تیوال گیم تیاتر غیرمنتظره
S2 : 05:36:46
این بار غیرمنتظره در لبیستروپاپ با اتفاقات جدیدی منتظر شماست...
  ۲۹ تیر تا ۱۸ شهریور ۱۳۹۷
  ۲۰:۳۰
  ۱ ساعت
 بها: ۲۰,۰۰۰ تومان

: محسن احتشامی
: میلاد احتشامی، صیاد آیینه وند، نگین میرزایی، ستاره فخاری، آیدین زینال زاده
: محسن احتشامی

: میلاد احتشامی
: حنانه بابایی
: نیما پورسعیدی
: پدرام احتشامی، ماهان موسوی
: میلاد احتشامی، محمد عین الهی

اجرای پیشین این گیم تیاتر

چند جوان درگیر ماجراهای عاشقانه و پلیسی می‌شوند و تماشاگران به شکل غیرمنتظره‌ای وارد بازی آنها می‌شوند و داستان پیش می‌رود، در نهایت با رای و نظر تماشاچی اتفاقات ویژه‌ای رقم خواهد خورد که قابل پیش بینی نخواهد بود.

گزارش تصویری تیوال از گیم تئاتر غیرمنتظره / عکاس: سارا ثقفی

... دیدن همه عکس ها »

ویدیوهای وابسته

مکان

خیابان سمیه، بعد ازسپهبد قرنی، کوچه افشار، پلاک۲
تلفن:  ۸۸۹۱۷۶۸۳


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
خرید بلیت اجرای پایانی این نمایش، یکشنبه ۱۸ شهریور، به نویسندگی و کارگردانی محسن احتشامی و با بازی میلاد احتشامی، صیاد آیینه وند و ...، امروز (چهارشنبه) ساعت ۱۴ آغاز خواهد شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت روزهای پایانی نمایش، از چهارشنبه ۱۴ مرداد تا جمعه ۱۶ شهریور، به نویسندگی و کارگردانی محسن احتشامی و با بازی میلاد احتشامی، صیاد آیینه وند و ...، فردا (دوشنبه) ساعت ۱۶ آغاز خواهد شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
این نمایش تمدید شد. خرید بلیت روزهای تازه، از چهارشنبه ۳۱ مرداد تا جمعه ۲ شهریور، به نویسندگی و کارگردانی محسن احتشامی و با بازی میلاد احتشامی، صیاد آیینه وند و ...، فردا (دوشنبه) ساعت ۱۶ آغاز خواهد شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، از یکشنبه ۲۱ تا سه شنبه ۲۳ مرداد، به نویسندگی و کارگردانی محسن احتشامی و با بازی میلاد احتشامی، صیاد آیینه وند و ... فردا (پنجشنبه) ساعت ۱۶ آغاز خواهد شد.
محمد لهاک این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، از چهارشنبه ۱۷ تا جمعه ۱۹ مرداد، به نویسندگی و کارگردانی محسن احتشامی و با بازی میلاد احتشامی، صیاد آیینه وند و ... فردا (دوشنبه) ساعت ۱۶ آغاز خواهد شد.
میترا و محمد لهاک این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
- و اما غیرمنتظره 2 ؛ نمایشی با پایان های متفاوت بر اساس انتخاب شما
- اول از همه بگم چه کافه ی قشنگی ، حتمن بخاطر می سپرم و توصیه می کنم :) کافه لبیستروپاپ ( راستی یعنی چی ؟ )
- در خصوص خود این گیم تیاتر نمی تونم چیز زیادی بگم چون نمی خوام کسانی که میرن غیرمنتظره بودنش براشون کم بشه ، تازه الان فهمیدم چرا تیزر و عکس کم هست از نمایش
- پایان نمایش رو دوست داشتم ؛ اثر گذار بود ؛ حداقل برای من ، این که بفهمیم قضاوت بی جا و اشتباه ما میتونه چه تاثیرات بدی روی زندگی دیگران بذاره ...
- و اما چند نکته خطاب به گروه اجرایی محترم :
- قسمت اول نمایش بیش از اندازه طولانی بود ؛ واقعن اعصابم دیگه داشت خورد میشد ، بنظرم میشه کوتاه تر و جمع و جور ترش کرد و مخاطب رو بیش از حد دیگه تو انتظار نذاشت .
- کاش مثل سری قبل از تماشاچیان نمایش نظر میگیرفتین ( بلافاصله بعد از پایان) ؛ به دو دلیل : یکی اینکه مثل دفعه قبل به عنوان تبلیغ برای نمایش پخش می کردید ، و دو اینکه همونجا میشه نکاتی که مخاطب بنظرش میرسه راجع به نمایش رو راحت تر میتونه بهتون منتقل کنه
- نمیتونم اینجا راحت توضیح بدم که نمایش رو لو بدم اما اینکه مجبور شدم تو رودربایستی پول خرج کنم رو اصلن دوست نداشتم :/ بنظرم کار جالبی نیست که تو اجراهاتون دیده میشه ( دفعه پیش باز بهتر بود :/ ) - البته تاکید می کنم که اجباری در کار نیست و دوستانی که این متن رو می خونن اشتباه برداشت نکنن ولی خب ... )
- غیرمنتظره یک رو بیشتر دوست داشتم
در مجموع میتونست خیلی جالب تر اجرا بشه ، بخصوص محل اجرا و اون کافه ی زیبا که خیلی ازش خوشم اومد ؛ در هر حال تشکر می کنم ازتون و امیدوارم این راه رو و ایده ی گیم تیاتر رو ادامه بدید و هر بار بهتر بدرخشید .

پ.ن 1 : چه جالب ، الان که با برادرم صحبت می کردیم یک نکته ی ظریف بنظرمون رسید که یعنی می تونه درست باشه یا نه ؟ ... ( فعلن نمی تونم اینجا مطرح کنم ولی پی وی کارگردان مطرح میکنیم :)) اگه این باشه که خیلی جالبه ولی شاید به ذهن خودشون هم نرسیده باشه و اشتباه باشه :)) یا شایدم واقعن ... )

پ . ن 2 : من هیچ تخصصی در زمینه هنر ندارم و فقط نظرهای شخصی خودم رو نوشتم ؛ ممنون که خوندید :)‌

1397-6


همیاری جان ، آخرش من نفهمیدم که چرا بعضی نوشته ها ، مثل این دیدگاه من ، در صورتی که عضو تیوال نباشید نمایش داده نمیشه بهتون و فقط برای اعضا قابل نمایش هست ولی بعضی هاشون ؛ مثل دیدگاه قبلیم تو همین صفحه ؛ برای همه نمایش داده میشه .
۱۱ مرداد ۱۳۹۷
درود بر شما
جناب شاهین گرامی
جهت مشاهده همه نظرات میتوانید بخش «همه» را انتخاب نمایید، به صورت پیش فرض بر روی «برجسته» ها می باشد.
همچنین می توانید در تنظیمات پروفایل خود این پیش فرض را تغییر دهید و نمایش «همه» را به صورت پیش فرض انتخاب نمایید.
با سپاس
۱۱ مرداد ۱۳۹۷
آهاا ممنون همیاری جان ؛ الان متوجه شدم
۱۱ مرداد ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، از چهارشنبه ۳ تا جمعه ۵ مرداد، به نویسندگی و کارگردانی محسن احتشامی و با بازی میلاد احتشامی، صیاد آیینه وند و ... فردا (دوشنبه) ساعت ۱۶ آغاز خواهد شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
بهبه چه عاالی ، از روزی که غیرمنتظره 1 تموم شده منتظر قسمت دوم اش بودم
سلام این نمایش هم مثل قبلی به صورت انفرادی انجام میشه ؟ چون ما دو نفر هستیم ولی یک نفر از ما تمایل به اجرا داره
به چه صورت هست :؟ اگه مدل قبلیه که یک بلیط بگیریم و من از محیط کافه استفاده کنم .

۳۱ تیر ۱۳۹۷
@سونیا خانم من هم هنوز نرفتم ولی ظاهرن اینبار گروهی وارد نمایش میشن تماشاگران و ظرفیت هر سانس هم هفت (هفتاد؟!) نفر هست
۰۱ مرداد ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید