آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش داستان یک عذرخواهی از آقای امانویل
S3 : 04:35:39 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۰۶ تا ۲۷ دی ۱۳۹۵
۱۸:۳۰
۱ ساعت و ۳۰ دقیقه
بها: ۳۵,۰۰۰ تومان
داستان یک عذر خواهی از اقای امانویل نمایشی است برگرفته از مهمانسرای دو دنیا اریک امانویل اشمیت، داستان با ورود ژولین روزنامه نگاری افسرده به مهمانسرای اسرار آمیزی آغاز می شود. ژولین بعد از یک تصادف به وسیله ی یک اسانسور وارد فضای مهمانسرا می شود و داستان شگفت انگیزی را رقم می زند...

- ‎بر اساس مهمانسرای دو دنیا

راه‌های ارتباطی با تماشاخانه پالیز: اینستاگرام / کانال تلگرام

گزارش تصویری تیوال از نمایش داستان یک عذرخواهی از آقای امانوئل / عکاس: سید ضیا الدین صفویان

... دیدن همه عکس‌ها ››

گزارش تصویری تیوال از تمرین نمایش داستان یک عذرخواهی از آقای امانوئل / عکاس: رضا جاویدی

... دیدن همه عکس‌ها ››

اخبار

›› سورپرایز سام قریبیان در " داستان یک عذرخواهی از آقای امانوئل "

›› با حضور هنرمندان " داستان یک عذرخواهی از آقای امانوئل" آغاز شد

ویدیوها

آواها

مکان

تهران، خیابان کریمخان، خیابان عضدی جنوبی (آبان)، خیابان سپند، پلاک ۶۹
تلفن:  ۸۶۰۳۷۵۱۰

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
با سلام
نمایش نسبتآ قابل قبولی بود اما از نکات قابل توجه آن بازی بازیگرانی همچون ناصر عاشوری و سیما تیرانداز بود و همچنین بازی بازیگران فرم این کار که کاملا باعث ایجاد فضا و بهتر شدن کار در روند نمایش بودند به خصوص بازیگر نقش فرشته و شیطان که تا اواخر نمایش به نظر می آمد که نقش شیطان را یک بازیگر مرد بازی می کند ولی وقتی بروشور را نگاه کردم دیدم که ایفا گر این نقش یک خانوم است با گریم سنگین و لباس سخت که با وجود حرکات فرم زیاد بیشتر از همه ی بازیگران این نقش را خوب از آب دراورده است , که این امر در بعضی از کارکتر های صندلی ها نیز دریافت می شود.
کارکتری که در بالای آسانسور نشسته بود در بعضی میزانسن ها بسیار جذاب است و در پایان ,درست است که کار از اشکالات کارگردانی و بازی نادرست بازیگران اصلی به دلیل عدم درک فضای فانتزی برخوردار است ولی کاری قابل احترام است و ویترینی از بعضی بازیگران جوان آینده دار است.
با آرزوی موفقیت برای همگی عوامل, کارگردان و بازیگران این نمایش.
مینا &۱۲ و مهرناز این را خواندند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
نمایش زیبایی بود.بازیها همه یکدست و خوب بودند بجز نقش فرشته مرگ و شیطان که بازیشان دلچسب نبود .حکایت بود و نبود گوی را نیز خیلی متوجه نشدم.کارکرد نمادینش هم خیلی کمکی به داستان نمی کرد.ایده های جالبی در طراحی صحنه وجود داشت که لذت بخش بود اما اصرار کارگردان را به استفاده از جملات انگلیسی خیلی متوجه نشدم.گاهی میزانسن طوری بود که بازیگری از دید تماشاگران مخفی می ماند و صعوبت عبور از راهروها هم با این طراحی صحنه خلاقانه به نظر نمی رسید.از متن و طراحی لباس ها لذت بردم و فقط هدف و کارکرد لباس شیطان را خیلی نفهمیدم! در مورد حرکات هماهنگ هم به نظر میشد با کار بیشتر هماهنگی بیشتری در گروه ایجاد کرد اما رویهم رفته خوب و لذت بخش بود.مفاهیم موجز و اثرگذاری که به خصوص راجع به مقوله مرگ و واکنش آدمیان به آن در نمایش بود قابل توجه بود:
«-مرگ چیه؟
-بدترین اتفاقی که میتونه در مورد این سوال بیفته اینه که بهش جواب بدی»
هانیه شکری و مهرناز این را خواندند
سارا حدادی این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید

نگاهی به نمایش «داستان یک عذرخواهی از آقای امانوئل»

درخشش " یکتا"ی "هشت و نیم دقیقه " در تئاتر | میلاد نجفی

نمایش «داستان یک عذرخواهی از آقای امانوئل» با تلفیق بازیگران مشهور سینما و تلویزیون و بازیگران جوان تئاتر، اخیراً به روی صحنه رفته است که یکی از نکات قابل ... دیدن ادامه ›› توجه آن...

نمایش «داستان یک عذرخواهی از آقای امانوئل» با تلفیق بازیگران مشهور سینما و تلویزیون و بازیگران جوان تئاتر، اخیراً به روی صحنه رفته است که یکی از نکات قابل توجه آن نقش‌آفرینی «شبنم قلی‌خانی» بازیگر سینما و تلویزیون در این اثر است. 
«داستان یک عذرخواهی از آقای امانوئل» نمایشی است برگرفته از «مهمانسرای دو دنیا» از «اریک امانوئل اشمیت» که داستان با ورود ژولین روزنامه‌نگار افسرده به مهمانسرای اسرارآمیزی آغاز می‌شود. ژولین بعد از تصادف به وسیله آسانسور وارد فضای مهمانسرا می‌شود و داستان شگفت‌انگیزی را رقم می‌زند. 
در این نمایش که به کارگردانی «امیدرضا سپهری» می‌باشد، بازیگران مطرحی چون «شبنم قلی‌خانی»، «سام قریبیان»، «سیما تیرانداز» و «مارال فرجاد» نقش‌آفرینی می‌کنند، نمایشی که حدود 100دقیقه به طول می‌انجامد و با استفاده مناسب از فضا و نور و موسیقی توانسته اجرایی دیدنی را رقم بزند، در کنار داستان پرکشش و برخی نوآوری‌ها در ایجاد یک فضای سوررئال، مهم‌ترین نکته و نقطه قوت این نمایش بازی قدرتمند و باورپذیر بازیگران این نمایش است که در این بین «شبنم قلی‌خانی» یکی از ستاره‌های تیم بازیگری «داستان یک عذرخواهی از آقای امانوئل» است. 
    جسور در تجربه مدیوم‌های مختلف
همواره یکی از ترس‌های بازیگران، تجربه مدیوم‌های مختلف نمایشی است، حفظ دیالوگ‌های دشوار، اجرای زنده، سخت‌گیر بودن مخاطب تئاتر و عدم امکان اصلاح اشتباهات مواردی است که برای هر بازیگری ترسناک است، این فضای دشوار حاکم بر نمایش‌های تئاتر باعث می‌شود تا بسیاری از بازیگران برای حضور در این مدیوم محتاطانه عمل کنند، بازیگران بعضاً مشهور و چهره‌ای که در سینما و تلویزیون حضور دارند ولی ترجیح می‌دهند تا کمتر به سمت بازی در تئاتر بیایند. 
«شبنم قلی‌خانی» بعد از حضور موفق در مدیوم سینماو تلویزیون و همکاری با کارگردانان شناخته‌شده سینمای کشور به سطحی از پختگی رسیده است که در تجربیات متفاوتی چون نمایش «داستان یک عذرخواهی از آقای امانوئل» به یک کمال حرفه‌ای برسد. حضور موفق قلی‌خانی در تئاتر با فاصله کمی از پخش سریال «هشت‌و‌نیم دقیقه» از تلویزیون رخ داده است که قلی‌خانی در آن سریال در نقش «یکتا» شخصیت کلیدی سریال بود. روزنامه‌نگاری افسرده، یک مسئول دولتی و یک رمال، از جمله شخصیت‌های حاضر در این نمایش هستند که با شخصیت دخترکی رنج کشیده و سرشار از کمبودهای عاطفی که به کنیزی و مستخدمی مشغول است ماجرای این عذرخواهی را رقم می‌زنند، شخصیت دخترکی که توسط «شبنم قلی‌خانی» جان می‌گیرد و با مدد گرفتن از توانایی‌های او و همچنین طراحی لباس مناسب به باورپذیری آن برای مخاطبان منجر می‌شود. موضوعی که یکی از تفاوت‌های تئاتر با آثار نمایشی سینما و تلویزیون در کشور ماست، اکت و پرانرژی بودن شخصیت‌ها است، کار آسانی نیست که در عین ادای درست و بدون لکنت دیالوگ‌ها، اکت و جنب و جوش لازم در صحنه را هم حفظ کرده و البته حس مورد نیاز را هم به تماشاچی تزریق کنیم، حفظ و پاس‌کاری درست دیالوگ‌هایی که بعضاً خارج از دایره واژگان روزانه ماست عملی است که «شبنم قلی‌خانی» به خوبی از پس آن برآمده است و با استفاده از تجربه بازیگری خود در کنار استایل، چهره و صدای جوان خروجی ایده‌آلی را به نمایش می‌گذارد. 
«داستان یک عذرخواهی از آقای امانوئل» به کارگردانی امیدرضا سپهری و با بازی بازیگرانی چون شبنم قلی‌خانی، سام قریبیان، سیما تیرانداز، مارال فرجاد، قیس سپهری، ناصر عاشوری، امیر فتوره‌چی، حامد تهرانی، عرفان اسلامیه، سید‌شهاب‌الدین خاضع‌حق، هادی جمالو، علی سعیدیان، شایا زندی، هدیه وکیلی‌نیا، ترانه یوسفی و ملیکا سعیدپور است که هر شب تا دوم بهمن ماه در تماشاخانه پالیز به روی صحنه می‌رود.
رضا تهوری، مهدی حسین مردی، مهرناز و بابک این را دوست دارند
خانم حدادی میشود بفرماییدکه ازهنرمندان چه کسانی برای دیدن نمایش تشریف آوردندوچه‌کسانی اگر میدانددرروزهای پاپانی هفته تشریف می آوردند برای دیدن اجرا
۱۵ دی ۱۳۹۵
تشکر.
۱۷ دی ۱۳۹۵
دوبار دیدم و لذت بردم
۱۶ تیر ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
هیچی مسخره تر از این نیست که آدم خودشو خاص بدونه ...
.
.
زندگی برای این زیبا است که بالاتر از حد امکان ما است ...
.
.
ادم ظالم همیشه سالم می مونه ...
امکان خرید بلیت این نمایش با تخفیف سه روزنخست اجرا از یک شنبه (۲۸ آذرماه) ساعت ۲۲ فراهم خواهد شد.
درود
نمایش تا چه تاریخی اجرادخواهد داشت؟
سپاس
۲۵ دی ۱۳۹۵
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید