تیوال نمایش خواستگاری
S2 : 21:07:39
  ۰۳ فروردین تا ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
  ۱۹:۰۰
  ۱ ساعت و ۵ دقیقه
 بها: ۳۰,۰۰۰ و ۳۵,۰۰۰ تومان

: عظیم موسوی
: محمودراسخفر، حمیدرضامرادی، کتایون بختیاری، شهاب راحله و عظیم موسوی

: زهره عشقی خاص
: محمدبهرامی، محمدرضا بهرامی، شهاب راحله
: مریم محققی، آذین فولادوند، عارفه اسکندری، زینب احمدی

- بر اساس اثر آنتوان چخوف

- تاکنون نمایش خواستگاری درسالهای ۸۳، ۸۴، ۸۷و ۹۶ درتماشاخانه سنگلج اجرا شده است و این بار در فروردین ماه ۹۷ در پردیس تیاتر شهرزاد به روی صحنه خواهد رفت.

گل آقا به خواستگاری دختر پیل آقا میرود اما قبل ازخواستگاری، صحبت ها به حاشیه می رود و بر سر ادعای مالکیت زمین، کارشان به دعوا می کشد و خواستگار را از خانه بیرون می اندازند. این نمایش را موسیقی وترانه های شمال ایران همراهی میکند.

ردیف ۱ تا ۴: ۳۵،۰۰۰ تومان
ردیف ۵ تا ۹: ۳۰،۰۰۰ تومان

گزارش تصویری تیوال از نمایش خواستگاری (سری دوم) / عکاس: پریچهر ژیان

... دیدن همه عکس ها »

گزارش تصویری تیوال از نمایش خواستگاری (سری نخست) / عکاس: پریچهر ژیان

... دیدن همه عکس ها »

ویدیوهای وابسته

آواهای وابسته

مکان

خیابان نوفل‌لوشاتو، تقاطع خیابان رازی
تلفن:  ۶۶۷۶۰۵۳۰-۶۶۷۵۱۰۴۶-۶۶۷۶۳۵۶۹


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، از یکشنبه ۹ تا جمعه ۱۴ اردیبهشت، به نویسندگی و کارگردانی: عظیم موسوی، بازی: سعیدامیرسلیمانی، محمود راسخفر، علی فتحعلی، حمیدرضامرادی، کتایون بختیاری، نگار مقدسی، عارفه اسکندری، محمدمرتضایی، هم اکنون آغاز شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت روز تازه این نمایش، جمعه ۷ اردیبهشت، به نویسندگی و کارگردانی: عظیم موسوی، بازی: سعیدامیرسلیمانی، محمود راسخفر، علی فتحعلی، حمیدرضامرادی، کتایون بختیاری، نگار مقدسی، عارفه اسکندری، محمدمرتضایی، هم اکنون آغاز شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت سانس ویژه روز تازه این نمایش، شنبه ۱۸ فروردین ساعت ۲۰، به نویسندگی و کارگردانی: عظیم موسوی، بازی: سعیدامیرسلیمانی، محمود راسخفر، علی فتحعلی، حمیدرضامرادی، کتایون بختیاری، نگار مقدسی، عارفه اسکندری، محمدمرتضایی، هم اکنون آغاز شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، از سه شنبه ۷ تا یکشنبه ۱۲ فروردین، به نویسندگی و کارگردانی: عظیم موسوی، بازی: سعیدامیرسلیمانی، محمود راسخفر، علی فتحعلی، حمیدرضامرادی، کتایون بختیاری، نگار مقدسی، عارفه اسکندری، محمدمرتضایی، هم اکنون آغاز شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت این نمایش به نویسندگی و کارگردانی: عظیم موسوی، بازی: سعیدامیرسلیمانی، محمود راسخفر، علی فتحعلی، حمیدرضامرادی، کتایون بختیاری، نگار مقدسی، عارفه اسکندری، محمدمرتضایی، امروز (یکشنبه) ساعت ۱۶ آغاز خواهد شد.
با سلام خدمت همه دوستان
باید عرض کنم این نمایش علی رغم تم موزیکال محلی خودش ، از نظر درون مایه طنز به شدت ضعف داشت. تکیه کل تیاتر بر پایه لهجه محلی شمالی و ترانه های نوستالژیک مربوطه اش بود. در کل بهتر هست این تیاتر رو در مقایسه با آثار طنز دیگر که در حال ... دیدن ادامه » حاضر در سایت معرفی شده اند مانند آن سوی آیینه ، جعفرخان از فرنگ برگشته ، زندانی خیابان دوم و ... در دسته بندی طنز قرار ندیم
با سپاس
۰۷ فروردین ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید