آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش شب بخیر مادر
S3 : 23:05:15 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۰۱ تا ۳۱ شهریور ۱۳۹۸
۱۹:۱۵
۱ ساعت
بها: ۳۵,۰۰۰ و ۲۵,۰۰۰ تومان  |  جزییات
بخش اصلی: ۳۵،۰۰۰ تومان
بیرون از ظرفیت:‌۲۵،۰۰۰ تومان
کشمکش عاطفی میان مادر و دخترش منجر به اتفاقی تکان دهنده میشود


- از همراه داشتن فرزندان زیر ۱۸ سال خودداری نمایید.

گزارش تصویری تیوال از نمایش شب بخیر مادر / عکاس: پریچهر ژیان

... دیدن همه عکس‌ها ››

ویدیوها

آواها

مکان

میدان فلسطین، خیابان طالقانی، بین خیابان سرپرست و فریمان، پلاک ۵۴۴
تلفن:  ۶۶۹۶۸۴۴۳

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
تا حالا اتوبوس سوار شدی؟
فکر کن تو یه اتوبوس نشستی ، هوا هم گرم و جاده پر از دست اندازه ، اتوبوس هم شلوغ ، و تو میدونی که 50 تا ایستگاه مونده که برسی به مقصدت
مقصد من جاییه که دیگه بریده باشم و الان من بریدم و میخوام پیاده بشم

شروع و پایان نمایش با یه موسیقی همراه هستش و اینقدر تو جریان اجرا همراهتون میکنه که انگار کل کار به اندازه شنیدن یه اهنگ طول کشیده
نقشها کامل پرداخت شده و به قواره بازیگرهاش نشسته بود ، تا جایی که هی منو یاد آدمهای دور و بر زندگی خودم مینداخت ( آدم اینقدر همذات پندار آخه ؟ )
دیالوگها هم فراز و فرود های مناسبی داشتن ، جاهایی که مادر به گمان خودش شوخی بود بعد وارد فاز عصبانیت شد و بعد ناراحتی و در نهایت عجز و التماس
به راحتی صدای گریه حضار رو میشد شنید

در کل نمایش قوی و دلنشینی بود که همیشه یه گوشه ذهنتون میشینه و فکرتون رو به خودش مشغول میکنه ، یه جورایی حال ... دیدن ادامه ›› خوب کن

از همه اینها گذشته بعد از نمایش چیزی که واسم خیلی قشنگ و زیبا بودش برخورد گرم و صمیمی خانم بوبانی و خانم رحمانی بودش
آخه بازیگر اینقدر با کلاس و متواضع ( به جان خودم نه فامیلم و نه پولی گرفتم ، بلیطم خریدم و مهمان نبودم ) ، چنان با صعه صدر و صبر و حوصله با همه کسانی که قصد عکس گرفتن یا حال و احوال کردن داشتن صحبت می کردن وقت میذاشتن که حتی به جرات میگم حرکتشون از خود کار هنریشون قشنگتر و قابل تقدیر تر بودش

همیشه پایدار و سلامت باشید هنرمندان واقعی
لیلا مظاهری، محمد جواد و امیر مسعود این را خواندند
امیر لقمان، مینا سروش و زهره وزیری این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
این نمایش خیلی خوب بود. حتما سعی کنید در این دو روز باقیمانده به تماشایش بنشینید بدون شک راضی از سالن خارج خواهید شد.
بازی ها بسیار عالی بود.
طراحی صحنه در خدمت نمایش و بسیار مفید و دلنشین بود.
یه نمایشنامه که روایت داستان رو سیال و جذاب میکنه بدون هیچ قضاوتی.
قطعا تو یه ساعت نمیشه هم روایت کرد هم به همه ابعاد داستان پرداخت و هم راه حل داد. این نمایش رو تحسین میکنم چون در یک هارمونی جمعی اجزا همه عوامل رسالت هنری خودشون رو انجام دادن و بی طرفانه داستان رو روایت کردن و قضاوت و تحلیل و تفکر رو به مخاطب سپردن چون قطعا از لحاظ مفاهیم روانکاوانه خیلی جای کار بیشتری داشت و اگر میخواستن راه حل ارائه بدن هم مدت نمایش خیلی بیشتر می شد و هم نیاز به متخصص روانکاو می بود.

بسیار توصیه میکنم بویژه کسانی که از همه چی بریدن و هم تقصیر هارو پروجکت میکنن به خانواده و جامعه و دنیا و ... هر عامل بیرونی دیگه ای جز خودشون( البته ... دیدن ادامه ›› قطعا نقش عوامل بیرونی زیاده اما نه وقتی که ما هنوز هیچ تلاش موثری برای تغییر شرایط خودمون نکردیم ).

*عکاسان محترم تورو خدا با صدای شاتر دوربینتون آزارمون ندین بزارید یک ساعت با آرامش نمایشمونو تماشا کنیم.
همچنین تماشاگران بی مسئولیت و خودخواه لطفا موبالهایتان را حداقل سایلنت کنید.*
میترا و امیر لقمان این را خواندند
زهره مقدم، محمد لهاک ( آقای سوبژه ) و mohammad sadat این را دوست دارند
آره واقعا شما هم دیشب بودین؟
اون خانم عکاس واقعا کارشون غیر حرفه ایی بودش، منتها اینقدر کار عالی بودکه موقع نظر نوشتن اصلا یادم نبودش
مگه عکاس وسط نمایش جابجا میشه؟
۳۰ شهریور ۱۳۹۸
سلام و درود
بله بنده هم بودم و متاسفانه شاهد کار غیر حرفه ای اون خانم عکاس بودم.
البته تذکر دادن وظیفه عوامل نمایش هست
مثلا در تئاتر مایکلفسکی یادمه یه خانم عکاس که بلند شده بود و عکاسی میکرد
اقای کارگردان که اتفاقا جز بازیگرانم بود رفت محترمانه بهش تذکر داد.
۳۰ شهریور ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
نمایش و دیدم و از اوایل کار فهمیدم راضی از سالن بیرون میرم. متن و دوست داشتم و بازی هر دو عزیز رو.دکور و فضای کار خیلی "تاتری" و دلنشین بود و در عین حال سردی خونه رو منتقل میکرد. اجزای دکور فکر شده و درست بود و کم و کسری ندیدم. خسته نباشید میگم و امیدوارم با کمی قیمت پایینتر صندلی هاتون پر از تماشاگرانی بشه که تاتر "خوب" میبینند.
سپاس از حضور و نظر شما خانم مقدم گرامی /
در مورد قیمت از ابتدای تولید این نمایش توافق کردیم که معقول ترین قیمت ممکن رو در اوضاع نا ملایم اقتصادی جامعه بگذاریم تا کسانی که علاقه مند به تماشای نمایش هستند بتوانند تکی و یا گروهی به دیدن نمایش بیایند و قیمت فضایی نداشته باشیم و از اولین اجراهم تخفیف عمومی و بعد تیوال پلاس رو اعمال کردیم .
این چند اجرای پایانی هم تخفیف خرید گروهی داریم همچنان و سعی می کنیم در صورتی که امکانپذیر باشد مجددا تخفیف تیوال پلاس یا عمومی رو اعمال کنیم .

۲۳ شهریور ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
فرید سلیمانی در گفت‌‌وگو با خبرنگار هنرآنلاین درباره انتخاب این نمایشنامه و اجرای آن گفت: این نمایشنامه را 5- 6 سال پیش خوانده بودم و به دلایل شخصی که اتفاق این اثر برای یکی از دوستان نزدیکم نیز رخ داده بود، به این نمایشنامه علاقمند شدم و قصد اجرای آن را داشتم.

او داستان این اثر را اینگونه توضیح داد: این نمایش درباره زندگی مادر و دختری است که دختر به مادرش می‌گوید قصد خودکشی دارد. دختر برای این تصمیم بسیار مصمم است و مادر در ابتدا تصور می‌کند او شوخی می‌کند اما به مرور متوجه می‌شود تصمیم دختر جدی است و از آن کوتاه نمی‌آید. این دختر از همسرش جدا شده، پسرش بزهکار است و خودش بیماری صرع دارد. کشمکش عاطفی میان این مادر و دخترش منجر به اتفاقی تکان‌دهنده می‌شود...

این بازیگر تئاتر با بیان اینکه تمرینات نمایش حدود یک ماه به طول انجامید، درباره سبک و فضای اجرایی نمایش عنوان کرد: نمایشنامه کاملاً رئال است و من نیز به همین منوال آن را اجرا می‌کنم. دکور نمایش خانه‌ای کاملاً زنانه را به تصویر می‌کشد و اتفاق‌ها و میزانسن‌ها واقعی و رئال است.

سلیمانی درباره میزان وفاداری‌اش به نمایشنامه اصلی یادآور شد: در صورتی‌که قصد داشتم متن اصلی را به صحنه آورم زمان نمایش بیش از 2 ساعت می‌شد بنابراین دراماتورژی ... دیدن ادامه ›› صورت گرفت و متن را کوتاه کردیم اما به کلیت داستان وفادار بوده‌ام و لطمه‌ای به آن وارد نشده است و اتفاقات به صورت کامل اجرا می‌شود با سبک و سیاقی که من دارم.

او درباره موسیقی نمایش "شب بخیر مادر" گفت: موسیقی این نمایش ساخته شده و اورژینال است.
نقش پسر بزه کار جای پرداخت بیشتری داشت.
۲۳ شهریور ۱۳۹۸
سیدمحمدصادق سیادت (siyadat)
ممنونیم از نظرتون خانم مقدم
قطعا به کارگردان نمایش انتقال خواهم داد
۲۴ شهریور ۱۳۹۸
به نظر من مادر خانواده بیشتر مورد نظر بود که با پسر بزه کار چطور واکنش نشان میدهد پرداخت بیش تر باعث انحراف از داستان میشد
۲۴ شهریور ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
شب بخیر مادر نمایشی است که سه نسل با سه فلسفه زندگی را کنار هم قرار میدهد تا کنتراست هایشان نمایان شود. خانم مسنی که زندگی به او یاد داده مشکلات را بپذیرد و به عقیده اش صرفا باید زندگی کرد, درست نقطه مقابل نوه اش که تمام ساختارهای اجتماعی را می شکند و بزهکاری را پیشه خود قرار داده است. اما شخصیت مرکزی این نمایش, دخترِ مادری است کاملا مطیع و مادرِ پسری است بزهکار . شخصیتی که تناقض رفتاری مادر و پسر خود را همزمان می بیند. از این رو دیگر هیچ ارزشی برایش وجود ندارد و کم کم زندگی حالت ابژکتیو خود را برایش از دست می دهد و تصمیم می گیرد به اختیار خودش در ایستگاه از اتوبوسِ زندگی پیاده شود. نگاه های سرد بازیگر این نقش کاملا نمایانگر شخصیت به انتها رسیده نقشش را نمایش می دهد.
دیالوگهای مفهومی همراه اجرای فوق العاده بازیگران این نمایش, انسان را به فکر فرو می رود تا چیزهای با ارزش زندگی خود را دوباره یاداوری کند
سه تا بازیگر داره یعنی؟
۱۱ شهریور ۱۳۹۸
تئاتر تمدید شده حتما با دیدن این نمایش بروید .
۱۶ شهریور ۱۳۹۸
سیدمحمدصادق سیادت (siyadat)
با سپاس از لطف و نظر شما
۲۳ شهریور ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
زندگی رو یه جور باید پر کرد
میشه با دیدن یه روایت ساده و نمایش خوب این کارو کرد
میشه با دیدن یه صحنه خوب این کار رو کرد
با دیدن ۲تا هنرمند این کارو کرد و البته با نقصهایی که مطمینن قابل چشم پوشیه این کارو کرد
به هر حال
زندگی رو یه جور باید پر کرد
چه بهتر با این نمایش پر کرد
شهاب فرح بخش، امیر لقمان و فرزانه محمدی این را خواندند
سیدمحمدصادق سیادت این را دوست دارد
سیدمحمدصادق سیادت (siyadat)
با سپاس از لطف و نظر شما
۲۳ شهریور ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
نمایش نایت مادِر، شب بخیر مادر. با کارگردانی اقای سلیمانی عزیز در تماشاخانه دیوار چهارم این شب ها اجرا می شود. این نمایش صرفا درباره خودکشی و افسردگی نیست. اصلا. خوشم اومد که رویکرد کارگردان به این متن هم اصلا این طوری نبوده. آوای تیوال این نمایش رو بشنوید و یادداشت کارگردان روی بروشور و سایت هم بسیار پخته و دقیق است. وفاداری ایشان به متن اصلی ، از نقاط قوت کار است. از این نمایش نانه دو اجرا قبل ها دیده بودم اما به جرات می گم این کار با دراماتورژی خوبی که دارد و دیالوگ های خیلی باورپذیر ، تماشاچی را ( در هر سن و سلیقه ای ) راضی می کند .
مفهوم نیهیلیستی که در این کار دیده می شود اصلا چیزی که از قدیم شنیده ایم ( القای بی هدفی و پوچ گرایی و این چیزها ) نیست.مارشال نورمن ، نویسنده این متن، انقدر دقیق، ظریف و عمیق به این نکته نگاه کرده که من کمتر این نوع پرداخت رو دیده ام....
از ابتدای قصه که قضیه روشن می شود تا پایان باشکوه و دقیقش ، قطره چکانی اطلاعات از زندگی جسی و مادرش و مشکلات عمیق و ریشه دارش می شنویم. جاهایی با مادر و بیشتر جاها با جسی همذات پنداری می کنیم و این اوج دراماتیک بودن صحنه ها با کارگردانی درخشان اقای فرید سلیمانی تکمیل می شود.
مدرن بودن نمایش در همه لمان ها قابل لمس است، از موزیک اغازین و پایانی تا نور و صحنه... همگی در خدمت داستان بسیار بسیار پخته و عمیق است. انتخاب بازیگر ها به نظرم عالی است.
مرگی شکوهمند برای جسی دوست داشتنی ما و چه باشکوه زیبایی شناسی مرگ در این سطح را این نمایش نشان می دهد، صحنه ای که می بینیم کاملا زنانه است. از اشپزخانه ... دیدن ادامه ›› تا پادری های دستباف و پله های اتاق جسی همه عالی بود.
سیگار کشیدن بازیگر بدون روشن شدن بود. آب از شیر ظرفشویی نمی اد و حتی شیر توی شیرجوش نیست و این کمی حس من رو دور کرد یکی دو جا اما بعد که از سالن بیرون امدیم فکر کردم باید دلیلی داشته باشه این نوع طراحی،،.
خانم هدایتی عزیز شما یبار درمورد لو رفتن داستان یک نمایش بمن گوشزدی کردید اما دراین نوشته تون کامل جریان رو لو دادید که خانم و برچسب افشا روهم نزدید :)
۱۵ شهریور ۱۳۹۸
ای واااای راست می گی
۱۵ شهریور ۱۳۹۸
سیدمحمدصادق سیادت (siyadat)
با سپاس از لطف و نظر شما
در مورد نقاط ضعفی که در نوشتار شما آمده است، صمیمانه عذرخواهی خواهیم کرد و بدون شک تلاشمان براین است تا نقاظ ضعف برطرف شود اما در مورد طراحی؛ قطعا از کارگردان نمایش تقاضای پاسخ به این مسئله را خواهم داشت.
۲۳ شهریور ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
شب بخیر مادر با موضوع روانشناختی کار رئال در فضای ساده و در عین حال گرم و مطلوبی بود که مخاطب را درگیر تعلیق نمایشنامه میکرد، بازیگران کار کاملا مسلط و سوار بر کار بودند و هماهنگی بسیار خوبی داشتند. موسیقی، صدای تیک و تاک به خوبی انتخاب و در بخش های مناسب کار پخش شد. دکور در عین سادگی برای من دلنشین بود. شخصیت پردازی مادر بسیار عالی بود ولی به شخصیت دختر شایسته و بایسته پرداخت نشده بود تا مخاطب بتونه با درک بهتر از اختلال شخصیت فرد همزاد پنداری بیشتری با أو داشته باشه، که با توجه به اقتباس کاملا وفادارانه کار به نظر من نمی تونه بعنوان نقص در کار مطرح بشه، در مجموع کار خوب بود و از نظر من نمره بالای متوسط را میشه به این کار داد.
مرسی که همراهی مون کردی و گپ زدن بعد نمایش کلی چسبید....
۱۰ شهریور ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
اصلا فکر نمیکردم از خانم معصومه رحمانی چنین بازی گیرا و تاثیرگذاری ببینم.در مقابل خانم مریم بوبانی.دیالوگ ها فوق العاده بود.طراحی صحنه بسیار زیبا.موسیقی gloomy sunday از Billie holiday همگی دست به دست هم دادن تا یک بازی درخشان رو شاهد باشیم.
Angels have no thought of ever returning you
?Would they be angry if I thought of joining you
My heart and I have decided to end it all
Let them know that I'm glad to go
شیماااا
خانم رحمانی رو ابد و یه روز یادت نیس
۱۰ شهریور ۱۳۹۸
سیدمحمدصادق سیادت (siyadat)
با سپاس از لطف و نظر شما
در مورد خانم رحمانی باید خدمتتون عرض کنم که ایشون سالیان سال هست که در عرصه تئاتر و سینما فعال هستند و قطعا بازی خوب و درخشان ایشون در نقش های مختلف باعث شده تا کارگردان نمایش این نقش رو به ایشون پیشنهاد بدن
۲۳ شهریور ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
شب بخیر مادر تنها یک درام خانوادگی نیست، متنی روانشناسانه داره که از کاوش لایه های درونی یک مادر نسبتا جوان از بدو تولد، تا شناخت تضادها و چالش های آشکار مادری پیر از زمان ازدواج و پیش از اون صحبت می کنه. همچنین درامیه که ارتباط عجیب و خاص فرزند و مادر رو، اگرچه کمی متفاوت با روحیات مادر و دختر ایرانی هست، به خوبی پیش می کشه. این روایت، نحوه شکل گیری بسیاری از تعارضات روحی رو نشون میده؛ مثلا اتفاق دراماتیکی که ممکنه در زمان کودکی اتفاق افتاده باشه اما سالها بعد در ایجاد یک تراژدی بزرگ خودشو نشون بده. فکر می کنم دوستانی که با تحلیل رفتار متقابل (TA) آشنا باشند این متن رو می تونن به عنوان تمرینی برای بخشی از آموخته های خودشون در زمینه پیش نویس های زندگی استفاده کنن یا اساتید این حوزه، این متن رو مثال بزنن.
اما فارغ از متن کار که نمیشه با ارائه جملات ماندگار ارزشش رو نشون داد، کیفیت بخش ایرانی این کار، یعنی آن چه روی صحنه می دیدیم رو می تونم بالاتر از متوسط ذکر کنم.
تصور می کنم کمی بازی بیشتر با نور، با توجه به داستان پر دیالوگ و صحنه ای که المان هاش هم تغییر چندانی نمی کنه، می تونست کمک کنه تا تماشاگران خستگی رو تجربه نکنن. باری فضای سنگین و افسرده و خسته ی این داستان هم بازی خیلی زیادی با نور رو نمی طلبید.
به وضوح مشخصه که خانم رحمانی، درک خیلی خوبی از متن کار داشتند و این مساله در تمام ژست و میمیک چهره شون هم خودشو نشون می داد و تصور می کنم از نقاط قوت این اجرا بازی باشکوه ایشون بوده. نقش ایشون ساده نماست اما ابدا ساده نیست و لغزش ایشون می تونست تصویر مستاصل بازیگر این متن رو خراب کنه.
اجرای کار کمتر جایی سینه ی منو چنگ زد، اما فکر می کنم این اتفاق تا حدود زیادی آگاهانه و به دلیل احترام کارگردان به یک متن غربی بود که در اون کمتر از ضجه ... دیدن ادامه ›› و اشک و آه خبر می گیری. اما شخصا اگر قرار به تصویر کردن این نمایش می داشتم شاید از خانم بوبانی می خواستم ابعاد احساسی کار رو عمیق تر اجرا کنن.
با وجود نقد خفیفم به بازی خانم بوبانی، دلم میخواد فارغ از این نمایش، به شخصیت انسانی و پاک ایشون اشاره کنم و بگم با تمام وجودم ایشون رو و دغدغه های اجتماعیشون رو ستایش می کنم و دستشونو می بوسم.
سیدمحمدصادق سیادت (siyadat)
با سپاس از لطف و نظر شما
۲۳ شهریور ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
همسایه ، سایه می برد از آدم ! راهی نمانده است بجز تسلیم
یا خود- کشی کنیم و بیاساییم ، یا خو کنیم با خود ِ دیگر- کش!


" #طاهر_خنیا "
مامان فکر کن سوار اتوبوسی هوا گرمه خیابون پر دست اندازه
اتوبوس شلوغه پر از سر و صداست
و تو هیچ آرزویی نداری جز اینکه فقط از این اتوبوس لعنتی پیاده بشی
اون وقت تنها دلیلی که باعث می شه پیاده نشی چیه؟
اینکه هنوز پنجاه تا ایستگاه دیگه تا مقصدت مونده
خیلی خوب من اگر بخوام می تونم همین جا پیاده بشم
چون می دونم اگر پنجاه سال دیگه هم سوار این اتوبوس لعنتی بشم و بعد پیاده بشم باز هم همین جایی که هستم پیاده می شم پس هر جا طاقتم تموم بشه ایستگاه منه
من الان طاقتم تموم شده
.
اگر کسی مرا خواست
بگویید رفته باران‌ها را تماشا کند.

و اگر اصرار کرد،
بگویید برای دیدن ِ طوفان‌ها
رفته است!

و اگر باز هم سماجت کرد،
بگویید
رفته است تا دیگر بازنگردد.#بیژن_جلالی
...-تو "بچه" منی...!!

-نه...من "عاقبت" بچه توام!
«شب به‌خیر مادر» یه اجرای رئال، تا حد زیادی وفادار به متن و بدون اضافه‌کاریه از نمایش‌نامه‌ش. متنش که خب به معنای واقعی کلمه بی‌نظیره و پولیتزر برده، اجرا هم قابل قبوله و تماشاش رو پیش‌نهاد می‌کنم. (به‌خصوص اگه متن رو نخوندید.)
بازی معصومه رحمانی خیلی خوبه اما بازی مریم بوبانی (به جز لحظاتی) به دلم ننشست. (که با توجه به توانایی‌های خانم بوبانی به نظرم حتمن به مرور جا می‌افته.)
در کل اگه می‌خواهید یه تئاتر درست و حسابی و بدون ادا و اطوارهای رایج ببینید انتخاب خیلی خوبیه
سیدمحمدصادق سیادت (siyadat)
از لطف و محبت شما سپاسگزاریم
۰۵ شهریور ۱۳۹۸
اجرای خیلی خوبی بود . کاملا با نظرتون موافقم
۰۵ شهریور ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید

نه مامان ... ریکی مو نمیزنه با من ...به دنیا که نگاه می کنیم هردومون یه چیزو میبینیم میبینیم که عادلانه نیست . تنها فرق ما اینکه که ریکی رفته حساب خودش رو با دنیا صاف کنه ...
اون منودوست داشت فقط نمی تونست بفهمه چطوری یهوو همه چیز اطراف من خراب میشه ...
تعطیل ... رفته ماهیگیری ...
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
من اینجا پیشت بودم ... چطور ندیدم اینقدر تنهایی؟!
خرید بلیت این نمایش به کارگردانی فرید سلیمانی و بازی مریم بوبانی، معصومه رحمانی (روزهای جمعه ۱ تا دوشنبه ۴ شهریورماه ) شنبه ساعت ۱۲ با تخفیف روزهای نخست آغاز خواهد شد.
امیر لقمان این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید