آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش ولپُن
S3 : 07:14:49 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۱۶ آذر تا ۱۱ بهمن ۱۳۹۸
۲۱:۰۰
۱ ساعت و ۵ دقیقه
بها: ۵۰,۰۰۰ تومان

لیست بازیگران از دور تازه روز ۱۵ دی‌ماه: مهدی کوشکی، امیر باباشهابی، سجاد باقری، حسین برفی نژاد، الهام جدی، عباس خداقلی زاده، احسان رضوانی، محمد سعیدی، محمد طیب طاهر، رومینا قاسمی، مصطفا کوشکی، مهدی کوشکی، آذین نظری، ایمان نظیفی، امیرحسین ولی

شبکه‌های اجتماعی تئاتر مستقل تهران: اینستاگرام

سبک
کمدی

گزارش تصویری تیوال از نمایش ولپُن / عکاس:‌سارا ثقفی

... دیدن همه عکس‌ها ››

اخبار

›› مهدی کوشکی با «ولپُن» به تئاتر مستقل تهران می‌آید

ویدیوها

مکان

ضلع شرقی چهارراه ولیعصر (تئاترشهر)، خیابان رازی، نبش کوچه زندوکیل، پلاک ۵۰ (خیابان حافظ، خیابان نوفل‌لوشاتو، خیابان رازی، نبش کوچه زندوکیل، پلاک ۵۰)
تلفن:  ۶۶۹۷۹۷۴۱

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش از پنجشنبه ۳ تا شنبه ۵ بهمن، به کارگردانی مهدی کوشکی و بازی مهدی کوشکی، حسین برفی نژاد، الهام جدی، عباس خداقلی زاده، بهرام رامه و... امروز (دوشنبه) ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد.
عجب کارگردانی....... دیوار ها رقصیدند و پس پرده ها نمایان شد... پشت دیوار ولپن پر از دیوانگی و حرص و شوریدگی است تا لحظه ای که دیوار فرو میریزد و چهره های تک تک ما..بدون نقاب.. عریان می شود...
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش از دوشنبه ۳۰‌دیماه تا چهارشنبه ۲ بهمن به کارگردانی مهدی کوشکی و بازی حسین برفی نژاد، الهام جدی، عباس خداقلی زاده، بهرام رامه، حسین رحمانی، احسان رضوانی، محمد سعیدی، محمد طیب طاهر، رومینا قاسمی و... آغاز شد.
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش (پنجشنبه۷ تا جمعه ۲۸ دی‌ماه) به کارگردانی مهدی کوشکی و بازی حسین برفی نژاد، الهام جدی، عباس خداقلی زاده، بهرام رامه، حسین رحمانی، احسان رضوانی، محمد سعیدی، محمد طیب طاهر، رومینا قاسمی و... امروز یکشنبه ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد.
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، به کارگردانی مهدی کوشکی و با بازی مهدی کوشکی، امیر باباشهابی، سجاد باقری و ... فردا (چهارشنبه) ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد.
نمایش «ولپن» به مدت ۲۰ اجرا تمدید شد. خرید بلیت، از یکشنبه ۱۵ تا سه شنبه ۱۷ دی، به کارگردانی مهدی کوشکی، تهیه کنندگی ثمین زرافشان و با بازی مهدی کوشکی، امیر باباشهابی، سجاد باقری، حسین برفی نژاد و ... امروز (چهارشنبه) ساعت ۱۲:۰۰ آغاز خواهد شد.
لازم به ذکر است از روز یکشنبه ۱۵ دی، مهدی کوشکی، به عنوان بازیگر نیز حضور خواهد داشت.
احسان رضوانی این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت شنبه ۱۴ دی از هفته پایانی این نمایش، به کارگردانی مهدی کوشکی و با بازی امیر باباشهابی، سجاد باقری، حسین برفی نژاد و ... امروز (سه شنبه) ساعت ۱۲:۰۰ آغاز خواهد شد.
احسان رضوانی این را خواند
حسین رحمانی این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
نمایشی عجیب با صحنه ای عجیب تر ،بسیار ساده و کارآمد، صحنه ای به دور از هر گونه تملق و اقرار بر عکس محتوای نمایشنامه که پر تزویر و ریا است، قابی سفید که حرکتش در صحنه مانند کارتی در دست یک قمار باز است که او هر کارت را به موقع بر روی میز قرار می دهد تا دست را ببرد.کارگردان با این ترفند هر بازیگر را به صحنه وارد می کند تا نقشش را ایفا کند و پس از بازی،آنها را جمع می کند. شخصیتهای داستان همه چند وجهی هستند و زوایای تاریکی و مقاصدی پلید در زندگیشان وجود دارد به غیر از سیلیا و بوناریو که همانهایی بودند گه می بایست باشند ساده و بی آلایش،که با بازی های خوب و روان این حس را عالی منتقل می کردند و همان ها هم در آخر سر به مراد خویش رسیدند و همه مغمون و بازنده شدند .
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، از چهارشنبه ۱۱ تا جمعه ۱۳ دی‌ماه، به کارگردانی مهدی کوشکی و با بازی امیر باباشهابی، سجاد باقری، حسین برفی نژاد و ... فردا یکشنبه ۸ دی‌ماه ساعت ۱۲:۰۰ آغاز خواهد شد.
به نام خدا
در ابتدا از تمامی اعضا گروه بسیار تشکر میکنم که با این جدیت برای بینندگان وقت گزاشتند تا بیننده ثانیه به ثانیه این نمایش را متمرکز به تماشا وقایع نمایش شود.
واقعا کار بسیار تمرین شده و هماهنگ بود. ممنونم از آقای کوشکی که اینقدر برای بینندگان ارزش قائل میشوند.

دیالوگ ها عالی
هماهنگی تیم عالی
بازیگران توانمند
یک تئاتر بسیار خوب و پر محتوی رو دیشب دیدم.

اما چند نکته برای بهت و بهتر شدن این نمایش:
اون دیواری که ساختید، ای کاش برای هر سه ستون یکه دستک درست ... دیدن ادامه ›› میکردید تا دست اون فردی که از پشت این دیوار رو حرکت میده به چشم بیننده نیاد.
دیالوگ های قضات در دادگاه به ایرانی ها نزدیک بود و ای کاش مانند حاضرین در دادگاه کمی به گفتار ایتالیایی ها نزدیک بود. البته توانمندی این دوستان بسیار بالا بود و در جذب بیننده بسیار موفق بودند اما برای بهتر شدن این موضوع را بیان میکنم.

در نهایت
یک نمایش بسیار قوی، لذت بخش و پر از مفهوم های زندگی را دیشب دیدم.
به دوستان توصیه میکنم حتما به دیدن این نمایش بروند.

5 دی 1398
خرید بلیت هفته پایانی این نمایش، از یکشنبه ۸ تا سه شنبه ۱۰ دی، به کارگردانی مهدی کوشکی و با بازی امیر باباشهابی، سجاد باقری، حسین برفی نژاد و ... فردا (چهارشنبه) ساعت ۱۶:۰۰ آغاز خواهد شد.
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، از چهارشنبه ۴ تا شنبه ۷ دی، به کارگردانی مهدی کوشکی و با بازی امیر باباشهابی، سجاد باقری، حسین برفی نژاد و ... فردا (یکشنبه) ساعت ۱۲:۰۰ آغاز خواهد شد.
حسین رحمانی و احسان رضوانی این را خواندند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
این نمایش تمدید شد. خرید بلیت از یکشنبه ۱ تا سه شنبه ۳ دی این نمایش به کارگردانی مهدی کوشکی و با بازی امیر باباشهابی، سجاد باقری، حسین برفی نژاد و ... فردا (چهارشنبه) ساعت ۱۲:۰۰ آغاز خواهد شد.
LS این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت روزهای پایانی این نمایش، از چهارشنبه ۲۷ تا شنبه ۳۰ آذر، به کارگردانی مهدی کوشکی و با بازی امیر باباشهابی، سجاد باقری، حسین برفی نژاد و ... فردا (یکشنبه) ساعت ۱۲:۰۰ آغاز خواهد شد.
Sh.bsa این را خواند
محمد لهاک ⭐ ( آقای سوبژه ) این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
با استقبال مخاطبان #نمایش_ولپن وارد هفته دوم شد.‎ طراح و کارگردان:#مهدی_کوشکی
در آپارات ببینید :
https://www.aparat.com/v/LbNVW
ولپن رو باید دید
جدا از اینکه این نمایش جز معدود نمایش های خاصیه که فقط مهدی کوشکی اجراش کرده و نویسندش با وجود شهرت جهانیش در ایران بسیار ناشناسه
جدا از اجرای جالب و خاص و میزانسن های عجیب و تازش
ولپن داستان روزمرگی بسیاری از آدمهای این روزگاره، آدمهایی که از شدت بی دردی و رفاه برای خودشون با بازیچه قرار دادن زندگی بقیه تفریح و سرگرمی ایجاد میکنن
چیزی که این روزها یا ولپنیم و گرفتارش
یا یک ولپنی گرفتارمون میکنه

البته آقا کوشکی معدود کار نکرده
اگر منظورتون معدود به معنای اندک و انگشت شمار هستش
۲۸ آذر ۱۳۹۸
LS
سلام دوستان تیوالی بعد از ۲ هفته انتظار بلاخره ولپن رو دیدیم ،عالی بود . پر از حرف لابه لای طنز زیباش
ی کار پر مغز دیگه از اقای کوشکی .صحنه ی خالی با ساده ترین وسیله چطور امکانش هست که کار اینقدر زیبا باشه.ما که واقعا لذت بردیم از این همه خلاقیت
منتظر نمایش های زیبای بعدی هستیم اقای کوشکی.سپاس فراوان
۰۱ دی ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، از یکشنبه ۲۴ تا سه شنبه ۲۶ آذر، به کارگردانی مهدی کوشکی و با بازی امیر باباشهابی، سجاد باقری، حسین برفی نژاد و ... فردا (چهارشنبه) ساعت ۱۲:۰۰ آغاز خواهد شد.
مهدی جوانمرد این را خواند
محمد لهاک ⭐ ( آقای سوبژه ) این را دوست دارد
خیلی خیلی دیره! ساعت 9 شب. کاش زودتر اجرا میشد.
۲۱ آذر ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
عالی و تمام :)
تشکر فراوان از کارگردان گرانقدر
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، از پنجشنبه ۲۱ تا شنبه ۲۳ آذر، به کارگردانی مهدی کوشکی و با بازی امیر باباشهابی، سجاد باقری، حسین برفی نژاد و ... شنبه (۱۶ آذر) ساعت ۱۲:۰۰ آغاز خواهد شد.
حسام ثامنی این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، از دوشنبه ۱۸ تا چهارشنبه ۲۰ آذر، به کارگردانی مهدی کوشکی و با بازی امیر باباشهابی، سجاد باقری، حسین برفی نژاد و ... فردا (سه شنبه) ساعت ۱۲:۰۰ آغاز خواهد شد.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید