برای پیش‌گیری از شیوع ویروس کرونای جدید، همه تئاترها، کنسرت‌ها و سینماها تا پایان هفته یعنی آدینه ۹ اسفندماه تعطیل است. اطلاعات بیشتر
تیوال نمایش خرکباب
S3 : 20:14:38
امکان خرید پایان یافته
  ۱۲ تا ۲۸ آبان
  ۱۸:۰۰
  ۴۰ دقیقه
 بها: ۳۰,۰۰۰ تومان

: مسعود جعفری
: مَهان عرافی و سپیده لاریجانی

: آرمان خوزستانی
: سید محمد مساوات
: سید محمد مهدی موسوی
: فرشاد نصیری
: محمود فدوی
: سارا ثقفی، سید محمد پورموسی


: خری که شدتِ گرسنگی و تشنگیِ او به یک اندازه باشد و در فاصلهٔ مساوی از او یک سطل آب و مقداری یونجه قرار بگیرد، چون فاصلهٔ هر دو از او مساوی است و گرسنگی و تشنگی او به یک اندازه است، نمی‌تواند یکی را بر دیگری ترجیح دهد و سراَنجام از شدت گرسنگی و تشنگی خواهد مُرد.

توجه مهم: با توجه به اینکه محیط باز روبروی سالن بخشی از محیط دانشگاه تهران است، کشیدن سیگار در این محیط ممنوع است.

گزارش تصویری تیوال از نمایش خرکباب / عکاس:‌سارا ثقفی

... دیدن همه عکس ها »

مکان

خیابان انقلاب، ابتدای خیابان شانزده آذر، شماره شانزده، جنب کلینیک دانشگاه تهران، مرکز تئاتر مولوی
تلفن:  ۶۶۴۱۹۸۵۰


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
این نمایش برای سه روز تمدید شد. خرید بلیت از یکشنبه ۲۶ تا سه شنبه ۲۸ آبان به کارگردانی مسعود جعفری و با بازی مَهان عرافی و سپیده لاریجانی آغاز شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
روز اول اجرا به تماشا نشستم. دروغ نمی‌گویم. انتظارم خیلی کمتر ازین بود. هم این که یک کار دانشجویی بود هم اینکه شب اولشان. کار نسبت به جشنواره پیشرفت کرده بود. بازی به اندازه و دلنشین خانم لاریجانی ، سادگی صحنه، لباس مختصر و گویا و مهم‌ تر از بقیه ریتم مناسب و تایم متناسب همه به رقم زدن یک شب خوب کمک کردن. تمرین زیاد با بازیگران هم در تسلط اونها بر متن دیده‌ میشد. و در کل لذت بردم. امکان دارد شما برخلاف من از این گونه نمایش خوشتان نیاید. سلیقه است دیگر. ولی این را میتوانم بگویم که کار اگر استثنایی و پیشرو نباشد قطعا کاری کم غلط و چارچوب دار است. که ویژگی فراموش شده ای در تئاتر بخصوص تئاتر دانشجویی است. نمرات من از ۱۰:
بازی بازیگران ۸
کارگردانی ۶
متن ۶/۵

پ.ن: نمرات من برای این نمایش در مقایسه با آثار دانشجویی همسطح خودش هستند. آثاری در سالن های خیلی ... دیدن ادامه » کوچک. آثاری بدون هزینه برای متریال اجرا (دکور، لباس و...) و هزینه برای نیروی انسانی. آثاری که با بازیگران خیلی کم و در مدت زمان زیر ۴۵ دقیقه اجرا می‌شوند. کارهای ساده و درست دانشجویی.

ممنون خسته نباشید.
خرید بلیت این نمایش به کارگردانی مسعود جعفری و بازی مَهان عرافی و سپیده لاریجانی امروز چهارشنبه ساعت ۲۰ آغاز خواهد شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید