آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش تیاتر بد
S3 : 12:50:04 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۰۴ شهریور تا ۲۱ مهر ۱۳۹۷
۱۹:۰۰
۵۰ دقیقه
بها: ۴۰,۰۰۰ و ۳۵,۰۰۰ تومان  |  جزییات
بهای بلیت باکس وسط ۴۰،۰۰۰ تومان
بهای بلیت باکس های کناری ۳۵،۰۰۰ تومان
درباره یک تیاتر بد

شبکه‌های اجتماعی تئاتر مستقل تهران: اینستاگرام

گزارش تصویری تیوال از نمایش تاتر بد (سری دوم) / عکاس: پریچهر ژیان

... دیدن همه عکس‌ها ››

گزارش تصویری تیوال از نمایش تاتر بد (سری نخست) / عکاس: پریچهر ژیان

... دیدن همه عکس‌ها ››

ویدیوها

آواها

مکان

ضلع شرقی چهارراه ولیعصر (تئاترشهر)، خیابان رازی، نبش کوچه زندوکیل، پلاک ۵۰ (خیابان حافظ، خیابان نوفل‌لوشاتو، خیابان رازی، نبش کوچه زندوکیل، پلاک ۵۰)
تلفن:  ۶۶۹۷۹۷۴۱

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
خرید بلیت سانس‌های تازه نمایش "سیزده" به کارگردانی مهدی کوشکی با ۲۰٪ تخفیف وفاداری آغاز شد.

www.tiwall.com/p/sizdah
مریم شریفی، محمد لهاک، مهدی (آرش) رزمجو و رضا بهکام این را خواندند
زهره مقدم این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
موفق شدم تیاتر بد رو در شب آخر اجرا با شرایط سختی ببینم (میدونم که با تاخیر دارم می نویسم)
تیاتر بد، تیاتر زشتی ها، کژی ها، پلشتی ها، بی عدالتی ها، ذهن های مریض و بیمار بطن جامعه بود (البته بقول هاراری، کسی به ما قول نداده بود دنیا بر اساس عدالت بنا شده)

یه تیاتر تاثیر گذار از نظر بنده، ویدیوآرت (و تیزر) کار جذاب و نزدیک به فضا، تحریک کننده فکر و بازی با ذهن به خوبی انجام شد
بازی ها باور پذیر و خوب بود، نمیگم عالی چون انتظارم بیشتر بود...انتظار من از شهروز دل افکار بیشتر بود گرچه بازی هیچکدام از بازیگران نقص جدی ای نداشت.
مهدی کوشکی عزیز، خیلی خودش بود :) امیر باباشهابی بازی مناسبی داشت و رقص پایان بندی کار، در نظر من پایان بندی بسیار تاثیرگذاری بود

قطعا کار کاملی نبود، کارگردانی جای کار داشت، ولی صحنه و بازی ها و متن و حواشی همه به کمک کار درآمده بودند و این خود نکته مهمیست
مجدد عرض میکنم، پایان ... دیدن ادامه ›› بندی بسیار خوبی داشت

در آخر، از اینکه بعضی دوستان از میزان خشونت زیاد کار یا دردناک بودن آن اذیت شده بودند، خیلی برای بنده اینطور نبود..نمیگم دردناک نبود ولی مثل مثلا آبی مایل به صورتی دردناک نبود :)
و در آخر دوم، ممنون میشم انقدددد تاخیر نداشته باشه اجراها، بخدا 25 دقیقه تاخیر زیاده، شاید ما بعدش خدایی نکرده زبونم لال کاری داشته باشیم :)

ممنونم از عوامل کار و خیلی خیلی خسته نباشید بابت این نمایش بد :)
به زعم من نمایش خشونت دو تا نتیجه داره یکی اینکه ترویجش میده یکی ترس ازش بیشتر میشه در مورد بازجویی ترس ایجاد می‌کنه و برای بازجو شاید میزان خشونتش از دید ما عادی بشه
در مورد تبلیغات تئاتر بد هم دیدن دایم صحنه های خف گیری بسیار آسیب زننده است
برای من خیلی حجم خشونتش بالا بود
و دردناکتر اینکه تماشاگر ها میخندیدند
۱۰ آبان ۱۳۹۷
من این اجرا رو دوست داشتم.قبلا هم نظرم رو نوشته بودم.یکی از علت خندیدن نابجا برای این بود که این نمایش در دسته ی کارهای کمدی نوشته شده بود.شوخی مسخره ای با تماشاگران بود این عنوان از طرف تیوال.من بخاطر کوشکی رفتم و راضیم از اجرا اما شک ندارم دوستانی به چشم کمدی اومدن برای دیدن و خب شاید جزو دسته ای از تماشاگران هستن که فقط میخندن!!!! اما هنوزم نمیفهمم کدوم آدم عاقلی این اجرا رو تو تقسیم بندی کمدی گذاشته؟!!!!
۱۲ آبان ۱۳۹۷
بله نرگس خانم، یادمه و نظرتون رو هم خوندم و حتی برای اینکه برم یا نرم یه توصیه کوتاهی کردین :)
واقعا اون داستان کمدیو خندیدن نامشخص موند برای همه
۱۲ آبان ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
به آگاهی می رسانیم امروز شنبه ۲۱ مهرماه روز پایانی نمایش متفاوتِ "تئاتربَد" می باشد و دیگر تمدید نخواهد شد.
با توجه به نظرات دوستان در تیوال شک نداشتم این اجرا را باید با مادر روانشناسم ببینم...و بعد راه بریم و حرف بزنیم.

اجرا درباره ی شخصیتی با اختلال سلوک بود.در این اختلال بیمار شخصیتی بی رحم دارد که بدون اینکه روی رفتار خود کنترل داشته باشد قربانی را تا لب مرگ آزار می دهد.شخصیت مرد قصه ی ما هم همین بود.مردی که در کودکی مورد آزار پدر قرار می گرفت... قربانی خشونت او و وادار میشد برای فرار از آسیب بیشتر مادر را بزند.
نیمه ی اول اجرا نفس در سینه حبس می شود.شخصیت بیمار با دو فرد سرخورده از جامعه قربانیان خود را تحقیر می کند و میزند و دست درازی می کند.و کم کم با قربانی از خودش می گوید و زن درکش می کند.با وجود خشونتش به آغوشش پناه می برد چرا که هر یک قربانی فرد دیگری ست.در قسمتهایی از نمایش زن قربانی و مرد خشن را یکی میبینیم.
این بیماران عاطفه ی سطحی دارند و کوشکی خیلی زیبا این بی تفاوتی را نشان داد.به هیچ عنوان احساس همدردی نمی کند و قربانی را مقصر میداند.چه لحظه ای که دندان همکارش را میشکند چه وقتی قربانی را میزند.اما از قربانی میخواهد فرار کند همان انتظاری که از مادر ضعیفش داشت در کودکی.
نیمه ی دوم هم زمان با درک شدن توسط قربانیان...من تماشاگر هم نفسم راحتتر از سینه در میامد و حسی توام با دلسوزی داشتم و دیگر خون روی زمین ... دیدن ادامه ›› آزارم نمیداد.
این بیماری اپیزودیک هست نه مزمن.یعنی در بزرگسالی میتواند حل شود.همانطور که شخصیت داستان به گلفروشی روی میاورد.اما اجتماع دوباره او را از اپیزود خوبش دور میکند.در قسمتی از نمایش از عاشق شدنش صحبت میکند و اینکه دختر را سالهاست میشناسد.چون هر دو هم ذات هستند هر دو قربانی اند و اتفاقا یکدیگر را درک میکنند.
حتی انتهای نمایش پسر هم او را درک میکند و به او میگوید من هم گاهی در حال اجرا قفل میکنم و میرقصد و میرقصد.و بیمار جنبه ی لطیف خود را در او میبیند.شخصیت سلوک اختلالی غمگین است که مهمترین عوامل بوجود آمدنش ارث و گذشته ای تلخ توسط خانواده است.و ما هرچه از اجرا میگذرد بیشتر شخصیت اصلی را درک میکنیم و می فهمیمش.این نمایش سخت را مهدی کوشکی به خوبی از پسش برآمده بود.
اجراهای پایانی را دیدم و خوشحالم این اثر ارزشمند را از دست ندادم...خسته نباشید.

و یک ایراد بزرگ چرا باید در دسته ی آثار کمدی معرفی کنید این تئاتر رو؟این اشتباه عجیبی هست برای من تماشاگر.
پنجشنبه شب بدیدن این نمایش رفتم و انقدر فکرم درگیر شد و هزار جور نقد و کامنت و مطلب به ذهنم رسید که مغزم داشت منفجر میشد میخواستم امروز نظرمو راجب به این نمایش بنویسم که تا دیوار تیوال رو باز کردم نظر یک تماشاگر و خوندم که از کمدی نبودن کار شکایت داشت !! میخواستم بهش حمله کنم و حقشو کف دستش بزارم که دیدم بله , در معرفی این نمایش از کلمه کمدی استفاده شده و این تماشگر محترم حق داشته به اشتباه بی یافته!! شگفتا کمدی ؟! کمدی! یعنی چی ؟ شاید تعریف من از کمدی اشتباهه!؟ یعنی اون چند نفر بی فر ... ی که چند بار خندیدن درست فهمیده بودن و من طنز ماجرارو نمیگرفتم؟؟ یعنی تجاوز و شکنجه ممتد و غلت زدن توی خون خود و دیگران و درد و توهین و اعتراف به عقده های کودکی مضامین کمدین و من متوجه نمیشم!؟ در تعریف کمدی سیاه از تابو شکنی خشونت و قتل و ترس یاد شده اما به هجو کشیدن این سیاهی ها و نه روایت عینی مفاهیم عمیق خشونت و حس لحظه لحظه درد و زجر فی مابین بیننده و بازیگر؟!!؟
بگذریم: تئاتر بد خوبترین بد دنیای نمایش من بود/ من مجذوب این اجرا شدم و بعد از اجرا میخواستم تک تک بازیگرای این نمایش رو به اغوش بکشم و برای دردهامون دل سیر گریه کنم / درد درد درد لامصبی که با گوشت و خونشون بهمون نشون میدادن / خونی که همه جا رو گرفته بود خونی که همه جامونو گرفته و تاریکی و سرخی غالبی که نادیده میگیریمش و چه زیبا و تلخ با فشار به رخمون کشیدند این سوپر استارهای فداکار گمنام(البته نه بین اهل فن)/ فداکاری میخواد تن دادن به این زجر برای انتقال پیامی که شاید درصدی کم اونو بگیرن/ ایثار میخواد کتک خوردن و سوختن و خیس شدن توی خون و چرک و کثافت زمین اجرا برای همزاد پنداری بیننده با اجرا/ دلم میخواست بعد از این نمایش بپرسم چرا؟ واقعا چرا هر شب با خودتون اینکارو میکنید؟ چرا انقدر واقعی؟ چرا بازی نمیکنید؟ چرا دارید اجرارو زندگی میکنید؟/ دلم میخواست بخاطر اون چند نفری که سالن رو ترک کردن من ازتون عذرخواهی کنم و شرمنده شما باشم./ دلم میخواست بهتون بگم رسالت هنرمند تا همین جاست و دیگه شماها دینی بر شونه هاتون نیست دست مریزاد/ فهمیدن درد داره و نادونی نشئگی" اما پس از درد زایش فهم , بالغ میشی بعد از نشئگی حماقت فقط خمارتری " و ای کاش بتونیم بفهمیم و یادبگیریم و قدر بدونیم و کار فاخر ببینیم و تحمل دانستن داشته باشیم وگرنه زنپوش شدن و شوخی کمر به پایین کردن بخدا راحتر و پولساز تره , قدر بدونیم قدر.
پینوشت: من سالهاست که فیلم و تئاتر میبینم اما فقط فیلم نمایش داگ ویل سیتی و فیلم raw اثری مشابه این نمایش روی احساساتم داشتند. واقعا با تمام وجود از همه دستاندرکاران این نمایش سپاسگزارم
سعی کردم خیلی با احتیاط بخونم متنتونو آقای کارامد که کار لو نره..چون امشب دارم میرم که شب آخر کار رو ببینم ولی انقد نظر بد هی اینور اونور ازش خوندم که استرس داشتم کار بدی رو ببینم امشب

مرسی که از استرس در آوردید منو :)
۲۱ مهر ۱۳۹۷
اخیش خوشحال شدم خیالم راحت شد
۲۲ مهر ۱۳۹۷
:)
ارادتمند
۲۲ مهر ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
به آگاهی می رسانیم خرید بلیت ۴ روز پایانی نمایش متفاوتِ "تئاتربَد" با تخفیف ویژه برای عموم در تیوال آغاز شد.

یادآور می شویم این نمایش دیگر تمدید نخواهد شد.
محمد لهاک و مهدی (آرش) رزمجو این را خواندند
علی ژیان این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت اجرای پایانی این نمایش، شنبه ۲۱ مهر، به نویسندگی،کارگردانی مهدی کوشکی و با بازی امیر باباشهابى، شهروز دل افکار، حسین برفى نژاد، محمد عبدالوند، مهدى کوشکى، سعید اویسی، فردا (سه شنبه) ساعت ۱۲، آغاز خواهد شد.
خرید بلیت دو روز پایانی پنجشنبه ۱۹ و جمعه ۲۰ مهرماه این نمایش با بازی شهروز دل افکار، حسین برفى نژاد، محمد عبدالوند و مهدى کوشکى و... فردا یکشنبه ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد.
مهدی (آرش) رزمجو و گروه جارچی این را خواندند
علی ژیان این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
به آگاهی می رسانیم خرید بلیت روزهای پایانی نمایش متفاوتِ "تئاتربَد" و همچنین اجرای ویژه فردا، شنبه با ۳۰% تخفیف ویژه برای عموم در تیوال آغاز شد.
"تئاتربَد" برای 19 و 20 مهر هم اجرا دارد ؟
۱۴ مهر ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
وسط نمایش ، سیگاری که باید تماشاچی میکشید رو شما کشیدید ... دمتون گرم . بازی هارو با پوست و گوشت و استخوون لمس میکردم . دیالوگ های ماندگار این نمایش یکی دو تا نیست و خلاصه این که تماشای این کار تجربه ای عالی بود
سناریو زندگی هایی که ما هر روز تجربه میکنیم انسجام و بهم پیوستگی نامحسوسی داره که باعث میشه در نهایت یک زندگی مستقیما تحت تاثیر یک گذشته به ظاهر به پایان رسیده باشه. چرخه ی بی پایان نقطه سره خط هایی که هرگز بعد از پایان جمله به اتمام نمیرسند و در قالب جمله بعدی به حیاتشون ادامه میدن. این جمله های بعدی در زندگی ما نسل ها هستند نسل هایی از زندگی هایی بد. حامل تجربه های بد. که حاصلشون میشه یک تئاتره خوبه بد...

و حکایت چیز هایی که از گذشته حمل میکنیم همچنان باقیست...
ممنون از تمام گروه برای این تئاتر زیبا
خیلی خوب مثل اکثر کارهای دیگه مهدی کوشکی
محمدرضا، علی ژیان و گروه جارچی این را خواندند
مهتاب شکریان این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت سانس ویژه این نمایش، شنبه ۱۴ مهر، به نویسندگی و کارگردانی مهدی کوشکی و با بازی امیر باباشهابى، شهروز دل افکار، حسین برفى نژاد، محمد عبدالوند، مهدى کوشکى، سعید اویسی، با ۳۰٪ تخفیف عمومی، آغاز شد.
خرید بلیت سانس تازه این نمایش با بازی مهدی کوشکی، شهروز دل افکار و..در روز چهارشنبه ۱۱ مهرماه، امروز (سه شنبه) ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد.
محمد لهاک این را خواند
صدف اسمعیل پور و علی ژیان این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
به شخصه میموندم که بخاطر دیالوگا و بازیِ بازیگرا باید بخندم یا از این شرایط و اوضاعی که داشت جلوم به اجرا در میومد و با واقعیت زندگی تفاوتی نداشت گریه کنم.
"تئاتر بد" تئاتر خوبی بود
تئاتربد در روز پایانی خود ۲ اجرایی شد/ اجرای پایانی

اطلاعیه مهم
با توجه به استقبال مخاطبین عزیز و تمام شدن بلیت های اجرای پایانی نمایش تئاتربد (امروز یکشنبه, ساعت ۱۸)، سانس ویژه امروز یکشنبه ۲۵ شهریورماه با قیمت بلیت ۲۰هزار تومان (ساعت ۱۹:۱۵) برای مخاطبین عزیز در تیوال فراهم شد.
میترا و سحرناز قاسم نژاد این را خواندند
علی ژیان، محمد لهاک و صدف اسمعیل پور این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت سانس ویژه پایانی این نمایش، یکشنبه ۲۵ شهریور، ساعت ۱۹:۱۵، به نویسندگی و کارگردانی مهدی کوشکی و با بازی امیر باباشهابى، شهروز دل افکار، حسین برفى نژاد، محمد عبدالوند، سعید اویسی و مهدى کوشکى، آغاز شد.
گروه جارچی، علی ژیان، mahdi yeganeh، میترا و محمد لهاک این را خواندند
سحرناز قاسم نژاد این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
در اینکه مهدی کوشکی همراه با شهروز دل افکار همیشه کارهای متفاوت ، دلچسب و در مجموع ، عاالی می آفرینند هیچ شکی نیست . کوشکی تاکید فراوون بر نقش خانواده در ناهنجاریهای شخصیتی داره که موضوع قابل تامل و حقیقتی انکار ناپذیره ولی من به شخصه در کار آینده ای که از این گروه خواهم دید حتما" دقت میکنم که دیگه حول و حوش این موضوع نپرداخته باشه .
بعد از باد شیشه ها رامی لرزاند و شیطونی ، تئاتر بد دیگه اون جذابیت دوتا کار قبلی رو برام نداشت و موضوع بنظرم تکراری می اومد . اگر اولین بار بود که به دیدن کار کوشکی می رفتم قطعا" حظ وافر می بردم ولی برای سومین بار با یک موضوع ، نه .
به امید دیدن کارهای قشنگ بعدی .
با کار کردن که پول در نمیاد!
فقط ۳ اجرا تا پایان
به آگاهی شما عزیزان میرسانیم، نمایش "تئاتربَد" به کارگردانی مهدی کوشکی، فقط تا یکشنبه ۲۵ شهریورماه بروی صحنه می رود.
میترا این را خواند
علی ژیان و محمد لهاک این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید