آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال تئاتر | اخبار | مدیران رادیو فعالیت‌ رادیوتئاتر را توسعه دهند
S3 : 02:16:13 | com/org
مدیران رادیو فعالیت‌ رادیوتئاتر را توسعه دهند | عکس

برنامه «پرده آخر» با موضوع با بررسی نقاط قوت و ضعف سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر، در ارتباط تلفنی با امین رهبر (مدیر بخش رادیو تئاتر سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر) از شبکه رادیویی گفت‌وگو روی آنتن رفت.

امین رهبر در مصاحبه تلفنی با برنامه «پرده آخر» گفت: سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر با حمایت و کمک دبیرخانه و فعالان آخرین نفس‌های تئاتر در دوران شیوع ویروس کرونا را حفظ کرد.
وی افزود: سی و نهمین دوره از جشنواره فجر با وجود بسیاری از کاستی‌ها، رویدادی خوب و وزین بود.

مدیر بخش رادیو تئاتر سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر با اشاره به برگزیدگان این بخش، توضیح داد: با تشخیص هیئت داوران برخی از بخش‌ها دو برگزیده داشتند.
وی تاکید داشت: جشنواره‌ی امسال از نظر کیفی و کمی تفاوت عمده‌ای با دوره‌ی گذشته نداشت.

امین رهبر ادامه داد: به دلیل شیوع ویروس کرونا، جشنواره‌ی امسال از نظر برگزاری مقداری سخت‌تر از سال‌های گذشته بود.
وی با اشاره به این که رادیوتئاتر جذابیت‌های منحصر به خود را دارد، عنوان کرد: مدیران و فعالان رادیو می‌توانند با برنامه‌ریزی‌ها و فعالیت‌های بیشتر عرصه‌ی کارهای رادیوتئاتر را در کشور توسعه دهند.

مدیر بخش رادیو تئاتر سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر اظهار داشت: رادیو قدمت بسیار زیادی دارد و این قدمت نشان‌دهنده‌ی اصالت است.
وی افزود: بسیاری از بازیگران و عوامل تئاتر و سینما کار حرفه‌ای خود را با حضور در رادیو شروع کرده‌اند.

امین رهبر با بیان این که رادیو رسانه‌ای فرهیخته است، عنوان کرد: بخش رادیوتئاتر در جشنواره تئاتر فجر همیشه به اندازه‌ی بخش‌ صحنه‌ای مخاطب جذب کرده است.
وی ادامه داد: نمایش‌های رادیویی همیشه برای مردم جذابیت دارند.

مدیر بخش رادیو تئاتر سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر با اشاره به این که اجراهای این دوره از جشنواره از رادیو نمایش پخش شده‌اند، تصریح کرد: عموم مردم می‌توانند با مراجعه به سامانه «ایران‌ صدا» آثار حاضر در بخش رادیوتئاتر را بشنوند.

منبع: رادیو گفتگو

۰۲ اسفند ۱۳۹۹