرکشی به معنای طغیانگری سیاسی و گریز از قانون نیست، بلکه شوریدن بر سکون است، خواه سکون مرگ‌بار فضایی آکادمیک و بوروکراتیک، یا سکون بی‌تفاوتی نسبت به آن‌چه می‌گذرد. قلندری و سرکشی در دانشگاه، آئینی است که رشته نمی‌شناسد. مهم نیست فیزیکدان هستید، فیلسوف یا جامعه‌شناس؛ مهم این است که به سکون دانستن یا ندانستن عادت نکنید و از آن‌چه هست فراتر روید. مهم این است که در قبال آن‌چه بیرون از دانشگاه می‌گذرد بی‌تفاوت نباشید..........قلندرانی که درس‌شان را خوانده‌اند و مشق‌شان را نوشته‌اند، گوش‌های‌شان را برای شنیدن و چشم‌های‌شان را برای دیدن گشاده‌اند؛ و بر محافظه‌کاری غم‌بار آکادمی شوریده‌اند؛ می‌توانند ما را به آینده‌ای بهتر فرابخوانند."نمیخام بگم نبویان همچین شخصیتی یا نزدیک بهشه ،راستش خیلی اغراق آمیز و دور از واقعیته.اما واقعا معتقدم تن به محافظه کاری عمیق اکادمیک نداده و گوش هاش و چشم هاش هنوز میشنوند و میبینند.
هومن حاج عبدالهی شما فوق العاده بودید ،فوق العاده.
بسیار زیبا و دل انگیز بود ممنون از آقای حاجی عبداللهی که با درد سنگ کلیه و به زور مرفین همچین اجرای بی نقصی داشتن
ازون اجراها بود که بدم نمیاد یبار دیگه هم برم ببینم
سلام اول از اقای نبویان متشکرم بخاطر یک ساعت تعقل و همچنین حس خوبی که در این روزهای سخت بهش احتیاج داشتم ...بابتش میشه ساعتها صحبت کرد... از هومن عزیز بخاطر تحمل درد و عشق به صحنه و ما ممنونم...بازی روان بدون کوچکترین مکث چون بار اجرا روشونه هاشون بود...اقای نبویان از چشم های درخشانتون و حس احترامتون به ماها که یک سره دست زدیم ممنونم...تولد آقای نور و صحنه هم مبارک و خوشحالم احمد مهرانفر عزیز هم دیدم ‌...از همتون ممنونم ...کاش از انسانیت به مرحله حیوانیت نرسیم آنهم به مرحله ایی که ستم را بخاطر لقمه ای نان به جان بخریم و حتا از وجودمان بخاطر دیگران بگذریم در حالی که ما فقط وسیله اایم ررای رسیدن انها به ثروت و مال اندوزی .... البته که ما به تعریف فلسفه حیوان ناطقیم و این حقیقته ولی شاخصه انسان عقلانیتش...قسمت خواندن نامه همایونی بسیار تلخ بود ...بازم ممنونم
بخش اول نمایش برای شخص من کم جان تر از پرده دوم بود (البته برای من) و در کل نمایش ریش فیدل غبغب مرکل یک پله بالاتر برای من میشینه. تشکر ویژه از آقای حاجی عبد اللهی لازمه که با سنگ کلیه تا حدی که قرار بود آقای نبویان جایگزین ایشون بشه با تزریق مورفین نمایش رو به نحو احسنت اجرا کردند. سپاس فراوان.

اجرا دوشنبه 15 مرداد 1397
همه چیز عالی... و "شهر غصه"طور...
اما نمایش بود! اگر طنازی هومن حاجی عبداللهی نبود، این نمایش هم می تونست یک نمایش رادیویی باشه. (یعنی دلیلی نمی داشت که نمایش باشه)
اگر متن این قدر قوی نبود و اجرا انقدر مصور، باید از طراحی صحنه و عناصر نمایشی پیچیده تری استفاده می شد.
ولی همه چیز بود!
فقط باید بگم که انتظار نداشتم پرده آخر، پرده آخر باشه. چون تو قسمت های مختلف نمایش از صداها استفاده شده بود، فکر می کردم اینجا هم بعد از پخش روایت، اجرا خواهیم داشت. انتظار پایان ویژه تری داشتم.
البته متن های مهندس نبویان انقدر حیرت انگیزن که تو ذهن من هیچ وقت تموم نمی شن. در هر نیم خط یک غافلگیری، در هر عنوان یک ضربه!
میشه واقعا همشونو ادامه داد، مخصوصا "شهر غصه" رو.
"تناسخ 3 تا 35 تومن" را ببینید.
یک کار فوق العاده بود، متن بسیار غنی آقای نبویان، بازی درجه یک هومن خان حاجی عبداللهی، خلاقیت مثال زدنی در سناریو، طنز واقعی و نه هجو!
بسیار لذت بردیم؛ به شدت توصیه میشه،
همگی خسته نباشید و موفق تر از هر روز
آقای نبویان شما معرکه اید. این متن قابلیت چاپ شدن در کتاب های درسی رو داره. سوژه ای که انتخاب کردید و پیامی که مخابره شد یادم انداخت که اصلا قراره در پایان هر نمایش نکته ای ما رو به فکر فرو ببره و باعث تعقل و عمیق تر شدن دیدمون بشه.. چیزی که مدت ها بود در نمایشی تجربه نکرده بودم..
بازی هومن حاجی عبدالهی هم که دیگه نیازی به تعریف نداره. بدون یک نیم توپوق حتی بدون ذره ای خستگی و با جان و دل این متن جذاب رو روایت کرد و با تماشاگر شوخی کرد و از بازی خودش لذت برد.
و خانم نوروز پور هم ثابت کردند مهم نیست نقش یک بازیگر در متن چقدر باشه، همیشه میشه بهترین بود حتی با چند خط دیالوگ کوتاه.
ممنونم از شما و کیفیت بالایی که برای کارتون لحاظ کردید. دکور طراحی شده برای این اجرا، استفاده از المان های تصویری مرتبط در ویدیو آرت مثل ساعت معروف دالی، طراحی لباس و گریم بسیار عالی هم نشون دهنده این موضوع هستند.
محتوی و ساختار نوشته کار و دوست داشتم و همینطور بازی روان و جذاب آقای حاح عبدالهی رو .
اجرای بی تکلف و جذابی رو شاهد خواهید بود که بنظرم پایان بهتری رو هم میتونست داشته باشه.
اثری شریف و بدون ادا و اطوار . با قصه ای خلاقانه و زمان بندی مناسب. هومن عزیزم بی عیب و نقص است و درخشان. مدتها است میخواهم از او بنویسم اما فرصتش پیش نمی آمد. از خاکی بودن و مردمی بودنش. از صادق بودنش و صد البته از هنرمند بودنش.
همه دوستان را به دیدن این نمایش دعوت میکنم و برای گروه اجرایی در اجراهای پیش رو آرزوی موفقیت میکنم.
امیرعلی نبویان قطعا از خلاق‌ترین و باهوش‌ترین نویسنده‌های معاصر ماست...نمایش تناسخ با بازی بی‌نظیر هومن‌حاجی‌عبداللهی واقعا تجربه قشنگی بود..نمایشی که شما یک‌ساعت قهقهه میزنی و خیال میبافی..همزمان بازی بازیگرهارو میبینی اما نصف نمایش در تخیلاتت میگذره و خودت به صداهایی که میشنوی چهره و شخصیت میدی...
اما اوج نمایش دقیقا دودقیقه آخرشه...جایی که بازیگرا خارج میشن و صدای روایتگر بلند میشه...اونجاست که به فکر فرو میبردت...تمام خنده‌ها و موقعیتای طنزی که تجربه کردی برات مفهوم پیدا میکنه..توی زندگی شخصیت مدلش رو پیدا میکنی..پیام داستان رو میگیری و تا ساعتها به نمایش فکر میکنی...غم داستان با بیرون رفتنت از سالن تازه توی مغزت شروع میشه...