آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال تئاتر | اخبار | «صدای آهسته ی برف» در تئاتر مستقل تمدید شد
S3 : 15:30:08 | com/org
نمایش صدای آهسته‌ی برف | «صدای آهسته ی برف» در تئاتر مستقل تمدید شد | عکس

نمایش «صدای آهسته ی برف» به کارگردانی جابر رمضانی در تئاتر مستقل تهران به مدت یک هفته تمدید شده و تا ۲۲ آذر ماه میزبان علاقه‌مندان است.


به گزارش روابط عمومی گروه تئاتر سوراخ تو دیوار، به این ترتیب اجراهای این نمایش که قرار بود روز جمعه پانزدهم آذرماه به کار خود پایان دهد به مدت یک هفته و تا ۲۲ آذر ماه هر شب در نوبت ۲۲:۴۵ روی صحنه می‌رود.
«صدای آهسته برف» عنوان نمایش برگزیده سال ۹۳ به انتخاب کانون نویسندگان و منتقدان خانه تئاتر را در کارنامه دارد.   این نمایش همچنین اجرا در‌ شهرهای ونیز، ورشو و جورج‌تاون را در کارنامه ثبت کرده و سال 2015 جایزه‌ بزرگ فستیوال ITSELF کشور لهستان را از آن خود کرده است.
محمد صادق ملک، مریم نورمحمدی، کمال کلانتر و مسیح کاظمی در «صدای آهسته برف» ایفای نقش می‌کنند. بهناز جعفری نیز در اجراهای ابتدایی دور دوم نمایش نیز با گروه همراهی کرد.
پیام سعیدی و جابر رمضانی، نویسندگان؛ رها شیرازی، مدیر تولید، دستیارکارگردان و برنامه‌ریز؛ بامداد افشار، طراح صدا؛ پویا پورامین، ساخت موسیقی؛ شیما میرحمیدی، طراح صحنه و لباس؛ میلاد محمدی، مدیر اجرا و دستیار کارگردان؛ احسان نقابت، عکاس و مریم برادران بعنوان طراح گرافیک با این اجرا همراهی می‌کنند.
پیش فروش بلیت روز‌های جدید نمایش از امروز (چهارشبه ۱۳ آذرماه) در سایت تیوال آغاز می‌شود.

درباره نمایش صدای آهسته‌ی برف
۱۳ آذر ۱۳۹۸