آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش خرکباب
S3 : 00:35:20 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۱۲ تا ۲۸ آبان ۱۳۹۸
۱۸:۰۰
۴۰ دقیقه
بها: ۳۰,۰۰۰ تومان

توجه مهم: با توجه به اینکه محیط باز روبروی سالن بخشی از محیط دانشگاه تهران است، کشیدن سیگار در این محیط ممنوع است.

گزارش تصویری تیوال از نمایش خرکباب / عکاس:‌سارا ثقفی

... دیدن همه عکس‌ها ››

مکان

خیابان انقلاب، ابتدای خیابان شانزده آذر، شماره شانزده، جنب کلینیک دانشگاه تهران، مرکز تئاتر مولوی
تلفن:  ۶۶۴۱۹۸۵۰

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
این نمایش برای سه روز تمدید شد. خرید بلیت از یکشنبه ۲۶ تا سه شنبه ۲۸ آبان به کارگردانی مسعود جعفری و با بازی مَهان عرافی و سپیده لاریجانی آغاز شد.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
روز اول اجرا به تماشا نشستم. دروغ نمی‌گویم. انتظارم خیلی کمتر ازین بود. هم این که یک کار دانشجویی بود هم اینکه شب اولشان. کار نسبت به جشنواره پیشرفت کرده بود. بازی به اندازه و دلنشین خانم لاریجانی ، سادگی صحنه، لباس مختصر و گویا و مهم‌ تر از بقیه ریتم مناسب و تایم متناسب همه به رقم زدن یک شب خوب کمک کردن. تمرین زیاد با بازیگران هم در تسلط اونها بر متن دیده‌ میشد. و در کل لذت بردم. امکان دارد شما برخلاف من از این گونه نمایش خوشتان نیاید. سلیقه است دیگر. ولی این را میتوانم بگویم که کار اگر استثنایی و پیشرو نباشد قطعا کاری کم غلط و چارچوب دار است. که ویژگی فراموش شده ای در تئاتر بخصوص تئاتر دانشجویی است. نمرات من از ۱۰:
بازی بازیگران ۸
کارگردانی ۶
متن ۶/۵

پ.ن: نمرات من برای این نمایش در مقایسه با آثار دانشجویی همسطح خودش هستند. آثاری در سالن های خیلی کوچک. آثاری بدون هزینه برای متریال اجرا (دکور، لباس و...) و هزینه برای نیروی انسانی. آثاری که با بازیگران خیلی کم و در مدت زمان زیر ۴۵ دقیقه اجرا می‌شوند. کارهای ساده و درست دانشجویی.

ممنون خسته نباشید.
خرید بلیت این نمایش به کارگردانی مسعود جعفری و بازی مَهان عرافی و سپیده لاریجانی امروز چهارشنبه ساعت ۲۰ آغاز خواهد شد.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید