کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال نمایش گالیله
S3 : 21:16:20 | com/org
امکان خرید پایان یافته
  ۰۹ تا ۲۰ اسفند ۱۳۹۵
  ۱۶:۳۰
  ۱ ساعت و ۱۵ دقیقه
 بها: ۲۰,۰۰۰ تومان

این نمایش پیش از این به روی صحنه رفته است، برای دیدن عکس ها،‌خواندن نظرات و ... »اینجاراکلیک کنید

برنده تندیس بهترین نمایش از نوزدهمین جشنواره تیاتر دانشگاهی ایران

راه های ارتباطی با تئاتر باران: سایت اینستاگرام کانال تلگرام

اخبار

›› هنرمندان به تماشای "گالیله" نشستند

›› نمایش "گالیله" "برنده تندیس بهترین نمایش از نوزدهمین جشنواره تئاتر دانشگاهی ایران" به دلیل استقبال تماشاگران تمدید شد.

›› گالیله / برنده تندیس بهترین نمایش از نوزدهمین جشنواره تئاتر دانشگاهی

مکان

خیابان فلسطین، پایین تر از خیابان انقلاب، پلاک ۲۹۲/۱
تلفن:  ۶۶۱۷۶۸۲۵، ۶۶۱۷۶۸۱۲

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
خوشبختانه تونستم دوباره این نمایش رو ببینم: جذاب،تفکربرانگیز، بامزه، و البته به شدت دردناک.
فرم این نمایش رو دوست دارم، چون باعث می شد آدم خیلی سریع باهاش ارتباط برقرار کنه. همه بازیگرها خوب بودند و بازی ها روان و دل نشین و به اندازه بود. چقدر حرف های مهم توی این نمایش یک ساعت و نیمه مطرح شد و چقدر حیف که خیلی از جمله ها رو حفظ نشدم.
در مجموع از دیدنش هم بسیار لذت بردم و هم بسیار یاد گرفتم .
با توجه به اینکه امشب آخرین اجرا بود از ته دل به همه عوامل خسته نباشید میگم و امیدوارم خیلی زود اجراهای بعدی این گروه رو ببینم.

یه مشکل کوچک: خانمی که در ردیف جلوی ما نشسته بود حدودا 20 دقیقه از نمایش مشغول بازی کردن با موبایلش بود و همه میدونیم که نور موبایل چقدر تمرکز بازیگران و تماشاگران رو به هم میزنه. البته آدم از تماشاگر تئاتر توقع داره که خودش رعایت کنه ، اما شاید برای جا انداختن این مسئله بد نباشه که قبل از شروع نمایش در این مورد تذکر داده بشه.
علیرضا این را خواند
مریم رودبارانی و محمد رحمانی این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
چقدر خوشحالم که علیرغم شلوغی خیابان ها و کارهای بی پایان این روزهای آخر اسفند، امروز تونستم این نمایش رو ببینم.
نمایش از همون لحظه اول به شدت آدم رو درگیر میکنه. مسائل بسیار مهمی توی نمایش مطرح میشه که خیلی هاشون دغدغه آدمهای امروز هم هست. دیالوگها بسیار جذاب و تفکربرانگیزه، راستش فکر میکنم بیشتر جمله های نمایش رو باید تحت عنوان "دیالوگ های ماندگار " ثبت کرد. بازی ها روان و دلچسب و فاصله گذاری ها بامزه بود.
یک تشکر ویژه هم از مدیریت تئاتر باران که در انتخاب نمایشها کاملا میتونیم به سلیقه شون اعتماد کنیم.
ایکاش در این شلوغی آخر سال، بتونم یک بار دیگه هم این نمایشو ببینم.
ماهرخ عزیز
سپاس از حضورتون
۱۸ اسفند ۱۳۹۵
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
من نمایشنانه را دیدم ،و خسته نباشید میگم به همه دست اندرکاران، نکته ای که میخواستم پیشنهاد بدم این هست که، کارهای برتولت برشت فضاهای خاصی را در نمایش ایجاد میکنند یعنی تنها گفتگوها و واژه ها نقش ترسیم این فضا ها را ندارند بلکه خود صحنه و پوشش ها و ملودی و آهنگ جملات همه با هم برای ایجاد هدفهاایی است که برشت برای آن، نمایشنامه را نوشته است، در نظر بگیرید نمایشنامه گالیله به زبان آلمانی است، در نتیجه نمیتوان ترجمه ساده آنرا بدون در نظر گرفتن فضای زبان آلمانی و روانشناسی که برشت در آن مضمونها و پرسشها را میسازد را به عنوان تنها ابزار انتقال مطرح کرد، این نمایشنامه بسیار پر معنی است ولی در زمانهای بسیاری بازی بسیار ساده و ‌گذرا و بدون تغییر فضا را میدیدم اگر اغراق نکنم مانند خواندن گزیده گوییهایی که در صفحات مجازی به چشم میخورند، یا بعضی جملات که آنا ساخته میشد مثلا در بحث بازیگر از جمله تو رو قران استفاده کرد اینها بیشتر به نظرم نشناختن نویسنده و کلیات نمایشنامه است، دلیل اینکه این مطالب را نوشتم جایگاه ارزنده برتولت برشت در هنر و ادبیات است.
بازهم سپاس از زحمات هنرمندان این تئاتر.
مینا سمیع زادگان این را خواند
مریم رودبارانی این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
این نمایش شامل تخفیف 30% یک شنبه های باران می شود.
کیان و مریم رودبارانی این را دوست دارند
خانم رفیعی گرامی من به اتفاق فرزندانم نمایش شما را در سالن مولوی به تماشا نشستیم و همگی بلا استثنا محظوظ و بهره مند سالن را ترک کردیم. خداقوت و سپاس.

آفرین به دقت نظر ستودنیِ مجموعهٔ تئاتر باران در گزینش و میزبانی آثار ارزشمند.
۰۸ اسفند ۱۳۹۵
سپاس کیان عزیز
۰۸ اسفند ۱۳۹۵
واقعا تبریک میگم بهتون . یکی از به یاد موندنی ترین اجراها رو تجربه کردم با گالیله . البته اگر کسی بدون ذهنیت این اجرا رو تماشا کنه شاید زیاد خوشایند نباشه براش چون شکسته شدن مدام فضای نمایش پدیده رایجی نیست در حافظه تئاتری مردم ، اما متن متن برشت بود و تز هم تز برشت . متن خیلی خوب دراماتورژی شده بود و بازی ها روون بود . در کل عالی بود همه چیز .
۱۲ اسفند ۱۳۹۵
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
قیمت بلیت نمایش گالیله 20 هزار تومان است که همه روزه دانشجویان تمامی رشته ها با اراِئه کارت دانشجویی می توانند به صورت حضوری از تخفیف 40% بهره مند شوند و بلیت نمایش را با قیمت 12 هزار تومان خریداری کنند.
همه روزه شامل تخفیف نمیشه....چرا اطلاعات اشتباه میدید.
۱۶ اسفند ۱۳۹۵
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید